• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Sisi a jeje, u vas se taky neco rozjizdi? Snad to zazehnate.
A gratulka k malemu Petovi ! :slight_smile:

Tak a jdu spat. Mejte se a dobrou noc. Doufam, ze se nemoci nerozjedou tady
15. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj,
tak malý je opravdu nachlazený. Do dneška se mu rozjíždí i rýma :frowning2: . Noc byla šílená, snad co půl hodiny se budil, takže asi za chvíli to na mě padne a budu KO.

Petru snad brzo přejde ta viroza. Už aby bylo tepleji, aspoň budeme mít lepší náladu a hned bude líp.
Náš malý je hodně pohodlný, proto zatím moc nemá zájem jíst sám. Takže Jaydi je šikula, že mu to tak jde. :slight_smile:

Sis gratuluji taky k narození malého Péti. :slight_smile:

Moc díky za tipy jak udělat tu rybu. Vyzkoušíme. :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ahojky, tak malá zatím spinká, ale včera zakašlala jenom 2krát, ale zato dneska se rozkašlala sotva se probudila tak teda nevím.
Dala jsem jí kapky co nám zbyly od minule a uvidí se jestli zaberou.
Jej to mě Peti mrzí,že je malý nachlazený, ale jak vidíš je takové blbé období, mamka mi volala že je taky nemocná a i synovec se švagrovou. No synovcovi ( chodí do ruhé třídy) to káplo do noty, prý se mu nechce nikdy ráno vstávat, natož jít do školy, holt je po bráchovi :grinning: .
Ale učí se výborně a mají i dobrou učitelku.
Já dneska malé dělám rybičku na másle s bramborovou kaší, tak uvidíme jestli i dneska to zdlábne.

Šmankote já toho chtěla napsat a teď už nevím co, no skleróza nebolí, akorát se člověk nachodí že :grinning: .
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky,tak hlásím, že máme už 16 zoubek prořezaný a já jsem od včerejška nachlazená, no a malá se probudila s rýmou, tak jsem fakt nadšená. Zase to hrozné odsávání a brečení,my se z toho asi nevyhrabeme.A to jsme měly jít v úterý na očkování :angry: .
Mi je dneska fakt děsně, začínají mě bolet všechny kosti v těle, ještě,m že je zítra víkend a manžel bude doma.
Sem dneska vysávala a jsem z toho úplně zmordovaná.
Doufám, že jste Pet na tom líp než my.
Petru a tobě už je líp?

Malé dneska vařím čočkovu, má ji moc ráda, tak doufám, že jí přijde dneska k chuti.
Venku začíná být jaro, doufám, že se to nepokazí, ptáci prozpěvujou o sto děs a je tam i relativně teplo.
19. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky,
chci vás všechny aspoň pozdravit. Já jsem relativně v poho. V krku mě už přestalo bolet, takže snad dobré. Ale malý má teda dost šílený kašel a k tomu tu rýmu, tož bojujem. Jsem ale ráda, že zatím nedostal teplotu, neboť to by bylo asi ještě horší. Neustále je na mně přilepený, tak se těším, až přijde manžel z práce.
Vidím ale, že je to asi u všech stejné. Sis snad malá bude brzo taky fit a ty samo taky.
Já malému vařila dnes brambor a kuřecí maso a zeleninku, a nakonec to vůbec nejedl, neboť ho to natahovalo. Ale to je určitě z toho kašlání.
Jinak Sis tu čočkovou vaříš přímo pro malou nebo už vaříš rovnou pro vás a dáš ji od vás? Já už se právě snažím vařit tak, aby to co uvařím, jsme jedli i my i malý. Ale čočkovou jsem takto právě ještě nedělala.
Na to jaro se úplně moc těším. Už ta zima nám leze fakt krkem.
Mějte se hezky
Ahojky
19. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahojky,

tak uz je zase nedele vecer. To to leti....
Jinak u nas vikend docela dobrej. V pate jsem byla kamosce na 30tce. R hlidal doma maleho. Ale nejak vubec jsem nemela chut pit, nevim proc. Mela jsem jen sklenku vina, ale dobre jsem se bavila. Ve dve jsem byla doma.
Akorat druhej den celej den migrena, takze nic moc. Ale R se krasne postaral o Jaydinka, tak super.
Dneska jsme byli zase u svagrovych, nejstarsi bracha ma tech 40, tak doma delali obed a popijelo se. Tak jsem prezrana, ale opet piti jsem moc nedala, jen tri stricky :o)
Odjizdeli jsme az v pul 8, Jaydi odpad hned v aute, tak jsem ho jen prevlikla a dala mu v polospanku jeste mliko. R usnul na gauci a ja koukam na tv a do notaku :o)
Jinak mame par fotek na: http://picasaweb.google.cz/Petronuska/UnorFebruary2010#

