• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky :slight_smile: ,tak nám nejde elektřina,netopí a ani neteče teplá voda, ještě, že máme trochu šťávy v noťasu. Vlažná voda už tekla jak jsem koupala malou a já se myla ve studené :angry: .
Ta soutěž blbla jenom v neděli.
Já byla dneska ve dvou obchodech s dětským oblečením a vybavením, v jednom měli 1 autosedačku no a ve druhém asi 10 ale ani jedna tu co bych chtěla jenom bayby point a jedna taková neznámá značka, ale vůbec se mi ty sedačky nelíbí. Ty budeš čekat na tu Startlinght?
Jo a nám se prořezaly dva zuby najednou tak už máme 8 zubů, ale Eli je tento týden protivná jak to počasí. Ty se máš, že ti malý tak hezky spinká. Elinka spinkala včera dopoledne půl hoďky a odpoledne jenom čtvrt a dneska dvakrát po půl hoďce, mě z toho mrskne.
Zítra chci do dalších dvou obchodů, kde by mohli mít autosedačky,když tam nic nebude budeme muset buď zpátky do Valmezu nebo do Zlína. Máš pro malého kombinézku nebo jenom bundičku?
14. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
No to je mi líto, že to na tom Vsetínsku máte takové divoké, no snad to rychle dají dohromady, když je člověk sám, tak si nějak poradí, ale s dětmi to je fakt bojovka, pamatuju si min. jaro jak se Kubík narodil, měl asi 2 týdny, tak nám v sobotu večer vyplivl kotel, tenkrát byla ještě fakt kosa kolem 5 stupnů a my bez tepla, no to bylo psycho.
Ohledně těch autosedaček podívám se ještě na net, kde je ještě mají a klidně si zajedu někam jinam, do Jičína, Hranic, nebo klidně do Ostravy, nemá cenu kupovat něco co nechcem jen proto, žeto v našem městě nemají. My naštěstí máme ještě čas, protože Kubík ještě nesedí i když ve vajcu už je jak sardina, no, ale ty sedajdy jsou stejně od 9 kil, do toho my máme ještě daleko.
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
No my zubky ještě žádné nemáme, už týden usilovně pořád cosi žužle, ale furt nic, tak si ještě užívám ten bezzubý úsměv, je to tak roztomilé :slight_smile:
Na zimu jsme koupili 2 kombinézky, jedna do třeskutého mrazu, vypadá jak sněhulák a druhou flísovou, tu má ted, je taky teploučká. Bundičku koupím možná později, jestli bude dlouhá zima a třaba malý začne brzy chodit(což asi nehrozí, ale kdyby náhodou) tak bude větší fešák v nějaké bundě no uvidím. :wink:
15. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak jsem dneska Eli koupila kombinézku, flaušovou mám taky ale dnes jsem koupila teplejší.
A autosedačky samozřejmě nic :angry: . Ale psala jsem holkám do diskuze ať mi řeknou jestli je něco ve Zlíně.
Nic pádím spát, jsem po dnešní procházce vymrzlá, tak se jdu zahřát do postýlky.
15. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
No to je kosa, dnes jsem šla poprvé co začala ta zima na prochajdu do parku a jsem zmrzlá jak sobolí hovno. Malého samozřejmně dávám ven každý den, ale vždycky ho vystrčím ven na takovou jakoby terasu a pádím do tepla, no asi to tak budu dělat celou zimu, jestli vydrží usínat bez jezdění. Já doufám, že ještě bude přijatelně, nebo taková kosa takhle brzy, no to se nehodí. Zahrada ještě není připravená na zimu, mám v zemi ještě mrkev a není zkultivované a zryté. Máš už nějaké nápady na Vánoce? Jsem v pasti, vůbec nevím, hoď nějaký tip, začínám pomalu ale jistě panikařit, že to zas dopadne, že budu 20 prosince s malým lítat zběsile po městě. :frowning2:
16. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
No já chodím s Eli každý den ven tak vím jaká je tam zima
Vánoce mi ani nevzpomínej, samozřejmě že nemám nic koupené, já už totiž každý rok měla nakoupené skoro všechny dárky a minulý rok už na začátku prosince zabalené. Ale teď nic. Typ mám , švagrové+švagr povlečení nějak sem si říkala sladěné do oranžova, hledala jsem na netu tulipány aby se jim to hodilo k obrázkům, ale nic takového není. Eli chceme koupit sáňky. Manželovi mám toaletní vodu(vlastně jeden dárek mám :grinning: ).
