• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. bře 2010 ve 22:16 • janka313
ty jo no to je rychlovka, vidíš tak máme stejný vkus. Já jsem s niam spokojená, akorát by mohly být ještě odpružené, ale tady v té Darře píšou, že ten typ 2010 už má zadní odpružené, no tak to ten kočár nemá chybu
:sunglasses:
4. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Hm ta je moc pěkná, tahle barva v té minulé kolekci nebyla
4. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
Akorát já jsem menší postavy a zdály se mně trochu vyšší, tak snad si na ně zvyknu :grinning: . Ale zase manžel je vyšší postavy, tak ten byl nadmíru spokojený. Jinak je teda ten kočárek super.
4. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ještě se ale zaměř na košík po kočárkem je takový dost malý, ale na malý nákup to stačí, ale to myslím mají všechny golfáčky takový menší.
4. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
no ohledně výšky já měřím 168cm a je mě tak akorát
4. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
jo tak košík jsme se dívali, je sice menší, ale i ostatní golfky takový měly. Jinak já měřím 161 cm, tak to snad bude v pohodě. No už musí, už jsme ho vybrali a o víkendu zajedem koupit :grinning: .
4. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Kdy přesně malý slaví narozky? Vím, že slavíte o víkendu, ale nevím, na který datum to padá :slight_smile: .
4. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
http://www.babydracek.com/zbozi/3173--sportovni-kocarek-baby-design-sprint-2009 i toto je fajn kočárek, je to sice sportáček a seskládá se do skoro placky, je lehounký, výhoda je veliký koš a lepší postrování než multiway. :sunglasses:
Ale já jsem chtěla deštníkové skládání takže vyhrál multiway
4. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
no přesně my chceme právě taky to deštníkové skládání. Je to praktičtější do toho auta a na cestování taky.
4. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
Slavíme ted o víkendu v so přijede moje rodina, v neděli známí z dětma a pak ještě další so přijede rodina od Ivana. nakonec je to tak lepší, aspon Kubík nebude zmaten s tolika lidí najednou. a taky dárky bude mít na etapy a nebude "zahlcen"
4. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz
To je lepší to takto rozdělit. Malý dostal taky víc dárků a právě pak nevěděl, který dřív no a nakonec si nechtěl hrát s ničím. Proto je lepší na etapy. Pak napiš jeho dojmy ze stanu. Myslím si, že z něho bude nadšený. Měli jsme o víkendu návštěvu se stejně starým chlapečkem, jak je Matyášek a právě stan viděl poprvé, tak byl úplně hotový a nic ho nezajímalo jiného :grinning: . Tak měla kámoška aspoň o zábavu postarané. A právě taky hned říkala, že ho musí pořídit.
4. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
Jo myslím, že to bude parada, děti mají takové věci rády, jako bunkry a schovávačky, si to pamatuju z mládí a to mám dost sklerozu, ale toto mám zažité, že to byly dobré hry, akorát za nás nic takého nebylo a museli jsme si stany dělat z dek a tak.

Rozloučím se s tebou a jdu hajat za Kubou. Bylo dobré si takto pokecat na přímo, škoda, že se málokdy takto zdrcnem.

Tak dobrou noc
4. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
Měj se hezky a přeji dobrou noc. Ať se malý moc nebudí :slight_smile: . Snad brzo takový pokec vyjde znova.
4. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky,
teda, vy jste se tu rozjely :o)

U nas je to furt stejne, ryma porad a sem tam kasel, ale to je lepsi. Ted mu zacalo zase zpatky hnisat ocicko, uz jsme mysleli, ze to bude dobryy. V lete byl na propichnuti kanalku a pak to mel super. No a asi to ma zpatky, me je.ne :frowning2:
Tak se ani tento tyden nic neudalo, jsme byli doma. Jen na prochajdy ven tady okolo baracku, protoze je nadherne pocasi :o)
Jo, Jaydinkovi rostou asi vsechny ctverky. Od jedne je jen kousicek venku a u tech ostatnich jsou videt bile tupky pod dasni.