A pak mame dve videjka: http://www.youtube.com/watch?v=MOa9TQUqQYM

http://www.youtube.com/watch?v=vTXKnprl2dM

Tak kuknite, jestli chcete :wink:

Pet, snad uz je Maty lepsi po tom vikendu :pensive:

Sisi tak Eliska taky porad kasel? Nebo uz je to lepsi?
No, uz ctu, ze jste teda obe dve nejake nachlazene. Tak snad uz je taky lip :pensive:
A gratulka k 16temu zoubku! :slight_smile:

Jo holky, mne uz je dobre par dni. Uz jsme byli i na navsteve u kamosek a dobry :o)

Pet ja u nas varim jak kdy. My mame radi docela korenene jidla a tak nejak neumim delat jak pro nas, tak pro prdolu. Jak co teda....
Cocku nejim a jeste jsem ani pro Jaydiho nedelala. Ani nevim jak :sweat_smile:
Akorat to jedl ze sklenicky.

Taky se tesim na jaro, az bude tepleji a vsechno bude zase krasne zelene a barevne od kvetoucich stromu a vseho :o)
21. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my už jsme docela zdraví. Já úplně a malý ještě teda občas kucká, ale to ještě nějakou dobu asi bude. Takže už jsme byli včera i dnes tak na půl hodinky venku. Pro malého to byl svátek, neboť už byl za 5 dní naseděný doma. Museli jsme pořád vymýšlet různé blbiny :grinning: . Snad se nám to teda nevrátí.

Doufám Sis, že už je to lepší i u vás.

Petru to je fajn, že jsi si užila oslavy. Aspoň jsi měla takový relax. Teď jsem se dívala na videa a fotečky a moc super. Malý fakt krásně papá. Náš je na toto fakt lenoch. Jo jinak teda máme 5 zoubek. No sláva, aspoň něco.
Petru chtěla jsem se zeptat, na nějakých fotkách už hodně dříve, prostě z léta, jsem zahlédla, že měl na sobě malý Jaydi plavky zřejmě z nextu. Je to takový nějaký komplet http://picasaweb.google.cz/Petronuska/5Kveten2009PrazdninyNaHovezi#5348807491240333538. Slyšela jsem, že by to snad mělo pochycovat i nějaký UV faktor. Ale nevím, zda to je pravda. Byla jsi s nima spokojená? Jestli nám to výjde, tak bychom v létě jeli někam k moři a právě přemýšlím, zda koupit něco takového.
22. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky,
my dneska dobrej den.
Noc u nas teda nic moc. Ja sla spat az v pul 1, jsem se divala na tv, super film. Malej pak probuzeni a caj v pul 5 a pak vstavacka v pul 6 :angry:
No ale kolem 8 jsme to zalomili na dve hodky :o). Odpoledne jsme jeli ke kamosce, jeji Viki uz zacal chodit, tak byla sranda, jak se kluci nahaneli :grinning:
Dneska na veceri dostal smudlik poprve krupici, tak jsem zvedava, jaka bude noc. Potom vypil jeste trosku caje a pak jeste mliko :sweat_smile:

Pet diky za pochvaly. Ty plavecky jsme meli po Jaydiho bratrankovi, ale byly uplne nove. Byly teda z Adams obchodu, ale taky s UV. Ale abych pravdu rekla, moc je na sobe nemel, spis jsem ho mela nahateho nebo v bodycku :wink:
Ale slysela jsem dobry nazory na takove plavecky a kdybych jela k mori, tak urco poridim! Mozna malemu koupim i na leto, jak bude u nasich. Prece jen je v CR docela vedro kolikrat.

Jsem rada, ze ty jsi na tom uz normalne a Maty uz skoro taky zdravy :o) Gratulka k 5temu zoubku :o))
22. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky,tak malá má ještě pořád rýmu, sme měly jít dnseka na prevenar, ale volala jsem doktorce a prý máme přijít až příští týden ve čtvrtek.
Mě teda není nic moc, začíná mě bolet v krkua když něco dělám jsem utahaná jako kdybych sama okopala lán brambor :confounded: .

