• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky, konečně mám trochu času, ještě jsem žehlila, abych toho zítra neměla moc, čeká mě další várka.
Tak u nás Eli zatím zdravá, zato tatínek se nám nachladil, no my se z toho asi nevyhrabeme :angry: .

Petru, tak to je síla s Jaydinkem chudáček malý, doufám, že už mu bude líp a ty se nenekazíš.

No Eli se moc zamlouvá slovíčko nee, a ještě u toho kroutí hlavičkou, potom tááááááák (to říká pěkně) táta, máma, a něčemu říka tato a používá to docela často, potom čiči a haf no a další slůvka, si nemůžu momentálně vypomenout, no je to fakt sranda, jak pasala Pet.
My máme 15 zoubků, rostou ji jak houby po dešti, až se tomu sama divím, nečekala jsem to tak rychle.

Petru jaké je u vás počasí? Tady opět mrzne a mě už to nebaví a prý má ještě sněžit.
Je to fajn, že sis odpočinula jak tam byla mamka.
No ja Avatar neviděla, ale chtěla bych vidět 2 bobule, mají se tady hrát na konci měsíce, tak uvidíme jestli nám někdo pohlídá.
7. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky,

Petro no chudáček Jaydinek, ten si užívá i s tatkou, tady ty střevní chřipky jsou hnusné, tak doufám, že vás to brzy přestane trápit a budou oba i s tatkou fit a hlavně to nechytni ještě ty!
S mamkou jste si užívaly, že? Jsem si říkala, že ses tu neukazovala, že si maky užíváte, no kdo by trčel u netu. Ale mamka byla u vás docela krátce ne?

Ty jo a holčička s rakovinou, nedokážu si to představit, já bych to asi neustála, je to hrozné :frowning2: je mi z takových příběhu fakt do pláče :frowning2:

Jeli jste v sobotu na ten sraz? Tady ty srazy z koňa jsou dobré. My v létě byli z březnovkama v ZOO v Olomouci pohoda poznat ty holky osobně. :wink: :sunglasses:

O tom filmu Avatar jsem už slyšela jen samou chválu, asi je lepší na to jít do kina, že? Šla bych tež, v kině jsem nebyla snad 6 let, ale to je večer a já nevím jestli by někdo krom Ivana dokázal malého uspat, tak bych musela jít leda bez něj.

My toho smysluplného moc nenamluvíme, vědomě říká ham a mňam(mňam se naučil říkat luxusně) jinak má svou řeč já jsem například amamam, když na něco ukazuje ta říká atá - to je tam. Jinak spoustu činských slov o kterých nemam tucha co tím myslí.

Holky já vám normálně závidím to pohodové hlídání, já třeba dám Kubíka mamce přes den, když si potřebuju zařídit ve městě věci, je hodný jako s mamkou, ale neusne tam, tak pak pláče, že je ochrápaný, takové na houby a tak krásně tam spinkával (odpoledne) Na noc jsme ještě nikde nebyli. :pensive:
7. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
http://picasaweb.google.cz/alcabil/Kubik1011Mesicu# pár foteček Kubíčka jestli chcete tak kukněte.

Jo ještě jsem chtěla reagovat na Eliščiných 15 zubů, no to je paráda, vy už zachvilku budete mít úplný chrup, jé vyse máet že už to trápení máte skoro za sebou! :sunglasses: My jsme se zasekli furt na těch třech,alemyslím, že už zítra či pozítří bude konečně venku, mám dokonce pocit, že jsem už dnes zahlédlabílou tečičku.
7. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
Taky jsem teď dožehlila. Zase na pár dní pokoj.
Petru - tak snad už bude jen líp a ty to hlavně nechytíš.
Sis - úplně závidím tolik zoubků. To je úplně super.
Bubo - super fotečky. Malý úžasný. Neboj za chvíli bude ukecaný až až. Jinak nevím o jaký sraz jsi myslela. Nějak jsem to přehlédla. Ale určitě to musí být fajn setkat se a pokecat a hlavně poznat se osobně.
7. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz
A holky viděly jste dnes na ČT 1 168 hodin, bylo tam o létání minek, no běs. Mimča řvaly vůbec se jim to nelíbilo a takové hazardování,maminky asi neslyšeny o syndromu třeseného dítěte, nechápu jak toto můžou dovolit až se něco stane bude pozdě. najděte si to na netu jestli jste to neviděly je to hned 1 reportáž - šílené!!! :rolling_eyes:
7. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz
no teď jsem si to pustila a nestačím zírat. Fakt síla. Taky nechápu, že to někdo může podstoupit. Několikrát mi šel až mráz po zádech.
7. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
bubo u nás to hlídání nemí moc pohodové, malá je ještě pořád těžká závislačka na mateřském mlíčku a koho nevidí dlouho, nebo málo se bojí.
Tak třeba tchýně nebo švagrové ze strany manžela. Oni sem moc nejezdí, nevím, ale už jsem to tu asi psala,moc je to k nám netáhne a potom se diví, když se někam na chvíli u nich vzdálím, tak malá spustí řev na celé kolo. No radši bych to tu nerozváděla dál, bylo by to na dlouhé povídání. Jsou zkrátka lidi, kteří nechápou některé věci a to především, že nemíním pořád s malou někde trajdat, vždyť máme svůj domov kde se všichni cítíme líp než někde na návštěvě. No a ona tchýně i když to moc nedává znát je naštvaná, že tam nejezdíme často, ona si to představuje aby jsme tam byli co 2 týden, no ale dost, já bych se musela rozčilit.