Pet to ma Maty dobre slovicka :o) Ten nas taky mele neco, ale co to je? Ale je to sranda :grinning:
V knizkach, kdyz ma nekdo zvedlej trosku prst, tak rika ty ty ty :o)

Bubo tak dneska prejeme krasnou oslavu, at se vsechno vyvede a Kubik at ma radost ze vsech darecku. Vsechno nejlepsi k jeho narozeninam, hlavne hodne zdravicka! :slight_smile:
Utraceni v sekacich, jo? To tam jich tolik mate? A co jsi nakoupila? Navsteva z Italie taky super :o)
S tim pokecem pres skype to je jasny, ze to neni ono. Ale lepsi, nez jen si psat maily zase :o)

A Kubik taky super s povidanim :grinning:
To jeste az prijdou s ruznyma chytrostma, tak se nasmejeme :grinning:

Tak Eliska je taky super s kecanim :o)
Sisi tady se prodava znacka Teetha a od ni mam ten prasek na zuby. Je to v takovych malych saceckach a normalne se to vsype do pusy a pomasirujou se dasna. Ja to teda z toho sacku dam na prst a pomazu dasna. Prijde mi to ucinnejsi nez gely. A i to chutna :o)

A doufam, ze jste s Eliskou zvladli injekci bez nejakych reakci

Pet u vas tedka mate docela veselo se zoubkama, co? Matymu to tedka asi pujde rychle, bych rekla :o)

Pet ja mam golfovy kocarek. Me teda prijde spis jako sportak. On je trosku bytnejsi, nez jen ty samotne jednoduche golfky. Tady docela hodne fouka, tak jsem chtela, aby ho to chranilo. Je lehky a skladny taky. Ale teda jako kocarek vyuzivam ted jen malo :o) Jako v obchode, i kdyz stejne zdrha, nebo kdyz jedem ke kamosce, tak jdeme s klukama ven, ale musime do parku kolem cesty chvili, tak to taky sedi....
Ja uz asi jen ty obyc golfky kupovat nebudu.
Ale na dovcu asi budou super. Co tedka mas za kocarek?

Bubo ja mam podobny, ne Chicco, ale jeste mam po stranach ty operky a vlastne i tu sundavaci tyc ve predu :o)

Pet tak at dobre nakoupite tedka pres vikend :o) Pak vyfot i prcka v nem!

Uz se taky tesim Bubo na dojmy z oslav :o)

Jaydi taky dostaval darky na etapy. Ale u nej je horsi, ze mel narozky a za chvili vanoce. Ale darky byli v rozmezi mesice.... :sweat_smile: A to mam nekolik jeste schovanejch, protoze by to bylo zbytecne je mit tedka roztahle.

Tak vsem preji krasny vikend!
6. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky,

opožděně s Matyáškem přejeme vše nejlepší Kubíčkovi ke krásným prvním narozeninám - hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, málo odřených kolínek a pořád úsměv na tváři :grinning: :grinning: :grinning: . Věřím, že jste si to užili. :slight_smile:

My den prožili v pohodě. Užívali jsme si s malým, že máme tatínka o víkendu doma. Pro kočárek se nakonec pojede až v pondělí, neboť zítra jedeme na návštěvu k rodině.

Petru to je mi líto, že stále válčíte s tým nachlazením, snad to brzo přejde. A to očičko se třeba taky samo zlepší.
No teda vám rostou 4 stoličky naraz, no to musí dát zabrat malému. Třeba i ta rýmka může být od toho. Někde jsem totiž četla, že když se klubou zoubky, tak to může doprovázet rýma.
Jinak my máme kočárek Casualplay. Jsem s ním fakt spokojená. Jezdí se s ním krásně, i mně bude líto, až ho mít nebudem, ale jediné co nevyhovuje je, že se skládá klasicky jako každý sporťák a my potřebujem to deštníkové skládání. Neboť jak se to složí placatě, tak se to nevleze do auta, co mají naši. Tak snad s novým budeme taky tak spokojeni. Určitě pak hodím fotku :slight_smile: .

