• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky
Petru, no já nevím s tou kadeřnicí, já už vystřídala asi 3 a u každé jsem byla spokojená.
Jednou jsem chodila do Vsacanu k Janě, mladá a supr mě ostříhala, no a teď chodím k bývalé spolupracovnici nad albert, jmenuje se Katka a taky jsem spokojená. Ovšem se jenom stříhám, nebarvím se, ale viděla jsem od ní spoustu střihů a nabarvených vlasů a bylo to moc hezké. Je mladá a šikovná.
Jinak nám včera lešení kvůli sněžení nestavili, ale dneska ano, ale nějak tomu moc nedali. Skončili akorát před náším oknem, a Eli se dívala kdo že se to tam pohybuje. S takovou to budou dělat do vánoc :angry: .

Tak zítra jdu na ten bazárek, jsem zvědavá co tam budou mít.

Petru hezké balení a šťastnou cestu.
Chudák malý že je zase opruzený, tak snad mu ten imazol zase zabere.
12. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky holky,
Bubosku tak kočárek je fajn, jsem spokojená a myslím i teda malý. Ohledně těch odpružených kol - to právě nevím, mně se nezdá, asi bych musela porovnat ten bez. Ale zase máme doma ještě ten Casual a ten odpružený je, a proti Chiccu o hodně víc, takže já fakt ani nevím. Nicméně i do výtahu a všude se s tím golfáčem dostanu líp, což úplně vítám :slight_smile: .

Sis to teda nezávidím s tím lešením, ale snad to udělají do té doby, co mají. Jak jsi pořídila na bazárku? Já teda nešla, ale byla s malým tento čtvrtek ve Sluníčku. Bylo tam více dětiček než když jsme byli jindy, tak byl malý takový vyplašený, protože tam byl docela rámus. No musí si zvykat. Jsem si říkala, že bych s ním měla aspoň raz za týden tam zajít, ať se otrkává. On je fakt více zvyklý jen na dospělé nebo děti trošku starší.

Petru ke kadeřnici úplně k jedné nechodím. Taky to tak občas vyměňuji a zkouším. Ale je fakt, že už jsem pěkně dlouho nebyla, tak bych to měla napravit. Spokojená jsem byla docela ve Vsacanu, nebo v kulturáku a posledně jsem byla na restaurací Trpaslík.
Co malý, už má lepší ten zadeček? Bobek, ho to musí fakt bolet :frowning2: .
Přeji taky šťastnou cestu.

Všem přeji hezký víkend :slight_smile:
13. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky, tak na tom bazárku jsem teda byla, ale moc nadšená nejsem. Na Elišku tam bylo strašně málo věcí, tak jsem koupila jenom 2 tílka, riflovou sukýnku a mikinku. Na léto trika tam nebyly velikostně žádné. Ale i ta organizace se mi nelíbila no hrůza.
Tak jsme denska vůbec nebyly venku, když bylo tak hnusně. Doufám, že zítra bude lepší počasí.
Zítra by nám měli zateplovat stropy v našem sklepě, tak jsem zvědavá jak to zmáknou.
Chtěla bych aspoň na velikonoce vyprat zácolny, okna se mi nevyplatí umývat, tak aspoň ať máme čisto zevnitř.

Pet, malá je taky zvyklá spíš na větší děti, než je sama. A musíš si tam vzít hračky a přezůvky. Jak to tam vůbec funguje v tom Sluníčku?

Petru, doufám, že dáš potom vědět jak dopadla cesta a zda jste to v pohodě zvládli.

Bubo, už je malému líp?
14. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj,

tak my byli dnes na návštěvě u rodiny ve Francově Lhotě. Bylo to fajn. Akorát malému teď trošku teče z nosíku, tak snad to nic vážného nebude a rychle to přejde. Ale jelikož vždy zatím když se mu začal klubat další zoubek měl něco, tak to přisuzuji opět k zoubkám. Prostě u nás je to věčné téma :grinning: .

Sis mně právě minule se to taky nelíbilo. Byl to dost velký chaos a nakonec jsme ani toho moc nekoupili. Takže tentokrát jsem tam ani nejela.
Jinak do Sluníčka si nosím pro malého přezůvky nebo nějaké převlečení, pokud jdeme třeba v riflích, tak ho tam převlíkám do tepláčků a nebo když je tepleji, tak tam ho mám klidně jenom v punčocháčích. Hračky tam mají, takže ty určitě nenosíme. Mají tam toho fakt hodně. Jinak je tam i kuchyňka, kde můžeš nakrmit malou, mají tam nádobí, a taky si tam můžeš vlastně uvařit čajík, kafé, dát minerálku a koupit nějaké sušenky. Já byla ráda, že na poprvé jsem tam šla ještě s kámoškou, abych tam tak nějak trefila. Jinak když tam půjdeš poprvé, tak se tě tam ujme nějaká paní ze SLuníčka a vše ti podrobně vysvětlí, jak to tam u nich vše funguje.
Až by ses chystala někdy, tak se můžu přidat.

