• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky,tak malá dneska nějak nemohla zabrat, to usínání ji fakt někda trvá. No a ještě k tomu je tu od rána kravál, předělávají vchodové dveře, už je tam máme nové jenom dát do druhé půlky schránky.
Doufám, že se už to počasí umoudří, aby mohli zateplit tu stranu jak máme ložnici, aby byl pokoj, nevím kde bude potom ale malá po obědě spinkat.
Dneska by jsme zase chtěli vyrazit někam na kole tak uvidíme jestli vydrží sluníčko.
Pet tak to jste měli hezký výlet v Luhačovicích se mi moc líbí a byli jste si na teplý oplatek?
No pravda ty dětské dny si fakt děti užijou, až budou větší, teď je zajímají jenom ty zířátka a soutěžit stejnak ještě neumí.
3. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Sem přihodila do prvního albíčka fotku nových oken.
3. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky mamci,
jsem tu jen na skok. Maly tedka spinka, ale mam docela co na praci a jeste musim vymyslet, co rychleho pro nej na obed.
Jinak teda je mu dobre od te doby, co mu brali krev, tak jsem rada. ¨Snad to zase nezakriknu :confused:
V praci taky dobry, jsem byla zrovna vcera a jsem se teda nabehala, jak bylo plno. Ale super dyska, tak jsem byla rada. Pristi tyden delam dokonce 5 dni, ale dobry aspon na penizky, potrebujeme.
Jaydi je u svagrove spokojeny, to je hlavni. A i kdyz ji platim, tak me to nestoji tolik, jak kdyby sel do skolky. A je porad mezi detma.
Vcera jsme na obed byli u svagrove, mala Zoe slavila 3 narozky, tak bylo super.
Mam par novejch fotek na Picase: http://picasaweb.google.com/Petronuska/CervenJune2010#5478454131279391266

Jinak jeste v mesici kveten jsou tam par fotek od more :o)

No v sobotu, zitra, je dalsi narozeninova party. Zoe sestricka Lucy slavi 5 let. Tak to uz bude vetsi party, pro obe dohromady. V jednom centru, tak se tesim :o)

No a novinka. Mame koupene letenky na 1.7 do CR :grinning: Jedu jen s malym, s tim, ze ja tam budu tyden a prdolka bude u nasich na prazdninach na mesic. Pak bysme meli na zacatku srpna s Rayem pro nej prijet a chceme zustat na 14 dni.
Tak se tesim, za 3 tydny poletime! Doufam, ze pocasi bude hezke uz! Chci si obehat nejake doktory s prdolou a mohly bysme se na Vsetine sejit vsechny, co?
Do toho Slunicka nebo jak se to jmenuje na Rybnikach (myslim), tam se muze normalne nebo musi se byt prihlaseni? Ze bysme treba nejake dopolko mohly tam :wink:

4. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Sisi ja jsem ty okna nejak nemohla najit :confused:

Jinak teda prejeme krasny vikend, u nas je v pondeli volno, tak super :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahojky holky,
my se máme fajn. Krásné počasí. Hned jsme dneska byli celé odpoledne venku a zítra plánujeme celý den být na chatě, tak se moooc těšíme. Sice malý má trošičku rýmu, ale tak snad venku mu bude fajn.
Jinak Sisi teplý oplatek je pro nás jakási tradice. Neboť ten je fakt super.
Sisi taky jsem nějak nenašla tu fotečku okýnek.
Petru fotky super. Je fajn, že máte tolik dětiček kolem sebe. To my tolik ne, ale tento týden jsme byli raz ve Sluníčku, a pak byl u nás na návštěvu jeden chlapeček. No a pak když jdeme na hřiště, tak tam je dětí dost.
To by bylo fajn se zase potkat. Jen to Sluníčko by nevyšlo. Neboť je přes prázdniny zavřené. Ale pevně věřím, že bude hezky a my se budem moct potkat někde venku. Jinak do toho mateřského centra není potřeba se jindy přihlašovat. Stačí přijít. Je tam akorát poplatek 30,-- Kč.
Přeji krásný víkend
Mějte se mooooc hezky
5. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky,tak k té fotce, já měla v tom albíčku víc foteček chaloupky a oni mi to smazali :angry: .
Se omlouvám, tak už je tam dávat teda nebudu.
Jé to by byol Petru super se sejít, snad nám to tentokrát vyjde.
A to malý vydrží sám, bez tebe tady u babičky?.Malá by to nedala, je těžká závislačka.
My jdeme akorát toho prvního na 1 1/2 roční prohlídku.