No a jinak nevím, ještě přemýšlet.Ale rozhodně na poslední chvíli si to nenechám bývá tady strašný blázinec.
16. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ták dnes konečně trošku sluníčka, snad se blýská na trošku lepší časy.
Díváš se na superstar? Já fandím Chodůrovi, je fakt fantastický.
Jinak v baráku bojujeme s myšma, jsou naštěstí jen v prádelce, to je trošku mimo obytné části, ale přesto v baráku, tak máme všude pastičky a chuderky jedna po druhé se chytají.
Jaké používáš plenky? Zkoušela jsi i ty nové bílé pampersky? Chystám se je koupit.
No nic jdu čučet na superstar zatím papa
18. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky ne superstar moc nesleduji, jméno mi moc neřekne ale docela pěkně zpívá ten číšník , takový blonďák co má přítelkyni v cizině a tam i pracuje no možná je to on já ho slyšela asi 2 krát zpívat ale šlo mu to. Jo a te%d mám shodou okolností puštěnou telku a docela dobře zívá nějaká Aneta, už si nemůžu vzpomenout jak dál se jmenuje.
Já ty bílé pampersky viděla v obchodě včera jak jsem byla na nákup,no sem na ně zvědavá. Slípenplejky nejsou nic moc, ale na noc nebo když někde cestujeme používám pampersky a jinak baby comfort vyrábějí se někde ve Valmezu jsou takové obyčejnější a levnější ale na den jsou super. No ale ty nové nemusí být špatné asi je taky někdy koupím až budou někde v akci.
My asi tento týden vyrazíme do Zlína mrknout na tu autosedačku tak snad něco koupíme, mám dvě favoritky tak to musí vyjít, to by byl čert aby tam jednu z nich neměli.
18. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj, my kromě pampers kupujeme ještě zelené Tescácké a na noc Huggies premium, to je snad jediná plína, která většinou noční nářez snese. Dnes jsem byla v Hypernově (bývalé) a koupila jsem Happy, ještě jsem je nikdy neměla, tak jsem zvědavá jak se budou Kubímu zamlouvat, Taky pampersky jsou tam levné ten veliký megapack jen za 299, ale musíš koupit 2 pakly, no nevadí, myslím, že je pročurá. :sweat_smile:
Napiš pak jakou tu sedajdu jste nakonec vybrali, já jsem čím dál tím víc rozhodnutá pro tu starlight, ale samozřejmně ji musím ošahat osobně.
19. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky, tak konečně mám trochu času a nejssem tolik unavená. Od pondělní noci bojujeme s rýmou a já se nějak nevyspala :pensive: , i když odsávám a kapu. Ale už je to lepší, ale ten řev u toho odsávání a kapání je hrozný, ale nedá se nic dělat, hlavně že to malé pomůže. Je strašně protivná i přes den a já jsem z toho KO :unamused: .
Tesco u nás není tak ty plenky neznám, na Huggisky je malá alergická tak na noc dávám pampersky. Jo ty Happy jsou dobré aspoň malé nevadí. Dneska jsme byli na nákupu a ty bílé pampersky jsou strašně drahé tak jsem se na ně vyprdla a počkám si až je zlevní víc, sice byly ve slevě ale 369kč za pát plen se mi dávat teda nechtělo.
Já jsem taky rozhodnutá pro starlinght, ale musím si na ni šáhnout a vidět ji zblízka. V tom Zlíně jsme samozřejmě s nachlazenou Elí nebyli, snad příští týden bude na tom líp.