Jaký byl let Peťko?
14. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky,

Petro to mě mrzí, že zas máte problémy se zadečkem, snad imazol pomohl a cesta do CZ dopadla dobře. Jedete sice do pěkné kosy, ale má se oteplovat a o víkendu má být až 18 stupnů!!!!!!! No jestli to vyjde tak tady máme konečně jaroooooo!!!!!! :sunglasses:
S kadeřnicí neporadím, mám to přece jen trošku z ruky na Vsetín, já mám kadeřnici v Novém Jičíně je dobrá, ale nemám auto tak stejně začnu chodit tady v Lešné, je to segra jedné kámošky a prý je taky šikovná. No ale abych se přiznala, už jsem asi 2 roky u kadeřnice nebyla takže je to hooodně akutní, vždycky jsem si ty konečky ostříhala sama, ale začínají ty vlasy být fakt nezdravé.

Kubulka už je ohledně zvracení dobrý, no nakonec jsem ale stejně u té dr. byla, zdálo se mi to už dlouho, dala mi sirup Hylax nebo tak nějak se to jmenuje, jsou to nějaké laktobacilky a tak, myslím, že mu to pomohlo hodně, tak snad už je to zažehnáno a za námi.
Myslím, ale že nám jdou zuby, ale jakým způsobem, až mě to rve srdce. Večer usne parada, kolem 10 - 11 se vzbudí s šíleným řevem, nejde uklidnit, jen čajem, ale sotva dopije odznova, když ho vezmu zachvíli se uklidní, ale sotva položím znova, pak se čajikem uklidní a za hodinu znova, vypije tak i půl litra čaje za noc. taky jsem mu musela dát včera mlíčko to taky pomohlo trošku. Už je to tak 3 dny, přes den je celkem v poho jen více přítulnější. Nedovedu si to jinak vysvětlit, než že ho trápí zoubky. četla jsem práve ohledně tohoto diskuzi na batolatech a mamky ty zubky popisovaly stejně. No ale je to fakt hrůza, včera už jsem skoro brečela s ním. No snad brzy vylezou a bude chviličku klid.
Tu střevní chřipajznu jsem nedostala, zato se mě včera vytratil hlas, chrblu a mám na plicích balvan, tak doufám, že aspon toto se Kubulkovi vyhne.
Pokračovat budu večer, bo Kubik se mi plazí po noze a chce si hrát, tak musím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Pokračování - Kubík spinká, mám uklizeno tak jsem zasedla k PC.
Pet myslím, že všechny velké kočárky jsou odpružené víc než golfáky, ale ta kolekce 2009 chicco nemá ani náznak odpružení, ale Kubíkovi to nevadí, akorát víc ty kolca hrkají, ale člověk nemůže chtít všechno, důležité je že je prostorný a lehoučký, skladný - parada! :wink:

Sisi doufám, že práce na baráku postupují podle plánu a nedělají moc rachot!
Se holky máte, že můžete chodit do MC. My tu v Lešné nic takého nemáme (taky pro koho, že, moc dětí tu není) Ve Vm sice je, ale když jedu do města, tak jsem ráda, že zajdem na kafe. Trošku mě ve Vm chybí taková ta kavárnička pro mamky z dětma, je tu jen jedna nekuřácká restauračka, ale tam není dětský koutek a všude jsou schody a vůbec spousta nástrah, tak tam ani nechodíme, protože bychom museli jen lítat za děckama.

Pet - s těma zubkama, to je fakt věčné téma, už aby byly venku, je to otrava!!! :rolling_eyes: :angry: :frowning2:

Jdu chystat obídek Kubikovi a vítam v ČR Petronusku.
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojky mamci,
tak zdravim z ¨rodneho domova. Konecne jsem tu. Blbne nam pc, porad se vypina. Tak snad stihnu napsat aspon neco...