To létání jsem neviděla a radši se na to asi koukat nebudu, bych měla strach.

Jé škoda, že tady v okolí není nějaké střetnutí maminek z koníku, bylo by to supr.

Pet, není co závidět s těmi zoubky, malá i když neměla ale protivná je hrozně. No zkrátka mohlo to být horší.
A to ještě nemá pořádně ty stoličky prořezané jenom ty špičky, ale asi ji to bolí nebo svědí pořád si něco rve do pusy.
8. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jé sem zapoměla Bubo malý je úžasný, připadá mi že je strašně dlouhý oproti Elišce.
Fakt šikula :wink: .
8. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky,
vy jste tu toho jeste napsaly vcera!
U nas o neco lepsi, uz se neblije, ale ted ma Jaydi pro zmenu peknou srajdu. Uz mi to leze krkem. Taky dneska porad pofnukava, vsechno ho bavi jen chvilku...
Tedka spinka, tak mam chvilku cas. Ale jeste chci nalozit maso na zitra.
R uz taky lepsi, jel rano do prace. Tak snad uz toho bude konec.

Sisi, tak at je TM brzy v pohode a hlavne, at Eli nic nechytne.
Ty jo, a Eli uz ma 15 zubu? Tak to je rychlost :grinning: A sikovna s mluvenim :wink:
Pocasi dneska nic moc. Je pod mrakem a taky trosku chladneji. A prej ma zase mrznout, tak jsem zvedava, co tu bude zase za kalamity :sweat_smile:
2 Bobule se taky tesim, teda az to bude na netu....
Tak at se nekdo najde, kdo pohlida :wink:

Bubo, jj, mamka tu byla jen tyden. Meli ve skole jarni prazdniny. A chtela byt doma na vikend, aby se mohla zase adaptovat. No bylo dobre, mamka si nakoupila spoustu veci, tak tu musela i nejake ty !starsi" kousky nechat :grinning:

Bubo ten Avatar neni spatnej ani na Tv. My teda mame velkou, tak asi i proto. Na nejake male by to bylo asi nic moc. Rodice nebo tak by vam neprijely hlidat? Jinak to hravaji i pres den v kine, tak by maleho nekdo pohlidal, ne?
Se slovickama u vas jeste cas. Dyt ma Kubik teprve 11M. Ale uvidis, to prijde a pekne se rozkeca. I tak je to sranda, jak se snazi neco rist nebo napodobit. Ty jejich hlasky :dizzy_face:
Jo, uz ctu, ze to hlidani je ted nejake horsi, kdyz maly place a nechce usnout. Ale snad se to zlepsi...A mamka k vam prijit nemuze? Treba by se Kubikovi usinalo doma lip
Na fotky kouknu jak dopisu...

Bubo na tu reportaz se podivam, jak to najdu. Zni to teda desne!

Sisi s rodinama je to nekdy tezke...Ale netrap se. Radeji to ani moc nepis, znam uz spoustu holek, co jim nekdo cetl veci na konovi a pak to roznaseli vsude mozne...
My taky meli tady na konikovi tema s holkama z Prosince, ale po par desnych zazitcich jsme se rozhodli prejit jinam, kde se to da zamknout. A je to super...
Rekni tchyni, at chodi k vam! 1x za dva tydny by snad mohla, ne?

Jo, taky mame mit srazik s holkama, co si pisem uz skoro dva roky :confused: Ma to byt v breznu, ale my nakonec asi nepojedem. Tedka potrebujem ty penizky a ja musim hledat tu pitomou praci nejakou. Se mi taaak nechce...
8. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Bubo Kubik uzasnej, jak se super kreni. A jak je zababuseny venku :grinning: Super haro ma taky :wink:
8. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Tak jsem se podivala na tu reportaz a des! Jako az mi z toho zacalo byt blbe normalne. Nechapu, jak nejake matky tohle muzou delat! :angry:
8. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahojky, malá spinká a já odbíhám vařit.
Petru chudák Jaydi, takový malý bobíšek a tak nemocný, doufám, že dneska už je mu fakt líp.

No já v noci myslela, že má Eli tu střevní chřipku taky, probudila se za řevu, který připomínal pištění a potom se mi poblinakala. Tak jsem měla převlékací pohotovost. Ale naštestí dneska je v pohodě, akorát se začíná pěkně rozčilovat, když něco dělám a jí se nevěnuju, no hrůza. Sem dneska jako pobouchaná.
Holky já se tak těším až bude jaro, hned bude veselejc.
Kojíte ještě některá, nebo jenom já.

Petru s tou tchýní je to těžké, ona co jí zemřel před 4 lety manžel je úplně hotová, byla na něm těžce závislá a teď i když v domečku s ní bydlí dcera s rodinou musí veškeré mužské práce vykonávat můj manžel, zeťáka se bojí.

Holky a o čem je ten Avatar? Tady na Vsetíně to asi brzy nebude co?

