• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky, my zítra valíme k dr. s tím kašlem no a s močí, jsem zvědavá jak to ráno budu chytat do tej zkumavky (tu moč) no to bude sranda, určitě se zapře a aspon půl hodky čurat nebude, mno drž palce at to nic není.
Jsem ráda, že už je Elince líp :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jo už jsem ráda,že to máme za sebou.
No to chytání moči Ti nezávidím, a budu držet palce ať je vše vpořádku :wink: .Potom dej vědět jak jste dopadli.
Mám dotázek,jaký máš kočárek, máš tam i sporťák a budeš řešit potom nějaký golfáč? Já už se začínám teď zajímat jaký golfáč by byl nejlepší. Sporťák ke kočárku máme, ale zatím je Eli pořád v hlubokém.
A na krmení máš nějakou židličku? My máme půjčenou tu starou dřevěnou po synovci, ale tu bych chtěla vzít na chalupu a domů si pořídit jinou, ale nevím jakou, pořád váhám. Sem dneska kukala na internet co je v nabídkách , ale nějak se mi to moc nezamlouvá, si nevím rady.
Eli dneska na véču baštila meruňkovou kašičku, sem zkoušela novou příchuť a moc jí chutnala, dělala si mnam, mnam (je to super že si to říká). Už jsem měla i malinovou, jahodovou, banánovou, a potom tu první kaši (kukuřično-rýžouvou ) a všechny ji chutnaly.
Tak na zítřek držím pěstičky, papa.
30. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
No tak čurání jsme zvládli po třičtvrtě hodině uf. No ale dnes valíme na nosní, krční ušní, protože doktorka ho slyšela kašlat, ale vůbec neví s čeho to je, nemocný není, dýchá pěkně, začínám mít strach, co to je, říkala, že jestli se nic nezjistí z krve, močí a na tom krčním budem muset n rentgen, to bych nerada, chudáka ozařovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes:
Kočárek máme Firkon, jsme taky v hlubokěm protože je krásně prostorná, narozdíl od sportáku, ketrý je pidi. Ty máš Roanamritu, že? to je moc dobrý kočárek, mjí ho mé 2 kamarádky a pochvalujou si ho, je tky pěkně prostorný.
Golfky už mám doma, koupila jsem Chicco multiway. jsou super veliké a velká kola, takže parádně zvládají terén, no škoda, že nejsou odpružené, no ale to bych si asi musela více připlatit, mno jsem s nima velmi spokojená, jdou až do lehu, takže už s nimi brázdíme ted.
židličku zatím nemám, ale uvažuju o té dřevěné, co se s ní dá později udělat stoleček, není sice polohovatelná, ale já ted krmím v polohovacím lehátku a pak jak budem sedět přejdu na tu stoličku, moc jsem ti asi nepomohla, ale mě se ty plasťáky prostě nelíbí i když jsou asi tou polohovatelností praktičtější.
Kubíček mi zatím snědl taky vše co jsem mu dala, tak jsem ráda, protože mlíčko už moc nechce. Některý den chci zkusit na noc kašičku, ale furt to odkládám, Kubík je vždycky večer utahaný a nechce nic než prso nebo flašku. Jsem ráda, že aspon večer to prso chce. :wink:
1. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ježíši píšu jak ožralá, nějak mi vynechává A, musím tu klávesnici asi nějak vyčistit :astonished:
1. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,tak my už spíme, teda zatím, včera se vzbudila o půlnoci s takovým řevem, absolutně nevím proč :frowning2: , a potom jsme ji na chvilku ponosili a usnula zase u prsíčka. Nevím jestli se jí něco škaredého zdálo.
Už mám i vyžehleno a za chvíli jdu do hajan.Zítra jedeme k tchýni na návštěvu, se mi moc nechce :angry: ,ale až manžel skončí v práci. A večer šupky hupky zpátky domů.
No abych pravdu řekla, tak se mi ty plastové židle taky právě nelíbí, jsem z toho taková rozčarovaná. Ale na netu jsem viděla pěkné dřevěné, jen jestli se dají taky tady v obchodech sehnat.
http://www.aukro.cz/item729147067_multifunkcni_jidelni_zidlicka_bukova.html
Schválně mrkni na tuhle
http://www.aukro.cz/item724782933_multifunkcni_detska_stolicka_medvidek.html
No je jich na tom aukru několik, ale celkem se mi zamlouvá i tento typ, ta co máme půjenou je trochu jiná a v horším stavu, na chalupu to stačí.
