• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky,
Sisi úplně je mi Elišky fakt líto. Pořád se to nelepší. Snad to brzo povolí. Jinak ohledně dávání sirupů nějak neporadím, neboť malý ten když měl na podzim zánět hrtanu, tak taky měl nějaké sirupy a většinou to vše taky vyblil. Taky jsem byla zoufalá, jak to do něj dostat, tak jsme fakt zkoušeli snad vše. :frowning2:
Petru taky nemůžu otevřít ty nehtíky. A fakt jseš dobrá, že ses na to dala jen tak.
Zuby to jsou potvůrky, už aby je měly venku. Nám se to nějak uklidnilo. Zatím jich sice má teda jen 8 a ten osmý jenom špička, tak uvidíme, kdy se začnou objevovat stoličky.
Zítra jdu s malým na očkování, tak snad to vše zvládne. Dostane 2 vakcíny naraz, (4 dávka Hexy a poslední Synflorix). Doufám, že když dostane takovou velkou dvojí dávku, že nebude mít nějakou šílenou reakci.
Matyášek taky začíná víc a víc opakovat. Dneska zaslechl ode mě "jejda", tak to bylo něco pro něho. Celé odpoledne bylo pořád jejda. :grinning:
Mějte se holky hezky. Jdu do spát.
Pa
21. dub 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem teda musela včera s Eli k doktorce, dala nám zase jiný sirup na noc ,aby tak nekuckala, no a tak jsem jí ho dala, ale zabral jí asi tak za nějaké 2 hoďky. Tam bylo napsáno prý za 5-20 minut, ale u ní to tak nefungovalo, tak dneska jí ho dám s předstihem dřív aby sebou chudinka tak nemlátila.
Manžel už 2 noc spal v pokojíčku, aby se trochu vyspal, a já jsem dneska jako pobouchaná.Sem si Eli nechala v posteli a spala na manželově půlce, ale nějak se mi nedařilo spát :angry: .
Teď Eli spinká, ale nevím na jak dlouho, protože zase tady vrtají a u nás na patře :angry: .
Tak spinká v obýváku, protože rachotí na opačné straně v ložnici a pokojíčku, tak si tady teď pochrapkává.
Včera jsme měli návštěvu, byla tu tchýně se švagrovou a házaly rozumy proč je Eli tak nemocná tak jsem z toho byla div živá :unamused: .
22. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
jejda Pet 2 injekce hned najednou, to Eli nikdy neměla, ale tohle očkování už máme za sebou, ale nějak se nemůžeme trefit do toho Priorixu, jak je Eli pořád nemocná.
Tak ať to má malý bez reakcí :wink: .
22. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky maminy,
tyy jo, tento tyden nejak rychle utekl!
My se mame fajn, Jaydinek v pohode. Se zase pekne rozjedl :o) Byli jsme docela hodne venku, protoze je tu krasne. Tak chodime na hriste, ke kamoskam a ke svagrovym. Proste v pohode a poklidu :o)
Taky jsem delala nejake nehtiky, tak jsem si zase neco privydelala i s dyskem :slight_smile: No a sobe jsem zase neco napatlala na ruku. Ale zatim nemam moc zdobeni. Mam objednane veci a uz i mamka mi posilala balicek, ale nevim, kdy dojde diky te pitome sopce :frowning2: Tak se tesim az to prijde.
Dneska jsme byli u tehu kamosky, ma termin za necely mesic. Pujcovala jsem ji spoustu veci a jako podekovani dostal Jaydinek darek, trojkolku :o) Tak jsem pro ni jela a jeste jsem v obchode koupila takovy ten latkovy domecek Masinku Thomase. Mame to doma slozene vsechno, tak se tesim na rano, jak bude Jaydi snad happy :dizzy_face:

Jinak u nas nic noveho. Jaydinek keca vic a vic, ale jako poradne slova to jeste ani nejsou. Tedka ma teda oblibene "hačí" :grinning: a "dolu" :grinning: Zni to dobre z jeho pusinky :o)

Holky, tak nehtiky teda tady:
http://picasaweb.google.com/Petronuska/Nails#5456730645250466130
Snad uz to pujde

Sisi chudacek Eliska, snad uz je to tedka lepsi :pensive: Hodne stesti sestrence pri prijimackach :o)

Sirupy jsme u nas davali strikackou a nebo i na lzicce, Jaydinkovi medicinky chutnaji :o)
A kdyz ne, tak ve strikacce. To mu staci videt ta oranzova barva a hned to chce :sweat_smile:

Pet doufam, ze Maty je v pohode po ockovani. Jaydi taky dostal posledni myslim dve ruzne, uz nevim co to bylo. A reakci uz nepamatuju. Ale asi nic velkeho. Blbou reakci mel na tu vakcinu spalnicky , priusnice, zardenky nebo co v tom je :cry:

Joo, deti jsou super s opakovanim a plozenim nejakych slovicek :o))

Sisi tak uz ctu vcerejsek. Elisky je mi moc lito a vas teda taky. Chudinka teda, te se to nejak drzi. Snad novej sirup pomuze. Taky nesnasim kecy, proc je dite takove a makove a vymysleni ruznych kravin :angry:
Tak drzime pesti at je Eliska co nejdrive fit, bobinka mala :pensive:

Jinak my mame zitra sraz s holkama z koniku, co zijou tady. Je to ve velkem parku v Dublinu, tak se tesim. Tentokrat si berem i pritejsky, aby hlidali deti a my mohly pokecat. Se tesim.

Tak se mejte hezky, at jsou deti hlavne brzy ok, Maty at je bez reakci a prejeme hezkej vikend.
23. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se vede? Nám ten časík teď nějak letí. Jak je krásně, tak se snažíme být s malým pořád venku. Chodí rád na písek a v pátek jsme byli i v mateřském centru. Malému se tam začíná líbit. :grinning:

Jo a reakci na očkování neměl malý žádnou, tak jsem si oddychla. Neboť jsem měla strach, když měl dvě očkování naraz.

Dnes jsme si celá rodinka udělali výlet do ZOO v Lešné. Bylo úplně suprově. Malý vůbec nechtěl být v kočárku, tak skoro celou ZOO šel pěšky. Šak potom vytuhl hned v autě. Fotečky jak stáhnem do PC tak dám na rajče.

Sisi snad už je líp a užíváte si sluníčka taky. Zítra se s malým chystám na procházku po Vsetíně.

Petru dívala jsem se na fotečky a nehtíky jsou fakt krásné. Nejvíc se mi líbily ty poslední a pak ty s červenými špičkami, to byla myslím fotka číslo 7. Do těch bych šla hned. Fakt jsi šikulka. Kdybys bydlela blíž, hned bys měla další zákaznici.

To máš super, že malý ti teď hezky papá. To já musím do malého poslední dobou vše nutit. :frowning2:

Doufám, že se vydařil srazík a že jste si pořádně pokecaly. Dobře jste to vymyslely s těma tatínkama.

Mějte se mooooc hezky a uživejte si krásný víkend
24. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
Tak Eli už je líp, ale nechci to nějak zakřiknout, i když pořád přes den kucká a je zachraptělá.
Ten sirup na tu noc je fakt supr. V sobotu i neděli jsme byli venku. V sobotu jsme byli i dokonce na obědě v restauraci ( s Eli vlastně poprvé někde tak na jídlo), manžel měl totiž v pátek narozky a tak nás pozval a já aspoň nemusela vařit.
Eli se v restauraci náramně líbilo, hulákala tam na celé kolo a chodila se dívat i na další hosty restaurace, tak jsme se nasmáli.
V pátek jsme měli návštěvu mamku a taťku a ségru s rodinou, tak bylo veselo a Eliška se pěkně bavila a hrála s holkama od ségry, má je moc ráda.
Petru ty nehtíčky jsou moc hezké :wink: .
To máte supr, že se tak scházíte s holkama.

Já je Pet my se taky někdy chystáme do ZOO, v Lešné se mi moc líbí.
My včera taky byli na procházce po Vsetíně, no hlavně u nádraží na zmrzku.
To je dobře, že se malému líbí tak na písku, Eli ještě na pískovišti nebyla, chystáme se jí udělat pískoviště na chalupě.
Malá papá jak kdy někdy dobře a potom zase míň, ale v každém případě si o jídlo řekne, je čím dál tím víc upovídanější a už se s ní hravě domluvím, má už bohatou slovní zasobu.
26. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky kocky,
u nas vikend super, ale rychle ubehl zase.
V sobotu jsme si byli na obed v hospudce a pak jsme sli na srazik. Pocasko vyslo, tak super.

Jo, rano maly uvidel darecky, tak byl z toho absolutne nadseny. Behal z trikolky do domecku a zpatky :o)
Tedka uz mame trikolku v aute, je na ven, tak aby doma nezavazela, ale domecek ma hodne velkej uspech :slight_smile:

Mam zase nejake fotecky na picase:
http://picasaweb.google.com/Petronuska/DubenApril2010#5458599032185903090

V nedeli jsme pak jeli ke kamosce, pred 14 dny porodila holcicku Karolinku. Nadherna mala a uuuplne pidi. Vazi teda presne jak Jaydinek kdysi :sweat_smile: Ale vubec mi neprijde, ze byl takovej malinkej :dizzy_face:

Jinak u nas nic noveho. Nastesti jsme zdravi, tak snad chvili to vydrzi.
Dneska jsme byli u kamosky, zitra musim na pracak a pak jedem ke kamosce a pak uvidime, co se zbytkem tydne.
V patek k nam prijde tehu kamoska zase a vecer pak pojedem k nasim znamym na noc :o) Tak se tesim.