Mějte se hezky a příjemnou neděli!
6. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky,

Jaydinkovi přeju brzké uzdarvení a to očko se snad spraví, my s tím taky měli problémy jak byl Kubík maličký asi ve 3 měsících a upravilo se to samo, no snad se mu to nevrátí.
Ty jo 4 stoličky naráz, to musí být sada pro malého, snad ho to nebude trápit dlouho a brzy budou celé venku.

Sekáče přímo dětské máme ve VM tři a dají se tam narazit na super věcičky teda hlavně na doma, ale jelikož Kubíka převlíkám 3x denně tak se to fakt hodí. V tom anglickém byly krásné věci, ale vše budto na menší nebo na větší děti, to okolo jednoho roku fakt skoro nic tak jsem nakoupila dopředu něco málo.

Pet - děkujem za přáníčko.
Ještě ohledně těch golfek, my je do kufru nedáme celé, jsou moc dlouhé, ale jdou tam velice jednoduše oddělat kolečka přední, takže to pro mě není problém a když jedem jen sami tak stejně dávám golfky na místo spolujezdce. Ještě si toto proměřte jestli ti to bude vyhovovat, ale je to fakt jednoduché s těma kolcama, takže mě to neobtěžuje

Sisi - jak je po očkování? Je Eli dobrá?

Tak 1 den oslav máme za sebou, malý byl parádní, hned ráno dostal odrážedlo, sedět na něm moc nechtěl, ale prozkoumal ho celé od koleček až k volantu, ketrý troubí to se naučil hned a taky se mu líbilo, že to sedátko se dá odklopit a jsou tam kostky, tak ho pořád otvíral a zavíral a tahal z něj ty kostky no sranda. Taky jsem vyštrachala můj starý notas, uplně předpotopní kus asi 10 let starý. Jak byl nadšený, že mohl tupkat do písmenek :grinning: :grinning:
Od tety a sestřenky jsme dostali spoustu oblečení, no nádhera jsem se zas kochala, malý rozdával úsměvy, všichni z něj hotoví, však to znáte. jen od sestřenky holčička je hodně nemocná a musí se cévkovat a oni zapomněli cévky tak museli spěchat dom aby ji nebolelo bříško. Takže škoda.
No a zapomněla jsem vyfotit dort, no nejsem já de.il???? Ale příští týden budem mít ještě jeden tak to už musím vychytat.

Tatínek nám odjel z našima do města na pivko, tak jsem zůstala na večer sama, pohodka byla malý ještě plný dojmů dala jsem mu večeři pěkně papal všechno a už jsme byli na dně a on hodil takovou šavli, jsem myslela, že mě odvezou celá večeře v tahu, nejhorší na tom je, že včera mi večeři vyhodil tež, ale jinak celý den papal normálně byl veselý a i dnes večer pomalu jsem ho nemohla vysléct, normálně se hnal k hračkám úplná pohoda veselý, tak nevím co se děje 2x za sebou, snad to nic není. držet pěstičky at ten narozeninoý týden nepromarodí :frowning2:
6. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
Šmarjá já píšu jak hotentot, chtěla jsem poprosit, jestli byste drželi pěstičky, at ten narozeninový týden nepromarodí :confounded:
6. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu jen na skok. Jsem po celem dni unavena, tak si jdu lehnout ke knizce na chvili a pak spat.
Prdola dneska vzhuru zase v pul 6, vcera taky. Ale dneska jsem nechala ja vyspat R.
Po obede jsme jeli k R tatovi, ja mu dovezla kousek dortu, co jsem vcera se pokousela delat. Jako nakonec je vyyybornej! A pak jsme jeli k R prostrednimu brachovi, mel v patek narozky. Jenze oni byli vsichni v hospode, takze nadherne odpoledne jsme stravili tam, misto na zahrade, jak jsem si myslela. No oni (ty jeho zeny rodina) jsou takovi divni, teda i ta skorosvagrovka. Mysli si, co vsechno nejsou a tak a zase maji debilni kecy, ze malemu nedopreju nejake bonbonky, lizatka a hranolky a tak....No des, ale uz to neresim. Jsem tam malemu rozdelala jogurt a banan a taky jedl krasne :o) Nastesti byl hodnej, bylo tam spousta decek, tak se bavil :o)

Bubo tak jste si hezky uzili prvni slavici den! Na odrazedlo si urco Kubik zvykne. Nas ho nema, tak na nem ani neumi. Ale na vanoce jsme meli pujcene a po nekolika dnech uz se snazil :o)

No a tesim se na fotecky!!!