Petru tvoje maminka je učitelka?
Ségra měla taky prázdniny, děla ve škole uklizečku+školnici+ vydává obědy ve škole ve vesnici, ze které pocházím, tak si s dvěma dcerami užívaly sněhu a měli doma před barákem udělanou bobovou dráhu a ještě chodily lyžovat.
9. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky,
tady nejakej klid, ne? Tos kde ste vsecky? :grinning:
U nas uz docela dobry. Bliti malinke bylo naposledy v nedeli. Zato v pondeli dostal prdola peknou srajdu, des zase. Ale uz jsme to spravili ryzovyma vyvarama, a mrkvi a bananama, tak uz je to dobry :o) Porad ale nechce jist tolik, jako driv, Hlavne vecer. No, ale asi nema takovou potrebu, nebo nevim.
Spani porad na houby. Dneska jsme vstavali v 4:15 :angry: , pak jeste asi v pul 7 usnuli na hodku. Pres den spal hodku a neco malo, tot vse. Spinkat pak sel neco malo po 7h. Nevim, co s tim spanim....
Jinak v tydnu jsme byli u kamosek, co maji male kluky a dneska mi volali, ze oba dva blili :frowning2: Jeden vecer a ten mel k tomu jeste teploty a druhej odpoledne a bez teplot. Ach jo, to asi chytli od Jaydinka, i kdyz jsem si myslela, ze uz je po tom.
Dneska jsme byli u tehu kamosky, ceka holcicku v kvetnu, tak ma krasne brisko. Pokecaly jsme co a jak. Ukazala, co uz ma nakoupeno. Zavidim ty ruzove vecicky. Snad se taky nekdy dockame :slight_smile:

V sobotu mame jit na Rayoveho brachy 40tku. Ma nam prijit hlidat ta jedna kamoska, ale teda nevim nevim. Snad Filipek uz bude v pohode.

Sisi tak Eli taky blinkala? A jen jednou v tu noc? Tak snad uz je to taky ok.
S tim rozcilovanim mi neco povidej. Jaydi je pres den desnej, kdyz se jen nahnu nad notas, hned zmerci a jde ke mne a bud me stipe nebo zacne rvat :angry:

To je mi lito ohledne tchyne :frowning2:
U R v rodine zase trosku podobne. Akorat R umrela maminka pred 4 lety, tak tatka byl sam, hrozne depky a pak si nasel pritelkyni, kterou nikdo nesnasi (je desna, ukecana a pri mluveni krici, nepusti k slovu, hlavne me a proste desna pitka). Takze se vyhrocovaly ruzne vztahy v rodine a tak, taky na dlouho. Takze k nim hlidat ne e a k nam tatka chodi, ale zatim hlidal jen na par hodin v noci, kdyz malej spal. Ale je to proste jine sverit mimino chlapovi nez zenske. A te krave ho davat nebudu urcite....

Sisi Avatar je takova jako pohadka o "priserkach" z jine planety a lidi je chtej nejak znicit bo co. Ale je to i love story a moc pekne udelane :slight_smile: Na Vsetine nevim teda, jestli to bude, protoze je to 3D. Tak asi nejbliz ve Zline nebo mozna ve Valmezu?
Bracha na tom byl ve Zline o vanocich normalne v 10 dopoledne to promitaly. Hrozne rychle se to vyprodavalo :o)

Jo a mamka je ucitelka. Na zakladce na Hovezi, druhej stupen uci. Cestina a vytvarka :wink:
Takze o prazdninach prdola pojede k nasim na prazdniny asi na 3 nebo 4 tydny :slight_smile:
11. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky,
tak my jsme zatím v pohodě. I zuby ted daly pokoj, tak uvidíme na jak dlouho. Doufám, že ty střevní chřipky už mít nebudete, neboť to je fakt trápení. Náš malý měl v listopadu laryngitidu a byl fakt týden úplně hotový, celý chraptěl a byl toho plný. No a právě tou nemocí se trochu pokazil. :frowning2: Od té doby je více uvztekaný a hlavně si moc právě nechce hrát sám, pořád vyžaduje pozornost. Ono to zas neva, ale když už občas nemůžeš jít ani na oo, bez toho, že by tam šel s tebou, tak už je to na palici. Naštěstí ho to asi tak po dvou měsících trochu pustilo, takže teď už je zas cosi lepší.
Sis Avatar se hrál v minulém týdnu na Vsetíně, ale nebylo to 3D. My jsme právě kvůli tomu 3D jeli do Zlína. A nelitujem, bylo to hezké. :slight_smile:
Jinak nám hlídá malého jenom moje mamka s taťkou a někdy švagrová. Jinak rodiče od manžela nemáme, takže jinak nikdo. Občas se sice nabídne sestřenka (malého kmotřenka), ale ona nás vidí tak raz za měsíc, takže to nevím, jak by zvládl malý. Ale zase jsem ráda za naše. Oba jsou v důchodu, na vnoučka se mooooc těšili, takže to jde. :slight_smile:
Matyášek spinká v poslední dobu fakt pěkně. 1x nebo 2x se sice vzbudí na čajík, ale jinak spíme tak do té sedmé hodiny. Pak spí kolem obědu a pak večer odpadá kolem půl osmé. Takže si nemůžu ztěžovat. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Jak jsem slíbila, přidala jsem pár fotek z procházky na Dušné. Byli jsme tam už v lednu, když byly krásně omrzlé stromy, bylo tam fakt jak v pohádce.
http://maty08.rajce.idnes.cz/Prochazka_na_Dusne/
11. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
Pet fotky moc krasne, fakt jak v pohadce :slight_smile: Moc vam to tam slusi, se mi libi, jak mate ty fotky u tech vetvi od stromecku a pak, jak je maly ve snehu a za nim zadne stopy. Super!
Noci mate taky dobry. Urco casem zmizi i ten cajik v noci.
U nas se budi sem tam v noci, ale pit nechce nic. No a pak teda vstavani desne, ja, ktera nejsem ranni ptace ani nahodou :angry:

Tak jdu konecne zavrit notas, zase mi asi zacina migrena....Snad to jeste prejde.

