• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahoj jsem tu, ted jsem taky běžela ještě krmit. Jak jste se měli na malé dovolené. My máme taťku poprvé dnes na noční, tak se bojím bojím. :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdu taky spinkat, nějak jsme se zas minuly tak snad zítra večer, jestli budeš mít chuť a čas :wink:
10. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj Sisi? :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Mno já si tady možná vystačím i sama :angry: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky bubosku, já včera nn to úplně zapoměla, byla jsem nějaká vyplyvlá :unamused: , že jsem žehlila a šla jsem spinkat, tak snad se sejdeme aspoň dneska večer.
U ségry bylo moc fajn, akorát malá už je zvyklá být radši na noc doma tak tam trošku v noci křičela. Zkrátka má teď takové bojící období. Včera jsme byly na kardio na kontrolu, naštěstí tam nebrečela ale na doktorku se dívala nedůvěřivě.
Tak papa večer :wink:
13. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
ted jsem napsala takový román a mě se to neodeslalo. no nechce se mě to ted psát znova tak se ozvu večer tak kolem 21.00 :wink:
13. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dnes byla na druhé hexe, byl strašně statečný neplakal, ale ted večer špatně usínal chudáček. Jak jste snášeli očkování vy? A co očkování proti pneumokoku, uvažuješ o něm? nebo jste očkovaní? Já do toho asi půjdu po tom 7 měsíci, kdy už odpadá jedna dávka. Vidím, že Elí měla ted 7 měsíců, jak ti papá příkrmky? :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,jo jo Eli už má po všech očkování, zvládla to celkem dobře, měla jenom trochu zvýšenou teplotu, jinak byla v pohodě. No a k tomu všemu jí ještě lezly zuby, už máme 2 dole a 2 nahoře.
Prevenarem jsme očkováni a to 3 dávky, je to lepší než neočkovat vůbec,měla bych strach z toho že ji napadne ten pneumokok.
S těma příkrmama je to takhlenc. Dřív mi papala všechno co jsem jí nachystala, ale teď poslední týden bojkotuje dopolední svačinku a to banán nebo ovocné přesnídávky. Oběd sní (brambor, mrkev, květák, maso nebo půl žloutku), odpolední svačinkou je jogurt a na večeři si mlaská u kašičky. Ta jí chutná nejvíce.
Dneska jedeme na chaloupku tak uvidíme jak tam zvládne víkend tentokráte.
Včera večer mi usnula až po desáté hodině a už v 7hodin ráno se jínechtělo spinkat. teď jsem ji uspala a pádím balit.
Chudáček Kubíček a dneska už je mu líp? Já dávala Eli i při zvýšené teplotě čípek aby se vyspinkala.
14. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
JJ ten večer co byl plakací jsem mu dala panadol baby a pěkně usnul a druhý den byl samý smějáček, jak kdyby žadné očkování nebylo, takže jsem ráda.
Je krásné počasí, tak doufám, že si to na chaloupce užíváte, my na chaloupce bydlíma tak nemusíme nikam jezdit, jen jsem dnes přemýšlela, že bych jela s Kubím k rodičům do VM, kousek od nich je hospůdka, kde hraje žívá muzika, tak jsem si říkala, že malého uspím u našich a půjdu tam juknout na hodinku a půl, ale nakonec jsem si to rozmyslela, on ještě takhle nikde sám nebyl, tak nevím jestli by vůbec usnul. No jednou to zkusit musím.
U doktorky mi řekli, že málo přibírá, tak jsem říkala, že mi moc nechce papat nutrilon, tak mě odkázala na sunar, jsem zvědavá, jesli mu bude více šmakovat, ale nechápu proč mi nedoporučila třeba už příkrmy, no asi ví co dělá, radši později než brzy i když si myslím, že ted už bych určitě nic nezkazila, kdybych zkusila v poledne mrkvičku, no ale dám na ni a ještě počkám. :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky , na chaloupce bylo hezké počasí, naštěstí tam nebylo takové horko jako tady ve městě. No na horách je líp. Našli jsme i něco málo hub, ale není to žádná sláva.
