• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Bubo, tak si vzpomínám, že mamka říkala, že jak byl brácha malý tak se taky naučil na čajíček a dlouho ho musel mít no a dokonce teplý. Ono se tehdy bylo na mateřské pouze půl roku no a potom bráchu hlídal děděček, tak to byl celkem záhul.
Bobo, hlavně, jestli tam máte kvalitní a pohodlné matračky na té posteli, neboj však to vykoumáš :wink:.

No a co tady já vlastně dělám? Doháním resty a čekám jak na tom bude malá, jestli bude zase nějaký pláč.
Ono totiž jak byla tehdy malá v té Betynce tak nám místo kosmetiky poslai slevu na CWE foto knihu, tak jsem ji před chcílí dotvořila a odeslala, tak jsem na to zvědavá, no a jestli se taky bude líbit manželovi. Bylo to na rychlovku ono ten kupon platí pouze do konce března tak si to dovedete představit.
No a zítra snad mi vyjde čásek přihodit nějaké nové fotky co jsem slíbila tak uvidíme.

Pet jak se vede? Byli jste s malým chytnout ty neštovice?
29. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj,

doufám, že se toho čajíku zbavíme, jak ho přestanou trápit ty zoubky, už vidím špičičky dvojek vrchních tak snad se brzy vyklubou celé. Dnes byla noc lepší a taky vypil jen 150ml toho čajika, takže si myslím, že se tím uklidnuje. Vyspinkala jsem se do růžova v novém parada. Matrace jsou myslím dost kvalitní, je na ně záruka 10 let, tak myslím, že kdyby to byly šmejdy tak takovou záruku nedají. :slight_smile:

To je zvláštní, že z Betynky poslali něco jiného, ale kniha vám aspon vydrží na furt narozdíl od kosmetiky, určo se bude líbit i manželovi. My jsme byli taky vyfoceni v Betynce a poslali to co tam jako dárek bylo, taky kosmetika, ale od MANUFAKTURA. Je moc dobrá. Kubík měl takovou strašně vysušenou pokožku a kremek od nich mu hodně pomoh a má po něm krásně heboučkou pokožku. :sunglasses:

Ted jsme měli dny karambolů, chudák je otřískaný, dostal dveřma do hlavičky, pak na sebe strhnul termosku skoro plnou, naštěstí zavřenou,pak uklouzl na linu přímo na tvářičku a kousl se do jazyku i krev byla, no bobek, a nejhorší na tom je, že vždy jsem byla poblíž, ale on je tak zatraceně rychlý, že jsem to prostě nezvládla, ale hlavně že to není nic horšího s takovýma karambolama se prostě musí počítat. :frowning2:

Dneska tam zas tak fouká, mě to mrzí, páč nevím jestli v tom vichru mám jít s Kubou vůbec ven at ho neofoukne, ale zas tam tak pěkně svítí sluníčko, je to škoda trčet doma. :frowning2:
30. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
A ještě jsem se chtěla zeptat, koukají už vaše dětičky na nějaké pohádky? U nás jedou furt jen reklamy a když mus pustím třeba Rákosníčka tak mi na to háže bobek, tak max. ještě večerníčkova znělka ho zaujme a začne večerníček samotný a Kuba odchází štrachat do skříněk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahojky holky,
my se máme docela fajn, ale teda občas nic nestíhám při malém udělat, takže vše doháním, když spí, a to pak zase nemám časík zajít na net. Šak to znáte, že?
Nakonec jsme jeli nechat malého nakazit, tak uvidíme cca za 2 týdny, zda se neštovice dostaví. Bubosku nakonec jsme právě nenechali očkovat malého na ty neštovice, tak jsem si říkala, ať to máme za sebou. Prvně jsem očkovat chtěla, ale pak jsme se rozhodli jinak, neboť si myslíme, že to zas taková hrůza není. No tak snad se nemýlím a průběh bude dobrý. Možná právě po nemoci budu mluvit jinak a budu si kopat někam, že jsem ho neočkovala :slight_smile: .
Změnu času malý vůbec neprožíval, v neděli to měl sice vše posunuté o tu hodinu, ale od včera jede zase po starém :slight_smile: . Takže pohoda. Akorát i nám malý občas poslední dobou řve večer a v noci, takže to přisuzuji k těm zubům. :frowning2:
Sisi to je mi moc líto, že je malá opět nemocná, snad to chudinku rychle pustí.
Bubo super, že jste spokojení s novou postelí, taky se chystáme, že si nějakou novou pořídíme. Vy ji máte odkud?
Jinak mně přijde, že si taky malý něco udělá, když jsme někdo u něho. Je to vždy smůla.
Malého taky moc ještě pohádky neberou. Maximálně tak 5 minut. Pak odběhne někam jinam. Co ho bere jsou písničky, znělky, reklamy apod. Rád tancuje. :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Bubo, u nás taky někdy bývá jeden den samý karambol, no a potom dlouhou chvíli nic. No a taky se to děje když jsem nablízku,ale s tím člověk nic nenadělá. Někdy jjem pohotovější a někdy to proatě nestihnu ji zachytit.
Jo a pohádky malou neberou, jenom pravda taky ty reklamy, ale jenom některé, kde se Eli líbí hudba a samozřejmě znělka večerníčku.
No a má ráda rádio a taky tančí, jak malý Matyášek.