Cesta byla super, hodne nad moje ocekavani. Jaydinek byl hodnej, sikovnej. V letadle spinkal asi 3/4 hodky, pak v Praze jsme byli hodku a pul u kamosky, tak tam pojedl a nahanel kocku :o) a ve vlaku taky dobry. Pozoroval okoli, hral si a dokonce spinkal pres dve hodky. Jsem ho ¨za Hranicema uz musela budit, aby¨sme se stihli pobalit. Takze cesta v klidu. :slight_smile:
No ale tady kosa desna a k tomu ten snih :angry: Snad se brzy otepli. Teda hlasi hezky na vikend, tak uvidime.
Kdyz by bylo dobre pristi tyden, tak bychom se mohly nekde na Vsetine sejit, co? Treba v tom parku pod kopcem na Sychrov.
Jinak vcera jsme byli u Dr, tak prej vsechno dobry, tak jsem rada. Miry taky dobry, ze je teda mensi, ale roste dobre vzhledem k poslednimu mereni. Tedka ma 9,7kg a meri jen 78,5cm smudlik :slight_smile:
Taky jsem se objednala ke kadernici na Vsetine nad Albertem nakonec. Tam jdu zitra na pul 3, tak jsem zvedava. Ale tesim se na chvilku relaxu.

Jinak noci dve nic moc. Maly se casto budi a vstaval vcera pred 6h a dneska uz v 5 :angry: A byl vcera i dneska procuranej, kurnik. Asi ty plinky tady a tim, jak prdola spinka jak mravenec na brichu a prdelku nahoru.

Tak doufam, ze se pak nejak domluvime. Jestli mate nekdo skype, tak jsem tam jako Petronuska, kdybyste chteli!

Tak tohle odeslu a jdu docist, aby mi to nahodou nezdechlo.
16. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Pet Maty vypada krasne v kocarku. A kocarek taky hezkej :o)

Bubo doufam, ze Kubik uz je v pohode...

Sisi taky to mate dobry s tim jidlem, myslim komentare od jinejch :angry:
akorat ja teda malemu uz okurek nekolikrat dala :o)

Bubo s tim nakazenim ostatnich u nas bylo stejne. Od kamosek deti vetsinou ok, nekdo to mel slabe ale jeden chlapecek to mel desne, jsem se citila pekne blbe, ze to chytnul od Jaydiho, si myslim....Nastesti uz je ok, ale u nej to trvalo pekne dlouho

Holky diky moc za prani stastne cesty, jste zlate :wink:

Jo, jinak ten zadecek uz byl lepsi v sobotu, po tom Imazolu se hojil nastesti docela rychle. Tedka uz ho ma zase krasnej :o)
Dr rikal, ze kvasinky a ze si mam davat pozor, protoze se to docela casto vraci :unamused:

Sisi skoda, ze na tom bazarku nic moc. Ale aspon malinky nakup :wink:

Bubo super, ze Kubikovi uz je dobre :o)
Akorat teda chudacek se zoubkama. At jsou brzy venku.

Jaydimu uz vykukly ctverky nahore obe dve, jen ty hroty a pak jedna dole taky :o)
Ale leze mu to desne pomalu!

Radeji zase odesilam
16. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ali snad je ti lip

A to je dobrej napad na podnikani, otevrit nekde nejake kavarnicky pro matky a deti, ne?
U nas v Irl je toho docela dost, i kdyz asi ne primo kavarna, ale takove ty Play centra, ale taky dobry. Clovek vypusti deti a sedne si, da kafco, sendvic a tak....Kdyz se teda podari :sweat_smile:
16. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Jo, do toho plavani asi nepujdem, zapomnela jsem si nakonec plavky doma :unamused: Ale zase na druhou stranu aspon se mi Jaydi pred srazem nenachladi z toho, ze? Snad teda neonemocni z neceho jineho...
16. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Pet a může se do toho sluníčka i odpoledne?
Já totiž dopoledne vařím, uklízím, peru atd. Kliďánko se na někdy můžeme domluvit.

Bubo, tady jsou sice nekuřácké restaurace, ale že by tam měli hrací koutek tak to teda ne a je to škoda.
Ono je to potom stejnak lepší v létě venku někde na zahrádce, nebo jít s dětma do parku.

Petru, to je dobře , že jste tak tu cestu zvládli, malý je fakt šikula. A vůbec neva, že je tak malý, však on to dožene.
Už se těším na ten příští týden až se sejdeme, jen se domluvit kdy.
Eli tento týden začala vstávat o hoďku dřív než normálně, jindy spinkala až do 8 ale tento týden jenom do 7. Žeby trénik na změnu času, no uvidíme jak na tom bude zítra.
Dneska se strašně lekla jak vrtali dělníci do panelu, nevím proč, vždyť minulý týden jí to nevadilo.

Tak jsem včera trochu poutírala okna zevnitř, vyprala a potom znovu pověsila záclony. Tak aspoň tak, ještě převléct peřiny a hotovo. Ale to až příští týden.

No to počasí je takové aprílové, se ani nehodí jít ven, ale musím, malá doma nemá moc stání, tak jsme včera odpoledne vyrazily aspoň na chvilku.

Jo petru skype nemám ale mám ICQ.