Pet tak dobry, ze v mat centru se zacina libit :slight_smile: A super, ze ocko bez reakci. I kdyz na to jedno nebyvaji nahodou reakce az za nekolik dni? No snad ne, a Maty bude v pohode :wink:
V ZOO muselo byt paradne, tesim se na fotky!
Jo, a super, ze na sraz jsme si vzali chlapi nektere, bo bych se zase za smudlikem ubehala :sweat_smile:

Sisi tak konecne Eli lepsi :slight_smile: Snad to brzy bude uz na 100%
Pekne jste to zvladli v restauraci :o)

Holky a diky za pochvaly. Jeste to neni ono, ale snad praxi se to bude zlepsovat :wink:

Jaydinek uz taky byl parkrat na pisku na hristich. Se mu to libi to presivat a sypat sem a tam. Taky uz od jednoho chlapecka mel pisek na hlave, nastesti mel ksiltovku. Mu totiz sebral nejaky kyblicek bo co a ten kluk, asi skoro stejne stary, mu nasypal pisek na hlavu. A Jaydi na to nic :sweat_smile: Horsi, kdyby na hlave nemel tu cepku bych rekla :o))

No, pro dnesek to balim.

Jo, jeste jsem nenapsala, poslednich par dni vstava prdola v 7! Kez by to vydrzelo!!! :grinning:

Tak se mejte hezky a dobrou :slight_smile:
26. dub 2010 ve 23:32  • Odpověz
Ahojky, kdepak vsechny jste? Teda dalsi tyden za nami a tu nikdo nebyl...

U nas je to docela des. Jsem to minule zarekla.
Tyden zacal ok, byli jsme u kamosek, kluci si vyhrali a my pokecaly.
Ale ve stredu odpoledne zacal Jaydi mit srajdu a vecer uz teploty, jsem myslela, ze zuby. V noci smudlik horel, ve ctvrtek to bylo porad stejny. Kajdil mi kazdou chvilku po troskach a vodovy, bobecek. V noci asi 5x a pred den snad 10x i vic.
No v patek teplota uz aspon nebyla, ale kajdi porad, i tedka. Ale dneska uz je to trosku lepsi v tom, ze to neni tak tekute. Ale na druhou stranu, kdybyste videly ten jeho zadecek....uplne rudej, bobek desne place pri prebalku a my skoro taky...Tak je mi ho lito. Pri kazdem prebalovani mu zadek natiram a stejne na houby :frowning2:
Dneska jsem byla v lekarne jeste pro nejaky prasek, co se dava do piti, ale prdola to nechce vubec pit :angry:
No jen doufam, ze to brzy prejde. Ani moc nejedl, ale dneska uz aspon neco... Ach jo :frowning2:

To je u nas dlouhej vikend, v pondeli je volno. Meli jsme plany na cele dny, a tedka tak akorat nic...

Tak snad aspon u vas vsech je to dobry a uzivate vikendu. Snad jste nikdo neodletel na kosteti? :grinning:
1. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky holky!!!!
Tady je teď nějaké mrtvo. Asi to bude, že bylo moc hezky a užívali jsme si všichni sluníčka.
Já se přiznám, nějak jsem měla minulý týden lenivou a vůbec se mi nechtělo chodit na net.
Teď se chystám, než se malý probudí, trochu žehlit, tak jsem si říkala, že vás aspoň pozdravím.
My se máme fajn, jsme zdraví.
O víkendu jsme měli návštěvy, takže toho bylo docela dost, ale aspoň jsme se nenudili.
Doufám, že jste všichni zdraví.
Petru teď čtu, že má malý nějakou střevní chřipku, tak přeji, ať to brzo přejde a jste zase fit.
3. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Petru chudáček malý Jaydi, je mi ho moc líto, že má takové trápeníčko.
Tak snad už je mu dneska líp.
Já nějak poslední dobou nestíhám, když je pěkně tak jdeme ven a večer se mi už na net nechce.