Tak se mejte krasne a deti at jsou zdrave!
11. únor 2010 ve 23:42  • Odpověz
ahojky, musím jenom v rychlosti, malá je vzhůru a moc dlouho si tady nevydrží hrát.

Petru, jako kdybych viděla Elišku, tak když sedím u noťase se na mě věší a když si jí nevšímám tak začne brečet.
No už mě začíná tahat za nohu.
To je dobře, že je malému už líp, Eli taky blinkala jenom naštěstí jeden večer a jinak je v pohodě.
Už se začíná vztekat.

Pet fotečky máte moc hezké.

My dneska jedeme k našim a zítra pjdeme přát neteři k 15tinám má je v neděli.
A manžel měl při jízdě do práce vyzvednout dorík, který jsem jí nechala upéct u mé známé z práce, no teď už u nás v práci nedělá, ale vrátila se zpátky do cukrárny. Jsem na její výtvor zvědavá, upeče cokoli a já si nechala upéct ovečku shaun, se totiž neteři líbí.
Už mám zbaleno jen pár věcí přidat, jenom čekám na manžela až přijede z práce a vyrazíme.
Už se těším,taky vyrazíme na sáňkách .Nic musím končit malá mi podává knížku ať jí čtu.Tak holky hezký víkend a Petru užijte si oslavu :wink: .
12. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky,

Sisi - doufám, že jste si užli narozky u netřinky a dortík se líbil.
A taky to blinkání že máte v pohodě a nejste nemocní.
Holky a přesně jak říkáte s tím počítačem když dělám něco jiného tak to jde, ale když sedím u notasu tak je Kuba přilepen k mojí noze a pochtívá, někdy ho vezmu na klík, ale to mi zas vyloupává z klávesnice písmenka, takže stejně se mu musím začít věnovat.
Před týdnem jsem si četla jinou diskuzi a zarazila mě jedna maminka, ketrá přispívala moc tak jsem jí 2 dny pozorovala a ona napsla během dvou dní 300 příspěvků, normálně tak nešmíruju, ale ona mě překvapila tím častým přispíváním a to á doma 4 děti, chápete? A kdy se jim jako věnuje to dost dobře nechápu??? :confused: Ale to je jen tak mimojiné.

Pet - nádherné fotečky, musela být procházka super! Malý je parádní!
Ty jo vy jste měli laryngitidu, to musel být hnus, chudák malý. Ono ty nemoci ty děti vždycky tak zmamánkovatí. Kuba tak hezky spinkal v postýlce už a jedna blbá rýma a od té doby ani tuk jen v posteli snáma. Nemůžeme jim dávat za zlé, oni chudáci neví co se to děje když je jim špatně no a pka se to táhne dál.

O srazu na který jsem se ptala psala Petronuska, že mají z holkama z jiné diskuze.

Sis, no s tchýní to nemáš asi lehké,nedá se nic dělat, ale naštěstí sis tchýni nevzala, ale jejího syna, který je určitě super a milující a to je hlavní!
Kubítko moc dlouhý není má "jen" 70cm, ale on strašně klame tím, že má na mimi dlouhé a tenké nožky a vůbec je takový žížalka.
Ohledně kojení - kojila jsem plně do 5 měsíce a pak měl hlad tak jsem začala přikrmovat, horko těžko jsem ho přemluvila aby aspn do toho 6 měsíce ode mě chtěl aspon večer. Pak už nechtěl ani večer. Takže kupuju drahé mlíka,ale odpadla starost jak později odstavit. Kdy se na to chystáš? Nebo to necháváš plynout a necháš to malé.? A co druhé? Vím, že Elinka byla vymodlená, nepokusíte se o sourozence? Nevím jestli to pro tebe není citlivé téma, tak jestli jo tak se omlouvám.

Ve Valmezu 3D kino není, ael asi to vysílali jen tak bez 3D. Nejbližší kino je asi fakt ten Zlín, no pro mě je možná blíž Ostrava.

Petro - taky nejsem ranní ptáče a rána jsou fakt krutá, v poslední době ještě Kuba začal vstávat hned kolem 6 no to já mám hlubokou půlnoc, no než já se vždycky proberu tak je 7 tak si hold drobek musí pohrát v posteli, což naštěstí on chápe a dokáže si chvilku hrát, ale nedávno se mi stalo, že jsem usla a Kubík mi zhrčel z postele, no to jste měly vidět jak jsem vylítla s těch peřin - srdce aspon 400 tepů za min. Jímal se mě infarkt. No naštěstí se víc lekl, než uhodil,plakal jen chviličku, ale stejně jsem měla strach.
Jsem ráda, že je Jaydinkovi lépe, ale musela to být hnusná nemoc, když se ještě po vyléčení tak přenáší fuj!
Užijte si narozky, doufám, že budete mít to hlídání.
Moje mamka je taky učitelka, ted už je ale v důchodě. Učila v hluchoněmé děti.
A dobré, že si to tvoje mamka tak užila na těch nákupech, má recht, kde jinde v Evropě by tak super nakoupila jako v Anglii, no nebo v Irsku, ale to jedno.