Chudáček Kubíček, takové trápení se zoubkama, tak snad už brzo vylezou všechny a bude mít pokoj.
16. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky,
u nás vše při starém, akorát malý trochu kucká, tak snad se zase nic nerozjede. Ale myslím si, že toho teď kolem dokola řádí hodně. No raději jsem s malým včera ani dnes nešla ven.

Sis jo Sluníčko je otevřeno každý den dopoledne do 13 hod. jen v pondělí a ve středu je otevřeno i odpoledne. Takže není problém zajít někdy v tyto dny. A navíc mi přijde, že v to odpoledne je tam méně dětí. Škoda jak píšeš, že tu není otevřená nějaká ta kavárna či cukrárna s pořádným dětským koutkem. Jsi teda holka šikovná, to já se na okna ještě nedostala a to jsem si říkala, že bych to mohla v tomto týdnu taky stihnout. Ale mně se táááák nechce. :slight_smile:

Bubosku jsem ráda, že je malý už zdravý. Teď ty rotaviry (střevní chřipky) řádí hodně.

Petru tak tě vítám v ČR. Jsem ráda, že jste ten let zvládli v pohodě. To jsi letěla jen ty a malý nebo i s Rayem? Malého jsi v letadle měla na klíně? Víš sonduju jak to funguje. Jinak na to plavání bych už momentálně taky nešla, neboť malý není úplně zdravý a mám strach, že by se nachladil více.
Moc se těším, až se uvidíme, snad nám to výjde. Má být počasí lepší než teď, tak snad nezmrznem :slight_smile: .

Taky skype nemám, ale mám ICQ.
16. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahojky,
holky, taky mam ICQ a stejna prezdivka, jako na skypu, Petronuska! :wink:

Bylo by super se sejit. Ja bych brala nejvic ut, st.

Dneska jsem byla u te kadernice, super holka a ostrihala me hezky. I kdyz teda to mam o dost kratsi, ale bylo potreba. Ale libi se mi to. Pristi ctvrtek tam pujdu jeste na melir.

Doufam, ze pocasko vyjde a sejdeme se nekde!

Sisi s oknama super, me to ceka, az prijedu zpatky, ale nehrotim to :o)

Pet snad Maty nebude nemocnej.

Holky diky moc za privitani v CR :o)
17. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj!
Tak sice malý je ještě trochu nachlazený, ale tak snad to bude do příštího týdne v pohodě. Bylo by fajn vás poznat. A mrzelo by mě to, kdybychom nemohli :frowning2: .
Jinak mně docela vyhovuje i to uterý i ta středa. Nějak totiž nemám zatím nic v plánu. Něco v plánu totiž mám až v příštím čtvrtku. Takže klidně něco navrhněte. Já si myslím, že by bylo fajn se sejít odpoledne, až se malí vyspí. Ale zase nevím, kdy kdo cca spí. Náš většinou spí mezi 11 - 13.30 hod. Třeba dnes dal za celý den jen hodinu, takže to taky je psané tak orientačně.
Taky bych měla jít někdy ke kadeřnici, mám to už dost dlouhé a nejde s tím nic udělat. Nějak jste mě navnadily nad Albert, tak to tam asi vyzkouším, tam jsem totiž ještě nikdy nebyla.
Mějte se hezky
Ahojky
17. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Pet ahojky,

tak uz jsem si te pridala na icqecku :grinning: diky
Jinak teda taky beru odpoledne. Maly mi spi 2x denne, takze mne je tak nejak jedno, kdy odpol. V pul 2 nam treba neco jede na Vsetin, tak by to nebylo spatne. Nebo i v pul 3.
Akorat nevim kde tam, ale to bychom se mohly jeste domluvit.

S kadernici to zkus, ja mela slecnu asi, ale jmeno presne nevim, prijmenim Novosadova. Prijemna holka :o)

Dneska to balim na netu brzy, protoze maly mi spinka tady u toho a hrozne to tuka a taky ja jsem docela hotova z toho jeho ranniho vstavani.
Tak dobrou noc vsem
17. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky, tak se někdy domluvíme Pet do toho Sluníčka na odpoledne.

Petru a byla si v tom kadeřnictví u Katky Filgasové (young) nevím jestli jsem ten název napsala dobře.
Ale hlavně, že jsi spokojená :wink: .
Jo mi by vyhovovaly taky úterý nebo středa. Malá chodí spinkat meyi 12-13hodinou a ven chodíme kolem 15hodiny až se napapá.

Holky já kvůli těm opravám ale utřela pouze okna zevnitř, zvenku dělají pěkný nepořádek a i ve sklepech je čurbes, jak utepujou stropy kvůli bytům v 1 patře.Dneska jsem tam byla na brambory, no a hrůza a děs, ale ještě to nemají potažené fajnovou :unamused: .