Pet jakjste si to na chatě užili?
My měli cestovací víkend na kolech. V sobotu jsme jeli cyklobusem do Velkých Karlovic, a tam jsme byli v muzeu, a jezdili jsme po okolí. Stavili jsme se do Karolinky na Raťkovský šenk na oběd a pokračovali jsme domů, cestou jsme se stavili u známých v Halenkově, byli tam zároveň i nějaké slavnosti s kácečkou a domů jsme se vrátili nějak po osmé večer. Tak jsme byli od rána na cestách a včera jsme jeli zase vláčkem ráno do Horního Lidče a potom na kole k našim a odpoledne jsme na kole fičeli až na Vsetín. No jsem dneska zmordovaná o sto děs, ale malá má supr zážitek.
Pet, což takhle se tento týden někde sejít?
Snad bude hezké počasí.
7. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahojky,
tak to je blbé, že ti ty fotky smazali. :frowning2:
Tak nakonec na chatě byl jen manžel, neboť malý měl stále tu rýmu, a tak jsem nakonec zůstala s ním doma :frowning2: . Dnes už je ale OK, tak jsme byli skoro celý den venku. Je to super, když je hezky.
Tééééda vy jste fakt dobří. To já bych teda nedala takové dálky na kolech. To já jsem ráda, že dojedu na Hovězí a zpět. Ale věřím, že jste měli krásný víkend. A malé se sedělo dobře? Já právě nevím, zda by mi to malý zvládnul. On je sice většinou flegmoš, ale když už je někde přeseděný, např. na kočárku, tak už je pak protivný.
Jo já bych byla pro se sejít. Co tak středa? Chodíš na procházky třeba do parku, tam bychom se mohly třeba potkat. Malý mi většinou tak do půl druhé spí. Pak jí a než kdesi cosi, tak cca kolem půl třetí chodíme ven. Takže si myslím, že bychom mohli být tak kolem třetí ve městě. Pokud by ti to vyhovovalo víc nějak jinak, tak písni a domluvíme se. :slight_smile: .
7. čer 2010 ve 23:00  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Malá to v sedačce zvládla, z těch Karlovic jsme dělali přestávky, ale od našich jsme se stavovali jenom k těm známým a potom jsme frčeli domů. Stavili jsme se jenom mrknout na Vsetíně na splav a pokračovali jsme domů.
Museli jsme totiž ještě odklidit ve sklepě od oken- včera je měnili, a my jako naschvál máme sklep u okna :unamused: .
Jo zítra by to šlo, ale já budu venku asi pozdějc, spíš kolem 4 malá někdy pospí i 2 hoďky, tak bych to dřív nestihla, ale sváču jí dám kliďánko v parku nebo po cestě s kočárkem
8. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj, to je v pohodě. Tak se sejdeme v parku. Mám z minula na tebe tel. číslo, tak ti písnu sms. :slight_smile:
9. čer 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahojky
Pet dneska to bylo supr v tom Sluníčku, malá byla fakt spokojená a kdyby jsme neodešli tak jezdí na skluzavce ještě teď :grinning: .
My se dneska chystáme na kolo, volal nám taťka asi před hoďkou, tak nevím kam pojedeme.
No a snad nám nebude pršet, nějak se to kaboní.