Petru tak vy jenom pořád oslavujete, ale tak to má být, radši se veselit než smutnit.

Pet já dělám někdy čkočkovou polívku zvlášť pro Eli no a když vařím i nám tak trochu odeberu pro Eli a potom nám dosolím. Jak jsem psala, tak ji fakt moc chutná. Dneska jí dělám zapékané brambory, tak uvidíme jestli jí to bude šmakovat.
Včera byla nějaká utahaná, ráno vstávala už v 7 hodin a potom to odpoledne dospávala a já jsem si lehla k ní a četla jsem. Po dlouhé době jsem se konečně dostala ke čtení a jsem do knížky úplně zažraná ( naposledy jsem četla knihu v těhotenství, teď jsem četla pořád jenom časopisy).

Včera u nás byla stavená séga s neteří, byly podávat přihlášku na gympl a u doktorky s rovnátkama, tak Eli byla celá šťastná, že vidí zase někoho jiného než maminku a tatínka.

Pet to je dobře, že už jste zdraví, mě to sluníčko taky táhne ven, ale byly jsme dneska jenom na pečivo a zase sme doma.

Jé holky vy už plánujete pomalu dovču, no my ještě nevíme kde skončíme.
Na chaloupku budeme jezdit určitě, manžel už plánuje další opravy a doufám, že taky porostou houby.
23. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj,
my jsme se dneska měli docela fajn. Malý byl i hodný a k tomu přes poledne spal 3 hodiny v kuse. Trhl rekord. Fakt jsem se chodila i dívat, zda je vše v pořádku. :grinning: Stihla jsem krásně navařit i trochu pouklízet. Pak jsme byli na procházce. Bylo moc hezky. Je to super, jak začíná být hezky.

Petru co krupička, nebolelo malého bříško? Asi jsi ji vařila z normálního mlíka, že? Já právě malému ráno a večer ještě stále dávám Nutrilon. Si říkám, že dokud mu to chutná, tak proč ne. Ale právě když vařím jiné věci, kde je potřeba mlíko, např. puding, palačinky, atd. tak dávám klasické. Si to s nutrilonem nedokážu představit :slight_smile:.

Sis to je mi líto, že jste s malou trochu nemocné. Snad to sluníčko to brzo vyžene. Já na čtení nějak nejsem, to raději se podívám na nějaký film nebo odpočívám. Takže já čtu maximálně právě nějaké ty časopisy.

Bubosku co je s tebou?
23. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem tu zase chvili nebyla, ach jo.
No u nas po super dnech zase des. Jaydi od vcerejska ma peknou rymu, uplne ucpanej nos, furt mu z nej tece, oci mu tecou, mel teploty, ubrecenej je, moc neji.....atd atd
Takze noci taky o nicem a dneska pres den spal: sem tam 10 min, pak nic, pak zase treba 15min a tak furt dokolecka....Jsem nestihla ani nic udelat.

Holky, ktera chodite na Vsetine na Polikliniku k detskymu dr? Ja jsem zase zapomnela, jak se jmenuje... Mohla byste mi nektera poslat pres IP cislo na nej? A jmeno? :sweat_smile: Diky moc :wink:
Chtela bych se s nim na necem domluvit....

Jo a taky se chci zeptat. Nedelate nektera umele nehty? Ja jsem se rozhodla, ze bych to zkusila tady. Uvidim, jak mi to pujde a videlo by se, co by z toho bylo.... Tak jen se ptam, kdyby nahodou, tak nejake rady a tak :wink:

Jinak u nas normalne zase minulou noc snezilo! Jako des! Ale teda pres den to zase zmizelo, ale i tak :o)) Ja uz chci jaro a teplo. A snad i ty nemoci prejdou

Sisi, tak Eliska jeste s rymou? Bobek. A dobry, ze jste to ockovani odlozili. No a snad ty nebudes pro zmenu nemocna :unamused:
Jinak my furt neoslavujeme! :grinning: To jenom, ze tedka se sesly ruzne narozky. Jeste v breznu ma R prostredni bracha a pak na konci jeho manzelka. Pak dlouho nic :sweat_smile:
A jak chutnaly Elisce zapekane brambory? Jaydi to ma rad....teda tu verzi, co delam ja :grinning:
A co ctes za knizku?