Jiank my jsme zatím zdraví, tak doufám, že nám to do příštího týdne vydrží.
Koukám, že zítra to tu bude nedostupné, tak snad večer už bude.
My o víkendu jedeme k našim, jednak taťka je Josef a má v pátek svátek a zase manžel jde dělat s těma oknama.

Pet já se byla naposledy stříhat minulý rok o prázdninách a taky bych už to potřebovala, no nevím kdy se odhodlám.
17. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Aha, tak jsme se Petru minuly, to jsi byla jinde u té kadeřnice, ona ta co k ní chodím je tam sama. Taky přeji dobrou noc :slight_smile: .
17. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky,
vitam v nove verzi konika :o) Prijde mi to trosku min prehledne, ale clovek si zvykne, ze?

Sisi ja jsem teda jine kadernictvi nevidela. Jen kadernictvi Katka, ve druhem patre. Ale v pohode, jsem rada, ze jsem tam byla :o)

Jinak je konecne lepsi pocasicko venku, tak jsme tedka byli docela dlouho venku na prochajdach. I blbych 100metru tra pul hodky :o))
Jinak teda noci o neco lepsi, ale vstavacka v pul 6 nejpozdejc :angry:
Tedka pres vikend maleho budou mit nasi, tak se vyspim, huraaaa.
Zitra prijede bracha se svoji a se dvema pejsky, tak bude o zabavu postarane. Budou tu na ctyri dny. A v nedeli jeste dojede bratranek s manzelkou a 2M Dominickem, stryc a babicka, tak se tesim :slight_smile:

Jinak jsem byla vcera a dneska u zubare na Hrozenkove, je to tam super. I kdyz teda ja zubare nemusim ani nahodou. Ale nastesti vsechno dobry a dneska jsem byla na cisteni, to trosku bolelo, ae dalo se. Tak jsem spokojena a pristi rok snad bude taky dobry :o)

Holky, tak se muzem predbezne domluvit na to utery, co?Ja bych dojela na VS kolem 3h a muzem se nekde sejit. Snad bude Jaydi v pohode, protoze on spis chodiva spat kolem 3 - 4h, ale to zvladnem :wink:
Jsem vam poslala to cislo na icq, tak snad uz si me najdete. Kdyztak mi pisnete svoje

Tak preju krasny vikend a dame si vedet co a jak, jo?

Zatim pa pa a dobrou noc
19. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky,
tak vás taky tady vítám. I pro mě je to dost nepřehledné. Ale co už. :slight_smile:

Nám dnes vykoukl šestý zoubek a sedmý je nachystaný taky, tak snad se to trochu pohne dopředu. Jinak malý už je celkem v pohodě. Už ani nekašle a rýma mu už jenom doznívá, takže si myslím, že bychom měli být v příštím týdnu teda už v pořádku.

Tak z naší strany to v to úterý platí. Budeme se těšit. Setkáme se přímo na nádraží, např. u věžáku nebo až v tom parku.

Mějte se pěkně a přeji krásný víkend.
19. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky,

No mám z té nové verze pěkný zmatek.

Holky doufám, že vám ten srazík pěkně vyjde a taky počasí, já se nezúčastním, ač mě to mrzí, ráda bych vás poznala, ale mám to fakt z ruky, kdybych aspon řidičák měla, ale vlakem z toho mě jímá hrůza.

Petro fajn, že jste měli pohodovou cestu a hlavně, že se i to počasí umoudřilo. Proč myslíš, že je Jaydinek malý? Mě se 79 cm nezdá, že by byl malý. My měřili před 2 měsícema 70cm, ted to jistě o moc víc nebude a zdá se mi normálně dlouhý. Určo si z toho nic nedělej
19. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se, že jsem to včera tak utla, ale Kubíček měl zas hysteráček a už jsem od něj nemohla odejít. Nevím co to je, ale stává se mu to čím dál častějí. Přes den je veselý a v pohodě, hraje si, smajě se, vůbec nic mu nechybí dám ho spinkat, spí 2-3 hodinky a pak se vzbudí s šíleným řevem. Tak nevím budto jsou to zubky a nebo noční můry, nevím.

Dnes odpoledné jsem byla z babama na bowlingu, hlídal tatínek, ale byli u babičky, no byla jsem tam asi hodinku a telefon, že Kubík pláče k nezastavení a všude, že mě hledá, tak jsem se musela sebrat a jít. Doletěla jsem k babičce z vyplázlým jazykem, Chudatko se úplně zalykal pláčem, celý rudý, no bobek.

Pet super, že už ty zoubky pomalu lezou, snad to budete mít bez problémů velkých.
Co kočárek už jste s ním byliv terénu? Jak jezdí?