Pet tak budete teda 2 týdny čekat s těma neštovkama, známá byla s dcerkou taky ve styku s neštovicema, ale malá je nechytla.

Jinak sem včera přihodila nějaké ty fota do albíčka, tak můžete mrknout.
S malou ven nechodím, ale včera tam fakt byl vítr, sem ještě dávala sušit prádlo na balkon a musela jsem uvázat sušák, aby mi ho to nepovalilo.

Musím končit, mám malou na klíně a mačká mi klávesy.
31. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky, jak se holky máte?
Tak my pořád kašleme o sto děs, ale nejvíc v noci, ale když dám Eli kapečky tak je za chvilku klid.
Už se nám blíží s lešením k našemu balkonu, zítra už budeme odříznutí a prádlo budu zase muset sušit doma :angry: . Doufám, že to stihnout v tom termínu.Zítra jdeme s Eli na kontrolu, tak jsem zvědavá co Mudr. řekne.

Holky taky když měli malí antibiotika byli strašně zakakaní?
No já musím denně prát pokakané punčošky, to se mi stalo naposledy, kyž Eli byla ještě miminko.

A co budete dělat na Velikonoce?
1. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahojky,

Pet, to je klasika, když je malý vzhůru nemůžu skoro nic, nejvíc je naštvaný, když myju nádobí, vařím anebo sedím u počítače.
Jsem zvědavá jestli ty neštovice chytnete, pak poreferuj jestli jo a hlavně jak to probíhalo, furt váhám s tou rozšiřenou vakcínou priorix, tak mě to bude zajímat.
Co se týče změny času my to taky měli jen jeden den a už si zas jede ve svojem.
Postel máme z Jysku světlou borovicovou s uložnýma šuplíčkama pod ní. Skvělý uložný prostor to už jsme fakt potřebovali.

Sisi pěkné fotečky. Eli je fakt moc pěkná holčička!!!!
Prádlo aspon pěkně proschlo na pom větře, že? Já měla taky na sušáku, ale my ho máme na zahradě zabetonovaný tak nám neuletí, už jsem skoro zapomněla jak to prádlo hezky voní, když je sušeno na venku.
Chuderka Elinka s tím kašlem, je mi jí líto, že se s tím tak dlouho trápí, snad to bude co nejdřív lepší a dobře dopadnete u dr.!!!
My ještě antibiotika neměli tak nevím, ale až je doberete, kup laktobacilky. Jak jsme měli tu střevní chřipku, dr. nám napsala laktobacily a vůbec na vyrovnání střevní mikroflory a Kubík už druhý den po užívání pěkné bobky. Jen jsem zapomněla jak se to jmenuje, myslím, že Hylak nebo hylax či tak nějak. Nejhorší na tom je že je to strašně kyselé, Kuba s tím neměl problémy, ale jiné děti by to asi nevypily.

Na Velikonoční ponděli jsme chtěli jet do Lešné do ZOO, ale hlásí hnusně tak asi budem doma za pecí.
1. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahojte holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jsem taky ze Vsetína chceme pronajímat byteček, tak kdybyste věděly o někom, kdo hledá podnájem :wink: http://www.netrealit.cz/byt-pronajem/vsetin/112-1043725
Díky!!
2. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky,

Sisi malý měl asi před půl rokem antibiotika, ale na takové zakakání si fakt nepamatuji, takže zřejmě jsme nic takového neměli. Ale je fakt, že malému přes zimu i ještě teď, kdy všude se šíří ty rotaviry, taky dáváme laktobacily. Koupala jsem laktobacilky baby od Swissu a jsou fakt dobré. Jsme spokojeni. A právě po antibiotikách se i doporučují. Snad bude malá už brzo v pohodě.

Bubosku taky bychom chtěli nějakou postel, kde je i úložný prostor, protože toho fakt není nikdy dost. Těch věcí pořád přibývá. Takže budeme asi přemýšlet o nějaké takové.

Včera jsme byli s malým na 18ti měsíční kontrole, váží 10,8 kg a měří 81 cm. Prý je menší. Jinak je v poho a uvidí se teda, zda propuknou ty neštovice. Určitě budu referovat, jak to zvládáme. Ale myslím, že ještě tak týden na pozorování pupínků je čas :slight_smile: .