Jo a ještě si musím postěžovat, že ten 4 zub ještě furt nevylez no nekonečné.

Dnes mi přišel 1 dárek pro Kubíčka k narozkám. Furt jsem přemýšlela nad tím stanem jak kupovala Pet. Tak jsem něco podobného objednala, tak doufám, že se to Kubíkovi bude líbit.

no asi jsem zapomněla na něco reagovat, ale má strach, že se mi to neodešle tak raději posílám.

A děkujem za pochvalu foteček.
12. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
http://www.icshop.cz/index.php?nazev=stan-bd-li-629s toto je ten stan. Sice má jen 100 míčků, ale zas je tam jiná zábava s tím tunelem. Na doma je to celkem objemné, ale sotva se trošku prohřeje zem, tak se stěhuju s Kubou na zahradu a dom budem chodit jen spát. Už se těšíííím!!!! :sunglasses:
12. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahojky,
tak u nas den docela dobrej. Sice vstavacka v 5:45, ale pak jsme jeste spali hodku a pul od pul 9. Dopo jsme si hrali, pak jidlo, muj serial na CT 1 :sweat_smile: , pak malej usnul. Odpoledne jsme jeli ke skorosvagrove, ma dve holky 2,5 a 4,5R. Pak jeste sjeli do Lidlu pro nejake jidlo a doma jsme byli po 7h. Prdola povecerel chleba se sunkou a syrem, vypil trosku mlika a spat sel v 8.
Normalne holky, v Lidlu byl chlap a mel holku asi 2,5letou v tom voziku.Uplne ve predu a neco si prohlizela. Pak se naklonila a normalne prepadla, sipkou dolu rovnou na hlavu! Teda zadna krev nic, jen deśnej rev. Ale jak jsem to cele videla, tak jsem uplne vykrikla a skoro slzy v ocich. No me by odvezli teda :frowning2: Snad bude v pohode.

Na zitra mame teda hlidani, R kamose, tak jsem rada, aspon na chvili vypadnem a konecne spolu :slight_smile: Ale nebudu pit a do 12 chci byt doma.
Rano jdu zase do knihovnu na seslost cesek a slovenek s detma, tak se docela tesim.

Sisi tak si uzijte hezkej vikend a peknou oslavu :o)

Jsem rada, ze to s tim pocitacem neni jen u nas :sweat_smile:

Holky ja teda nekojila vubec, kvuli tem problemum pri startu zivota. Jen jsem asi 3 tydny odstrikavala a pak teda uz nic nebylo, tak mliko UM. Ale mame tu levnejsi nez v CR :wink:

Holky vy byste druhe chtely kdy? Ze uz to tu Bubo jen tak nacala, tak se zeptam :wink:
My teda jeste nevime, ale rikala jsem si, ze bychom se zkusili snazit tak od cervence, aby mala byla nekdy v rozmezi duben - zari :grinning:
Tak uvidime

Bubo teda mamka ucila hluchoneme deti? To teda smekam :slight_smile:
Jo, mamka nakoupila, to zase budou drby u nas na vesnici :grinning: Sranda, co se clovek nekdy nedozvi :angry:

Super s dareckem. Tak preju, at se Kubikovi moc libi :wink:
12. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz
Bubo, ten stan vypada suprovne!!! To se urco libit bude :slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se vede? U nás docela dobře. Malý pořád něco vymýšlí, nějak jsme i vypozorovali, že se už před návštěvou začíná předvádět, tak je teda u nás veselo.

Chtěla jsem se zeptat, holky když dáváte na jídlo malým rybu, jak ji děláte? My kvůli tomu, že by mohl být malý alergik po nás, chceme začít dávat rybu teprve teď, ale nevím, zda ji hned dělat klasicky a osmažit ji. Myslím si, že by to nebylo zas tak špatné, ale raději se poptám i vás.

Sis doufám, že jste si to pořádně užili a dortík musí být moc hezký.

Jinak ohledně toho kojení, tak já na tom byla podobně jako Petru. Tím, že se malý narodil dřív a já měla fakt o něho strach a stres, tak jsem o mlíko přišla, spíš se mi nezačalo ani tvořit. Takže jsme bohužel taky na UM. Je to sice dost drahé, ale nedá se nic dělat. Hlavně, že to nějak jde. Ale mrzí mě to do dneška. Snad kdyby se poštěstilo příště, byla bych mooooc ráda. Jinak to víte, že bychom si přáli ještě aspoň jedno, nejlépe holčičku, ať je to páreček. Ale zatím nic neplánujeme, neboť mi to není ani doporučené. Tím, že jsem prodělala preeklamsii a kvůli tomu i dřív rodila, tak prý to hrozí klidně znovu. No a jelikož jsem neotěhotněla taky bez problémů, tak nevím, zda to v budoucnu půjde. No prostě uvidíme. Jsme rádi, že máme aspoň jednoho raráška :grinning:.

Bubo ten stan jsi vybrala moc hezký, myslím, že se Kubíkovi bude určitě líbit. My právě bydlíme ve bytě, takže nám by to zabralo celý pokoj, ale pokud máte zahradu, tak je to super :slight_smile: .