Ten golfáč co máš vypadá dobře, našla jsem si ho na netu a jakou máš kombinaci barev.
Jo hluboký máme roan-maritu, taky jsem s ním spokojená já ho měla občíhlý dávno, jelikož je fakt prostorný a i sporťák je dost velký, takže ten golfáč budu řešit až příští rok, ale jen tak zjišťuju který je dobrý.
Tak jak jste dneska dopadli ORL ? Doufám že dobře.
Ta kašička Eli večer moc chutná, zkus tu první kaši a uvidíš. :wink:
1. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj, na krčním jsme dopadli dobře, nic tam nenašla má to vše čisté, takže to vypadá na alergii asi i v té krvi prý byly mírně zvýšené jakési ty krvinky na alergeny, ale říkala, že to nemusí být ono, bojím se ale, že jo, protože to začalo v době, kdy jsem přestala plně kojit, ted kojím jen večer a v noci. No uvidím snad to nebude ono. :frowning2:
Ta židlička medvídek je parádní, já myslím, že jestli ji neseženeš v obchodě tak to kup v aukru, chvilku budu courat po obchodech u nás Dara a Bambino a jestli se mi žádná nebude líbit půjdu do této, je zajímavá a moc pěkná, díky za tip.
Ty golfky máme typ Wallstreet to je ta tmavěmodro béžová.
S tou kaší to je těžké, on je večer unavený a nechce mi už jíst lžící, tak dnes zkusím na zasycení HAMI HAJAJA no to jsem zvědavá, musím to s tou kaší nějak vymyslet, ale zas nemá smysl mu to dávat v 5 hodin,, pak mi večer nebude jít mlíčko, nevím možná až bude mít ve lžičce větší jistotu, víš jak papámě lžičkou teprve týden, tak je ještě takový nejistý, ale šikovný :wink:
2. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky, to je dobře, že tam doktorka nic nenašla. Včera jsem to tu nějak nestihla přečíst, byla jsem v jiné diskuzi a malá se obudila, tak jsem musel Pc zaklapnout a jít za ní a už jsem se nevracela.
Já se taky nejdřív mrknu u nás v obchodech jak to s těma židlema vypadá.
Malá mi asi začala pěkně papat po 2-3 týdnech tak uvidíš jak to bude zvládat Kubíček.
No nic končím malá je protivná,papa.
3. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky, tak zítra valíme do Brna na svatbu, takže se tu celý víkend neukážu. No nevím jestli si tu svatbu plně užiju, mého synovce dnes odvezli na JIPku do Ostravy, božatko naše má zánět mozk. blan, měl skoro 42 C horečky ted je stabilizovaný a budou mu brát mozkomíšní mok chudatko, doufám, že to zvládne je to už velký kluk má 12 let, ale jak jsem četla na netu, jaké můžou být trvalé následky, tak jsem šl a do mdlob, tak mám drž pěsti at je v pořádku. Toto mě přesvědčilo, že opravdu stojí za to očkovat proti pneumo i mening. :frowning2:
3. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky,Eli včera nechtěla usnout :confounded: ,tak jsem tu až dneska.My máme jet na chalupu,ale nevím nevím př takovém počasí.
Chodáček malý ten tvůj synovec, je mi ho líto,brrrrrrrrrrr, úplně mi jezdí mráz po zádech. Držím móóóc pěstičky ať vše dobře dopadne.
My máme Eli už zaočkovanou 3 dávkami prevenaru,a jsem tomu ráda.
Tak si aspoň trošku tu svatbu užijte a po víkendu papapa. :wink:
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,tak já jenom v rychlosti,dokud Eli spinká,musím ještě zvládnout spoustu věcí.Dneska jdeme do poradny na 8 měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá kolik vážíme.
A jak se má tvůj synovec, myslela jsem na něho. A co na svatbě byl malý hodný, jak jste to zvládli?