Jinak o velikonocích budeme asi převážně doma. Akorát zítra jedeme ke známým na návštěvu. Kdyby bylo hezky, tak bychom chtěli jet na nějaký výlet, ale pokud bude pršet, tak asi nikam.

Jaký byl let Petru?????
2. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Prohlídla jsem Sisi fotečky. Moc hezké. Malá je krásná. :grinning: A ten dortík té ovečky je úplně super. Hned bych si dala.
2. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj,

Pet toto je ta naše postel http://www.jysk.cz/4/95/3100013/a/catalog ale jak jsme ji kupovali tak byla v akci i s matračkama jsme za ni dali 10 000.-
Pěkné míry máte. Jsme skoro stejně dlouzí, jen ta váha, ouvej ouvej má sotva 9 kilo, ale dr. říkala, že je to dědičné tak se tím netrápím. A vy porostete uvidíš.
2. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky, nejdříve bych vám chtěla popřát hezké velikonoce a bohatou pomlázku a ať holky nedostanete moc velký výprask :wink: .

Bubo, já taky při malé udělám jen málo věcí drří se mě jako klíště, kde jsem já je i Eliška.
No já musela dát prádlo na sušák, pevný sušák budeme mít až s novým balkonem, a to si ještě pár měsíců počkám. Od příštího týdne už budu sušit prádlo jenom doma :angry: . Ještě dnes jsem využila počasí na sušení prádla a větrání peřin.
Ta postel je moc hezká Bubo, my máme novou rok a čtvrt, i když ne s úložným prostorem ale spí se nám suprově.

Pet, tak si myslím, že to vůbec neva, že je malý menší, však on to všechno dohoní, Eli taky není moc velká, ani nemá být po kom.
Ten dortík byl moc dobrý, byl potažený marcipánem, ale ty chutě s tím korpusem byly tak vyvážené, no úplně mňam, taky bych si dala.

S Eli jsme strávily v pátek 2 hoďky v čekárně u doktorky, no hrůza, vydýcháno a ještě se tam jedna mamina bavila s druhou, že malý celou noc problil a ta druhá že její taky no a že to prý chytli v nějaké školce z jídla a že dokonce některé děti jsou v nemocnici. Tak pevně doufám, že Eli nechytla dalí bacil, jinak by mě asi porazilo.
Eli jako tradičně, když na ni doktorka šáhla křčela jak na lesy, ale jak jsem se s ní na začátku bavila jestli se Eli zlepšila tak to bylo v pohodě.
Přidala nám nějaké antibiotika do nosíku a na kontrolu jdeme ve čtvrtek.
Ten průjem měla Eli jenom 2 dny teď už je to v pohodě, ale na ty laktobacílky se určitě zeptám.

Petru tak jak je zase doma, tatínek se už na vás určitě moc těšil viď?

My byli všichni dneska na chviličku venku, když bylo hezky měly jsme to dovoleno od mudr. ale teď bude zase hnusně tak se nehneme z domu, už z toho mám ponorkovou nemoc, sama s Eli mezi 4 stěnama a venku spoustu rachotu :unamused: .

Do ZOO by jsme se taky někdy chtěli mrknout, ale až bude lepší počasí a Elii zdravá.
3. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky,

taky se přidávám k přání hezkých Velikonoc!

No doufám,že tu hroznou střevní chřipku nedostanete, vím co to umí. Kubík to naštěstí neměl nějak hrozné, ale je trápení, nechtěl jist, srajda a to blinkání, no fuj! A ještě kdyby se to přidalo k tomu vašemu nachlazení, no to by byla chuderka!!!!!

Dneska je hezky, tak asi vyrazíte ven. My dnes čekáme návštěvu, Matýska o 2 měsíce mladší než Kuba, tak taky asi vyrazíme na procházku do parku.

Tak uživejte velikonoc a mějte se moc hezky.
4. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky,

chci taky popřát Hezké Velikonoce! Snad to počasí ještě chvilku vydrží.
Teď malý spinká a právě pak bychom chtěli jít taky na procházku. Včera jsme byli na návštěvě, tak malý nejdřív se hodně styděl a seděl na klíně, ale po krátké době už z něho byl rarášek. Všechny nás zaměstnal. Byla to ale sranda. :slight_smile:

Snad teda Eli nechytí tu střevní chřipku. To by byla fakt chudinka :frowning2: .

Bubo tak postel je fakt hezká. Hned jsem ji ukázala manželovi, a tomu se taky líbí. Tak určitě půjdem do takového typu.

Mějte se hezky :slight_smile:
4. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky maminy,
vubec nejak nestiham sem. Tak vas nemam ani doctene ani nic :frowning2: Snad to dozenu nejak v tydnu.