Jo a koupila jsem včera 2 knížky pro synovce a neteř na vánoce. Přišel totiž katalog knih v akci tak jsem neváhala a naběhla do knihkupectví dokud tam něco mají. No a samozřejmě měli ale vždy jenom jeden kousek.
22. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj, tak doufám, že už máte po rýmě, když byl dnes konečně tak krásný den a plně jste si ho užili, no my pracovně, všechny věci ze zahrady jsme zazimovávali až mě s toho bylo smutno a už se těším na jaro. Kubík prospal skoro celé odpoledne, takže i já jsem se do alce ZET mohla plně zapojit :grinning: :grinning: :grinning: No jsem ráda, protože díky tomu dlouhému spánku, jsem ho uložila o půl 7 nového času a taktochodil i starého, takže jsem nemusela nic natahovat, jsem zvědavá kdy bude zítra vstávat. :sweat_smile:
No u nás nikdo moc velice nečte, snad jen babička a pro tu mám vymyšlený digitální fotorámeček, takže jedině plastovou Kubíkovi, škoda protože knížky jsou dobrý dárek. :wink:
Dnes mi Kubík skoro vůbec nejedl, pořád se vztekal a to i u přesnídávky, kterou vždycky zhltal celou, nevím jinak je usměvavý nic mu není, myslím, že ani zuby to nejsou, tak nevím co mu přeletělo přes nos, ale to asi mají všechny děti někdy, doufám, že to nepotrvá - myslíš, že nechut k jídlu se může zdědit? No my oba dva jsme byli otřesní jedlíci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra nám budou vyměnovat plyn. kotel, tak doufám, že to zvládnou rychle, páč se mi nechce být dlouho bez teplé vody a bez tepla (naštěstí máme kachláky :sunglasses: )
25. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky, tak po rýmě ještě nemáme i když už není taková jako ze začátku, ale už neodsávám, jenom kapu kapečky a ona soplík vykýchne.Ale zato já jsem dneska prskala jako kočka. Doufám, že z toho nic nevyleze. Venku jsme samozřejmě byli všichni a bylo fakt hezky.
No Elí usnula ppřed chvílí tak uvidíme jek bude vypadat její spánek.
U nás čte švagrová, mamka a ségra no a neteře a jeden synovec a já, když mám čas, ale teď jsem na knížku neměla čas ani nepamatuju, jenom přelousknu sem tam časák a to je vše.
Určitě sleduješ superstar, já to mám taky puštěno, manžel šel spát jelikož musí zítra brzy do práce.
Tu nechuť kliďánko může zdědit, vidím to u sestřenice a její dcerky je to jako přes kopírák. Ale abych pravdu řekla Eli taky teď moc není, musím jí něčím zabavit aby aspoň něco snědla a v židličce odmítá sedět, doufám, že jí to přejde. Ony ty děti mají občas nějaké ty vrtochy.
Chtěla bych zítra brnknout do prodejny do Zlína jestli tam mají tu autosedačku startlinght, aby jsme tam nejeli zbytečně,tak uvidíme.
25. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
No je to asi nějaké čudné období s tím jídlem, nejhorší je to, že bylo 3/4 na 10 se Kuba probudil a vřískal jak kdyby ho na nože brali, jsem se úplně lekla co se děje a řval i v náručí nic ho neuklidnilo - neznám toto u něj - no a pak jsem si uvědomila, že je vlastně 3/4 na 11 starého času a to on vždycky ještě papkává mlíčko, děti přesně ví.............. :sweat_smile:
Taky ráda čtu, ale jak ty říkáš, nějak ted není čas, taky ted preferuju časáky a to hlavně ve vaně a na záchodě, nikde jinde ted ani nečtu si uvědomuju. :grinning:
Dnes byla superstar nuda, moc mě to nebavilo, byli jacísi divní, asi větší tréma před tolika lidmi :rolling_eyes:
Rychle se uzdrav a doufám, že výlet do Zlína bude nákupově úspěšný. pa
25. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahojky,tak jsem tu po delší době.Malá spinká,ale musím přiznat, že od změny času to má strašně převrácené. Dneska jí snad skončila rýma, ael trvala pěkně dlouho, tak doufám, že už zítra ráno nebudu muset odsávat soplík.