O víkendu jsme byli s Eliškou poprvé tento rok na chaloupce a řádně jsme si to tam všichni užili. Dovezal jsem si domů část povlečení a jiného prádla na praní tak každý den peru. No čeká nás tam výměna oken asi tak za 14 dní tak ať to tam potom máme všechno čisté, ale na ten úklid se fakt netěším :confounded: .
Eliška viděla živého koníka a spoustu dalších zvířátek. Válela tam sudy po trávě o sto děs a při trhání petrklíčků mi je vyhazovala s košíku, tak jsem to sbírala na vícekrát.
Byli jsme i navštívit malého Peťulku, taky byl na chaloupce ale na Makově, tak jsme za ním zajeli. No pravda bylo to blíž než k nim domů, bydlí až u Nitry je to k nim asi 3 hodinky cesty. Má 2,5 měsíce a je to šikulka šikovný a Elišce se moc líbil, chtěla mu vzít i dudlík :grinning: i když ona dudlík vůbec nikdy neměla doma se s nima jenom hraje.
Zítra by jsme měli zase jet k mým rodičům na malé prázdninky, taťka nám ve čtvrtek odjíždí na chaloupku makat s kámošem a nám se tady nechce být samotným, aspoň si Eliška užije sestřenic a bratránka.

Tak se ta moje neteř nakonec dostala tady na gympl a ještě ve Valašských Kloboukách na obchodku ( tam dělala i přijímačky na gympl, ale brali pouze 30 žáků a ona se tam nedostala). Káťa si nakonec vybrala tady gympl, byla 34 a brali 120 žáků. Je šťastná jak blecha a my s ní.

Musím pomalu končit, mám ještě nějaké restíky, když zítra odjíždíme, ať to všechno stihnu, a odpoledne se konečně po dlouhé době jdu ostříhat, tak jsem sama zvědavá jak to dopadne.

Petru hezké fotečky máš :wink: .

Pet doufám, že se někdy domluvíme na tom Sluníčku.
Tak se holky mějte.
4. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Zdravím všechny vsetínské maminky, snad nevadí, že tady mezi vás takhle "vpadnu" :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Jak se vede? Nám opět rostou zoubky, tak s tím bojujem. Malý má i trochu zvýšenou teplotku a jako vždy při každém zoubku i rýmu. Takže dnes raději sedíme doma. :frowning2:

Sisi určitě se na Sluníčku domluvíme. Budu se moc těšit, jen teda doufám, že malému to brzo přejde.

Moc zdravím a vítám f.miracle. Moc nás tu nechodí, tak je fajn, že je tu někdo nový. Jsi přímo ze Vsetína nebo někde z okolí? Koukla jsem na tvoje fotečky a máš krásného chlapečka. :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme tu zase dlouho nebyli :unamused: Jak je venku hezky, nikdo nechodi, co? :wink:
No u nas se ta hruza zlepsila minule pondeli, kdy byl Jaydinek uz ok. Tak pak vecer dostal mlicko a to jste mely videt ty rozzarene ocicka a usmev od ucha k uchu :dizzy_face:
Pak jsme byli u kamosky na navsteve v utery, byla tam Karolinka a Anetka, tak si trosku deti pohraly a my pokecaly.
No a prosim vas ve stredu uz mel maly zase teplotu. Odpoledne jen zvysenou a pak vecer uz pres 38 a v noci 39,5. Jsem myslela, ze me omyjou uz. Teda nic jineho mu nebylo, krom teploty. Ve ctvrtek porad zvysena, tak jsem byli jen doma na gauci a koukali na pohadky, prdola se chtel jen mazlit. V patek pak uz jen zvysena teplota dopoledne a odpolko v poho a v noci uz spinkal super, bez teplotky.
Dneska me R nechal pekne vyspat. Dopo jeli kluci do obchodu a pak na chvilku na hriste. Ja spala dlouho, pak si hodku cetla a pak sprcha a tak....super to bylo :slight_smile:
Odpoledne jsme jeli ke znamym, grilovali na zahrade, kamosky manzel mel narozky, tak jsme tam pobyli, Jaydinek delal kravinky s Viktorkem, dobre bylo. Prijeli jsme domu, tak vypil trosku mlicka a spinka.
Jinak s nehtama taky docela dobry, jsem delala v tydnu dceru od te jedne pani, nehty teda des. Na Picase mam pred i po, tak se pak mrknete, jestli chcete. No a tento tyden budu mit novou holku, tak jsem zvedava :slight_smile:

Sisi super, ze jste si to na chalupe uzili. At vymena oken dobre dopadne a uklid jde rychle. Pak to tam budete mit super :o)
Gratulace neteri k prijeti do skol! At se ji pak na gymplu libi a dari se ji :wink:

Pet at ma Maty zubky brzy venku a teploty prestanou....a ryma teda taky :frowning2: Chudacci deti furt, co? :frowning2:

F.miracle ahojky. Napis neco o sobe :wink:

Tak se opet loucim a preju krasnej zbytek vikendu! :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nás nic nového není, malý stále má rýmu a kašel a teď jsem to už dostala i já. Takže je u nás veselo. Si to budem asi předávat navzájem :slight_smile: . Pořád malý bečí a hlavně se chce pořád nosit, takže si občas připadám jako opice.
Naštěstí je hnusné počasí, tak nás to neláká jít ven.