Jinak dojeli jsme v pohode, sice malem jsme nestihli letadlo, protoze Praha byla zacpana jak neco, ale nastesti jsme byli aspon posledni :o) Jaydinek spinkal celou cestu, coz jsem se divila, ale byla rada za to. Letadlo bylo narvane, takze aspon byl klid.
Ray byl z nas nadseny, i kdyz maly se chvili stydel, ale to ho pak preslo. No a od te doby, je jak utrzeny ze retezu :o)) Ale je sranda.
Nastesti jsme zdravi vsichni. Pocasi je tady ruzne, jednou prsi, pak je krasne....clovek si nevybere. Tedka jsme furt nekde u rodiny, nebo nekdo u nas. Uz se tesim na klid.
V tydnu akorat musim jit vyresit zase neco kolem socky, ted mi stoply platby, kdyz jsem byla v CR, tak at mi to zase zacnou vyplacet. A pak jsem jeste domluvena na nektere dny s kamoskama, abysme se uz konecne videli a tak, znate to.

Tak tedka vam preju aspon hezke Velikonoce a poradnou pomlazku!

U nas se nastesti moc neslavi, tak jsem rada. Nic jsem nepekla (koupili jsme si dortik) a ani vyzdobu nemam. Ale pristi rok asi neco s Jaydinkem udelame...

Tak se mejte krasne a uzijte si to zitra. Moc zdravime!!!!
4. dub 2010 ve 23:15  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
Tak jsme dneska byly s Eli na kontrole. Pořád mi v noci kucká, tak mám ještě dávat kapečky na noc. Ale jinak už na poslech byla v pohodě. Koupila jsem jí ty laktobacílky, tak uvidíme.
Dneska jsme taky byli i s tatínkem venku. Nakupovali jsme nějaké dárky . Jsme pozvaní na oslavu narozek teď v sobotu. A ještě od manžela mamka má narozky.
Tady na baráku je blázinec hadra, zítra pokud jim to vyjde by nám měli uřezat zábradlí na balkonu, doufám, že v tu dobu nebudeme s Eli doma.

