• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
@sisidani Ahojky, já už tady dlouho nebyla.
Jak se máte? Jak se připravujete na vánoce?
My se máme fajn. Teď jsem akorát nějaká nachlazená, tak snad to malý nedostane ode mě. Jinak jsme zatím pekli perníčky a na další cukroví se chystáme asi až v příštím týdnu. Dárečky celkem už máme taky koupené, takže už jenom takové drobnosti. :slight_smile:
Doufám, že jste zdravé? Ono jak se to vleče, tak to je na prd.
Minulý pátek jsme se byli podívat na rozsvícení stromečku. Nebyli jste tam i vy? Akorát při tolika lidech, by bylo asi štěstí se potkat, že? Do Sluníčka chodíš? Já jsem byla naposledy s malým asi před 14 dny. V takové počasí se mi ani moc nechce.
Mějte se mooooc hezky :slight_smile:
8. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky holky,
no ja jsem tu nebyla ani nepamatuju a moc se omlouvam. Ale na Konika uz vubec nechodim, max nakouknout do Irske temy (ta je na sk koniku). Jinak jsem docela busy, jak v praci, tak doma s malym, do toho nehtiky....no ale cas utika jak neco...
Maly mel o vikendu narozeniny, tak jsme delali vetsi party a dostal spoustu hracek a obleceni a to jeste nejsou vanoce :sweat_smile: Ale je nadsenej ze vsech :o)
Pak jsme byli tyhle dva dny po nemocnicich na kontrolach. Tak je vsechno v poradku, co se tyce vyvoje a taky ocicka ma uplne v poradku. I kdyz teda mi prijde, ze mu jdou chvilema jinak, ale prej je to jen zdani :sunglasses:
Dneska jsem delala stromecek, akorat je cerstve postaveny (po dvou hodinach) a tesim se na maleho reakci rano :o)
Jinak Jaydinek je vcelku zdravy, kdyz se nepocita ta nejaka mini ryma. Posledni dobou teda je docela vztekloun, ale nastesti zabira celkem "bold step" (chozeni na hanbu). Jestli se koukate na Supernanny nebo neco podobneho v Cr, tak tam to taky delaji. No a je teda mega ukecany, kolikrat me tak prekvapi, co rekne, ze fakt hledim. No teda bohuzel hlavne v anglictine, jak je vsude kolem nej. Dokonce i vety rika :slight_smile: Po cesky rozumi moc dobre a ma taky hodne slovicek, ale min pouziva. Snazim se mu rikat, ze treba nerozumim, kdyz mi to rekne v aj, tak pak treba rekne v cj. Ale ne vse.
Jinak u nas nic noveho....jo, pred dvema tydny tu bylo hafo snehu a taky ledove cesty, tak kalamita, jelikoz tu na to nejsou moc pripraveni. Hlavne na auta nemaji vubec zimni gumy. Tak jsem se parkrat do prace "klouzala", ale nastesti to vzdy dopadlo dobre.

Na Vanoce poradne ready taky nejsme. Ja teda nepecu, by me s tim nechtelo se delat.Ale chci udelat aspon vajecnej konak :o) Darky mame vsechny jen pro Jaydinka, jinak nemam jeste nic pro R a ani Jaydiho sestrenky a bratranka a R tatku.Jinak nikomu nic nekupujem. I tak je toho dost. Ja stejne budu pak pres svatky delat, tak si moc neuziju.

Jo a jeste Jaydinka odplenkovavame pres den, tak se docela dari. Uz pres den spinka bez plinky a vzdycky si rika, tak super.

No a co vy? Darecky uz vsechny sehnane? A kdy budete stavit stromecek?

Peti Matymu dodatecne vsechno nejlepsi k narozeninam :wink:
Sisi bobek Eliska furt s rymama, snad uz ji neco pomuze a zbavi se toho. I kdyz to pocasi tedka taky moc nepomuze, co?

Kdybyste chteli, tady mame nejake fotky: http://petronuska.rajce.idnes.cz/Jayden_s_2nd_b-day/
Jinak potom v albu prosinec jsou fotecky i se snehem :o)
Holky koncim, uz je zase hafo hodin, to je des. Moc vas podravujeme a prckum posilame pusinky! Mejte se moc krasne! :slight_smile:
16. pro 2010 v 00:20  • Odpověz
Krasne a pohodove proziti Vanocnich svatku a jen to nej do Noveho roku prejeme!
24. pro 2010 v 09:25  • Odpověz
Přidávám se a přeji Vám krásné svátky plné pohody a vánoční nálady a do nového roku 2011 vše dobré, hlavně zdraví, štěstí, lásku a dobrou náladu po celý rok. :slight_smile:
24. pro 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahojky,tak koukám,že už tady hezky dlouho nikdo nebyl. Jak se všichni máte v tomto roce.
My byly tento týden na prázdninkách u ségry a už jsme stihly být i nemocní. Tak doufám, že už nás bacil nebací.
17. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz
Holky, nějaký tip na aktivity s dětmi v tomto deštivém počasí? Budou jim 3 roky. Dííííky :slight_smile:
3. črc 2011 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.