JInak my dovcu zadnou neplanujeme. Pojedeme akorat do CR. Holt chci taky, aby nasi byli s malym a u nas je taky krasne v lete..... A R nema zase tolik dovolene, aby mohl jezdit nekde jinde jeste. Mu se u nasich moc libi, jsem za to rada :o)

Pet, teda Maty ti krasne spinkal naposledy :o)
Krupice si myslim dopadla dobre, nic z toho nebylo. Jinak z normalniho mlika jsem delala. UM se nemuze varit. Ale na piti mu davam porad UM, a budu asi jeste tak pul roku. Je tam spousta vitaminu, tak proc ne. Akorat tady se uz lidi docela divi, ze mame porad UM :grinning: Ale je mi jedno, co si mysli :rolling_eyes:

Puding jsem malemu jeste nedelala. Jedl jen trosku, co bylo v dortu jeho :o))

Pet ja jsem teda hodne na knizky, miluju cist :o) A tady uz to mam taky trosku jak v knihovne :o)) Ale na casaky jsem taky ujeta. Tedka uz tolik ne, skoda penez, ale i tak.
Kamoska, co je v CR, bydli v Praze, ta dela u casopisu a sem tam mi posle balik. Prave zitra mi posila nove ruzne casaky, tak se tesim :slight_smile:

Jj, Buboska uz tu dlouho nebyla :frowning2: Snad taky neni nemocna...
25. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Pet diky moc za cislo! Jo, je to on :wink:
Akorat teda jsem si pred chvili koupila letenku do CR a s Jaydinkem priletime 14.3. a zpatky 1.4.
Takze jedeme i na sraz s holkama, co si piseme :grinning: Jsem tedka happy happy!!! A to bychom se taky mohly nekde na Vsetine slezt s mrnatama, co? Snad nikdo nebude nemocnej a hlavne bude uz hezke pocasi :wink:
25. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky,
jééé tak to je fajn, že přiletíte. To by bylo super, kdyby vyšlo i nám, abychom se všechny poznaly i s dětma osobně :slight_smile: . Snad už bude po nemocích. Musíííííííí. Sluníčko to vyžene.
Teda dnes fakt krásně. Jsem byla s malým dvakrát venku a to sluníčko mě fakt nabíjí.
Petru ten srazík s holkama, co si píšete máte kde? To asi jedeš někam do Čech, ne?
25. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jinak s nehtíkama zkušenost nemám. Měla jsem je jen jednou a to když jsem se vdávala :grinning: .
Teď čtu, že je Jaydinek nemocný, tak doufám, že mu to přejde velmi brzo. Je to už otravné.:frowning2:
25. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Pet snad to pocasi zustane. Tedka jsem nekde cetla, ze od brezna ma prijit zase zima. To me nase.e :angry:
S holkama mame sraz kousek od Zdaru nad Sazavou (myslim) Nejdriv budu u nasich na Hovezi a pak pojedu do Brna k brachovi a tam odtud pojedu s jednou holkou autem. A ze srazu zase s jinou primo do Praglu a dalsi den zpatky do Irl :slight_smile: Uz se tesim
25. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ahojky,tak my jsme saamy doma :frowning2: ,tatínek nám odjel do rodného města pomáhat kámošovi s opravou bytu, a vrátí se až v neděli, spí u své mámy, jelikož ten byt co opravujou prochází komplet rekonstrukcí.
Tak mě zase začíná bolet v krku a malá je naštěstí OK, doufejme, že se mi to víc nerozjede a malá to nechytne zpátky, už mě to štve.
Počasí nás hezky navnadilo a už je zase hnusně :angry: , tak se mi líbilo, že svítilo sluníčko.