Jinak holky, chtela jsem se zeptat. Chodite nekdo plavat s deckama na Vsetine do bazenu? Ja bych docela chtela zkusit s malym. Akorat nevim, co je potreba a jake to tam vubec ted je. Jsem tam nebyla hafo roku.
Tak diky za odpoved....A kdyz nekdo budete chtit, tak muzete s nama :o)

Tak zatim pa pa, doufam, ze jste meli vsichni hezkej vikend.
7. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz
Ahojky,uf ale dalo mi to zabrat, než jsem vše dočetla a snad budu na všechno reagovat.

Pet o kočárku golfáči jsem už rozhodnutá dávno, že ho budeme kupovat, jenom nejsem rozhodnutá jaký, ale jak jste si tady ukazovaly s Buboškem tak vůbec nevypadá špatně. a tady na Vsetíně je malý výběr golfáčů?
Já ještě nechodila po obchodech tak nevím.

Po očkování byla Eli dobrá, naštěstí žádná reakce. V čekárně si povídala o sto děs, ale jak jsme se objevily u doktorky tak začala křičet na celé kolo aniž by na ni doktorka sáhla no červená byla jak rak a uklidnila se potom zase až v čekárně, bobíšek malý.
No ale noc před tím to byly muka vzbudila se kolem půl dvanácté a řvala a řvala a nebylo ji možné utišit, vůbec nevím co jí bylo no a usnnula až kolem půl třetí a ráno se vzbudlia už v 7, tak jsem byla jak omráčená celý den .

Bubo opožděně malému vše nejlepší k narozeninkám, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, pohodičky a ať vám pořád malý děla jenom samou radost, no a ať ho už moc netrápí zoubky.
Jsem zvědavá jaké jste koupili to odrážedlo, doufám, že potom hodíš tady nějaké fotečky.

Petru já na plavání zatím s Eliškou nechodím, jednak bývá nemocná a tady na Vsetíně se s dětmi do 1 roku nesmí, Ale prý ve Valmezu je supr plavání co jsem slyšela. My bychom chtěli chodit až bude lepší počasí venku, nějak mám strach, že když vyjdeme ven z toho tepla tak malou ofoukne a budeme zase nemocní. Doufám, že se co nejdříve počasí umoudří.
Už se ti to krátí v neděli vyrážíte co?
8. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tak jsem to radši odeslala, jelikož pořád odbíhám k vaření obědu, jíme až přijde manžel z práce tak na to mám vždy dostatek času a většinou vařím až malá usne.
Tento týden nám začínají tady u baráku stavit lešení, jsme spojeny 3 baráky tak to bude docela fuška, už si vozí na to ty kovové tyče a šíleně to rachotí, tak to budeme mít tady veselo, doufám, že to nebude Eli moc rušit. Budou nám zateplovat barák, měnit střechu.opravovat balkony a měnit vchodové dveře, počítají na to 3 měsíce, tak jsem zvědavá. Budou prý začínat vždy v 7 hodin ráno, jsem ráda, že to není v 6.