Taky jsem volala do Zlína na tu autosedačku a momentálně nemají na skladě, ale mají jim přijít, tak si mám pokud budeme chtít někdy přijet napřed brnknout jestli je mají, aby mi ji na chvíli podrželi, tak doufám, že příští týden tu cestu absolvujeme.
Už jsem začala s dalšími dárky, švagrové+švagrovi jsem koupila povlečení a synovcovi knihu.
Zítra jsme s Elí samy doma , manžel musí převést nějaké dřevo stýcovi a vrátí se až večer, tak vyrazíme zase na nějaké nákupy.
Se nám venku ale pěkně ochladilo,sem myslela, že dneska venku zkosnu, malá se měla v kočárku a fusáčku prýma a já jí tiše záviděla :slight_smile: .
30. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jj kosa drsná a bude hůř, ale no co v zimě má být zima, tak doufám, že aspon přes Vánoce trošku nasněží, at mají děti radost.
Ty se máš tolik dárků - já jsem trošku v koncích, potřebovala bych auto, chci bráchovi koupit skříň (nedávno maloval a včechny ty staré hnusné skřínky vyházel, což mu schvaluju, alenovou skřín si koupí jak ho znám asi tak za 5 let a oblečení a všechno se mu bude válet všude po bytě) Tchánovcům předplatíme časáky, loni byli nadšeni a asi digitální fotorámeček (jestli nevyjdou prachy, tak dostanou kalendář s Kubíkovými fotkami) Mamce koupím asi nůžky na růže, je to sice takové blbé v zimě, ale ona je do léta neztratí, tatovi baterky do fotáku a nějakou dobrou vodu po holení. Náš tatka dostane asi cigára, protože fakt nevím, nějaké trička by potřeboval tak jestli narazím na něco fajn. No a Kubíček asi tříkolku - prodávají ted v Tescu od 10 měsíců, do dvou let, takovou kombinovanou, tak asi tu, a nějaké drobnosti, co mě trefi do nosu (a to je mě jasné, že toho zas bude)
Jejda to jsem se rozepsala, no aspon kdybych na něco zapomněla tak to mám napsané tady a můžu se kt omu vrátit.
Tak doufám, že už jste tu rýmku přestáli.
No změna času nám taky dává zabrat a včera byl ještě na prvním prevenaru, tak je chudák úplně neštastný, naštěstí horečky nemá jen je takový protivka, hlavně v noci ho to trápílo.
Tak at vám to v tom Zlíně s tou sedajdou klapne a pak poreferuj, jsem na 90% rozhodnutá, že do ní taky půjdem, ale první si ji musím osahat. My naštěstí máme čas ještě, Kubísek je lenoch, než ten si sedne, tak já budu v důchodu :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky, jo rýmu máme za sebou, aspoň doufám :sunglasses: .Ovšem nevím na jak dlouho, jelikož Eli na ně fakt trpí hodně a vlastně doktorka na kardiologii mi říkala, že bude náchylnější na nemoci.Včera jsem koupila dalšímu synovcovi ale na svátek mikinu je Martin, no a na vánoce co mu koupím nevím. Sem chtěla jemu brachovi koupit pouzdro ( půjde do první třídy) ale neměli tam žádné pořádné klukovské.
No já už mám napsaný pro jistotu seznam co komu, ale samozřejmě u spousty zatím váhám.
Zítra zkusím zase na tu sedajdu brnknout tak uvidíme jestli nějakou budou mít na skladě.
Asi zase sleduješ superstar co? Nevím mě to nějak nechytá já sledovala ty první dvě a potom mě to přestalo bavit.
1. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Já žila chvíli v Anglii a tam jsem sledovala X factor a Britainś got talent, byla to bezva zábava, neměli jsme tam moc přátel, takže TV byla moje nej kámoška a tak to ted porovnávám.
Musíš Elinku dobře opatrovat, no to počasí je na h...no, kosa šílená dnes, byla jsem uspávat před chvíli.
2. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak dneska fičíme do Zlína juknout a popřípadě koupit tu autosedačku, no uvidíme, snad bude dobrá, jinak mě maanžel zastřelí :grinning: , já se totiž zaměřila na ni a on by koupil i jinou, tak snad tam když tak koupíme i jinou.
Malá zatím spinká a já vařím oběd jen jsem si na malou chviličku odskočila.
3. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,hlásím, že máme autosedajdu doma :sunglasses: , no vlastně v autě, kombinace šedočervená, malá koukala co se to s ní děje a v autě pořád vykřikovala, vezli jsme ji ze Zlína už v nové, no zážitek za všechny peníze.
O víkendu se chystáme k sestřenici od manžela na slovensko, v únoru čeká mimčo, má rizikové tak ji jedeme rozveselit, tak doufám, že malá tu 3 hodinovou cestu v nové sedačce zvládne dobře. Jo ten matroš je dost dobrý, tak doufám, že se bude líbit i tobě, já jsem konečeně spokojená a manžel taky :slight_smile: .
Normálně malá má poslední dobou nějak pořád červený zadeček, už začínám podezřívat že to má z plenek, tak jsem jí dneska dávala jenom jeden druh tak uvidíme. A to ji pěkně pravidelně přebaluju a mažu zadeček. Co používaš na zadeček? Já rybilku a bebanthen.
3. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
No minule jsem to ani nedopsala, Kubísek se vzbudil, došli jsme k počítači a on to hned odeslal ( šikulka) a víc jsem se k počítači nedostala. Paráda, žes spokojená, na to Slovensko to bude dobrý test, jaká je. Těším se, že řekneš, že se Elince dobře jelo. Na netu psali, že je i trošku polohovatelná, zkoušeli jste to? Jde to poznat? Např. při spaní aby nepadala hlavička a tak?
Doufám, že to sestřence dopadne dobře a mimis se narodí tak jak má.
Jj to začervenání může mít s plenek, zajímavé je, že i moje známá mi říkala, že jako mimi se jí vůbec neprudil a kolem jednoho roku furt bojovala s červeným zadečkem, ne moc, ale stejně je to otrava. Já mažu bepanthenem a to jen někdy, když mám pocit, že mu zadeček červená, nebo před spaním, když vím, že bude mít dlouho plínku. Někde jsem četla, že se zadeček nemá rozmazlovat, takže vždycky jen utřu, nechám uschnout a nemažu, musím zaklepat, že na to netrpíme. Nezměnila jsi taky ubrousky? Malý se mi oprudil po pamperskách -ubrouskách, prý s aloe sensitiv hmmmmmmmmm a měl prcku chudák jak jahodu červenou, tak jsem s níma utírala prach (drahé prachovky)
6. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Včera jsme koupili trojkolku, krabici jsem hodila na skřín, že to otevřem až o Vánocích, no a já hračička jsem to dnes otevřela, no ale to má tolik dílů, že já to v životě nesložím, tak musím počkat na Ivana, ten zas bude skuhrat, kamže to ubytujem do vánoc, ale jsem strašně zvědavá, mno. Ale jsem ráda, každým dárkem na Vánoce mi padá kámen ze srdce. :fearful:
6. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojk holky, mohla bych se k vam pridat?
Sice uz nebydlim na Vsetine (teda pochazim z Hovezi), ale tak nejmin 2x do roka tam jedeme.
Jsem si tu tedka precetla par stranek a je skoda teda, ze se Vsetinska tu tech maminek moc neni.