Petru s umělýma nehtama nemám zkušenost a ani jsem je nikdy neměla, bohužel neporadím. Ale myslím si, že je to dobrý nápad :wink: .
Malá brambory chutnaly, jenom si dělala mňam,mňam. Začíná se jí čím dál tím víc rozvazovat jazýček je to sranda.
Bylo by supr se sejít, snad fakt budeme všichni zdráví.
Já malé jednou zkoušela pudink a moc ho teda nesnědla, je to něco neznámého pravda, ale zase jí ho někdy uvařím. Dneska mi snědla na svačinku 3/4 rohlíku a potom ještě jednu povidlovou buchtu, takový měla apetít, až jsem se smála jak si mlaskala.
Mám svoji oblíbenou autorku a vyhrála jsem na aukru, levně její 3 knihy, tu jednu jsem přečetla po večerech za 5 dní a bylo to Na pokraji temnoty od Barbary Erskinové. Je to strašně napínavé a trochu strašidelné, četla jsem to jedním dechem. Potom mám ještě dvě, ale ty zatím nečtu ,a je to Žila jsem již před staletími a Údolí havranů. Jsou to dosti stránkové knihy a manžel ze mě šílí, že jak to můžu přečíst. On totiž nic nečte jenom noviny a to ještě když přijedeme k naašim.
26. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Tak a pokračuji,
Petru máte moc pěkné fotečky, minule jsem se úplně zapoměla podívat.
Chudák Jaydi, že je zase nemocný, je mi těch dětí vždycky líto, snad tato noc bude lepší. A vaříš mu i nějaké bylinkové čajíčky?
Jé Pet, ty už jsi malému dávala i palačinky a papal to?
Zítra asi zkusím uvařit krupičku, něja ji nechci zahltit všema jídlama najednou, ale postupně. No uvidíme co na to řekne, no vlaastně jestli jí to bude chutnat.
A už jsi malému zkoušela tu nějakou rybičku?
26. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes byl fakt krásný den. Počasí odpoledne no super. Byli jsme na procházce a pak jsme jeli na návštěvu k babičce tedy Matyáškové prababičce.
Petru to budete mít teda naplněný ten pobyt v ČR. Ale to je super.
Sis palačinky občas dělám nám, a když jsme je měli, tak jsem mu dala zkusit. No ale moc se na to teda netvářil. Malý je taková konzerva, než mu něco zachutná nového, to trvá trošku dýl :grinning: . Rybičku jsem zkusila na másle a kmíně a chutnala. Snědl to celé, takže jsem ráda.
Sis snad budete s malou brzo fit. A přeji ať ti tento víkend rychle uteče, když jsi doma sama.
27. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem se konečně dostala k počítači, taťka ho měl v práci a po večerech u něj furt seděl, měli cosi moc práce, ale nyní jsem zde.

Naštěstí jsme zdraví klepu tuk tuk, protože oba naši měli tu šílenou střevní chřipku co ted všude řádí,mamka už je dobrá, ale tatku to pořád drží, tak snad se z toho brzy vyhrabe a my budem moct jet na návštěvu.

Ted na víkend plánujem oslavu narozenin, no už mám s toho motýly v žaludku, jak to Kubík zvládne tolik lidí. On je zvyklý na svůj klid, tak doufám, že to uplatím ovocným dortíkem a držte pěsti at se mi povede páč ho budu dělat poprvé. Mám pro něj koupený ty stany a taky jsem dnes ještě objednala odrážedlo, tak doufám, že dojde do pátku.

Koooooooonečně nám vyrašil minulý týden ten 4 zub no haleluja, už jsem myslela, že ty oteklé dásinka tam bude mít až do školky. No a myslím, že se pomalu, ale jistě tlačí nějaká z dvojek, páč včera byl protivný a uplakaný, tak jak to znám od těch zubů.

Min. týden jsem zkoušela Kubíkovi taky udělat toho Pangase, moc mu to chutnalo, ale za 2 dny se mu udělala taková jakoby krupička na bříšku, tak nevím jestli to nemůže být s té ryby, ale myslím, že by se to snad vyrazilo hned druhý den kdyby to bylo z toho. Ale zas nic nového jiného nejedl, tak nevím, no dnes mám pocit, že se mu to už ztrácí, tak snad bude dobře.

Petro - krásné fotečky jako vždy. Hlavně se brzy vyližte s těch nemocí.
S umělýma nehtama zkušenosti nemám ani jsem si je nikdy nenechávala dělat, mám svoje pěkné a pevné. Jen ty záděry kdybych ted neměla, ale v létě se to zpraví.

Na dovču letos určo nepojedem, budem dávat celé léto dohromady barák, takže nebude ani čas ani peníze. Vůbec mi to ale neva, mě je ještě pořád doma nejlépe. Příští rok, ale plánujem Italii, kde žije kámoska, co má 2 holky ta mladší je o 4 měsíce starří jak náš Kuba, takže si myslím, že příští rok už si krásně vyhrajou a my budem mít víc času na sebe. Jsme totiž strašné kecalky, když se vidíme jen párkrát v roce, no po počítači to není ono, žejo.