Petru,to je dobře, že malý tak krásně při zpáteční cestě spinkal, je to skvělý cestovatel.
8. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky holky,
nějak taky nestíhám večer chodit na net. Přes den jsme s malým hodně venku a na večer jsem poslední dobu fakt nějaká utahaná, tak se mi nic nechce a usínám u TV.
Dnes bylo fakt krásně a tak jsem s malým byla na pískovišti. Docela se mu to líbilo. :grinning: Hned je to lepší, když je hezky. Ale už má opět přes víkend být hůř. :frowning2:
Sisi uplně vás lituji. Takový rachot. Ono to zateplovali před několika lety i u nás, ale když člověk byl buď ve škole nebo v práci a neměl děti, tak to bylo jedno. Ale teď když malý spí v postýlce po obědě a někdo začne vrtat, tak jsem úplně vytočená, takže fakt nezávidím. Musíme někdy se sejít a jít na procházku. Věřím, že už bude bývat častěji hezky.
Petrunosko fakt super jak malý snáší to letadlo a tak celkově to cestování. Já se docela bojím co náš až bychom někam letěli. Mně teď totiž přijde, že se hodně změnil a zkouší nás a tím někdy fakt vůbec nespolupracuje. :angry: (nechce se oblíkat, jíst, pít, když jdu někam, on chce jinam, prostě všude ho honím, nebo ho do něčeho nutím, takže opravdu veselo :slight_smile: ) Snad mu to dlouho nevydrží. No hold děti moc neposlouchají, že?
Mějte se moc hezky
8. dub 2010 ve 23:06  • Odpověz
Tak jsem po víkendu totálně vyčerpaná. Normálně jak jsme byli ve čtvrtek u té doktorky, tak měla malá pod krčkem pár červených vyrážek, sem si myslela, že jsou to potničky a dotorka říkala, že je to asi nějaká reakce. Jenže v pátek jich měla na bříšku víc, v sobotu i na ručičkách, nožičkách a ouškách a začaly se jí dělat takové jako kdyby měla beďárky a kámoška se byla na to mrknout a prý jsou to neštovice a viděla to ještě od kámoše mamka (zdravotní sestřička) a ta nám to potvrdila.
Zatím jsem nebyla nikde na pohotovosti, ale zítra volám mudr. co mi na to řekne.
Normálně mě už z těch nemocí picne. Eli je protivná pořád na mě jenom visí a k nikomu jinému jít nechce. Horečku naštěstí nemá. Mažu jí to sudokrémem, který mi koupila ta kámoška a krásně to zabírá a kapu kapky co mi zbyly na kašel (jsou i na to svědění - fenistil).
Doktorka bude mít zítra radost.
Tak jsme tě Pet s těma neštovkama i když nechtěně předběhly. To máme z toho, že jsme byly teď v ordinaci pečení vaření a Eli je teď oslabená.
No a já chtěla s malou prchnout k našim - nemůžu děcka od bráchy ještě neštovky neměly a švagrovou by asi mrsklo, kdybych se tam objevila. Tak musíme ten rachot přežít.
Tak jenom tolik k mým starostem, jenom pevně doufám, že už se nám k tomu nic nepřidá.
Ještě, že jsem si neobjednala to očkování priorixu tetra, bylo by mi nanic, když jsme ho ještě nestihly.
No nic jdu dospát ty 2 příšerné noci nespaní, snad to dneska bude v pohodě, nějak musím podvědomě malou hlídat a tak spíš bdím než spím.
Jo a Eli mi taky zdrhá, když ji chci přebalit nebo obléct, už jí to dupkání jde už málo lozí.
11. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky,
Sisi co to tady čtu, tak malá má neštovičky, no snad to zvládnete v pohodě. Jste nás tedy předběhly :grinning:.
Nám by se měly objevit teď v tomto týdnu, prý inkubační doba je cca 17 - 21 dní, tak jsem zvědavá. Ale už i dvě známé mi říkály, že jejich dítě to po kontaktu s nemocným ani nechytlo, ale asi raději bych to chtěla mít taky s malým za sebou. Synek od sestřenice jak to měl, tak ji poradili, aby ho až se pupínky všechny vysypou vykoupala ve vodě se sodou. Ona to tak udělala asi 3 nebo 4 den, co měl ty pupínky a opravdu prý o hodně rychleji zaschly a už ani nesvědily. Tak se teda chystáme, že to zkusíme, aby si to malý zbytečně nedrápal. Protože pak vznikají jizvyčky :frowning2: .
Dej pak vědět, jak to u vás probíhá, ať se máme na co těšit.
Držím moc pěstičky, ať už to rychle přejde a je malá zdravoučká.
Je super, že už malá dupká, je šikulka :slight_smile: .
Ahojky
11. dub 2010 ve 22:49  • Odpověz
No tak jsem dneska naběhla po hovoru se sestřičkou k doktorce a tam mě sestřička řekla, že to neštovice být nemůžou, prý je tam teď nikdo z dětí nemá, jedině, že by je malá chytla od někoho jiného.
No a doktorka potom na to mrkla a prý je to buď kopřivka, nebo nějaká alergie . Zkrátka sama nevěděla co to je, ale prý to nakažlivé není.
Sem si myslela, že to už budeme mít z krku a nic, tak zase někdy příště.
Ale chudinku ji to stejně pořád svědí a škrabe si to, ostříhala jsem jí nechtíčky úplně co to šlo, aby to neměla do krve.
Doktorka nám přidala lipobasi a až jí to zaschne po tom sudokrému tak to mám mazat tím.

Tady je takový kravál, navážejí uteplovací hmotu, cihly- které zrovna přemisťuji na střechu. Tak jsem zvědavá jestli začnou střechou, nebo uteplováním, a nebo najednou.
Doufám, že budu moct teda prchnout, až bude největší kravál k našim.

Pet to jsem zvědavá na tu koupel v sodě, nebude to malého svědit?
12. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky,
Sisi tak jak malá? Snad už kopřivka slezla. To buď ráda, že to je jenom kopřivka, aspoň to bude mít brzo pryč. Sice byste to měly za sebou ty neštovice, ale pokud byla malá teď hodně nemocná a je dost oslabená, tak by mohly neštovice mít třeba horší průběh.
Malý teda zatím taky nic. Jo prý po té sodě by to už nemělo svědit. Aspoň mi to tak říkaly dvě známé, které to tak udělaly a dětem to šíleně rychle pomohlo a nesvědilo. Ale vyzkoušené to nemám. A ta lipobase je co? To vůbec neznám.
Ten kravál musí být fakt šílený, úplně vás lituji, asi bych taky volila tu možnost a na nějaký den jela k rodičům.
Petrunosko a Bubosku kde jste???????
13. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky, tak malá je pořád protivná, už ani za tatínkem nechce jít a pořád se na mě věší, je kumšt ji nějak zabavit.
No a dneska k tomu to počasí, sem chtěla aspoň na chviličku vea a asi z toho nic nebude. :angry:
Taky bych byla radši kdyby měla Eli neštovky za sebou, však ony nás neobejdou. Vyrážky má pořád.

Petru, tak jak s těma nehtama, budeš je dělat?

Bubo, už i tady otevřeli DM drogerii, ale ještě jsem tam nebyla je to dál než bydlím, tak snad se tam někdy podívám.