Petru vidím, že je Jaydinek taky občas nemocný, je to hrůza, už aby bylo hezčí počasí a všechny nemoci zmizely.
Dívala jsem se na nehtíky a tééééda, to je šok. Ta paní měla šííílené ty svoje nehtíky. Jseš dobrá, že jsi to tak změnila. Snad si to bude udržovat.

Sisi jaký byl pobyt u vašich? Snad sis odpočinula a nabrala dost sil.

Mějte se moooc hezky
14. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale potřebovala bych poradit. Nevíte, kde se dají koupit pláštěnky pro malé děti?
14. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Juliet, tak pláštěnku budu taky v nejbližší době kupovat. Známá ji kupovala v obchůdku pro děti, který je od policajtů směrem k poště. Pokud jsi přesně ze Vsetína, tak snad budeš vědět. A zdá se mi, že mi říkala, že stála snad jen kolem stovky, což se dá. Tak snad tam nějaké koupíš. Vidím, že máš dvojčátka, tak musíš dvě. Jinak si myslím, že by mohly pláštěnky mít i v obchodě u Snahy nebo pod bývalou union bankou. Když tak nám dej vědět, jak jsi pořídila.
Ahojky
14. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak u rodičů bylo supr, od tohoto pátku až do dnešního rána jsme zase byli u tchýně.
To počaší je děsné, už mě to nebaví.

Juliet já pláštěnku Eli kupovala asi tak měsíc zpátky v galanterii, má žlutou na zádech s žiravkou a dala jsem za ni 130 kč.

Pet to mě mrzí, že jste nemocní, ale při takovém počasí se ani nedivím, já měla taky trochu rýmu i s Eli ,ale naštěstí už je to Ok.

Miracle, kliďánko se k nám přidej :wink: .

Jinak zateplováni baráku v těchto dnech není možné tak doufám, že se počasí umoudří.

Krásný zbytek víkendu.
My měli jít dneska na den dětí a tak budeme doma.
16. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky,
Sisi je super, že jste si to u rodičů užili.
To počasí je fakt děs, už bych přivítala změnu. Nejde vůbec chodit ven a malý je doma občas fakt už strašný. Už kolikrát nevím ani, jak ho zabavit. Nemáte tip na nějakou skvělou zábavu na doma? Většinou si hrajeme v pokojíčku s hračkama, ale poslední dobu už ho moc nebaví. Jinak si čteme, malujeme, jezdí na odstrkadle, atd. ale přijde mi to, že děláme pořád jen to samé. :frowning2: Prostě už z toho dostávám až depku.
My v neděli Sis taky plánovali den dětí ale nakonec jsme byli stejně nemocní a pršelo, takže jsme nikam nešli. Malý je jinak už zdravý, a já už celkem taky. Tak doufám, že už na nás žádné bacily nevlezou.
Mějte se holky hezky
19. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
:wink: :wink: Ahojky, tak jen tak nakukuju. Mám totiž rozdívanou Bátoryčku, už to mám puštěné na potřetí, tak doufám, že to dneska dosleduju. Sem u toho začala žehlit.
Konečně se nám počasí umoudřilo, a zase chodíme ven.
Pet, abych pravdu řekla tak malá se občas zahraje sama, potom se hrajeme spolu, taky jezdí na odrážedle. Pohádky v telce ji neberou. No a chodíme ven, jinak na nějaké to tvoření je ještě malinká a nepochopila by to. Chodí za mnou jako ocásek, spolu vaříme ( ale moc dlouho ji to nebere), pereme, věšíme prádlo. Potom mi sama nosí knížky, které se jí líbí, nebo věci se kterýma se chce hrát. No pravda moc Ti neporadím.
Tak zítra pokud nebude pršet jedeme zase k našim a taťka potom frčí s děděčkem měnit na naši chaloupku ty okna.

Pravda dětský den se nekonal, tak zase někdy příště.