Petru kdybych viděla, co ty v tom Lidlu, tak bych byla taky v šoku. Snad se teda té holčičce nic nestalo.
A doufám, že jste si užili taky tu oslavu.
13. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky,

Petro no v tom Lidlu to musl být šok pro spoustu lidí, no ted tím více budu Kubíka v tom koši hlídat. To už jsou asi bezpečnější ty koše v Tescu, jak jsou tam ty autíčka, jsou tam pásy taky, ale nevím jestli by se v tom ještě Kubíkovi líbilo. Mám pocit že na toto je ještě malý.

Dobré že jste sehnali hlídání, aspon se odreagujete, my spolu ještě s Ivanem nebyli, pokaždé jeden z nás hlídal, - docela bych i vyrazila společně, ale nevím jestli by to Kubí zvládl.

Rozesmála jsi me Petro jak jsi si jistá, že to bude malá, jojo člověk musí doufat, ale nakonec kdyby to byl další klučina tak by ses asi taky nezlobila, že? Ono potřetí to taky může vyjít!!! Ale samo, že ti tu holčičku moc přeju.

Já plánuju začít pracovat na dlaším mimim příští rok duben, květen no chtěla bych to těhu stihnout do 35 let.
Jsem totiž už starý kousek tak musím plánovat!Kuba se nám poved na podruhé, ale nechci s tím počítat, že to půjde vždy tak lehce, tak snad to vyjde!

Jj mamka učila hluchoněmé děti, myslím, že to byla super práce, protože s těmi dětmi to bylo daleko bližší a rodinnější než se zdravými. Dodnes se se svýma žáčkama schází a je to fajn.

Mno jo a dědina - mamka bude zářit a tetiny jí budou závidět modely z UK. Abych pravdu řekla tak totoho se právě na té vesnici bojím, každý každému vidí do talíře a pak se všichni pomlouvají. Mám s toho strach¨a asi proto tady taky nikoho neznám, protože se distancuju a bojím se. no a to je chyba.

No že tak polemizuju - odpoledne jsem byla u kamarádky co bydlí vedle v dědině tak jsme dali vínko, tak mě to ted ten alkohol šrotuje v hlavičce. Ale bylo super odreagovávačka.

Pet - já právě ještě ryby nepřipravovala, jen jsem dala skleničkovou. Ale asi bych ji udělala jen na másle a kmíně tak napřírodno.

Ohledně druhého těhotenstvi, nedovedu si představit co jste zažívali, když se kvůli preeklapsii narodil malý dřív, ale asi bych to zkusila, nakonec (myslím že dodatek v pasu 82 je rok tvého narození) se ještě mužeš rozmyslet a nechat to volně plynout.
13. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky,
tak oslava byla super, i kdyz jsem casto myslela, jake to je doma. Dala jsem si sklenicku ruziveho vina a pak jsem pila jen nealko, jsem ridila. Doma jsme byli po pulnoci. Prej malej 2x poplakal, ale chtel jen polozit, tak dobry. No ale pak doma, nez jsem vlezla do postele, desnej krik a prdolovi se nechtelo vubec spat. Tak dostal mliko. Pak hruza krik ve 3, tak zase mliko. Vstavacka v 6 :angry:
Akorat ja jsem dneska mela nejakou mensi virozu bo co. Od rana desne krece v brichu, sem tam mi bylo na bliti, ale neblila jsem. Hlava se mi motala, cele telo bolelo, no des. Ted je mi lip, ale jsem unavena, tak si jdu lehnout. Jen jsem tu na vas nakoukla, co a jak.

Maly mel dneska ok naladu, staral se o nej vicemene jen Ray, tak super. Taky jsem na Valentyna dostala kyticku a cokosku, tak to potesilo :o)

Maly sel spat v 7. Dneska dal jen jeden spanek pres den asi hodku a pul, tak pak odpadnul. To jsem zvedava, na jak dlouho zase... Z tech noci me asi hrabne brzy.

Pet, Maty uz se predvadi? Super. Ten nas taky dela kraviny pred pocitacem, kdyz mluvim s mamkou. Nebo i vcera pred tim kamosek, jak u nas byl :grinning: Jsme se teda hooodne nasmali, co ten vyvadel? :grinning:

Ja rybu delam v alobalu v troube, jen maslo. Nekdy tam mam spenat a trosku cesneku. A davam s br kasi vetsinou. Ze mu to smicham kase, spenat a kousky ryby dohromady a Jaydi pekne papa.
Posledni dobou chce porad jist sam, ale docela mu to jde :sweat_smile:
Taky jsem davala rybu, co byla uz ve strouhance, ale dala jsem jen ten vnitrek.
A nebo zkus rybu povarit, to taky neni spatne, ja teda zatim nedelala.