Pet, lipobase je taková mastička, ale je mastnější a je to potom na dohojení, až to bude mít Eli suché.
Zatím jí to pořád mažu sudokrémem.
Nejhorší je že mi pořád kašle i za spaní, před chvílí se mi s křikem probudila, ale ještě na chvíli usnula.

Dneska tu byla ségra na skok s neteřema ( byly na kontrole u imunologa) a malá byla celá šťastná, že je vidí.
13. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky,
se moc omlouvam, ale nejak nestiham :rolling_eyes: Porad vas jeste nemam doctene.
My se mame fajn. Je tady uz nekolikaty den po sobe nadherne pocasi, tak jsme porad venku nebo nekde. Plus navstevy kamosek a tak.
Vecer jsem kolikrat rada, ze nic nemusim. Tedka me teda ceka uz halda pradla na zehleni, ale vuuuubec se mi do toho nechce.
Nehty chci delat, zrovna dneska jsem delala svagrove, tak mam prvni penizky :o) A ve ctvrtek mam delat druhe svagrove, ale na to se moc netesim. Ta ma desne okousane nehty do pulky luzka :unamused:

Holky ja tu musim nekdy prijit uz konecne poradne za vama, at vim, co se kde deje...

Sisi tak Eliska ma nejake vyrazky?
Hele pokud nestovice, tak kamoska poradila, dat diteti na spicce kavove lzicky trosku slivovice. \Prej pupinky rychle vyskacou a taky rychle zaschnou a zmiznou. Ale fakt jen tu spicku ve slivce smocit! U jejich deti to fungovalo. A na noc davat rukavicky, aby se prdelka neskrabala. Snad bude Eliska brzy v pohode

Ten hluk u vas teda des. Ale snad uz budou brzy koncit, ne?

Jo, jinak se na to svedeni dava i ten tekuty pudr.

Peti, vy jste byli s Matym u nekoho pochytat nestovice? Jsem necetla, ale si domyslela :o) Tak jsem zvedava, jestli je dostane. Tady mi rikali, ze tak 14dni pred tim, nez vyskacou pupinky uz je dite muze mit.
MAly mel taky nejake pupinky pred par mesici a Dr rikal, ze jsou to nestovice, ale teda ani to tak nevypadalo. A hlavne se vubec nenalily ani nesvedily a tak. Tak kdo vi, co Jaydi mel

Sisi vyfot Elisku s tou vyrazkou, at se mrkneme. Treba to fakt nestovice nejsou. Ony ty pupinky vychazeji ruzne. Nektere jsou na zacatku, nektere ve fazi naliti a nektere pak v hojeni.... Ale teda neslysela jsem nikde, ze by nekdo natiral takhle sudocremem :confused: Bych asi radeji pouzila ten tekutej pudr....nevim

Ale je mi male lito teda, se asi pekne trapi :frowning2:

No nic, je pozde a uz jsem mela byt davno v posteli.

Sisi moc preju, at je uz u vas lip.

Tak pa pa a snad brzy uz prijdu poradne! Akorat tedka v tydnu a pres vikend furt neco mame.... Jsem hrozna
14. dub 2010 v 00:37  • Odpověz
Ahojky,
jak se holky vede? Nám zatím dobře. Malý zatím žádný pupínek :wink: . Jo Petrunosko byli jsme u známých, u kterých měly děti zrovna neštovice. Ale nemusí se nakazit. Právě sestřička od doktora nám říkala, že se to dostává maximálně do 21 dnů a to bude teď o víkendu, takže pokud to nedostane do víkendu, tak až zase někdy jindy :slight_smile: .
Včera jsme byli s MM v kině na film Ženy v pokušení a musím říct, že to byl fakt super film. Už dlouho jsem neviděla tak povedený český film. Malého nám hlídala mamka, takže jsme vyrazili.
Petru až budeš mít možnost, tak vyfoť nějaké nehtíky, jaké se ti podařily. Jsem zvědavá. Jsi šikovná, že jsi se na to dala. Mělas s tím zkušenosti už dříve, nebo ses prostě rozhodla, že to budeš dělat a jde ti to tak samo?
Sisi náš malý taky má takové občas období, že se věší buď jenom na mě nebo zase na manžela. Teď to zrovna je tak vyrovnané, ale je už i dost vyčůraný :grinning:, jde více za tím, co víc v ten den povolí.
Dnes jsem nějaká unavená, tak asi poletím brzo spát.
Mějte se hezky
pa
14. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky,
Petru,právě tekutý pudr se teď už moc nedoporučuje, jak zaschne tak to víc ty děti svědí a ten sudokrém, můžu říct je fakt dobrý, malá se hojí krásně a už toho moc nema. Na bříšku to má vyschlé, tak jí to natírám tou lipobasí.
Sem tam v noci ještě kucká.
Jo a ty práce na baráku nejsou ani v polovině. Lešení už sice mají postaveno, zábradlí na balkonech ořezáno, dlažbu ještě nemají odvrtanou u nás na baráku, to bude rambajz.Na střeše postavili atilu a vyzvaedávali tam tlustou uteplovací hmotu, aby střechu taky uteplili. No a to je zatím vše co mají hotovo. Manžel mi říkal, že jsem horší jak agent FBI, ale on není celý den doma zavřený s Eliškou. Chodíme od jednoho okna ke druhému a taky po všech místnostech a ten rachot a vše co se tady děje nejde prostě přehlédnout.