Tak se mějte o víkendu hezky, snad nebude pršet :wink:
20. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky,
tak mě už to počasí teda nebaví :angry: .
Sem dneska byla s Eli na 13 hodin u mudr. na očkování Priorixem, ani nezaplakala jak byla statečná. Byly jsme tam samy tak to bylo šupšup. Sem ráda, že neplakala, ovšem se děsím, aby neměla nějakou reakci.
Holky kde jste kdo, jste všichni zdraví?
Já měla tady včeera od neděle na prázdninkách malou skoro 6 letou neteř,ale včera už brečela za maminkou, tak ji musel dovést manžel až do mé rodné vesnice domů. Je to malý strašpytel. Ty dvě starší neteře v jejím věku u nás byly normálně na prázdninách a samy, no každé dítko je jiné.
25. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky holky,
nějak nás tu už moc nechodí, že? Přitom počasí nic moc. :frowning2: Což mě taky už nebaví.
Eli je teda fakt statečná, ale prý to do té ruky moc nebolí, tak to bobíšci snášejí lépe než očkování do nožky. Reakce by mohla být až tak za pár dnů. My měli jen zvýšenou teplotku. Snad to zvládnete v pohodě.
Taky občas k nám v létě jezdí děti od sestřenek, to je fajn, aspoň je více veselo.
Jak pokračuje Sis zateplování baráčku? Asi se to tím počasím vleče, že?
Jinak u nás nic nového. Když se dá, tak s malým jdu ven, ale občas teda jdeme i hooooodně rychlo domů, neboť bývají přeháňky. Jo a tuto neděli se chystáme, teda pokud nebude pršet, na dětský den do parku. Neplánujete ho taky Sis???
Mohly bychom zajít někdy na společnou procházku. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky Vsetinacky :slight_smile:
tady to docela vazne, co? Ale ja tedka posledni dobrou nejak nestiham.
Nebudete verit, ale jak jsem tu psala, ze je Jaydi ok, tak pak zase nebyl. Uz jsem myslela, ze mi z toh hrabne. Minuly tyden mel horecky 40,6, druhej den pak cely den furt pres 39. Ja uz jsem brecela u nej, protoze jsem si rikala, ze to snad neni mozny toto.
Tak jsem sla s nim nakonec k Dr. Rikal, ze teda urcite jsou to i zuby, ale musi to byt spojene jeste s necim, ze to neni jen tak. Ty jeho srajdy a teploty, dyt to trva vsechno mesic asi a porad dokolecka. Tak nas poslal do nemocnice na krevni testy. Jaydinkovi brali 8 zkumavek, na vsechno mozne. Tak vysledky budou tedka v patek a na alergii na jidlo budou vysledky az za 3 tydny. Tak jsem teda zvedava.
Tedka je uz od nedele dobrej, tak snad to tady nezakriknu :confused:

U nas ted bylo nekolik dni nadherne pocasi. I kdyz jsem polovinu z toho stravila doma s malym :frowning2: Ale pak v nedeli jsme si udelali mensi vylet na kaminkovou plaz. Jaydinek nadsenej a unesenej z more a z tech kaminku, furt se v nich hrabal, presypaval, schovaval v tom nozky. No sranda byla a bylo super ho videt tak stastneho :dizzy_face:
Nejake fotky mame na Picase, tak kouknete: http://picasaweb.google.com/Petronuska/KvetenMay2010#5469353303948375906

Taky jsme si poridili kotatko (je taky na fotkach). Ted nevim, jestli jsem to tu psala nebo ne. Jmenuje se Jessie a tedka ma asi 7 tydnu :o) Nadherna a super ji pozorovat, jak si hraje :o) Dokonce hned umela uz na zachod, tak to je taky super. Jaydi je na ni v pohode, i kdyz tedka posledni dobou ji dela docela naschvaly :angry:

No a nejnovejsi vec u nas je, ze jsem zacala chodit do prace. Uz od minuleho tydne. Je to v restauraci, kde jsem delala predtim, tak super, ze clovek zna ty lidi a vi, co ma delat. Pracovni doba je jak kdy. Nekdy delam rano, jindy od 5ti do noci. No a taky nekdy vikendy. Jaydinka hlida svagrova (platime ji). Ale aspon vim, ze o Jaydinka je postarane, ma zabavu celou dobu (svagrova je doma s holcickou a druhou ma ve skole do 12h). On je tam rad a spokojeny. Taky pekne zacal brblat v anglictine :grinning: Jo a naucila mi ho pit z pitka, tak jsem mooooc rada :sunglasses:
Akorat jsem docela unavena posledni dny. Nezvyk zase byt tolik na nohou, ale bavi me to. Aspon dobry penizky :o) Akorat smudlik by mohl vstavat pozdeji. Porad je to u nas kolem te 6h :angry:

No to je tak asi vsechno od nas :grinning:

Holky to pocasi u vas za posledni dny hruza. Mne stacilo videt Tv Noviny a pak, co mi rikala mamka. Chudaci lidi, co jim to zase vytopilo baracky..... Ach jo :frowning2: Ale snad uz se to pocasi umoudri a bude hezky

Pet jak je Matymu?
U nas s hranim taky podobne. Jaydi si teda dost vyhraje i sam, tak super. A tedka ho zase hodne zabavuje kocicka. Jinak si treba vytahne hrnce, dam mu varecky a on vari a vydrzi u toho celkem dlouho. Pak neco sudli v domecku, sem tam knizky bud sam, nebo chce cist, stavi kostky, hraje si s vlackem, autama...ma tu odrazedlo. Tedka jsme mu koupili voskovky, tak si "kresli" na papiry. Snad neprijde na to, ze to kresli i na zed :grinning:
Jelikoz nemame zahradu, tak jsem ho poustela na balkon, tak si tam taky vyhral.

