• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
jeee tak to je fajn, že jste se měli hezky. Pískoviště, sice plastové, chceme teď o víkendu dát na chatu Maťulovi :slight_smile: , tak se těším. Fotečky jsou krásné. Malá je na nich mooooc hezká.
Určitě si užijte prázdniny u sestry a až se vrátíte, tak bychom mohly zajít na procházku, co říkáš????
Jo a co ta Zumba????
Ahojky
8. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
S tou procházkou souhlasím, však já se potom ozvu co a jak :wink: .
Ta Zumba je supr, byla jsem tam s Eli celou hoďku a moc se mi to líbilo. Eli jednu dobu tancovala s nimi :grinning: .
Moc ráda bych to zkusila, ale nějak to pravda není reálné s tím hlídáním Eli. Bude celé prázdniny vždy ve čtvrtek právě na tom koupališti, bylo tam asi 20 lidiček a spousta diváků jako já.
Nevím jestli se zítra stihnu sem mrknout, ale u ségry sem některý den mrknu.
Pet užijte si hezký víkend na chaloupce.
8. črc 2010 ve 23:39  • Odpověz
Ahojky,
tak tady zase nikdo není, ale pravda není čas v takovém hezkém počasí.
My od středy chodíme na koupaliště ke stavebce po odpoledním spinkání a Eli se tam moc líbí.
Dneska nám ale tatínek odjel makat na kámošovu chalupu a já sama s Eli na koupaliště nepůjdu, je to celkem záhul ji tak sama hlídat a mít oči na stopkách.
Začíná ale trochu hřmět tak může deštík vzduch ochladit. No uvidíme co budeme s Eli dělat.
Mám celkem dost nakupování na dovču. Vyrážíme příští sobotu a už se moc těšíme, doufám, že nám to nic nepřekazí.
U ségry sme se měly moc dobře každý den jsme se koupali v bazénu a užívaly si sluníčka.
Už se těším až zase přijdou k nám neteře na prázdniny.
16. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky!!!!
Jelikož si tu teď píšeme Sisi samy, tak nějak jsem nic nepsala, protože jsem věděla, že jsi u ségry na návštěvě.
Tento týden jsem nějaká nemocná, tak snad to přes víkend bude už lepší.
Kam jedete na dovolenou? To bychom se mohly vidět teď v tomto týdnu. Máš nějaký volný den? Já celkem nemám ještě nic. Na koupák jsem s malým ještě nebyla. Dost se vyřádil v bazénku na chatě, tak snad by se mu to mohlo i líbit..Chtěla bych to někdy zkusit. Ovšem až budu zdravší, snad třeba v příštím týdnu. Ale je mi jasné, že pro samotnou je to šíleně náročné.
Jinak se máme fajn. Na chatě jsme byli celý minulý víkend a teď spíše chodíme dopoledne ven na hřiště, a odpoledne spíše k večeru chodíme na procházky k Bečvě.
Když je malý doma, tak trénujeme čůrání na nočník. Už občas i volá, ale ještě mu to musím xkrát připomínat. Ale každý den je i ta nehoda. Naštěstí nemáme koberce,tak to jenom setřu. :grinning:
16. črc 2010 v 17:49  • Odpověz
tak mám za sebou perný den. Praní záclon a povlečení, úklid a ještě takové horko dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Sem se dala na velký úklid, když už nám to tady nebude tak prášit. Lešení už máme komplet sundané a já konečně všechna okna umýté, už se dá přes ně i dívat :grinning: .
Nakonec jsem to dneska na ten koupák riskla, a jsem z toho totálně KO, potřebovala bych chůvu. Eli je strašně aktivní a pořád tam chce pobíhat, a tak jimusím vždycky nalákat do vody.
Už se těším až tatínek přijede.
Klidně by jsme se mohli někde ten příští týden sejít, ale v pondělí už něco mám a v pátek budu balit, ještě bych dala vědět co a jak..
Jedeme na dovču nakonec do Valtic, už tam máme zamluvený penzionek a bereme si sebou i kola. Tak uvidíme jaké bude počasí. V Mikulově máme jednu známou tak by jsem na ni jeli kuknout, ovšem jestli na nás bude mít čas.
Doufám, že to s tou nemocí není nic vážného a že se co nejdřív zotavíš.
Venku se teď honí jeden blesk za druhým a déšť nikde, doufám že trochu poprší.