Jinak vám přeju krásný první jarní den, myslím, že se vydařil, my měli ve Vm krásně sluníčkovo. Tak snad ze zimou odejdou i všechny ty hnusné nemoci.

Předevčírem jsem kecala po Skype s bráchou, co bydlí v Austrálii a sdělil mi, že na léto přijede dom, jsem štastná jak blecha, zas po 3 letech ho vidět. No a taky se těším do vídně, páč pro něj pojedem na letiště, tak jsem ráda, že zas na výlet vypadnu za hranice okresu :grinning:
20. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky, tak jenom v rychlosti .
Moc mne mrzí, že jsem se nemohla s vámi sejít. Malá je totiž od noci z neděle na pondělí nemocná a mně už to pořádně štve, protože jsme prakticky od nového roku každý měsíc nachlazené :frowning2: . Byli jsme o víkendu u našich a zůstaly jsme s Eli až do dneška a bohužel když nebyl koník 2 dny přístupný tak jak jsem byla doma jsem vám nemohla dát vědět že pondělí a úterý nebudu moct přijít. Naši bohužel počítač doma nemají no a náš doma manžel potřebuje k práci.
Petru a kdy odjíždíš domů, už se sejít asi nestihneme viď? Tak jsem se na to setkání těšila. Jenže malá je zase o rýmě a zvýšené tepoltě, celé dny na mě visí a mě to vysiluje. Chce pořád chodit a tak jimusím vodit, a místo dupy dupy, říká ťupáťupá a bere mne za ruce a už musíme dupkat.
No nic pádím spát ať načerpám na zítra síly.
Jak jste se dneska měly?
Ta nová verze je ale divná, no snad si zvyknu, no co jiného mi pravda zbývá.
23. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky,
Sisi to je skoda, ze jsi nemohla s Eliskou prijit. Uz to asi nestihneme, protoze v patek odjizdim do Brna. Zitra jedu na Vsetin, ale sama. Jedu zase ke kadernici, udelat si melir :o)
Vcera bylo super. Pocasko vyslo krasne a s Petou jsme pokecaly aspon trosku :o) Super mamca a krasnej Matyasek, okatej a stydlinek :dizzy_face:
Byly jsme v tom parku, akorat pro male deti tam velice nic neni, ale aspon neco. Klid od aut a tak. Pak jsme se jeste prosli, Peta se mnou pockala na vlak :o) Diky
Ja nakonec jela ale busem, protoze vlak na Hovezi cekal na jinej vlak z Hranic nebo odkud prijizdel a ten mel dlouho zpozdeni...
Sisi nasla jsem si te na Icq, tak si me kdyztak potvrd, jestli budes chtit.

Jinak priste tady budem asi az v Srpnu, tak snad vyjde aspon jedno odpoledne, kdy bysme se mohly vsechny sejit :o)
Skoda ze i Alca nemohla prijit. Ale treba v lete by to vyslo, co? :wink:

Jinak u nas nic noveho, maly ma to vstavani furt na pul 6 rano. Vecer teda odpadne v 7 total unavenej, tak to je dobry.
Dneska spadnul rano nejak na postel, na kraj, tak ma trosku rozrazeny ret a ma to napuchle a dve modriny :unamused:
Spinkat uz sel v pul 9, cele rano byl nejaky unaveny. No jo, ma spat dyl, ze?

Taky vikend jsme meli dobrej. Byl tu bracha s pritelkyni a se dvema pejskama, tak mel Jaydi o zabavu postarane. V nedeli jsme tu meli rodinu z Jizni Moravy s miminkem, tak taky super.
Ted je tu u rodicu i kamoska, co bydli v Praze a ma Nellinku presne o mesic starsi jak Jaydi, tak taky dobry. I kdyz zase az tak nestihame se videt. Byli jsme u nich v pondeli a dneska k nim jdeme odpoledne taky, i s mamkou :o)
No a zitra uz mame posledni den, vubec se netesim na to baleni, to bude asi des.

Pak tu nebudu par dni, protoze na srazu na netu asi tezko budu, pak v Praze taky ne a domu priletime 1.4. Tak to vidim pak nekdy :o)

Preju moc hezkej den, uzijte si pocasi.

Sisi at jste uz zdravi konecne, chudak Eliska, jak ji porad neco trapi no a ty taky, protoze si tim prochazis s ni :frowning2:

Ali, jeste k tem nocim. Taky jsme meli nejakou dobu takove to hrozne rvani v noci, kdy se probudil s desnym revem, ale kdyz jsem ho vzala, tak rval snad jeste vic. Docela trvalo, nez se vzdycky uklidnil. Taky nevim, co to bylo. Snad uz je Kuba ok.
S tim bowlingem skoda, ze? A proc tak Kuba plakal?
A ty mas brachu v Australii? Jak dlouho uz tam je? A super, ze prijede na leto domu. Z leta do leta, to ma dobry :o)
24. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, než se malý vzbudí.