Koukaly jste na olympiádu? No hokejsti mě pěkně zklamali, zato Sáblíková je kouzelnice, no kde se to v tom drobném tělíčku bere, to nechápu??? je skvělá.

prominte, že nestíhám reagovat na vše co jste psaly, ale je toho strašně moc, co jste navykládaly. člověk tady týden není a už snad 2 strany.

Každopádně všem marůdkům rychlé uzdravení a krásné sluníčkové jaro. :sunglasses:
1. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , tak už máme konečně tatínka doma :slight_smile: . No vlastně teď je v práci a já teď nějak vařím oběd a všechno okolo.
Pet jsem se chtěla zeptat půjdeš do sluníčka na bazárek, je 13.3. Já by sem tam chtěla mrknout, co tam budou mít, jeětě nikdy jsem tam nebyla, poněvadž jsme byli vždycky pryč.

Bubo, já olympiádu nesledovala, nějak mě to nechytá, baví mě krasobruslení, ale že bych kvůli tomu vstávala tak to teda ne, to si raději pospím. Jo a hokejicti jsou máčky, nebylo nad to jak tehdy vyhráli v Naganu, ale to se asi opakovat nebude. Jo Sáblíková je moc dobrá, chudina a trénuje doma a na rybníku, doufám, že teď ji nějakou dráhu postaví.

Včera u nás řádně pofukoval vítr, no hrůza, tak doufám, že se dneska počasí nepokazí a my budeme moct jít s Eli ven. Musím nakoupit, jelikož máme v ledničce vymeteno.

No nic jdu pokračovat ve vaření, zatím se mějte. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky,
vitejte v breznu. Snad pocasi uz bude lepsi, hlavne jak prijedeme do CR :slight_smile:
U nas docela dobry. Jaydinek ma porad rymu a trosku zakasle, ale jinak spoustu energie. Pres vikend jsme nedelali nic zajimaveho, dneska se platila hypo, takze se muselo setrit :wink: Ja se aspon prospala dopoledne. Vcera byl R s malym u jeho taty, tak jsem mela taky volne odpoledne. Trosku jsem doma pouklizela a pak sedela u pc a tv :slight_smile:
Tedka zkoumam vsechno mozne o tech nehtech. Uz jsem si i objednala spoustu veci, tak se tesim. Nechala jsem si to poslat k nasim, stejne tam jedu :slight_smile:

Dneska me Jaydi prekvapil, konecne rika zase vic zviratek, teda ty zvuky :dizzy_face: a dela certa, kdyz vidi na obrazku a taky rika "bo" jako boty :grinning: Milacek to je. Hrozne supet to je, jak zacina mluvit :o)

Jo a taky jsme ho ostrihali. Holky jako radikalne! :sweat_smile: Ma tedka punka, ale asi nez pojedem do CR, tak to sundame :sweat_smile: Kdyztak par fotek na Picase :grinning:

Sisi taky mam rada "dosti strankove" knihy :o)) Tedka ctu jednu a ta ma 468stranek, ale nejak neni cas cist poradne :o( ale je to dobry :o) Minula taky byla tlusta.
Tu tvoji spisovatelku neznam, ale knizky zni dobre. Ja teda rada ctu, ale nikdy si nepamatuju nazvy nebo autory. Jsem na to desna.
Teda co si pamatuju, je Memento od Radka Johna. To jsem cetla nekolikrat :wink:

Diky za pochvaly fotek :wink:
Caje varim taky, mam z CR. Tedka davam na nachlazeni a na kasel. A taky mam na posileni imunity...

Pet, super, ze ryba chutnala. U nas je taky oblibena...
Doma u nasich budeme 10 dni, tak to nabite nebude. Nemam program. Jen potrebuju k zubari a pak jeste s malym chci k tomu Stejskalovi. Nevim, jestli se objednat na nejake to odpolko nebo tam prijit dopo. Ale tedka, jak radi ty virozy a tak, tak nechci, aby maly zase neco dostal. Hlavne, kdyz mame jet na sraz.

Bubo ahojky. Tak bude oslava? Super! A dortik zvladnes, ja taky delala poprvne na Jaydiho narozky :o) A darecky taky super. Plus jeste spoustu dostane :wink:
Gratulka k dalsimu zoubku!