Jo a začínám malou odvykat na kojení, tak mi držte pěstě, už druhý večer usínala bez prsu, ale moc mi nechce hami mlíčko tak nevím co jí mám dát aby měla aspoň trošku.

S tím nočníkem je to Peti supr. Malá volá nočník lulu až už je pokakaná nebo počuraná. Vyčurá se maximálně po spinkání a když ji posadím na nočník jindy tak nic :frowning2: .

17. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahojky.
Tak to je super, že toho tolik zvládla. Fakt smekám, hlavně, když dnes bylo opět na zdechnutí.
Jinak my dnes byli na chatě, malý se taky čvachtal v malém bazénku a my mu maximálně záviděli. Jinak už jsem celkem v pohodě.
Mohla bych asi tak v úterý nebo ve středu, pokud by ti to teda vyhovovalo. Moc rádi bychom vás zase viděli.
To budete mít pěknou dovolenou. Určitě si to moc užijete.
No a co dát aby měla malá aspoň dost mlíčka, já si myslím, že když se u vás nevyskytuje alergie, tak prakticky po prvním roce bys už mohla i zkusit klasické mlíko. A když by to taky nechtěla, tak si myslím, že když bude mít během dne jogurt, sýr, máslo nebo nějakou kaši, puding, tak by to mohlo stačit. Jinak malý je stále na nutrilonu. Má ho od mala a nic jiného nechce. Má ho sice jen trochu ráno a pak večer, ale má. Jenže malý by měl kravské mlíko až tak po druhém roku skrz tu alergii.
17. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
jo sisi jak na tom koupáku. To chodíš za průmyslovku, že? Kolik je tam vstupné? A hlavně kolik tam bývá lidí? Ležíte vůbec nebo jste pořád v pohybu? Neumím si to totiž s malým až tak představit, ten totiž všude jenom hledá šutry, takže nikde mi neusedí. I když si říkám, kdyby tam bylo moc lidí, tak by se mohl trochu bát a stydět a to by aspoň chvíli poseděl. :grinning:
17. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz
Ahojky, tak malá snad na chvilku spinká.
To byly ale ráno děsné rány, až mě ty hromy vzbudily kolem páté ranní.
No kdyby jsme byli na chaloupce, tak asi taky napustíme vodičku do bazénku, už ho tam má od minula.
S tím příštím týdnem ti dám vědět zítra a taky bude záležet na počasí že.
Tak sem dneska dala do cucáčku mlíčko kravské ale taky ho moc nechtěla. Sem zkoušela včera podobný cucáček jako kojenecká láhev, ale dneska jsem jí to dala do toho co z něj pije čajík, tak nevím jestli jí mám dát ještě zkusit kojeneckou láhev. No mrzí mě to že nechce žádné mlíčko, to Hami mám zadarmo, poslali mi ho jako vzorek tak nevím. Ještě jí zkusím znovu to normální mlíčko, sice sestřička u mudr mi tuplovala že až přestanu kojit tak ji mám dávat kojenecké mlíka, ale pravda ona to nevidí že?
No ještě mám i mateřské mlíčko. Petru a kdy se ti přestalo tvořit mateřské mlíčko, mě už teď svědí úplně prsa, a to nekojím druhý den.
Na koupališti Eli poletovala jak zběsilá, ale asi to dělají ty boty do vody co jsem jí koupila aby si nezkopla palec a aby ji to v bazéně neklouzalo tak jako poprvé když jsme tam byli.
Jo chodíme ke stavebce, stojí to tam 45 kč a to jsem tam byla včera před pátou a když jdeš až v šest tak jenom 20kč, to jsme tam tak přišli poprvé a Eli to bohatě na ty 2 hoďky stačilo.
Prý na sokoláku to stojí 75kč ale může se i dovnitř na kryťák, tak nevím třeba někdy zkusíme i to.

Včera jsem si mákla a dneska odpočívám, no ale prádlo jsem zase prala, vařila a dokonce jsme s Eli upekly i bábovku ( pomáhá mi držet šlehač) a moc ji to baví.

Jo a Eli se taky stydí, ale tam lítala jak drak tak nevím jestli by to malého tak omezilo v lítání to stydění.