Tak nic já pádím,zatím papa :wink:
8. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,málem bych zapoměla, už máme od pondělka novou židličku a je taková jako jsem ti poslala odkaz na tu druhou, akorát máme jiné plostrování na opětadle,malé se tam moc líbí.
Tak dneska jsme byly v té poradně,měříme 69 cm a vážíme 8,7kg.
Už mám začít dávat pomalu chlebíček, piškoty,ryži, těstoviny, měkký sýr, rostlinné máslo atd. Ovšem zkoušet a postupně tak uvidíme co jí zítra ukuchtím na oběd. Měj se a zase se ozvi někdy. :wink:
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj sisi, promin, že jsem se dlouho neukázala, ale nějak jsem neměla na koně čas. Lukášek je ještě v nemocnici, ale už je mimo nebezpečí a nemá prokázané žádné trvalé následky, takže myslím, že to dopadlo dobře, ale at už je doma! Na svtbě bylo super, malý to zvládl ukázkově na všechny se chechtal, no paráda. Napiš pk jak se vám židlička odvědčila, určitě pk půjdu do dřeva jestli ji vychválíš. co se týče papání tak my už zkoušeli mrkev brambor brokolici špenát cukynu příští týden se chystám pomalu na masíčko, jsem zvědavá jk se bude tvářit. No Eliška už má plnohodnotnou stravu :slight_smile: My jdeme do poradny až příští týden na 6 měsíční tak jsem zvědavá, napíšu pak taky míry, ale Elinka je asi drobounká ne? Anebo jsou holčičky drobnější asi, mno my máme co mluvit, Kubík je jak žížala samá ruka samá noha. tak zatím pa a pěkný víkend :wink: :sunglasses:
11. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky,Jsem ráda, že už je Lukáškovi líp.
Jé Eli a drobeček :grinning: ,no je tak akorát, ale mě se líbí, si nedovedu představit, že by byla hubená.
No židličku můžu jenom pochvalovat, je fakt super. Zkrátka střídáme místa sedění jak se dá, teď se např. hraje v postýlce,ale v sedě s kolotočem a hračkama.
No my minulý týden zkoušely rajskou s těstovinami a potom i maso s rýží, chlebík se sýrem,piškoty s ovocem no zkrátka co se dá. Ale musím říct, že malá miluje kukuřičné křupky - jsou takové velké a bez chuti, kupujou se ve velkém balení a po těch jede jako divá :slight_smile: .
O víkendu jsme byli doma a taky ve městě na záření, malé se tam líbilo.
14. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj sisi, jsem tu zas dlouho nebyla, no jsem darebák takhle zanedbávat modrého konika :grinning: Paráda, že jsi mi potvrdila, že žídličky ze dřeva jsou fajn, už se těším, až půjdu zas utrácet za nezbytné věci. Jejda no Eli má už parádní jídelníček. Ty kukuřičné křupky jak se jmenujou a kde je asi koupim, jen ve zdravé výživě, nebo je najdu i v normálních obchodech. Já totiž jedny koupila v místní jednotě, ale jsou osolené, né sice moc, ale určitě existují i ty bez chuti o kterých píšeš. A mohle bys mě pomoct jak ti Eli papká? My máme v 8 mlíčko v 11 oběd ve 2 mlíčko O půl 5 ovoce v 7 první večeře a druhá jak se vzbudí většinou o půl 11. Mě zajímá jestli je normální, že vynechávám dopolední svačinu a že mu ovoce dávám až odpoledne, myslíš, že takhle může papat? Jak to máte vy? :confused:
17. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky, nic si z toho nedělej však já mám taky málo času.
No já Elince kupuju u nás na sídlišti normálně v jednotě a jsou ve velkém balení jsou sice menší ale neochucené od nějaké firmy DARVIT z Třince a je tam napsané že je dělají i ochucené. Jo a je tam napsané, že jsou kukuřičné křupky nic víc tam není.

Já Elince jak se probudíme dám rohlík - většinou jenom dva malinké kousíčky, víc nechce no a potom si dá ode mne mlíčko. Před tím, než jde dopoledne spinkat jí dám ovoce s piškotem nebo přesnídávku. Potom až se vzbudí oběd, ona každě jídlo zapíjí mým mlíčkem.
Odpoledne po probuzení na svačinku jogurt, zase mlíčko no a před koupáním kašičku a po okoupání usíná u prsíčka.