Sem se tady delší dobu neukázala, ale nějak jsem doháněla ten spánek a o víkendu jsme byli u ségry, neteř má dneska svátek tak jsme jí jednak jeli popřát a manžel chodil k našim do dílny dělat okna na naši chaloupku. Máme je v hrozném stavu abudeme je tento rok měnit. Nemohli jsme být u našich jelikož bráchovi děcka byli nemocné. Tak tam musel mažel vždy docházet aby mému taťkovi s tím, zatím broušením a řezáním pomáhal, no a samozřejmě jim pochybělo dřevo no není to pech. Tak se bude muset dokoupit.
8. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem přežili 2 narozeninový den. bylo tu hrůza lidí, nechápu jak jsme se tu vešli. Děcka řádily o stošest. Stany měly veliký úspěch hlavně u těch starších, ti se fakt vyřádili, ale i dnes jak tu byl Kubík sám tak bylo vidět že se mu to líbí, hlavně ty kuličky vevnitř. budu muset ještě dokoupit, ted prý maji 100 ks v Tescu, tak to musím vychytat. Od holek co děláme ty babince dostal psa od Fisher price, je to sranda jak mu zapnu písničky na něm tak tančí, to on nikdy z reprodukované hudby nedělal, jen když mu zpíváme my, tak myslím, že to má taky úspěch, ještě nějaké věcičky na písek a dřevěný tahací vozík s kostkama magnetickou tabulku a to je myslím vše. No ještě ho čeká příští sobota a bude po narozkách :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Včera se Kubík opět večer poblil a dnes měl průjem uplně z něj stříkala voda, ale jen jednou za celý den, no stejně zítra valím k dr. protože jediné co dokáže pozřít je mlíko a čaj - ještěže tak. Chtěla jsem jít už dnes, ale čekala jsem balík od PPL a hlavně mi bylo strašně blbě(nejsem nemocná, ale vypila jsem včera moc slivovice a nějak už ten alkohol prostě nemůžu) Sotva jsem ráno vstala z postele, ještěže Kubík byl celkem, na tu hrůzu co se mu honí v tom bříšku, v pohodě. No večer už hodně plakal, ale myslím, že hlady, protože i toho mlíčka moc nevypije.

Tatínek to asi dostal od Kubíka, protože celé odpoledne jen blije a sračkuje třese jím zimnice ač je tu 22 stupnů, no doufám, že bude zítra lepší.

Petro-nesnáším takový přístup jako-ty mu nedopřeješ ani řízek, hranolky nebo čokoládu. Nechápu jak může někdo dát hnusné přepalené hranolky z fast foodu ročnímu prdolovi???? :angry: :angry: :angry:
Ale to hold v Anglii je normální, nechápala jsem jak tam ty maminy cpaly mimča sotva sedící hranolkama a tou hnusnou obalovanou rybou, co tam tak všichni zbožnují - fuj!

My plavat nechodíme ani ve Valmezu, nechce se mi dojíždět, njn jsem zdechlina, ale v létě budem chodit na koupák, jestli nějaké léto bude. Abych se vám holky přiznala já na tom bazéně ještě ani nebyla :sweat_smile:

Děkujeme za přáníčka k narozkám. :sunglasses:

Sisi- tak doufám, že vám u těch oprav nebudou bušit moc a nebude to Elinku rušit a hlavně at dodrží ty 3 měsíce, víme jak to je, vždycky slíbí a nakonec se to potáhne až do listopadu, no snad jesm zbytečný pesimista, ale na druhou stranu, budete mít lepší izolaci ušetříte na teple, tak chápu, že je to dobré.
8. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Přeju hezký den, mohli byste mi prosím prozradit, kde jsou ve VM ty dětské sekáče? :sweat_smile: Zatím vím jen o jednom... Děkuji.
9. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky holky,
akorát jsem dovařila, tak než se malý vzbudí, tak mám čas na net. Když se dívám teď z okna, tak vypadá, že je tam úplně krásně a přitom taková zima brrrrrrrrr :frowning2: .

Bubosku to je fajn, že máte zážitky z narozeninek. Stan úspěch :grinning: , to musela být sranda i s těma většíma dětma. Pejska od Fisheru jsme taky kupovali malému na rok a hraje si s ním skoro každý den. Vždy aspoň na chvilku. Fakt skvělá hračka. Asi malý chytl nějakou tu střevní chřipku, chudáček :frowning2: . Raději fakt zajdi k tomu Dr. Snad bude brzo fit.

Jinak golfky už máme doma. Nakonec jsme si je nechali poslat. Tudíž objednáno přes net. Foto vložím za chvíli. Jinak Sis na Vsetíně jde určitě sehnat kočárek taky, vždyť ten první jsme kupovali, ale hodně známých nám právě doporučovalo, ať zajedem do Dary ve VM, že prý mají i levnější ceny. No ale na jejich netu, je kočárek ještě o 300 Kč levnější :slight_smile: . Takže spokojenost. Malý kolem něho včera tancoval a chtěl se moc vozit, tak jsme ho v něm vozili asi půl hodiny :slight_smile: .