Jaydimu rostou ctverky, tak taky nic moc. Natiram a sypu praskem. Ale dneska uz jsem konecne citila pidi mini hrocek od jedne stolicky, tak snad to pujde rychle...

Ta krupicka mohla byt z ryby. Nez to projde zaludkem a tak, tak to muze trvat....

S barackem letos dobry. A pristi leto Italie? Super! S kamoskou nekecate pres skype aspon? Je to zadara a jeste k tomu se muzete videt....
Ja jsem s mamkou na skypu kazdy druhy den pres hodinu :grinning: a s nejakyma kamoskama taky :wink:

My na olympiadu nedivali se...Ale mela jsem zpravy. Co si piseme s holkama na jine diskuzi, tak od jedne bracha tam skakal na lyzich. Skoncil na 7miste. Antonin Hajek :wink:
1. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky holky,

Sis na podzim jsem na bazárek nesla i pár věcí na prodej, prodala jsem asi půlku věcí, což se docela dá. No a v ten den prodeje jsme se s MM jeli taky podívat, ale nic jsme nekoupili. Bylo tam šíleně lidí, nešlo tam nic vybrat, bylo to na kopky, prostě asi nejsem takový ten hrabací typ :slight_smile:. Ale mám známé, co tam teda nakoupily toho hodně a moc si to pochvalují. Jestli tam ale půjdeš, tak tam běž asi sama bez malé, abys měla na to klídek.
Já tentokrát asi nepůjdu.

Bubo tak oslava narozenin se blíží, tak hlavně ať si to všichni pěkně užijete a hlavně teda malý :grinning:. My jsme měli na oslavu dortík upečený od babičky a pak další jsem pekla já, ale to byl takový jenom jablíčkový. Malý možná snědl dvě lžičky.
Jinak ta krupička by mohla být ta alergie. Já právě měla malému rybu dát až později, že prý je to dost velký alergen, což ale čučím, nějak jsem měla vždy pocit, že ryba je naopak velmi zdravá.
Na olympiádu jsme s MM občas koukali. Ale teda hokejisti fakt nic moc, aspoň že tam máme tu Sáblíkovou, to je borka. Jsme ji fandili.

Petru k tomu Stejskalovi bych šla taky raději odpoledne. Maximálně, kdyby tam měli zrovna moc naobjednávaných dětí do poraden, tak vás objednají třeba o dva tři dny později. Ale hlavně nepůjdeš mezi ty nemocné děti.

Matyáškovi se taky posledních 14 dnů nějak více rozvazuje jazýček. Vše opakuje. Na vše reaguje, je to fakt sranda. Teď si oblíbil traktor, tak pořád říká "tatooool" :grinning: nebo ptáček je po jeho "tatet". Máme tak trochu maďara neboť všude nejraději cpe ta, te, to. Jo a o víkendu jsme se nasmáli, když donesl knížku, abychom mu četli a hlavně našel říkanku "Šla andulka do zelí" a jak na ni ukázal, tak říkal "ty, ty, ty". :grinning:
1. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky,

tak dnes nám přišlo odrážedlo pro Kukuška, tak jsme se z Ivanem kochali. Těším se jak bude Kubík reagovat na všechny ty dárky.

Dnes jsme byli po dlouhé době navštívit babičky a dědy to zas bylo slávy, neviděli ho měsíc, tak úplně čučeli jaké pokroky udělal, mě to ani nepřijde, že jo páč ho vidím každý den. Taky jsem byla s kámoškou, prolezli jsme všechny sekáče ve městě, no to zas padlo peněz, nejvíc nadšená jsem byla z anglického seku, vše skoro úplně nové za hubičku. parada. :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:

Včera u nás byla stavená ta kámoška z Itálie, byli tady na týden kvůli technické na auto, tak zajeli na návštěvu, no bylo veselo, Kuba byl z holkama ve svém živlu ani jsem ho nepoznávala njn chlap. :grinning: :grinning: :grinning:

ohledně knih taky strašně ráda čtu, ale v poslední době stíhám fakt jen ty časáky, naposledy jsem knihu přečetla, když měl Kuba tak 4 měsíce a ještě většinu dne prospal, ted to prostě nestíhám.
Memento jsem taky četla vícekrát a jednu dobu jsem měla hodně ráda Jana Pelce, Borise Viana, Charlese bukowkiho, jestli znáte? Jsou to takové trošku prasárny (ne ohledně sexu). Dnes už mě to moc až zas tak nebere a spíš bych šla po historických románech nebo něco tak podobného.