Sis to mě mrzí, že je malá nemocná. Já jsem ráda, že jsme se z toho nějak dostali. No ale dnes mi volala sestřenka, že její malý dostal dnes neštovice, že jestli se nechceme přijet nakazit, ať to máme prý za sebou, tak nevím. Na jednu stranu bych to chtěla mít za sebou, ale zase na druhou se toho tak trochu i bojím. :frowning2:

Jinak jsem moc ráda, že jsem včera super pokecala s Peťkou. Bylo to moc fajn, až přijedeš příště, tak to musíme zopakovat. Jaydi je šikulka, pěkně kecá, určitě ti dělá moc velkou radost :slight_smile: . Myslím si, že to bylo velmi vydařené odpoledne. Snad ti při cestě autobusem někdo pomohl s kočárkem. Někdy když si člověk neřekne, tak nikdo se k ničemu nemá.
My pak šli ještě za taťkou do práce a pak jeli do obchodu a domů. Malý byl pak úplně utahaný, tak šel spinkat něco po sedmé hodině :slight_smile: .

Bubosku tak zoubky už začaly konečně růst, i dnes jsem objevila kousek prořezaného 7 zoubku.:slight_smile: Jinak kočárek už zajíždím, a vyhovuje mi.

Nic malý se budí, tak už nestíhám na víc věcí reagovat. Mějte se pěkně a užívejte si sluníčka.
24. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Bubo, tak přesně vím o čem mluvíš. To je nic, oproti Elišce, ona už se budí za půl hoďky a řve jako kdyby ji na nože brali, no a jak píše Petronuska, tak jak ji vemu do náručí je to jenom horší,úplně se mi prohýbá do luku a trvá mi to strašně dlouho než ji utiším. No a taky nevím proč tak pláče, začalo to nějak v září, potom prosinec byl klid no a potom znovu :unamused: .

Petru to je škoda, že se teď už neuvidíme, doufám, že nám to vyjde v tom srpnu. Tak šťastnou zpáteční cestu a na srazíku ať si to užiješ :wink: .

Pet to je supr, že ti kočárek vyhovuje, no nevím kdy budeme pořizovat my, malá ještě pořád sama nechodí, tak máme čas.

Jinak jsem s ní musela dneska k doktorce, protože mi v noci začala kašlat, tak nám nasadila kapky a dál se uvidí, jestli se z toho něco dalšího vyklube.
Je strašně protivná, musíme pořád dupkat a nechce si z ničím hrát.
Zítra nám táta odjíždí na celý víkend zase pomáhat kámošovi s bytem, tak budeme samy.
Mám toho naplánovaného strašně moc, tak jsem zvědavá jestli to stihnu, no a ještě mám úklid na patře, tak budu dýchat ten prach co tady udělali ti dělníci.
25. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
ahojky mamči,

Tak jsme ve čtvrtek byli na roční prohlídce - maluch má 80 cm a 8970g. Dr. byla mírně vyděšená, že na takovou dělku má tak málo kilo, vůči grafu jsme na 90% délky a na 3% váhy, ale jak zjistila, že jsme oba rodiče vždy byli střízlici tak říkala, že to jsou geny, jinak je zdravý tak je to vlastně v pořádku. Ještě nás poslala na oční, chystáme se příčtí týden tak doufám, že bude vše v pořádku. Po očkování byl 2 dny nevrlík, ale jinak to zvládl v poho.

Ted poslední dny Kuba spává v prazvláštní poloze - na bříšku, nožky pod sebe, vystrčený zadeček, když ho překulím na zádečka tak řve jak najatý a stejně se nakonec překulí do té své polohy. Mám pocit, žei Petra psala, že jí tak spává Jaydi, tak snad je to normální, ale příjde mi zkroucený jak paragraf.

Ted kterýsi den jsme byli ve Zlíně na boty, ale koupili jsme jen Kubikovi, no je to frajer, jak si to vykračuje a jak se u toho tváří vážně, sranda, no chodí ještě za ruky a myslím, že ještě dlouho bude, páč je to opatrňáček. Ale za chodítkem už chodí sá, ač nerad.

Sisi - chudák Elinka, furt nemocná, doufám, že to sluníčko už brzy ty nachlazení vyžene.
To noční řvaní je zvláštní, já mám furt pocit, že to musí být zuby. Nerostou třeba Eli taky? Nebo vy už máte komplet?
Mě tady na ty záchvaty pomáhá čaj, ale on je schopný vypít i půllitra za noc. Takže musím přebalovat, páč toto plína neunese a taky dr. říkala, že si s toho malý udělá zlozvyk a nevyspíme se ještě dlouho, protože bude ten čaj furt vyžadovat, ale co mám dělat? Když vím, že ho to uklidní tak mu ten čaj dám.