Kdoví co je s Buboškem, už tu dávno nebyla.
15. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky
tak to je super, že se líbilo v Sluníčku. Malý je tam taky docela rád. Aspoň jsou tam jiné hračky, které doma nemá, a je to příjemná změna.
Včera jsem s malým jela ještě do města busem. Potřebovala jsem nějaké věci pokoupit. No ale bylo to šílené, Maty pořád utíkal z každého obchodu, takže to byla spíše jenom honička :grinning: . Poprvé jsem to totiž zkusila jet do města bez kočárku. Pro malého super, pro maminku dooooost náročné :grinning: . Takže příště opět kočárek.
No počasí se mění stále, tak nevím, ani jaké bude odpoledne. Snad budem moc jít aspoň ven na hřiště.
Jak dopadlo kolo???? Kam jste až jeli???
16. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky,tak kolo včera nebylo jelikož sem tam poprchávalo, tak jsme to vzdali.
Nakonec jsem i já byla na chvilku na procházce jenom s kočárkem, nakoupit pečivo a hajdy domů a jak jsem došla tak se rozpršelo trochu více.
No tak to máš teda odvahu jít bez kočárku, já bych to s malou nedala, protože vím že by mi taky zdrhala.
Jinak nám natírají tu stranu od obýváku a kuchyně barvou, tak tu teď mám u okna a Pc pánskou společnost :grinning: . Je to nějaký odstín oranžové.
Ještě musím písnout ségře jak vrcholí balící blázinec před dovčou, no a v noci nebo večer fičí do Chorvatska. Hmmmmmmmm taky bych někam jela.
16. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dneska byla s malou ráno ve městě na jahody a rovnou jsme se stavily vybrat golfáč, nakonec Chicco multiway - červený, příští týden jsi ho jdu vyzvednout.
Eliška si v něm i poseděla a pojezdily jsme po prodejně. Dlouho jsem přemýšlela který mám vybrat, tak snad se i manželovi bude líbit.
Tak doufám, že konečně dneska vyrazíme někde na tom kole. Manžel jde hrát nohejbal k Výchopňům, asi pojedeme s ním a Eli si tam i pohraje na písku a prý je tam i skluzavka, tak to se teda vydovádí.
17. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky
věřím, že budeš s kočárkem spokojená. My ho máme taky a myslím, že to je dobrý výběr. Červený bude krásný :slight_smile: .
Jak bylo na kole?
My od včerejška doma bojujeme. Malý z ničeho nic dostal teplotu 39 stupňů. Jelikož to ničím nešlo srazit, tak jsme raději dnes šli na pohotovost. No a nakonec to je prý angína. Takže musíme strávit týden doma. To bude dost drsné, neboť malý je protivný, chce se pořád nosit. Teď teprve usnul, ale konečně mu před chvílí ta teplota klesla. Tak snad už bude jenom líp.
Doufám, že jinak jste všichni zdraví.
Mějte se hezky
19. čer 2010 ve 23:13  • Odpověz
Tak to mě Pet mrzí, že je malý Maty nemocný, držím pěstičky aby mu už bylo lépe a aby byl co nejdříve fit.
My jsme zatím v pohodě, snad se nic nevyklube za prázdniny, které jsou tu co nevidět.
Jinka na kole bylo supr, Eli samozřejmě pořád jezdila jenom na skluzavce, ale není tam taková dobrá jak ve Sluníčku.
Není se tam za co chytit, když lezeš nahoru, je určená do vody, to muhli koupit jinou, stejnak tam bazének není.
Včera jsme byly s mlaou mrknout v Kiku a obuvi u Kaufáču , koupila jsem jí tam plátěnky.
Tatínka ještě máme někde na cestách tak snad se brzo vrátí a Eliška momentálně spinká.
Doufejme že nebude pršet , aby jsme mohly jít ven.
20. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, sory, že vám tady lezu, ale mám na vás prosbu. Slyšela jsem, že někde v Rožnově je dobrá kinezioložka. Neznáte ji náhodou? Nemá některá z vás na ni konakt, popřípadě byla jste u ní některá???
Moc vám děkuji
21. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
Orchidejko, sice jsem do Rožnova chodila 5 let do školy, ale to už je dávno, ale bohužel žádnou kinezioložku neznám, jedině, že bych se ještě zeptala své spolužačky.