SEm deska chtěla jít kouknout do Kiku, ale zatím to s tím deštěm nevypadá, :angry: snad se Eli nějak doma zabaví.
18. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
Píšu kraviny samozřejmě chodíme na koupaliště ke strojní průmyslovce. :grinning:
18. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky,
Sisi mně se mlíčko pořádně ani nezačalo tvořit, takže ti v tomto nemůžu poradit. Ale co vím, tak sestřenky si koupily v lékárně nějaké homeopatika na zastavení tvorby. Jinak fakt nevím.
Jinak bych se asi s tím normálním mlékem nebála. Já už taky přemýšlím, že brzo mu ho zkusím dát.
Malému jsme taky koupili takové botičky do vody, ale mu se asi nějak nelíbí, protože je moc nechce na nohách a raději teda chodí jen v ponožkách nebo na boso.
Pokud by ti to teda tento týden vyšlo, tak písni. Já nakonec bych mohla i ve čtvrtek. Měla jsem na odpoledne doktora, ale nakonec nemám.
Měj se hezky
19. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
tak já mám za sebou návštěvní den byla tady od rána až do večera ségra s holkama ( švagr je řidič a je na cestách), no a ještě se stavili naši tak Eli měla o zábavu postaráno.
Byli jsme na nákupech na dovču, no snad už máme všechno.
Mám jít ještě tento týden za manželem do práce a zrovna kuknu i na spolupracovnice, už se těším. Já bych mohla zítra a i v ten čtvrtek, tu středu asi půjdu do té práce a v pátek budu balit.
19. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky holky, jsem tu strasne dlouho nebyla a ani doctene nemam. Nejak nestiham! Jinak se mame docela fajn, ale uz mi smudlicek chybi :wink: Taky uz je to docela dlouho, naposledy jsem ho videla . 6.7., kdyz jsem odjizdela do Prahy. Jinak ho teda vidavame na skypu, coz je super. Maly vzdycky vysmaty, neco ukaze, rekne, zazpiva a chce jit ven. Jde videt, ze mu moc teda nechybime. U nasich je happy, furt neco delaji, hlavne muze byt celou dobu na zahrade, ma tam spoustu deti okolo a tak...
Tady jsou fotky, jestli chcete mrknout: http://petronuska.rajce.idnes.cz/Cervenec_-_July_2010/#IMG_0792.JPG a pak staci jen sipkou do prava :wink:
Doma toho taky moc nestiham. Chodim tedka vice do prace, plus nehtiky sem tam. A k tomu jeste se starame o Rayoveho tatu, protoze mel uraz. Spadnul ze zebriku a zlomil si na 2x nohu (nad i pod kolenem), plus kotnik a loket. Takze se tam u nej stridame se svagrovyma, ale je to trosku narocne.

Pristi tyden uz poletime k nasim. Letime 3.8. rano, takze kolem 8hod vecer budem na Hovezi. Uvidime, co jak budem stihat, bysme se mohli sejit nekde. Treba by se vam chtelo na Hovezi na vylet zase na kolech, kdyz bude hezke pocasi :wink: Bysme vas radi videli!
My tam budeme teda jen do 12.8., kdy nam to odlita. Akorat jeste nevime, jestliu pojedeme o den dva dny driv do Prahy, aby jsme si to trosku uzili i tam.

No nic, koncim, protoze si musim vyzehlit kosili a kalhoty do prace.