Jinak malému jsem hranolku ještě nedala a nemám to ještě ani v plánu. Nevím fakt, proč to někdo tak hrotí. I známí se nám chválili, jak jim malý papá řízky, klobásky, salámy a hleděli, že našemu to ještě nedáváme. Já si myslím, že právě takových nezdravých jídel se v životě ještě nají dost, tak proč spěchat.

Sis co měla malá teď za očkování? Kdyby to byl ten priorix, tak to prý dostává dítě reakci až tak za 10 dní. Ale pokud to byl prevenar, tak je super, že jste to zvládly :slight_smile: bez reakce.

Petru s malým jsem ještě v plavání ve Vsetíně nebyla, ale chceme taky chodit, takže kdyby nebyl nemocný, tak se rádi přidáme. Vím jen, že tam můžou děti od 1 roku, co už psala i Sis. Jinak my jsme chodili s malým plavat před rokem do ROžnova do Delfínku. Bylo to moc fajn. A jsem ráda, že jsme chodili. Taky jsem totiž měla z toho ze začátku strach, že třeba onemocní, ale než se člověk dostane s ním ven z plavání (myslím z budovy) tak je naprosto už suchý.

Baronesko ahoj, jelikož jsem ze Vsetína, tak moc neporadím.
9. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky
Bubo, chudáček malý Kubíček, doufám, že mu ta střevní chřipajzna brzo přejde. Tak jak jste dopadli u toho doktora?
My měli vlastně oslavu Eliščiných narozek taky na hodněkrát, tak si dárků užila až až.
No a ty nezdravá jídla cpát dětem tak brzy je hrůza, taky jsem jednou potkala bývalou sousedku z naší vesnice a malý měl sotva rok a ona už ho cpala klobásou, gulášem a kyselýma okurkama. No a to samé dělá švagrová od mojí švagrové, ani to nekomentuju. No a minule jak byla u nás tchýně tak se ptala proč už Elišce nedávám kyselý okurek ( no já si myslím, že má na to ještě čas ne, co vy na to), a už dřív sotva začala malá papat měla takové divné otázky a vždy to přirovnávala k své dceři, že ona už jo a nebo že malého vozila ještě do roku a půl v hlubokém a proč já už ještě ne v roce vozím Eli ve sporťáku, no hrůza, moje nervy.

Pet Eli měla poslední prevenar, jsem si vzpoměla, příští týden jsme měly jít na priorix a bylo by to prý brzy po prevenaru, ale prý ho stejně nemají a až ho budou mít tak dají vědět.
Ten kočárek je supr, asi se taky po něm kouknu.

Jo a ty dělníci už teď dělají pořádný kravál, samé bouchání o tyče.
9. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahojky,

Pet - super, že se kočárek libil a slavil úspěch, to je důležité. Chci se zeptat, jsou fakt ty zadní kolečka odpružené jak psali? Barva je taky parádní, až budu mít Kubíka vyfoceného v těch našich taky přidám fotečku.

Pěkné fotečky, je vidět, že je Maty rád :sunglasses:

Ohledně jídla nechápu proč bych měla malému cpát uzeniny, tak strašně nezdravé pro dospělého natož pro dítě, nechápu jak se někdo může divit, že tím Kubu necpu, spíš já se divím, že někdo o tom vůbec uvažuje, něčím takovým krmit sotva roční dítě :angry: :angry: :angry: :angry:

Sisi - my nakonec k tomu doktorovi nešli, Kubíkovi už je líp i když má ještě trošku sračku, ale zas se mi nechce trčet v nevětrané čekárně s chrchlajícíma dětma, no ještě toto aby nás potkalo, nakonec co by mi řekla, aby hodně pil a snažil se něco sníst, no tak stejně pomalu začínáme, měl banán, jogurt, mlíka vypije co hrdlo ráčí a čaje taky po litrech tak si říkám, že je to snad zbytečné, no doufám, že něco nezanedbávám.
Nejhorší na tom je, že Kubítko asi nakazil spoustu lidí, už vím o 4 co taky blijou, ale zas u nich to probíhá úplně jinak než u Kuby, tak nakonec ten shit moh dovléct úplně někdo jiný, nevím, mám trošku výčitky, snad bude dobře.