Pet tak jak je malému, už je mu líp?
My s Eli dneska vyzvedly kočárek. Jely jsme dopravou a zpátky novým kočárkem. Eli se tam líbilo, tak uvidíme jak dlouho jí to vydrží.
Jinak na baráku byl dneska takový rachot, zase vrtali do zdi a řezali dole takovou tu kovovou rohož na otírání botů, aby tam mohly dát novou dlažbu na starou, no děs.
Čas se jim krátí a oni ještě nejsou hotoví, už mě to fakt štve, hlavně kvůli Elišce která se toho rachotu bojí.
21. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky,
orchidejko, tak já taky nepomůžu, neboť neznám žádnou kinezioložku z Rožnova. Abych pravdu řekla, neznám nikoho, kdo by se tímto zajímal v mém okolí vůbec.
Sisi tak malý už je lepší. Dnes první den bez teplot. Takže už jen musíme využívat ty ATB a bude snad v pohodě. No už doma řádí jak černá ruka. Akorát je teda děs mu dát jakékoliv léky. Vůbec to nechce polknout a včera mi to i vyblil. Takže s ním fakt v tomto bojujem. Už se těším, až bude zase v pořádku.
Fakt nezávidím tu rekonstrukci fasády. Já si to nedokážu ani představit. Náš malý by byl taky hotový, on nemá rád rachot vrtačky, takže to by byl na mě nalepený, jak klíště. Snad to už brzo skončí, že???
To je fajn, že se kočárek líbí. I tatínkovi?
21. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz
Tak to je Pet supr,že je malému už líp. S tím podáváním léků to znám, Eli mi to ue začátku plivala, až po pár dnech si na to zvykla a když nám změnila mudr. kapky tak to samé.
Tak už máme předky všech 3 baráků nahotovo nabarvené, dneska vrtali do zdi od ložnice, tak jsem měla supr budíček i s Eliškou, ale už to mají tak teď budou jenom zařezávat uteplovací hmotu, natahovat perliknu a potom barvu, jeětě ale chybí dlažba na balkonech a výplně zabradlí a vymalovat chodbu .
Pravda mají chalpci co dělat do konce června, pravdě podobně to nestihnou.
Dneska jsme byli ny kole na Hovězí , jsou tam ty atrakce pro děti a malá se pořád houpala nebo chtěla na skluzavku.
Normálně při příjezdu domů manřel zjistil, že se mi stratilo moje staré kolo. Ještě před naším odjezdem tam bylo a jak jsme se vrátili tak bylo zkrátka fuč. Nebylo nějaké suprově, ale v té kočárkázně byly daleko hroznější kola a ono se prostě někde vypařilo. Jsem z toho úplně paf. Musel ho někdo vzít kdo má od toho klíče.
Byla to stará závodnička no nic moc, ale je mi toho kola líto, chtěla jsem ho někomu dát a nebo za symbolickou cenu prodat a takhle jsem dopadla.
Si představte, že by tam byly ty naše kola co jsme na nich odjeli, brrrrrrrrrrrrrr, radši na to nemyslím.
Však ono se to tomu zlodějovi vymstí. Prý už se tady pár věcí dřív stratilo a policajti s tím nic nedělali. Dokonce tady lidi na baráku si myslí, že to dělá vnuk tady jedné babiny.
No nic jdu spát, tak se zatím mějte.
23. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz
Jo a kočárek se taťkovi líbí, už si ho i včera vozil.
23. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz
Ahojky,
tak my už snad v pohodě. Ještě uvidíme, jak dopadne zítra kontrola u Dr. a pak už snad si budeme užívat i my sluníčka. Teď jak užívá ty ATB, tak s ním ven nechodím, neboť mám strach, ať se to zase nevrátí. Tak trpíme doma. Malý už dost znuděný, už by to fakt potřebovalo změnu.
My jak jsme jeli asi před 2 týdny na to Hovězí, tak jsme byli až na kolibě a právě cestou zpět jsme se taky chtěli stavit na ty atrakce, ale nakonec jsme jeli přímo domů, neboť už bylo dost hodin. Ale příště jsme říkali, že pojedem tam.
Mohli bychom naplánovat někdy výlet všichni dohromady. Děti si myslím na sebe i docela zvykají.
Jinak se těším, až pojedem na procházku a kuknem na váš kočárek. :grinning:
24. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jejda Sis teď si čtu to jak vám ukradli kolo, to je děs. Fakt dobré aspoň bylo, že jste tam zrovna neměli ty nové kola. To by vás určitě dorazilo. Sice člověk si řekne, že to už bylo starší kolo, ale i tak to zamrzí. To ti věřím. :frowning2:
24. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky holky, mam desne resty, ale moc nestiham. Vzdycky vas tak rychle prectu, ale nepisu, tak se omlouvam.