Tak se mejte moc hezky a doufam, ze vsechny deticky jsou zdrave a pekne rostou :slight_smile:
28. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahojky,
jak se všechny máte? Nějak nestíhám přispívat. Minulý týden jsem byla s malým hodně pryč. Jezdili jsme na návštěvy a na chatu. Jinak se máme fajn.
Sisi jak jste si užili dovolenou? Věřím, že to bylo super.
Petru fotečky jsou super. Mně by se taky po tak dlouhé době moc stýskalo po malém. Já mám kolikrát pocit, že mi někdy chybí, i když ho někdo hlídá třeba půl dne. Prostě už jsem na něho zvyklá a spíš mi příjde divné, že by tu nebyl.
Ale je fakt borec, že to takto zvládá.
Určitě až budeš na Hovězí, tak se ozvi a mohly bychom se domluvit. Bylo by fajn, se vidět. Snad to výjde.
Přeji příjemnou cestu do ČR.
Mějte se mooooc hezky
Pa :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky všem, píšu jen v rychlosti jelikož nějak nestíhám.
Napřed jsme byli poslední týden v červenci na dovolené kde nám bylo skvěle, jsme se hodně najezdili na Jižní Moravě na kole.
No a minulý týden u nás byly na prázdninách holky od ségry tak bylo pozdvižení. A Eli měla zabavení.
V pondělí jsme byly dokonce s tou starší neteří v kině a tatínek hlídal Elišku a mladší neteř ( byli zase na koupališti). Sem si aspoň chvilku odpočinula.
No a o víkendu jsme byli u našich i ve Frenštátě, sme opožděně museli popřát Martám a Aničce.
A asi ve středu jedeme na chaloupku a tam budeme mít navštěvní týden.
Přijede moje ségra s rodinou a až po pár dnech odjedou tak zase přijede manželova ségra a ještě na otočku naši no snad to přežijeme bez úhony.
Budete mít holky ten srazík?
8. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jo a fota z dovče přidám pozdějc až budu mít víc času.
8. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky,tak fotečky už jsem konečně hodila do albíčka, pravda moc jich není, ale aspoň něco.
Poslední doubou nějak nemám čas sem chodit a vůbec ani na Pc.
Na chaloupce jsme se nakonec zdrželi týden a potom jsem měla ještě Gabču na prázdninkách,zůstala s námi i na chaloupce a potom i do konce týdne u nás doma.
Na chalupě jsme si užili hub a máme nasušené 2 čtyřlitrové sklenice. Akorát Eli měla strašné trápeníčko, 4 dny měla zvýšenou teplotu až přes 38,měla v puse afty a slintala jak divá a nakonec se jí prořezaly dvě spodní stoličky pětky. Normálně ona tak neslintala a ani neměla horečky při jiných zubech sem byla z toho úplně v šoku.
Ale už to máme za sebou no ještě pravda ty vrchní. Nechtěla vůbec nic jíst ani pít, no hrůza. A ještě na mě pořád visela. Ale zvládly jsme to a poslední dva dny na chaloupce už s ní byla jinakší řeč a hrála se i s ostatníma.

Peti doufám, že ty máš na dovolené lepší počasí, než je tady,pořád pršelo a docela se ochladilo.
Pravda i teď se začíná mračit a zatahovat.