Jaydinkovi at rychle a bezbolestně vyleze ta stolička a hlavně štastnou cestu do CZ.
S kámoškou Italkou kecáme přes skype, ale to prostě není přímý pokec, nevím jak jinak to říct, ale vy mě chápete jak to myslím.

parada, že se vám tak krásně děti rozpovídaly. Kuba se mě taky rozpovídal kolikrát se chlámu, mele téměř od rána do večera, ale samé nesmysly, ale jak drmolí, to je strašná sranda :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky.
Pet, já jsem tam s malou ani jít nechtěla, už mám domluvené, že ji bude hlídat manžel, tak jsem zvědavá co tam bude a jestli tam vůbec něco koupím.
S tím rozvazováním jazýčku je to i u nás , Baloooo je balon, potmo pádloo je prádlo, bo jsou boty (myslím že to říká i Jaydi), haf je pejsek, kočičce říká buď čiči nebo mňau,svému pupíku říká pupu, no a mnoho dalších slovíček, no sranda je to .

Bubo, držím pěstičky ať dort dobře dopadne :wink: .

Petru a co to máš Jaydimu za prášek na ty zoubky? Já měla jenom nějaký gelík, už si nepamatuju jak se jmenoval.

Tak my zítra jdeme na te poslední prevenar, tak doufám, že to malá zvládne, akorát jdeme na jednu hodinu jenže ona mi v tu dobu spinká, tak to budu muset nějak posunout :frowning2: .
3. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky,

holky jak se vede? My docela dobře, akorát malému opět, teda konečně, se derou další zoubky, tak nechce moc papat, je protivný, ale zase na druhou stranu si přeji, aby ty zuby už taky vyrostly.

Sis tak co jak dopadlo očkování? Snad nebude nějaká reakce. Nás čeká očkování za měsíc.

Bubosku to je fajn, že jste se viděly s tou kámoškou, aspoň jste pořádně pokecaly, ono osobně je to nejlepší. Je super, že i Kubík si to užil s holkama :grinning: .

Holky zeptám se, uvažujete pro prcky koupi golfového kočárku? My se právě rozhodujem, zda jo nebo ne. Neboť malý už moc nechce být v kočárku a zase ale moc ještě neujde, tak si říkáme, že by to bylo asi lepší. No a ještě pokud bychom jeli na dovču, tak je to určitě skladnější. Tak teda vybíráme jaký. Ale na druhou stranu si říkáme, zda to není zbytečné. :wink:
4. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky,

Sisi - Eli je moc šikovná jak vykládá. A očkování doufám dopadlo bez velkých slziček :slight_smile:

Pet - já mám taky pocit, že se Kubovi něco klube,poslední 3 noci byly příšerné a přes den měl tay sem tam takové záchvaty pláče, nevím no, at už jsou venku všechny ty protivné zubky :frowning2:

Golfáčky už mám koupené z důvodu hlavně toho, že jak my tak moji rodiče máme strašně malé auto a ten velký krám kočár se musí rozebrat aby se tam vešel. taky jezdím busem do města, takže je i v tom autobuse skladnější, nehledě že s golfačem už vám pomůžou i ženské. takže paradoxně, já z vesnice asi ty golfky potřebuju víc než vy holky z města. Nicméně jsem spokojená, jsou lehoučké skladné, já doporučuju, jestli máte pár penízků nazbyt tak do toho jdetě, asi to není nezbytné, ale je to příjemný konfort. :grinning:
4. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
http://www.darababy.cz/zbozi/chicco-multiway-2010 Já mám tyto, ale typ z 2009, ale myslím, že rozdíl je tam jen v nových barvičkách. Má veliké kola, normálně jsem s ním krosila i ve sněhu a těch sračkách jak byly a zvládl to. :sunglasses:
4. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Bubosku moc díky za tvůj názor ohledně golfek. Asi je to fakt lepší je pořídit. Mohla bych se zeptat, pro jaké golfky jste se rozhodli? My máme zatím vybrané od Chicca multiway. Ale ještě nejsme 100% rozhodnutí. Byli jsme právě včera se podívat ve Valmezu v Darababy a tam se nám líbily asi 3 typy.
4. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
jééé tak díky, nějak jsme se minuly :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Právě nám se líbí zrovna ta barvička tmavá s tou zelenou. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.