Jinak se mame fajn. Jaydi je desne ukecanej, ma spoustu slovicek, tedka spis anglicky mele,m asi je to pro nej jednodussi to vyslovit.
Jinak pristi ctvrtek uz poletime, tak se tesim. Zase zmena. Akorat jeste musim nakoupit veci pro prdolu. Snad tam u vas bude hezky.
My tu meli nadherne pocasicko, tak jsme si to uzivali.
V praci taky v pohode, moc dni nedelam, ale jde to. Spis tedka delam vecery a v sobotu, tak aspon usetrime za hlidani :o)
Vcera jsme tu meli cele odpoledne navstevu. U kamosky slovenky (ma malou Alicii 1M) je tedka na par dni nase kamoska z prahy, i kdyz taky slovenka. Ta ma malou Emmu (napul skotka :o)) 2,5R) tak bylo super. Emma s Jaydim si super hrali, behali tu, skakali, delali kravinky. Alicia to skoro cele prospala :dizzy_face:

Mam docteno, ale nejak si moc nepamatuju.
Pet, doufam, ze Maty bude uz brzy 100% a konecne muzete i ven.
Jaydi je tedka nastesti v pohode. Uz ma obe spodni trojky venku, tak tedka jeste ty horni. Prej jsou horsi nez spodni, toz se asi po.eru. I kdyz to asi vyjde spis na jeho prazdniny u babicky :sweat_smile:

Sisi tak konecne uz se barak dodelava, i kdyz toho maji jeste dost, ale snad to nejhorsi uz je udelane.

Holky, a co kdyby jsme dali sraz na Hovezi, jak tam budem! My nebydlime daleko od tech atrakci, jak tomu rikate. A doufam, ze bude hezky. Tak by to nebylo spatne se sejit tam nekterej den, co?
Kazdopadne ja budu na Hovezi od 1.7. ctvrtek vecer do asi utery 6.7. odpoledne. Chci pak jet do Prahy driv, abych mela cas si tam jeste obejit par lidicek a podivat se po nejakych vecech.
Tak dejte vedet. Ja stejne budu na pc i u nasich, tak nakouknu. A pak mam teda to ICQ.

Tak koncim, mejte se moc hezky a deti at jsou zdrave!!! Budeme se tesit!
Pa pa
25. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jo, Sisi, s tim kolem teda k nasrani :angry: Snad se zjisti, kdo to vzal!
25. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Pet, jak jste dopadli u mudr.?
Ten výlet na kolech by nebyl marný,většinou ale jezdíme v ten všední den.
Jojo Eli si onehdy vzpoměla na Matyho. Je řádně ukecaná a opakuje každé slovíčko.

Petru, malý je dobrý když víc mluví anglicky, co já bych zato dala kdybych to uměla, mě jazyky nelezou do hlavy.
Jinak to kolo od šlohl se nezjistí, jelikož se to ztratilo ze zamknuté kočárkárny tak dotyčný musí mít od toho klíče,

S tím setkáním na Hovězí mi to asi nevyjde, jelikož malá jde 1.7. na prohlídku a druhý den už fičíme až do úterka na chaloupku. Nemohla by jsi tu zůstat ještě dýl, ve středu toho 7.7. by to šlo, ráda bych se s tebou a Jaydim setkala.
Moc mě to mrzí, ale my ten prodloužený víkend máme naplánovaný už dlouho.