Včera jsem byla dopoledne s malou na výprodeji Panedi, koupila jsem jí tam pyžamko a mikinu. Sice jsem byla nachystaná i na punčošky, ale žádné tam nebyly :angry: . Ale lidí tam bylo teda hodně.
No nic končím jdu zase něco podělat doma, dokud Eli spinká.
2. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky!!!
Jak se máte? My se máme fajn. Akorát dávám tento týden do kupy věci po dovolené. Přiletěli jsme zpět v neděli. Malý zvládl oba lety úplně super, takže už bych fakt neměla strach někam zase letět. Ovšem to zas tak brzo nebude a pak už bude velký :slight_smile: . Jinak v Turecku bylo počasí nádherné. Přes den to byly 35 a v noci tak minimálně 28 stupňů. Takže pravý opak toho co je teď tady. Akorát i pro nás to byl pak teda šok se vrátit zpět do té zimy. Snad z toho nebudeme ještě nemocní.
Až bude více času, tak hodím pár fotek na rajče. Tak dám vědět.
Sisi mohly bychom zajít třeba někdy v příštím týdnu do Sluníčka, ne???? :slight_smile:
Mějte se krásně
Pa
8. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@pet82 Ahojky, tak se omlouvám, ale sem nějak neměla čas dřív odpovědět.
V pátek jsme byli na Záření a v sobotu ráno jsme jeli na oslavu tetiných narozenin a vrátili jsme se včera odpoledne a jeli jsme na Hovězí na kole, tam se malá vyřádila a potom jsme se asi kolem 7 vrátili domů.
Potom jsme Elišce dávali do domečku, který má v pokojíčku, kuchyňskou linku, kterou jsme si dovezli od ségry. Gabča se s ní už nehraje tak nám ji půjčili.
Malá si tam potom hrála až jsem se nasmála.
No do toho sluníčka by jsme mohli kliďánko zajít, už se na vás těšíme, tak dej vědět kdy, já se přizpůsobím :wink: .
13. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
@sisidani Ahojky, taky nějak nechodím na koníka a net často, takže za tu dobu co jsem tu nebyla, jsem s malým byla ve Sluníčku už v úterý a pokud se ještě do zítřka nic nevyvrbí, tak se chystám i zítra. Takže pokud si to teda ještě stihneš přečíst, tak klidně dojdi. Rádi vás uvidíme.
Na záření jsme byli taky. Dokonce jsme v sobotu nechali hlídat malého našima a vyrazili s manželem i večer na zábavu. Bylo to fajn, po dlouhé době jsme někde byli večer a sami. :slight_smile:
To je super, že se tak moc malé líbí kuchyňka a domeček. My teď vybíráme dárky, které bychom mohli pořídit malému na narozeniny a na vánoce. Tak snad bude mít z toho taky radost.
Měj se krásně a snad se i brzo zase uvidíme.
15. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
@pet82 Ahojky,tak jsme se tady nějak minuly,pravda já taky nemám moc času sem chodit.
Večer teď hodně čtu (začala jsem chodit do knihovny), no a tak jsem zařraná do čtení a na net už mi čas nezbývá.
Asi se na tom sluníčku domluvíme po telefonu, to bude jistější, ovšem nevím jestli mi to tento týden dopoledne vyjde. No a odpoledne radši jdu ven až se Eli vyspinká.
Teď o víkendu jsme byli na chaloupce a tak se tam Eli hrála na písku, ale už tam byl takový vzduch jako by každou chvíli měla přijít zima až jsem z toho byla zděšená.
Tento víkend asi pojedeme zase k sestřenici od manžela na Makov na brigádu, tak bude veselo.
20. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky!!!
Tak jak se vede? Počasí se nějak pokazilo. Celý týden krásně, takže jsme byli pořád venku. Nějak si to teď nedovedu představit být s malým celé dny doma, když prší. To bude nuuuuda.
Akorát vybírám malému dárky na narozky, a nějak mě nic moc nenapadá. Určitě se musí ale objednat letadlo, neboť to po dojezdu z dovči je na prvním místě.
Sisi tak ty ses dala na čtení, jo? No to já se moc neumím dokopat, ale tak časem mě to třeba taky chytne.
Do Sluníčka se chystám ve čtvrtek dopoledne.
26. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
Máme pár fotek z dovolené dané na net. Tak pokud budete chtít, tak se kukněte. :grinning:
http://maty08.rajce.idnes.cz/Turecko_2010/
26. zář 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahojky,tak jenom v rychlosti, než se Eli vzbudí.
Peti máte moc hezké fotečky, já bych hned jela někde do teplých krajin.
My jsme se z víkendu u manželovy mamky vrátili s Eliščinou strašnou rýmou a proplakanou nocí jak nemohla i když měla kapky dýchat. Dneska ještě pořád prská jako koťátko a má vždy nudle u nosíku. Naštěstí si nechá pěkně nosík utřít, s kapáním je to horší řve jak tur, no hrůza.
Tak tento týden nehrozí Sluníčko ani žádná návštěva.
Minulý čtvrtek to bylo ve Sluníčku husté, tolik dětí a vydýchaný vzduch.
Tak tento týden budeme chodit na procházky aspoň se bude Eli dobře venku dýchat.
4. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky,
přejeme vše nejlepší k dnešnímu svátku Elišce. Doufám, že jste zdraví a pořádně jste si ten svátek užili.
My jsme zatím v pohodě. Tak snad to i dlouho bude.
V ten čtvrtek to bylo ve Sluníčku dost drsné. Ale myslím si, že jak bude bývat horší počasí, tak tak tam bude častěji. Jinak my chodíme taky aspoň na procházky a na hřiště. Sice dost venku fouká, tak tam jsme tak max hodinu dopoledne a odpoledne.
Určitě až budete fit, tak naplánujem tu návštěvu. Se budeme těšit.
Mějte se hezky
5. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
@pet82
Ahojky, děkujeme za přáníčko, Eli byla z toho, že dostávala dárečky nadšená.
Byla u nás i neteř, která se přišla doučovat matiku a Eli byla šťastná jak blecha.Rýmu má pořád a doufám, že budeme co nejdříve bez soplíku.
Zítra cestujeme autobuskem k našim, taťka má narozky a zůstaneme tam i přes týden na prázdninky.
Eliška už se těší na cestování, no uvidíme jak dlouho vydrží sedět.
Tak se tady zatím mějte hezky a já se potom až se vrátíme ozvu. :wink:
7. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky,tak my musely prázdniny u babičky a dědeščka předčasně ukončit už ve středu ráno, jelikož Eli celou noc prokašlala strouhavým kašlem.
Tam mě dědeček dovezl se všema věcma k doktorce a potom domů.
Naštěstí kašel už není tak hrozný , ale ten odjezd nás mrzí, měly jsme tam být až do zítřka s tím, že by za náma v pátek z práce přijel taťka a pomohl by dědečkovi se dřevem.
Eliška byla nadšená z děcek a hrála si v klídečku a pohodičce venku, no holt štěstí nám nepřálo, snad někdy jindy.
A co vy Petru , doufám, že jste zdraví.
16. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz
@sisidani Ahojky, tak to je mi moc líto, že jste si nemohly ty prázdniny užít u vašich až do konce. Snad už je Eliška lepší a ten kašel už je na ústupu. Malý je taky trochu nachlazený. Má rýmu a občas taky kašle. No a vůbec nechce jíst, tak snad z toho nebude žádná chřipka.
Jinak se máme fajn. Ven teda už chodíme míň. Neboť už je dost zima. A to já fakt nemusím. Takže nevím, co budu dělávat s prckem, neboť ten by byl pořád venku.
Až budete zdravé, a samozřejmě i my, tak se můžem sejít.
Pa
19. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Tak nejdříve bych chtěla popřát malému Matymu vše nej k jeho narozeninkám, hlavně ať je zdravoučký :wink: .
Vím, že má narozky někdy teď v říjnu, tak se omlouvám, ale přesně nevím kdy.
Jinak Eli už byla bez rýmy a dneska začala znova prskat soplík, no hotové nudle. Už jsem z toho zoufalá, se toho snad nezbavíme.
Dneska jsem dostala nějaký typ od ségry na rýmu , je to nějaké homeopatikum a prý to pomáhá, tak musím odpoledne do lékárny.
A co jste koupili Matym na ty narozky?
Já už mám 3 vánoční dárečky a hodlám pokračovat v nákupech.
19. říj 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahojky,
moc děkujeme za přáníčko, malý měl narozeninky 10. října. Menší oslava proběhla přímo v ten den, neboť to teď krásně vyšlo na neděli. S manželem jsme upekli malému dortík a dostal od nás takové garáže pro autíčka s cestama, pak dostal dvě letadla, neboť na ty je od dovolené úplně ujetý. Pak knížky, plyšáky a takovou magnetickou tabulku na kreslení. No bylo toho spousta. Až se mi zdálo, že fakt moc.
Jinak malý už je zdravější. O víkendu sice moc kašlal, ale už se to lepší. Teploty neměl, tak jsme ani nebyli u doktora.
A co Eli, už je lepší??? Pak mi dej vědět, co ty homeopatika, zda pomohly.
Na vánoce se těšíme, taky už máme dva dárky, tak musíme ještě vymyslet, co jiného.
Koupili jsme malému vysavač:grinning: , protože chce tak 2x denně vysávat a náš je šíleně těžký, tak máme strach, aby si něco neudělal:slight_smile: a pak jsme koupili toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18627543&tab=0
Mějte se mooooc hezky
25. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky,tak jsem tu po delší době.
Nějak nestíhám a to před vánocema bude ještě horší. Několik dnů jsem se věnovala tvoření fotoknih a kalendáře.
Minulý víkend jsme byli na návštěvě u tchýně, byl tam totiž Martinský trh, ale nic moc tam nebylo, tak jsem zvědavá na ty Mikulášské tady.
No a Eli tam opět onemocněla a to už podruhé za 2 měsíce, ochořela u tchýně :frowning2: , jsem z toho na nervy. Moc mi nechce smrkat a ten kašel do toho, jen doufám, že jí to brzo přejde.
A co ty Peti jste zdraví?
18. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.