Sisi Eli statecna u pichance. Preju, at je to bez reakci. Jaydinek mel hrozny na tohle.... :frowning2: A od ty doby v podstate ty srajdy u nej tak nejak zacaly, co si tak uvedomuju tedka :confused:
Ale tak Eli snad bude v pohode :wink:
A co neter na Eli? Pomahala ti nejak? Aspon se zabavovanim a tak?

Tak holky preju vam hezkej tyden, at uz vam tam sviti slunicko a je teplo! Deticky at jsou zdrave a mate se vsichni dobre.

Zatim pa pa :slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojky,
Petrunosko moc tě zdravím po dlouhé době. Ale vidím, že je u vás fakt moc novinek. Si neumím představit, že bych už šla tak brzo pracovat. Ale zase ty penízky by se hodily. :slight_smile: Je fajn, že je malý u známé, aspoň to není pro něho velký šok a hlavně nemusíš se bát, kdo ti ho hlídá za ženskou.
Náš malý je už OK, akorát zoubky se ozývají často. Není zatím teplota a nachlazení jak minule, ale je takový ubrečenej a hlavně se všeho poslední dobou bojí :frowning2: . Já si myslím, že je to tím, že jak byl nemocný a hlavně tu bylo to šílené počasí, tak jsme byli fakt převážně doma a teď se prostě bojí. Snad ho to brzo přejde.
Taky se naučil pít z brčka nebo pítka, ale když najde flašku s dudlíkem, tak prostě chce jedině tu. Jinak nevím, jestli jsem to tu už taky nepsala. Asi měsíc a půl už jsme bez dudlíku. On ho měl jen na spaní, ale i tak jsme rádi, že už ho nemá. :slight_smile:
Jinak nad zvířátkem jsme taky uvažovali, ale nějak jsme to ještě zamítli. Ani tak ne proto, že by mohl zvířátko trápit, to on má zvířata úplně rád, ale proto, že je potencionální alergik. Tak máme strach, aby mu nevyvolalo nějakou alergii. Takže spíše až časem. Teď má pod kolínkem takové tři cca 1cm vyschlé flíčky, tak nevíme z čeho. :frowning2:
Koukla jsem se na fotečky a jsou super, hlavně se mi teda líbí ty od toho moře. Fakt krása.
Taky přikládám odkaz na fotečky, dala jsem tam pár foteček ze ZOO.
http://maty08.rajce.idnes.cz/ZOO_Lesna/
Snad bude malý Jaydinek v pořádku. Myslím si, že by to mohlo být fakt jen od těch zoubků. Ale tak aspoň budeš jistotu z čeho to je. Ale muselo to být strašné, když měl tak šíleně vysoké teploty. :frowning2: :frowning2: Úplně je mi ho líto. Určitě dej vědět, jak jste dopadli.
Mějte se hezky
26. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Konečně se někdo ozval, jsem ráda, že si tu nepíšu jenom sama, bych potom trpěla samomluvou :grinning: .
Pet, však neteř pobyla u nás jenom jednu noc no nic moc, škoda, Eli se to moc líbilo, nebyla jenom semnou a pořád se na mě nevěšela. No však o prázdninách k nám přijdou neteřinky co jsem jim za kmotru a to bude teprve veselo. Však je mám myslím i v albumu.
No o tom zateplování ani nemluv, samozřejmě to ještě nemají celé uteplené díky tomu hnusnému počasí. Dneska nám bourali jedny vchodové vnitřní dveře to byl rachot a ten nepořádek potom, cihlový prach no děs a my máme dole hlavní úklid tak jak Eli spinkala tak jsem na to naběhla aspoň jsem to trochu setřela, no ale nic moc.
No mají na to hoši měsíc a týden tak jsem zvědavá jestli to stihnou.
Do to ho parku nevím jestli půjdem,zvažujeme ještě variantu jít uklízet po výměně oken na chaloupku,ale to by muselo být hezky, ale nevím nevím. Když tak ještě dám vědět :wink: .
Eli se taky hodně bála jak byla nemocná, však malému to přejde.
Máte supr fotečky, už se těším jak taky vyrazíme do ZOO.