Přesný čas nemůžu psát protože nemá stejnou dobu vstávání, ani papání. Ale ovoce mi moc nechce tak do toho mám prý dávat ten piškot, aby do sebe dostala nějaké vitamíny jak mi řekla sestřička u doktorky.
Teď jsem sama doma, manžel nám odjel k mamce a ségře dělat střechu na baráku a vrátí se až v neděli. My měli jet k našim na hody, ale jsou tam nemocní a Eliška nesmí mezi nemocné.
Tak jsme doma a o zákusky a kachýnku přijdeme :frowning2: .
18. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj Sisi, tak zas po delší době, no zjistila jsem, že mi po prázdninách začali zase dávat mé oblíbené seriály a o víkendu superstar, tak ani na koně nemám čas :grinning: :grinning:
To je škoda, že ti nejí ovoce, já jsem si ted zavařovala jabkovou a hruškovou přesnídávku, protože s Kubíčka se stává malý žrout( jsem moc ráda) spapká všechno co mu dám a ovocné přesnídávky má moc rád i banánek, ale musím ho pořádně rozmačkat, neví si zatím rady s kousíčky nerozmixovanými.
musím si postěžovat, malý mi zas v noci nespí a pravidelně se v půli noci tj. po 2 hodině na hodinu 2 nekdy i 3 vzbudí a vykládá (hlasitě) je to docela únavné, hlavně pro přítele(nejsem"ještě" vdaná) který vstává v 5 do práce. No ty máš holčičku, ta ti jistě spala už od konce 6 nedělí celou noc.
Byli jsme na 6měsíční 7.23, 65cm, za měsíc jdeme na 1 preventan, vy už ten preventan máte z sebou, že, nechávala jsi Eli očkovat od toho 3 měsíce, že?
Tento týden jsem si koupila svatební šaty, no né, že bych byla tak bohatá, ale známá mé sestřenky ruší svat. salon a prodává šaty za půjč. ceny. Jsou moc pěkné takže je pk můžu zase prodat. :wink:
25. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jééé až ted jsem si všimla, že máš změněnou fotku v pasu, tak jsem zkoukla tvoje album, Elinka je kouzelnáááááá :slight_smile: A ty vypadáš hodně mladoučce, to já jsem oproti tobě asi stará herpa. :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,jé jsi mě pěkně pobavila hnedka po ránu,s tím věkem. Zdání klame já už mám třcítku na krku lépe řečeno je mi 31. Ale díky za poklonu :wink: . A tobě je kolik, jestli se můžu zeptat? No mé oblíbené seriály taky dávají, leč bohužel v tu dobu uspávám Elíka. No a potom žehlím nebo uklízím nebo sedím u PC a odpovídám na mejlíky. No malé míchám ovoce do přesnídávky tak mi to papá, už se to lepší. A banán jí strouhám na skleněném struhadle.
Malá taky někdy v noci spustí, ale manžel to mnohdy už ani nevnímá.
Jé tak to jste velicí a můžeš být ráda, že malému tak chutná :wink: .
Ten prevenar máme za sebou ještě tu jednu dávku v těch dvou letech a bude to.
Jé tak to se budeš brzičko vdávat co? Jé a nemohla by jsi dát foto do albíčka ať kuknu co teď letí. Já se vdávala už před 3 letz a to je už dávno. Jen malá si dávala na čas, ale vyplatilo se to trápení a čekání, je to naše sluníčko. Jo já mám i nějaké fotkz v tom prvním albíčku ( ze křtin), to jsem dávala kvůli jiné diskuzi.
Dneska jsme sami doma,táta nám utekl na firemní fotbálek, tak se za ním odpoledne půjdeme do vesníku mrknout. Malá si zatím hraje, ale nevím na jak dlouho. Navaříno naštěstím mám jenom něco Elišce uvařím a bude to. Tento týden jsem jí dávala poprvé špenát a ten ji moc chutnal.
Tak si užij víkendu :wink: , my zítra fičíme k mým rodičům a ségře,papa :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky, prosím pošly nám svůj hlas do soutěže, budeme moc rádi, je to na mejlovou adresu, tak pokud máš víc tak budeme rádi :wink: .