Taky jsem zvědavá na ty nehtíčky :wink: .

Jí Pet já bych si taky ráda zašla do kina, ale bohužel to teď př mém malém klíštátku Elišce nejde.
Ale na víkend jedu k našim,manžel vyráží na chaloupku, dodělat podlahu. Museli jsme část dát pryč, dala se nám do ní houba :angry: a to jsme ji měli asi 3 roky starou. No a než tam začneme s malou jezdit tak aby zase byla celá, aby nám tam Eli nespadla.

Petru, neštovky to nejsou ani omylem, tak fakt nevypadají, no a teď už pomalu není co fotit, se jí to krásně hojí. Jo a o té slivce jsem taky slyšela, že to pomáhá.
Dneska jsme už byli i navečer všichni na chvilku venku. Naháníme nějakou televizi, neboť nám nejde už asi měsíc.
Dostali jsme totiž telku od našich, tu starou co doma měli, značky Orava. Taťka totiž na 60 dostal novou a tak nám ji tehdy před 5 lety věnovali, aby jsme neutráceli, no a chudinka skoro 20letá telka se rozhodla zkazit a hotovo.
Tak chodíme po obchodech a okukujeme co si koupit, už máme konečně i nějaké penízky našetřeny tak snad brzy něco vybereme.
14. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Chtěla bych vám popřát hezký víkend, zítra dopoledne jedu k našim, budou nám odvrtávat dlažbu na našem balkoně.
No a manžel fičí na tu chaloupku.
Doufám, že aspoň bude to hezké počasí co slibujou. mějte se fajn. :wink:
15. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím, že jsem v pátek musela opět s Eli k doktorce, v noci mi totiž začala kašlat jako struhadlo a měla zvýšenou teplotu. Na poslech byla dobrá tak sem koupila zase jiný sirup na kašel, který mi ovšem za začátku zase něchtěla, teď už je to v pohodě. No a večer už teda měla řádnou horečku a v sobotu taky. Naštěstí v neděli byla bez teploty. No a dneska se nám zase přidala rýma. Takového protivu jako je Eli jste dlouho neviděly, ani na yáchod nemůžu bez ní a jsem z toho vyčerpaná. :confounded: .
Ještě, že jsem byla na ten víkend u našich a nemusela jsem vařit, jenom se věnovala Eli, dneska už si pro nás taťka přijel, tak zase budeme poslouchat ten rambajz.
Kde jste kdo?
19. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky,
nějak jsem teď vůbec nestíhala koníka. Malý mi dává taky teď pořádně zabrat. Neštovice jsme nedostali. Už je po maximální 21 denní době, takže snad někdy příště. Ale jak s tím tak trochu člověk počítal, tak už nás to i naštvalo, že to nemáme za sebou. Ale zase až bude starší, tak snad se mu bude i lépe vysvětlovat, že si to nemůže škrábat :grinning: . Ha, ha, ha. Jsem naivní, že? Víkend jsme si užívali převážně procházkami a vždy jsme navštívili nějakou cukrárnu. Malý je šíleně rád venku, takže trávíme venku když počasí dovolí jak dopoledne, tak odpoledne. Odpočinu si právě buď když spí a já vařím nebo až teď večer.
Sisi to mě moc mrzí, že je Eliška stále nemocná. Už toho chudinka měla za poslední dobu, že? Tak hlavně, že jste mohly být obě u vašich. Jsii určitě přišla na jiné myšlenky a tak trochu jsi si odpočinula.
Těším se až se budeme moct setkat a projít se někde po Vsetíně.
Přeji hezkou noc.
19. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky holky,
taky nejak nestiham. Jsem sice na netu, ale ctu hodne o nehtech a pak jeste piseme si s holkama, co jsem byla s nema na srazu....a pak malej, ze?
Jinak se mame docela fajn. Tedka akorat Jaydinka trapi zoubky, tak posledni noci nic moc a dny taky. Hodne se lisa, poplakava, nic nechce jist....Tak mu natiram dasna a vcera jsem mu vecer dala i Nurofen, protoze plakal bolesti :frowning2: Pitome zuby, uz me fakt stvou :angry:
O vikendu jsme nic moc nedelali. V so jsme se jeli podivat k R nej kamosovi, jeho manzelka porodila pred 14ti dny pate detatko :confused: Mala je nadherna a malinka teda. Clovek i zapomene, ze i ty nase detatka byly kdysi tak pidi :pensive: Akorat Karen ma nejake problemy. Ma zanet v deloze, tak bere atb a jeste nejake prasky, je ji z toho spatne a nic nemuze delat. No des... A tolik deti :frowning2:
V nedeli jsme se jeli podivat na nejake trhy, ale nic moc. Odpolko jsme byli doma, Jaydi byl hroznej. Tedka porad je "mama mama" a "nenene" nebo "nonono" Takze parada :rolling_eyes:

Nevim jestli jsem tu psala. Minuly tyden jsem delala nehtiky svym skorosvagrovym a dneska mi rikala jedna, ze jestli bych udelala jeji zname nehtiky, ze se ji libily :slight_smile: Tak jsem rada, ale uz tedka mam trosku tremu. Asi mi bude chvili trvat, nez se do toho dostanu :sunglasses: Ale super aspon nejake penizky. Od svagrovek mam neco a zitra to bude vic, uz to neni rodina :wink: Snad se mi to povede.

Jinak nehtiky i nove fotky jsou tady:
http://picasaweb.google.com/home

Tak se kouknete, jestli chcete.

Uz jinak nevim, co dal napsat. A to jsem si rikala, co vsechno.... Ale u nas jinak nic noveho. Praci hledam, ale zatim nic :frowning2:
Jaydinek je super, jak opakuje slova a uz sem tam neco hezky rekne. Tedka zacal rikat "dolu" "svetlo" "deti" a uz nevim :grinning: Ale teda spis v cestine :sweat_smile:

Sisi chudacek Eliska teda s tim kaslem a vsim okolo :frowning2: At uz je u vas lip. Se to nejak drzi, co? :frowning2:

Pet skoda, ze Maty nestovky nedostal. To pak nastve, kdyz cekate a ono nic :angry: A vikendik jste meli hezkej, hlavne cukrarny :grinning:
Ty Zeny v pokuseni se mi snad nekdy podari stahnout. Docela bych to chtela videt :o)

Jo Pet, ja nehty nikdy nedelala. Kdysi jsem na ne chodila, ale pak jsem to vzdycky vzdala. A tak jsem o tom v posledni dobe premyslela, protoze tady nosi umele nehty hodne zenskych, ze by to mohlo neco prinest. Samo, ze se teprve ucim a neudelam nejake supeeer extra maluvky a tak. Ale tady zase jsou lidi spis konzervativnejsi, takze to bude vicemene bila francie :o) Uvidime. Ale zatim me to bavi :wink:

Holky, pro dnesek se loucim. Chci jit driv do pelechu. Kdo vi, co bude zase za noc.
Tak se mejte moc moc krasne a detatkum posilame pusinky x x x

Pa pa a dobrou
19. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz
Petru já ty nehtíky nemůžu nějak otevřít :frowning2: .

Pet už se taky těším na shledání, ale buhví kdy to bude.
Hmmmmmm cukrárnu bych si taky nechala líbit.
Je fakt, ža až malý bude větší a bude mít ty neštovky tak mu snáz vysvětlíš, že si to nesmí škrabat, no ale svědí to teda řádně.
Já měla neštovky až v 16 letech a to bylo utrpení.

Dneska Eli měla takovou rýmu, že když si kýchla tak nudle byly až pod bradičkou, je mi jí chodinky líto. No a kucká čím dál tím víc, už si s ní vůbec nevím rady. Proč nám to kurýrování tak dlouho trvá :frowning2: . I teď bobek malý kašle v ložnici, i když jsem jí dala fenistilové kapky. Dneska mi normálně přes den spinkala 3 hodinky, což nikdy nedělává, je tak strašně unavená a má malinkaté očička. Vůbec nevím jestli s ní nemám jít zase k mudr, ale co ona mi na ten kašel dá, když už má za sebou tolik sirupů a kapek.
Úplně ji to nadrapuje a dneska se mi zase z toho poblinkala, jsem s rozumem v koncích.

Petru, chudáček Jaydinek, toho zase trápí zoubky je to naprd, co všechno si naši drobečci musí vytrpět.

Děkujeme za pusinky, my taky posíláme, samozřejmě bez bacílků.

Tento čtvrtek moje neteř dělá přijímačky tady na Vsetíně, v pátek ve Valašských Kloboukách a v pondělí taky, tak ji holky držte pěstičky. Mají to teď strašně složité,já osobně bych to asi neudělala.

Tak nic holky jdu se trochu vyspát, ale nevím jestli z toho spaní něco bude, mějte se papa
20. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.