Petru tak to mě mrzí, že je malý pořád na hromadě, tak snad vám poví doky víc proč tomu tak je a bude to potom v pohodě.
Taky si nedovedu představit, že bych teď nastoupila do práce, klobouk dolů.
Taky máte pěkné fotečky a máte se že je u vás hezky tady každý den prší.
Když jsem viděla v TV chudáky, které to opakovaně zaplavuje tak mi bylo do pláče.

My byli včera odpoledne na zkušební jízdě na kole a malé se to moc líbilo.
Ovšem měli jsme půjčenou sedačku na kolo od bráchy ale nějak nám to na tom kole moc nesedělo, bylo to nakřivo, tak jsme dneska museli koupit novou, tak se těším až ji testneme.
Tak se mějte hezky.
26. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsát, že malá naopak neumí pít z dětské láhve a ani neměla dudlík, vůbec ho nechtěla a čaj mi pije z cucáčku.
26. kvě 2010 ve 23:22  • Odpověz
Ahojky,
Sis my do parku půjdeme taky zase jen v případě, že nebude pršet. Takže ještě uvidíme.
Jinak jsem moc ráda, že znám někoho, kdo má sedačku na kolo. My ji totiž máme, ale ještě jsme teda díky tomu počasí nevyjeli. Ale těším se. Poprvé budu ale určo vyklepaná, abych malého někde nevyklopila :slight_smile: . Určitě se můžeme domluvit i na to kolo. Už aby bylo pěknější počasí.
Mělas výhodu, že jsi dlouho kojila, to jsi aspoň nepotřebovala pro malou flašku a ani dudlík. Ale u nás malý pil jedině z flašky, takže jsme fakt rádi, že aspoň ten dudlík už jsme odbourali.
Teď malého začínám občas posazovat i na nočník. SIce není to zas často, ale několikrát za den se mu to i podaří a právě dnes mi udělal velkou radost, že řekl aaaa, ukázal na plínku a tak jsem ho dala na nočník a okamžitě čůral. Tak snad se nám bude dařit. Nechci to zakřiknout. Jinak kluci jsou na to línější než holky, takže spíše počítám, že se plínek jen tak nevzdáme.
27. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky
Pet my zase nevyjeli na kole dřív, protože malá byla pořád nemocná. Přilbu už máme koupenou dávno tak snad nám teď bude přát počasí no a hlavně zdraví.
No já ještě kojím večer před spaním a někdy i ráno si to malá přímo vyžádá ( dají ňamíííííííííí).
Tak to vypadá, že pojedeme na tu chaloupku uklízet, no starosti s jídlem balením atd.
To je malý šikula, Eli sem tam taky na nočník, ale že by volala tak to zatím ne.
27. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Na chaloupce bude příjemně. Určitě si to užijte. Čerstvý vzduch je super. :slight_smile: Na dětský den můžete vyrazit příští rok. Stejně teď z toho ještě moc rozumu mít nebudou. Taky občas jezdíme na chatu. Malému se tam taky líbí.
To je hezké, jak si malá žádá ještě mlíčko. To jsem prostě nikdy nezažila, a docela mě to hodně dlouho mrzelo. No nedalo se nic dělat.
27. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Tak my se měli na chaloupce móóóc dobře. Veškerý úklid jsem zvládla, no byla to makajda, ale mám z toho moc dobrý pocit.
Okýnka jsou super a umývání jde jedna radost. Akorát se nám dneska pokazilo počasí tak jsme po obědě uháněli domů a akorát jsme utekli před bouřkou, sme sedli do auta a začalo, lít ale asi po čtvrt hodině jízdy po dešti ani památky, za náma to přišlo asi o hoďku pozdějc, no sme to dovezli do čech.
Pet a jak vy, byli jste na tom dětském dni. Sice pozdějc byla bouřka, to už jsem uklízela na baráku chodbu.
30. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky,
tak to je fajn, že jste si to na chaloupce užili. Sice ten úklid nezávidím, ale zase to tam budete mít určitě pěkné. :slight_smile:
My jsme si už v pátek, když bylo moooc hezky udělali výlet do Luhačovic. Tam bylo super, malý si tam poběhal a hlavně se mu šíleně líbila fontána na kolonádě, tam jsme strávili snad věčnost. V sobotu jsme jeli ke známým, kteří mají stejně starého chlapečka, tak to bylo taky fajn. Kluci si pohráli a my aspoň pokecali.
V neděli jsme kolem třetí se jeli podívat do parku, bylo tam hafo lidí a hodně atrakcí. Malý měl největší radost ze zvířátek (vystavovaly je tam z Alceda) a pak tam byl volně autobus, kde se mohly jít děti podívat. Tak to byl unešený :grinning: . Ale myslím si, že takový den dětí si více užijí až budou větší. No a ten slejvák nás zastih při cestě zpět, ale to jsme byli v autě, takže jsme to nějak přežili :grinning: .
31. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.