To je mi lito s trablema ohledne otehu a pak pri tehu. Hlavne, ze maly je zdravy a je s vama! A budu drzet pesti, aby se i druhe podarilo :wink:

Bubo, ja bych chtela druhou holcicku, at muzu cancat a vydovadet se pri nakupech a taky bych chtela vedet, jake je to mit holcicku. Ale samo, ze kdyz to bude kluk, tak ho taky budem milovat a budem z nej nadseni, ze? :dizzy_face: Taky jsem rikala, ze jestli dalsi bude kluk, tak bych mozna zkusila do tretice....ale nevim nevim. Zatim to resit nebudu :grinning:

To je super, ze mamka se s nekteryma zakama schazi. To je hezke.
S bydlenim na vesnici des, ale co, Clovek si musi zvyknout a nebo proste ignorovat ty drbny. Mamka se taky pristehovala na vesnici a do tedka porad slychava debilni kecy. Ale je to jenom zavist!
Ja tam nebydlela od 18 a co se o mne za tu dobu napovidalo? Jsem se smala a teda i divila, kde na to ty lidi chodi.
Ale ty se jinak neboj a s nekym se seznam! Urco tam bude nekdo, s kym si padnete do oka. Nejlepe maminka se stejne starym ditetem nebo podobne.
Ja tu nasla moje super kamosky pres konika :slight_smile:
Jinak ostatni holky jsem znala diky praci a pres ne zase ostatni. Nastesti jsou tu i takove, co tu budou zustavat, tak jsem rada.

Sis vcera uzivala vinecka, jo? Snad rano nebyl bolehlav aspon :wink:
14. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky,

Petro,skvělé, že jste si na oslavě užili a ty noci nezávidím, taky jsme to tak nedávno měli, ted tukám vzbouzí se jednou max dvakrát, ale to není ani vzbuzení spíš jen tak mrčí, že mu vypad dudlik nebo chce trošku čaje, když dudel nezabere, doufám, že jsem to nezakřikla teď.

Snad se z té nemoci brzo vylížeš a bude líp. Možná ti jen nesedla ta sklenka vínka, zní to sice divně, ale může se to stát, kor když nejsme moc zvyklé pít.

Já na Valentýna dostala velkou pusu a výborný oběd - domluvili jsme se, že si nic dávat nebudem a budem se mít rádi celý rok. :wink:

Druhé dětátko bych taky chtěla holčičku, přesně jak říkáš čančat a ty krásné růžové načančané oblečky a přesně zas to bude jiné miminko bez pindíka, na druhou stranu, když by to byl kluk, tak ušetřím, protože vše bude mít po Kubíkovi. Nevím jestli bych pak do 3 dětátka šla páč už ted jsem stará "kráva" takže mít kolem 40 další dítě, nevím jestli bych se odhodlala a taky tatínek není nejmladší a chce si dětí užít a ne je vodit v 80 letech do školky. (To jsem trošku přehnala, ale víte jak to myslím)

Jasné, že ty drby na vesnici jsou jen závist a taky nuda, babiny nemaj co dělat, tak si smlsnou na někom kdo je nový nebo dělá něco netradičního než všichni kolem.
Kamarádku se stejně starým klučíkem tu už jednu mám, ale ona je klasická vesnická jednoduchá holka, která nebyla snad ani za hranicema okresu, takže o čem se bavit - no jasně o dětech pohoda, ale já potřebuju taky pokecat o jiných věcech a to ona nechápe.

Ráno naštěstí bolehlav nebyl - dobré vínko. ale v palici jsem to večer cítila trošku. Není nad to si vyčistit hlavu dobrým vínem. :grinning: :sweat_smile:

Dobrou noc
14. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: ,
Uf ani nevím kde bych začala, a abych to pravda všechno stihla dokud malá spinká.
tak oslava byla v sobotu a byla fajn. V pátek jsme dorazili k našim a malá byla unešená z bráchovi dcery Aničky po prázdninách půjde do školy, no jak se hezky hrály a smály no bylo to úžasné.
No a v sobotu odpoledne nějak kolem 3 jsme vyrazili k ségře, dortík jsme museli ještě zabalit do papíru aby neteřinka pravda neviděla co je uvnitř, oni nás vždy totiž vyhlíží. Bydlí na opačném konci vesnice než naši.Sešlo se nás tam 13 i s větmi, a Káťa byla z dárku i dortu unešená a jeji o pět let mladší ségra dokonce úplně skákala jak ten dort viděla no sranda byla. Káťa i s ostatním dětma se u něj vyfotila, ale potom ho nechtěla nachat krájet prý je to škoda, no ale potom se začal krájet od ocásku a nožiček, aby prý se mohla na hlavičku dlouho dívat , je jí sice 15 let, ale radost mívá jako malá holčička.

Bubo, malou nevím ještě jak dlouho budu kojit, snad to nechám na ní, mi to nevadí, když nemůžu pít alkohol, nebo si dát tak jenom symbolicky.
S tím druhým dítkem sem se vás už chtěla zeptat několikrát, ale potom jsem to nějkak vždy zazdila.
Vůbec neva, že jsi se zeptala, víš ono mi to dost vadilo tady toto téma dřív, když jsme ještě neměli malou Elišku, ale později se člověk obrní, teda navenek a nedává to vědět. Málokdo ví čím jsem musela projít a myslím si že je to i dobře, dokonce i rodinní příslušníci nic neví.
Chtěli bycho druhé miminko to víš, že jo a nejlépe aby jsme to stihli do těch 3 let mé mateřské, ale bude to běh na dlouhou trať, nesmím už kojit protože to mé otěhotnění bude brzdit hodně prolaktin, kterého už i bez kojení mám z hormonálního profilu hodně. No a určitě budu muset zase začít do sebe cpát nějaké hormony.

Ty maminky co vysedávají cele dny u PC taky nechápu, já chodila v těhu do jedné diskuze, ale absolutně jsem se nechytla any tam seděly ty budoucí maminy celý den. A já na to nemám čas .
15. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
No sem to radši poslala, aby mi to nezmizlo.
Bubo ten stan je supr,ale nám by se to do bytu asi nevlezlo.