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=16519&from=search&keyword=Eliška
28. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj poslala jsem hlasík, mám sice 2 adresy, ale ono to poznlo, že je to z jednoho PC a nepustilo mě to, že prý jsem už tento týden hlasovala, takže doufám, že si příští týden vzpomenu a pošlu zas.Eliška je krásná slečna :wink: Ohledně věku mám 32 takže až zas taková stará herpa nejsem :sunglasses: Šaty(svatební) mám zmuchlané v krabici zatím tak bych je nerada fotila, musím je nechat vyčistit a nažehlit, nejsou nové a hlavně mě se spíš líbí jednoduchost a taková starodávnost, takže IN rozhodně nejsou, ale pro mě jsou krásné a to je důležité. No to jste si vytrpěli asi psychicky, že, než se vám Elí podařila, Já chvíli žila v Anglii a tam jsem potkala Ivana, dali jsmese dohromady a domluvili se, že se vrátíme do CZ a začnem se snažit o mimi. Druhý měsíc nám to klaplo, tak brzy jsem to ani nečekala, ale byli jsme strašně štastní. :grinning:
A máte už autosedajdu, pro větší děti? Já už pomalu začínám přemýšlet at vím, co mám napsat Ježíškům. :wink:
30. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
30. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky, tak normálně padnu, mě se líbí už dlouho tak autosedeačka starlight, viděla jsem ji v časáku a potom jsem si ji našla i na netu.
Dala jsem do albíčka fotku jak Eliška sedí v té nové židli tak můžeš mrknout.
No vidíš jak to bylo u vás rychlé.My jsme miminko chtěli hned jak se vemem, ale ono pořád nikde. Nakonec doky zjistil že mám PCO a já byla na pokraji svých sil. Ještě, že existuje lékařská věda, jinak bychom miminko vůbec neměli, a já bych se trápila dál.
Elišku máme až po IUI a to až na 3 pokus , ale předcházela tomu delší hormonální léčba a ne vždy mi folikuly narostly, no byl to běh na dlouhou trať až jsme nakonec proběhli úspěšné cílovou páskou.
Počítač je zmetek, taky jsem ho zkoušela obelstít a nic :angry: .
Jo a my tu sedačku budeme muset řešit dřív malá už je velká.
4. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jo a našla jsem ji levněji přes net, a ptala jsem se tady v obchodě a prý mi ji klidně objednají a prodají za internetovou cenu.
http://www.babydracek.com/zbozi/2098--autosedacka-9-36kg-stm-starlight-sp-2009
4. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Paráda, krásné fotky, přeji Elišce vše nej nej k dnešnímu svátečku, je parádní jak se furt směje! Kuba se řehní taky furt, ale jen zahlédne foták okamžitě zvážní a tváří se jak ředitel zeměkoule, ohledně sedajdy jen koumám až budu mít jistotu kterou tak prohrábnu net, kde je nejlevnější a objednám, ale k nám do DARY půjdu vyzkoušet, jak se budou zamlouvat Kubíkovi. Dneska mi Kubajz prskal rýžovou kaši, vyloženě mu nechutnala, to je první jídlo, které prskal jinak vždycky snědl vše a moc mu chutnalo. No nic budu muset valit do města a koupit jinou nerýžovou, protože ty mu chutnají.
No jsem moc ráda, že vám to vyšlo s mimiskem, jak to popisuješ vůbec nevím o co jde, ale jistě to vše nebylo příjemné a je moc dobře, že vám to vyšlo po takových trápeních.
5. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jéééééééééé díky za přáníčko.No malé chutnají rýžové kašičky ale s příchutí a to malinová,jahodová ,meruňková, hrušková ale ta už je i s obilninou, samotná rýžová je hrozná.Jo a jsou všechny hami. Včera nám přišel balíček z hami klubu, sem koukala, bylo tam mlíčko masový příkrm a ovocná přesnídávka, no neber to když ti to poslali jen tak.
Asi se na tu sedačku půjdeme mrknout do té dary jak pojedeme v pátek okolo. Jedeme ke tchýni na návštěvu, ale moc se mi tam nechce. Malá je nějaká nachlazená tak doufám že jí to přejde.