Ohledně kočárku, jak může někdo v roce a půl vozit dítě v hlubokém kočáře, když už se tam nevleze????? Já mám tež ještě hlubokou korbu, ale Kuba už je tam úplně na milimetr a to máme kočár jeden z největších co se vůbec prodává??? Když se asi dítě do hlubokého nevejde, tak ho tam nemůžu cpát!!!! Takové nesmysly. Ostatně, když dítě samostaně sedí, je úplně na každém jakou korbu nasadí, ne? Kdyby bylo léto, tak taky Kubíka nacpu do sportáčku páč je vzdušnější, ale právě protože je zima, jsem chtěla aby zimu projezdil v hlubokém, je teplejší. No jsem se rozepsala, ale nechápu takové kydy.

Baroneska - nevím o kterém sekáčku víš, ale jeden je na náměstí v průchodu jak jdeš z náměstí na poštu, tak hned jak vejdeš do průchodu zabočíš doprava a pak schodama nahoru, druhý pak naproti škole Vyhlídka 1 (ta stará) Je to v těcj přístavbách jak je ovoce zelenina, zubní laboratoř, myslím, že i barvy laky. A ten třetí je ted nově otevřený, na Zašovské vedle areálu bývalé Tesly, vedle brány.
Přidej se k nám jestli chceš?Čekáš mimi, nebo už máš nějakého prcka doma?
9. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Díky, věděla jsem jen o tom na Králové :slight_smile: Prcek má ještě dva měsíce čas než vykoukne, takže zatím žádné zajímavé zážitky nemám... Spíš jen hledám na internetu dobré rady a snažím se dát dohromady co je potřeba. Naštěstí myši nesežraly dědictví po předchozí generaci, takže jsem na půdě našla hromadu užitečných věcí :grinning:
9. bře 2010 ve 23:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Bubo, já si myslím, že někdo tu chřipajznu dovlekl k vám, nedělej si z toho hlavu :wink: . Kde by Kubíček k tomu přišel, velká pravděpodobnost je, že to někdo donesl k vám. Doufám, že malému bude líp a líp, prý je toho teď hodně.
Já mám ve sporťáku fusak,nánožník a když moc mrzne dám Eli ještě deku. A má oblečenou teplou kombinézku.

Baronesko, kliďánko se k nám přidej, to nevadí že malý drobeček se ještě nenarodil, však ti když tak můžeme nějaké rady dát i my :wink: .
10. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky holky,
omlouvam se, ale nejak nestiham. Vcera jsem vas tady jen preletela, jste se pekne rozjely! :grinning:

Diky za zpravy ohledne plavca. No jeste uvidime, jestli pujdeme.

U nas je zase nove to, ze maly ma zase opruzenej zadecek a mezi nozkama. Presne, kde to mel minule, jak mu z toho tekla krev. Me uz z toho hrabne asi, jak je furt neco. A zacalo to z niceho nic. Proste celej den ok, odpolko u kamosky venku uz brecel a doma pak tohle :frowning2:

Musim nas objednat k tomu Stejskalovi. On tam ma odpoledne kdy, vite? Diky :wink:

A taky jsem chtela poprosit, nevite, kde na Vsetine by byla nejaka dobra kadernice nebo kadernik? Chtela bych ostrihat, popr barvu, ale jak jsem tam nikdy nebyla, tak nevim. A u nas na Hovezi nepujdu. Taky diky moc

Snad se mi tu podari dostat jeste nez pojedeme. Vubec nevim, co mam sebou sbalit, to pocasi me stve taky :angry: A taky toho nemuzu vezt hodne. No, bude jeste sranda. Ale zitra teprve poperu a v sobotu pobalim nejak.

Tak doufam, ze jste vsichni v pohode a zdravi.

I kdyz jsem prelitla, ze Kubik ma tu strevni virozu :frowning2: Bobek malej. My taky tim prosli, A vsichni po sobe :frowning2: Tak at je brzy lip a nechytnete to taky.

Tak zatim pa pa a dobrou noc
11. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.