Petru, to na tebe asi dolehla ta viróza co měli minulý týden ti kluci co. Hlavně ať jsi brzy vpořádku.
A je supr, že jste si tu oslavu užili.

Jóóó to s těma drbama na vesnici znám moc dobře, bydlela jsem tam do 26 let a jak jsem se odstěhovala to bylo drbů a keců, že bez svadby bydlím s přítelem.

Pet co je to preeklamsie?
Ke kterému doktorovi chodíš?

Holky mi valentýna neslavíme, tak byl normální nedělí oběd a dortík od neteře.

V tom Lidlu to muselo být děs fuj dejte pokoj.

Musím končit malá je vzhůru a dožaduje se maminky. Tak na ostatní se ozvu pak.
15. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky,
tak nachlazení už dosáhlo i na nás. Nějak mi začala dnes rýma a bolí mě v krku, tak snad to brzo přejde. No a teď jsem byla kouknout na malého a docela se mu těžce dýchá, tak to možná chytá ode mě. Tak uvidíme.

To je fajn holky, že jste si oslavy užily. Je to raz za čas potřeba. Petru taky si myslím, že ti možná moc nesedla ta jedna sklenička, ale možná je to i ta viroza, těžko říct.

Sis a máš nějakou fotečku toho dortíku? Docela bych ho ráda viděla. Musel být fakt hezký. Nejdřív jsem myslela, že jste jeli na oslavu směr Rožnov, ale teď zjišťuji, že to bylo jinam, že? To slavila tvá rodina, že?
My občas jezdíme na návštěvu za rodinkou do Zlína. Taky je tam spousta dětí, sice spíše už školáků, ale malý taky rád se k nim chce připojit. Samo jim teda fakt nestačí. :grinning: Ale je to fajn, když si zahrajou.

Preeklamsie to je nemoc v těhotenství, kdy se zvyšuje krevní tlak a objevuje se bílkovina v moči. Žena může být oteklejší, může se zhoršit zrak (což se stalo i u mě) a hlavně to způsobuje to, že se dostává míň a míň živin k dítěti. Takže tam hrozí ten předčasný porod. No a prý se to může opakovat. Tak uvidíme. Moc rádi bychom ještě jedno, nejde tak ani o můj věk (Bubo správně uhodla:grinning:) ale manžel taky není už nejmladší. Taky tvrdí, že by nechtěl pak vypadat jako dědeček :grinning:, což je samozřejmě přehnané.

Valentýna taky moc neslavíme, koupili jsme si akorát nějaké sladkosti a ty pojídali u TV a samo u Sáblíkové. Bylo to super. Fandili jsme jí moc.
15. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky ,no vidím to na pernou noc malá nějak zase začíná pokašlávat, no jen aby nebyla nemocná, příští týden máme jít na poslední prevenar.

Pet, jasnačka že to mám vyfocené, neboj fotky hodím do albíčka, však potom dám vědět kdy :wink: .

Šmankote tak to s tou preeklamsii je děs, kde se to vůbec bere takové nemoci. Hlavně, že je malý v pořádku.

Pet já chtěla ještě k té rybě, peču ji malé na másle, nebo jsem ji vařila se zeleninou a obojí ji moc chutná.

Jinak máme další přírustek do naší rodiny sestřence od manžela se narodil dneska císařem chlapeček Peťo,bydlí na Slovensku a měla nastupovat až zítra s tím že ve středu jí toho císaře udělají
(byl otočený koncem pánevním), ale malému se chtělo na svět dřív. Jinak další podorbnosti nevím, leží na Jipce a tam se stejnak nedovolám .
15. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahojky,
tak ja dneska uz lepsi o neco, i kdyz vecer a rano krece v brichu porad. R dopo zustal doma, tak jsem byla v posteli do 10h. Pak uklidil kuchyn a jel do prace. Ja dala malemu obed a sel spinkat pred 12 na necele dve hodky.
Dneska jsem jedla jen suchej toast a mam hlad! R mi dovezl nejake prasky na prujem, tak uz snad i pomohly. Ale v brichu se mi to furt mele. Holky ze sklenicky to neni, je to ta viroza. Je to vsude okolo nas. Snad to maly uz nechytne.
V patek bych s nim mela jit na injekci, ale asi to necham na pristi tyden, az budem vsichni v pohode.

Jinak dneksa taky den, kdy by furt prdola neco jedl. Desne nenazranej :o) Ale uz pekne papa v zidlicce a tedka k tomu jeste zacal jist sam a docela mu to jde. I kdyz to ma hodne po puse, ale je to hezke ho pozorovat. Moc ho to bavi. No a ja ho pak jeste dokrmim :sweat_smile:

Bubo je pravda, ze clovek si chce pokecat i o jinych vecech, nez jen deti.

Sisi super, ze jste si uzili oslavy a taky chci videt dort! :o)
A budu drzet pesti s miminkem :slight_smile:

Pet jejda, doufam, ze u vas nebudete nemocni. Delej caje proti nachlazeni a strikejte si tu morskou vodu. Snad to nebude nic vazne

Kamoska v Anglii taky mela preeklampsii a misto v lednu se ji narodila holcicka na stedrej den. Vazila jen neco okolo 2 kil. Ale obe jsou v poradku a mala krasna. Ale musi to byt zahul teda
15. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.