Petro - jak dopadla kadeřnice? Jsi kočanda teď, že? :sunglasses:
A jaká byla cesta do Irl? Doufám, že jste to přežili dobře a už jste aklimatizovaní. Aha ted čtu, že jedete dom až 1.4. No já už bych tě vyhnala zpátky, tak si samo ještě užívej české země!!!
Ohledně toho pláče jak jsem byla na bowlingu, zjistila jsem, že Kubík je docela pořádný mamánek, je to závislák a když se do toho přiřadí ještě prostředí ne domácí, tak je neštěstí hotovo. No budu muset vydržát, snad ho to brzo přejde!! :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bratříček v Austrálii žije už skoro 20 let, odjeli rok po revoluci, prý jen 3 roky a zůstali už tam, njn daleko lepší zázemí než v CZ která se musela vzpamatovat z komunismu, žejo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jsem to radeji odeslal, Kubík začal mrčet a to já nikdy nevím jestli vůbec s té ložnice budu moct odejít. :pensive:

Ještě jsem se chtěla zeptat jesli jste některá uvažavola o té rozšířené vakcíně priorix a těma neštovicema? Já mám pocit, že je s prorixem, Ted jak Pet psala at se jdou nakazit neštovicema, no já bych raději aby je Kuba nedostal nikdy,aale nevím kolik to stojí a jestli to má vůbec cenu? :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky,

jak vám dneska spaly dětičky? My chrápali do půl 9 tahle jarní změna času je paradní, doufám, že mu to ještě chvíli vydrží. Ale v noci jsme zas měli řev chudák od 2 do 4 nemohl usnout asi ho ty zuby bolely, pořád fnukal, tak jsem mu dala Nurofen a byl klid, ale zas ho těma patakama nemůžu ládovat každý večer. :unamused: Ted zas spinká trošku jsem mu to posunula, at chodí spát kolem poledne, protože před tím spával dopoledne tak do 11. a pak už nic až večer v 7.
29. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak malá je po víkendu na tom hůř. Už v pátek sotva usnula, tak ji probudilo prásknutí dveří u sousedů nad náma a jak plakala, tak se jí hlen nahromadil v puse a potom ji to nadráplo a celá i mne poblinkala a potom jsem ji vůbec nemohla utišit.
Prokašlala 2 noci a tutu noc jak zakašlala tak začala plakat asi ji to bolelo, ráno vůbec nesnídlala. Blinká teď každý večer, jelikož ji ten hleník trápí.
Dneska jsme opět byly u doktorky a tak máme antibiotika ospen a kapečky na noc fenistil a přes den dávám hedelix.
No ale řeknu vám, že jsme usnuly vlastně až dneska v 1 v noci, chudák taťka ten se šel vyspát do obýváku, aby aspoň trochu byl do práce čilý, no a sotva odešel tak za chvíli malá spinkala, ale natrápila se moc, radši bych trpěla za ni.
Tady dělají strašný rachot a já já chtěla odjet na delší dobu k našim, tak jsme zavřené doma a Eli brečí, prptože se bojí
vrtačky.
Bubo, prý je lepší, když malý při hlídání je v domácím prostředí, cítí se tam bezpečněj.
Tu změnu času ani nepozoruji při tom trápeníčku. Já nebudu dávat ten přídavek k priorixu, už mám dávku naplánovanou na 19.4. pokud bude Eli v pořádku.
No nic končím ať ještě něco udělám, než se Eli vzbudí, tak se zatím mějte hezky :wink:
29. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj,

Chudáček Eliška ta si to teda užívá :frowning2: snad to bude rychle lepší. taky asi pro ni není nejlepší ten stres z toho hluku kolem baráku. Jestli máš aspon trošku možnost tak aspon na pár dní odjedte k vašim, ty si trošku taky odpočineš, vaši ti jistě pomůžou a rozveselí.
No tak vám přeju brzké uzravení!!!!!

Dneska nám dovezli novou postel je parádní, akorát jsem si myslela, že má stejný rozměr jako ta naše stará a chyba lávky je větší (nevím jak jsem to měřila) takže nemám ani prostěradlo :angry: a hlavně se nám nevleze do pokoje tak jak jsme to měli předtím, tak zas budu celou noc špekulovat jak přestavět ložnici. No a doufám, že se nám na ní bude dobře spinkat, to je hlavní, žejo. :sunglasses:
29. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.