Nevím ale stejnak bych buď tebou trošku těch brambůrek a mrkvičky zkusila, on Kubíček toho moc napoprve moc nesní, spíš bude ochutnávat. Eli se rozpapala až asi po 14 dnech příkrmů.
U nás doktorka doporučuje dokrmovat ( pokud je někdo na nutrilonu, nebo sunaru) už od ukončeného 4 měsíce.
Však uvidíš, jestli bude po sunaru klidnější :wink: .
17. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Krásný večer :slight_smile:
Tak malá mi před chvílí usnula, tak kukám jestli jsi tady.
17. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
My byli včera na výletě v ZOO, tak jsem večer lehla s Kubím a byla tuhá jak rohlík. Se sunerem je to stejné jako s Nutrošem moc toho nesní, je hold po mě, taky jsem jako malá nejedla, tak má být po kom, ale zas si říkám, že pokud je spokojen a neřve hlady a neztrácí na váze tak to není taková tragedie. Máš pravdu zítra koupím mrkev a bryndák a zkusím to, beztak jak říkáš to bude plivat.
Jsem ráda, že jste si chaloupku užili, noa houby nerostou to je fakt, málo prší škoda, mno já bych sice do lesa s tím mým kočárem nešla, ale děda rád chodí a já ráda jím :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Krásný večer jsi ještě zde? Já to dříve nestihla,musela jsem ještě rychle žehlit, zítra mám dopoledne přepadovou naávštěvu, přijedou obě babičky a dědeček, tak jsem to tu musela dát do pořádku. Uf už to mám :confounded: .
Zkus mu dát k té mrkvi i brambor, je to chuťově lepší.
18. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak vidím, že jsme se zase nepotkaly :frowning2: .
No nic zkusím to zítra, ve čtvrtek opět jedeme na chaloupku, tentokráte ze ségřinou rodinou, to bude veselo.
Tak ať malému zítra chutná :wink: .
18. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky, tak jsme doma z chaloupky. Bylo nám tam moc dobře. Přepadová návštěva dopadla jakž takž.
Elišce v sobotu vylezl pátý zoubek.
Dávala jsi malému už nějakou tu zeleninku? A jak se máte po víkendu?
24. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky tak jsme úspěšně najeli na mrkvičku, chutnala mu, nicméně byla taky všude kolem, no bavila jsem se dobře. Dala jsem i fotku do alba tak jestli chceš tak kukni.
Jé gratuluju k zoubku, my furt nic, mám s toho strach, jak zvládáte zoubky? :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,tak nějak jsme vypadaly i my při prvním papání, ale i teď když se mi Eliška u jídla vrtí tak má pěkně špinavou pusinku a ještě se tomu hezky kření :grinning: .No vidíš jaký je malý šikula když papá. :wink:
Zuby jsme zvládaly celkem dobře, sice byla protivná, někdy zvýšená teplota,ale včera večer a v noci to teda stálo zato. Nevím jestli to bylo od zubů, ale měla 38 horečku a pořád se budila a plakala i když jsem jí dala čípek. :confounded: .
Však jsem taky dneska vyřízená :unamused: , uvidíme co bude dál, zatím spinká, já ležela s ní , vždyť mi nic neuteče.
Jo a každé to dítko ty zuby snáší jinak, tak uvidíš.
25. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Krásný večer
Tak malá už je dneska krapet lepší, ale trvalo jí než usne,já jenom mrkla jestli tu nejsi a jdu rychle spát.Neboť horečkové noci jsou hrozné :pensive: .
26. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky, mno dlouho jsem se neukázala, včer byl ordinace předevčírem jsem byl nějká vyřízená. Dnes jsme byli n oslavě kamošovým padesátin, no Kubajz byl vydivočený kolik lidí tam bylo. Usmul až o půl 7 jsem si říkala, že až se vzbudí tak nebude chtít tk brzy spát, a budu se moct zdržet, ale spací hodiny jsou naprogramovány, museli jsme o půl 8 jet dom, byl protivka, mno docel mě to mrzí bylo tam dobře. A co vy jste na chaloupce? Ještě jsem se chtěl zeptat, když byla Eli menší dělalas jí kašičky řidší do flaše? Mě i když tam dám mín vzdycky zkšovatí a nejde to z flšky.
Doufám, že už máte zoubek venku a je po horečkách.
Mě ted Kubí nějk kašle, tak v pondělí budu chytat moč si půjdem na odběry, no doufám, že to nic nebude, doktorce se zdálo, že jen neví co se slinama, ale pro jistotu. :frowning2:
28. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jsi ještě tady?
28. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jo jsem tu, není možné, že jsme se sešly?
28. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ne jsme doma. Protože malá se osypala, má nějakou tu šestou nemoc.
Já ji začala přikrmovat až po 6 měsíci a to jsem ji kašičkama krmila už lžičkou. Ona mi nedá cumel do pusy. No teda dá, ale jenom se s ním hraje a flašku s čajíkem taky ocumlává, tak jí ho dávám lžičkou. Malá začíná brečet, musím pádit.
28. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jé ty jsi tu super :wink:
28. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
No jejda to je mi líto, že marodíte, koukla jsem ti do alba. Eliška je kočenka krásná, koupání na chaloupce mě pobavilo, ještě se to do toho lavoru vejde? :grinning:
28. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ne nevejde :grinning: , už koupámě ve velké vaně, ale tehdy jsme ještě neměli v koupelně dveře, protože jsme ji teprve dodělávali. No pravda už jsem dávno žádně fotky do alba nedala,ale nějak nestíhám :unamused: .
Jo jo marodíme, ale doufám, že nebudeme muset někde na pohotovost, kvůli svědění. Já s ní totiž u doktorky nebyla, sem si myslela, že to má od zubů a potom jsem se bavila ze ségrou a ta to viděla a říkala, že to měli holky taky, tak snad to dobře dopadne.
28. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
no musíme přežít víkend a uvidíme, taky mě ten kašel trošku zneklidnuje, ale doufám, že dr. měla pravdu jen neví co se slinama.
Jsem nějaká vyřízená dnes s toho horka to je běs.
ale budme rádi, že je teplo, za pár týdnů budem jen vzpominat na sluníčko.
Eli už sedí? Ten náš lenoušek se ani sám neobrátí na bříško, jen na boček.
28. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
No já jsem taky vyplyvlá z toho horka. No o zimě ani nemuv my jak jsme byli na chalupě tak tam už žloutne a opadává lisí z javoru, tak jsem tím znechucená jenom si na to vzpomenu :angry: .Minulý rok bylo září strašně hnusné.
Eli už sedí, ale sama se neposadí, asi před měsícem se i sama překulila na bříško, ale nějak po píchání naušnic jak když utne už se jí nechce. Ale na boku teda řádí o sto děs.
28. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Takže nejsme pozadu, no to jsem celkem ráda, někde píšou, že ty jejich super děti už lozí a sedí a koulí se v půl roce i dřív jen my takoví bočáci. Sisi půjdu asi spinkat, páč tady u PC skoro chrápu, takže pozdravuj děti (Eli a manžela) amějte se moc krásně a pak napiš, jak jste dopadli s tou záhadnou nemocí. Dobrou
28. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Taky pozdravuj, měj se a hezky se vyspěte já jdu taky do hajan, dobrou :wink:
28. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky, tak Eli už je dnesak líp, už má málo vyrážek, ale na bříšku si to normálně škrabe, jak ji přebaluju. Ale konečně už je to naštěstí na ústupu. Odpoledne se chystáme na procházku, tak snad počasí vydrží.
30. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.