Jo a dneska jsem poslala hlas i z druhé adresy je to dobré, posílám ho tam každý týden a na den přesně.
6. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky ta rýžová byla s příchutí banánu, je moc dobrá, značka sunarka, nevím dnes mi řval i při té odzkoušené jogurtové a jahodami, mám pocit, jestli není už večer unavený a neprotestuje, asi mu zkusím udělat řídkou do flašky a jestli to bude , tak to není tím, že mu nechutná, ale prostě nechce už večer jíst lžičkou, uvidím zítra. Jestli se budete stavovat na tu sedajdu tam pak napiš, jestli je tak pěkná i ve skutečnosti a jak se tam Eli sedělo.Od Hami mi taky přišel ten balíček, je to fajn, my to mlíčko na začátku 6 měsíce vyzkoušeli a už jsme u něj zůstali, protože Kubíkovi chutnala narozdíl od Nutrilonu nebo sunaru(i když mě chutná víc sunar) je teda podstatně levnější než nutroš a je to stejná firma, prostě stejné mlíko jen ne tak drahé no. Trošku ti závidím, že tohle nemusíš řešit a ještě kojíš, mě mrzí, že Kubík už nechtěl ode mě ani tu trošku co jsem měla. :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,tak nějak nestíhám :frowning2: ,doteď jsem žehlila. No a pomalu chystala věci na zítřejší cestování. Sem yvědavá jak bude vypadat ta autosedačka.
No jo ani nevíš jak jsem ráda, že ještě kojím, penízky jsou třeba.
Eli večer baští kašičky naštěstí v pohodě, dneska měla meruňkovou.
Tak se měj přes víkend fajn a já se potom po víkednu až se vrátíme ozvu, mám toho fůru na balení, bereme i postýlku(cestovní), peřinu+zlavec, krmící židličku, kočárek no všechno, protože tam nic nemají. K našim si nic takového vozit naštěsí nemusím tam bydlí i brácha a mají tam vše po dětech, vozíme kočárek a oblečení a to je velká výhoda.
8. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky tak jsem dvojnásobně naštvaná a to z pátku a ze dneška :angry: .
V pátek jsme se teda mrkli do té prodejny Dara a ptali se na autosedačku Startlinght, ale oni ji prý nemají, ale já jim říkala, že to mají v nabídce na netu. A ta prodavačka,že co je na netu, že nemusí být skutečnost a ona by prý nic přes net neobjednávala. No vždyť právě proto jsem se tam na ni přišla podívat ne, no ochota jak blázen.
Ale měli tam sedačku Baby point, chicco, a romer,tak si nevím vůbec rady já chtěla od 9-36kg a ony jsou jenom do 18kg.
No a podruhé jsem se naštvala na tu soutěž pampers, mají v pravidlech napsáno, že soutěž končí úderem půlnoci a to 5. listopadu. Jenže dneska tam mají napsáno že soutěž ( a to dávej pozor) Je již uzavřena a to od 10. listopadu 2008 a je možno hlasovat až příští rok a to 2009, no co na to říct. Tak si to přeber, nebo se klidně na to mrkni, stojí to zato.
Jinak návštěva dopadla jakž takž, jsem ráda, že jsem doma a pádím spát jelikož jsem tam skoro vůbec nespala.
Tak papa
11. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj, v té Daře jsou fakt nepříjemné prodavačky už jsem si toho všimla a ti chlapi co se starají o webovky a nákup přes net jsou taky hrozní, jak jsem tam byla naposledy, je to už určitě víc jak měsíc, tak tam ta sedajda ještě byla, no nic, myslím, že i na Vsetíně někde v obchůdku na ní narazíš a ozkoušíš a já si to pohlídám v Daře, určitě jí zas dostanou. :unamused:
Kubovi se asi začínáji prozezávat první zoubky, protože se v noci budí a pláče, což mi nikdy neplakal (budil se a jen vykládal...) tak jsem zvědavá na tuto noc co bude. Přes den hodně spinká, nechápu, 2 hod dopoledne, 2 po obědě a ještě hodku kolem 5, no prostě furt chrápe a když ho nedám spát je protivný. Nevím co to má za období :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu se kuknout na ty stránku Pampers
:confused:
13. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
No mě to pustilo hlasovat :dizzy_face:
13. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.