No a dneska jedeme s Eli busem k našim, dneska se už vrací i ségra z dovči no bude to asi až zítra v brzo ráno, taak zítra se uvidíme.
Mějte se hezky o víkendu a já se po návratu od rodičů ohlásím, budu tam asi až do úterý, odpočinu si od toho rachotu. Dneska zase vrtají, sem myslela že už to mají :angry: , to je pech tak radši prcháme.
Tak čaooooo :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahojky holky,
v pátek jsem šla s malým na kontrolu a je už v poho. Akorát ještě musíme dobrat antibiotika.
Malý se taky snaží všechno opakovat, ale hodně slovíček má svojich, kterým prakticky rozumíme jen já a manžel :grinning: . Ale je to sranda.
Petru to je fajn, že malý bude vykládat oběma jazyky. :slight_smile: Je to šikula. Jinak my máme venku od čtyřek všechny špičky, a zdá se mi, že mu začínají bobtnat konečně i ty špičáky. Tak si asi ještě užijem. Už bych fakt přijala, aby se ty zuby všechny vyklubaly. Je to fakt nekonečné a ti bobci musí trpět.
Teď hlásí pěkné počasí, tak snad to vydrží i když doletíte vy. Přeji příjemný let. Je škoda, že tu budete, když se chystá ten prodloužený víkend se svátky, to bude taky můj doma, tak bychom chtěli někam vyrazit. Takže bych mohla se sejít jen ten pátek. :frowning2: A jelikož malý byl teď nemocný, tak ještě tak týden bych ho na kole nechtěla vozit, aby se mu to nevrátilo, tak bychom mohli dojet busem. Šak se když tak ozvi, zda by ti to vyhovovalo a domluvily bychom se. Jinak bych vás moc ráda viděla :slight_smile: .
Sis užij si víkend u vašich. Aspoň si trochu odpočineš od toho rámusu. Pak se ozvi a můžem jít na procházku.
Mějte se hezky
Pa
27. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: ,
tak nějak nestíhám,vrátily jsme se s Eli od našich v úterý večer.
Lešení z přední strany už máme sundáno a tak jsem se včera dala do umývání oken v obýváku a kuchyni, byla to makajda umýt to od těch různých sraček. No a odpoledne jsme jeli na Hovězí na Kolibu a vrátili jsme se až kolem půl osmé. Po uspání malé jsem se vrhla na žehlení a potom hajdy do postele.
U našich jsme se měly skvěle a chystáme se na menší prázdninky ještě k ségře, aby jí to nebylo líto, i když jsme k nim na návštěvu chodily. Vrátili se akorát z dovči a tak nám zdělovali zážitky a dojmy.
Dneska jsme byly s Eli na 18 měsíční prohlídce a měří 84 cm a váží přesně 12 kg. Paní doktorka si pochvalovala jaká je to šikula co všechno už umí, no jen tak dále.
Dneska odpoledne jdeme nakoupit jídlo a věci co budeme potřebovat na chalupu no a zítra vyrážíme.
Holky užijte si prodloužený víkend a Petru Tobě šťastný let.
Pet s tou procházkou nevím kdy nám to vyjde , ale dám vědět.
1. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
Halooooooooooooooo kde jste kdo?
Měly jste holky ten srazík?
7. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se máte????
Srazík se nekonal. Nakonec jsem nemohla ani v jeden den. Nějak jsme měli tentokrát hodně nacvaknutý program. A hlavně manžel byl doma, tak jsme si to s malým moc užívali. :grinning: V pátek jsme měli odpoledne návštěvu, v sobotu jsme byli na oslavě, v neděli na výletě na Kohútce a u známých a v pondělí a v úterý na chatě. Takže to tentokrát s Petrunoskou nevyšlo. Ale tak snad jak přiletí pro malého bude více času.
Petru jak to malý zvládá bez maminky????
Sisi jak bylo na chaloupce???
7. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahojky,tak na chaloupce bylo supr.
Eli si to tam užívala o sto děs. Má nové pískoviště, však za chvíli vložím fotečky.
Houby nerostou, ale natrhala jsem si lipový květ na čajík. Tam je to všechno trochu pozdějc než u nás.
Zasypala jsem si záhonek kytek kůrou, no práce jsme podělali hodně.
Máme skoro hotovou pergolku, jenom natřít stůl a lavice.
Přijeli nás navštívit dvoji známí tak tam bylo veselo a stihli jsme i v pondělí ještě grilovat a v úterý jsme odjížděli za deště. Počasí nám krásně vyšlo.
No a zítra se chystáme s Eliškou zase autobusem, ale tentokrát k ségře na prázdninky asi až do úterý.
Ve středu potom musíme jít na kardio na kontrolu.
Nic jdu vložit ty fotečky.
8. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.