Zkoukla jsem vam fotecky deti a moc pekne miminka mate :slight_smile:

Sisi si uziva snad navstevu na Sk a Bubosek uz mas postavenou trikolku? Taky chceme nasemu prdolkovi poridit bud na narozeniny nebo vanoce. Jestli mas odkaz nekde na netu, tak prihod, at se podivam pro inspiraci. Diky :wink:

No, ted uz je docela pozde, tak pujdu do pelechu, ale prijdu zitra...teda jestli to nebude vadit.
Tak dobrou noc preju :wink:
7. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj Petronuska, vítám tě na Vsetínsku, samozřejmně, že se můžeš přidat, čím víc nás bude - líp pokecáme. Dívala jsem se ti do pasu a odstěhovala ses někde ven, kde ted žiješ?
Tříkolku jsem nesestavili je to nad moje síly a ještě ke všemu to ted nemůžu naskládat do té krabice jak to tam bylo, tak to stojí nesestavené na chodbě, zítra to musím dát nějak do té krabice a fakt to nechám na ty Vánoce. Tesco bohužel nemá stránky, ale zítra ti vyfotím ten obrazek na krabici a hodim do alba.
Sisi a můžu se zeptat kolik jste dali za tu autosedajdu? Já přemýšlím, jestli jí objednat přes net, našla jsem o cca 600 kč levnější než v Daře, ale zas kdyby náhodou se s ní něco stalo tak to je jednodušší.
Jéééééééééé Ivánek se jal skládat to jezdítko tak ti to vyfotím v reálu.
8. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky,
tak diky za privitani. Prestehovala jsem se do Irska, 27, prosince tu budu tri roky :wink:
18.12. letime na 12 dni do CR, uz se tesime moc a hrozne bych chtela, kdyby byl snih, at si ho maly uzije. :slight_smile:
To je dobry s tou trikolkou, ale super, ze ti ji TM sestavuje (to ja mam jinak rada sestavovat takovy ruzny veci. :slight_smile: Muj pritel je na to trosku levy :grinning: ), tak pak vyfot :wink:
Jinak ty sedacky vypadaji dobre, jak jste tu davaly odkaz. A nejvic se mi libila ta, co zacinala na S (uz si nepamatuju nazev :sweat_smile: ). Ja jsem koupila tady u nas Graco sedacku 9-18kg a je super. Mam i kocarek Graco i sedacku vajicko.
Kde na Vsetine bydlite?
Tedka se koukam pres net na Superstar, ale zatim teda nic. Spis cekam, az bude zpivat Stara a Chodur. Se mi libi nejvic tito dva.
8. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky,hurá jsme zpátky :slight_smile: , ta cesta byla ale únavná, málem jsem usnula i s malou.
Vítej Petru, jsem ráda, že se k nám někdo přidal :wink: .
8. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jo a teď budu pokračovat v psaní.
Petru já taky očekm sleduju superstar, manžel a malá spinká.
Sestřenka čeká chlapečka a má krásné bříško, už se těšíme až si naši prcci budou hrát spolu.
Bubosku ubrousky používám jonshons ( nevím jestli jsem to napsala doře, když tak mě omluvte), tak nevím. Malá se opruzovla v porodnici z huggisek tak jsem potom dávala látkové i kvůli nožičkám, ale do dneška jí vůbec jiné značky nevadily :confounded: .
Jo a mazala jsem malé zadeček jen po pokakání a jinak ne (pokákává se jednou denně).
Já musím mrknout jestli už máš tříkolku v albíčku, my chceme malé koupit sáňky.
Ta sedajsa stála 4470kč, a přes net ji nekupuj i když je levnější stejnak dáš něco za poštovné a kdyby bylo něco špatně tak jak to budeš kdesi přes poštu nahánět.Ale jak chceš.
Petru ta sedajda je Startlaight a my ji máme červenošedočernou. Malá v ní byla spokojená a i dobře se v ní spinkalo a je teda trošku polohovatelná ale jenom mírně.
Jo a já bydlím na Vsetíně na rybníkách.
S malou jsme byly ve čtvrtek v poradně na 10 měsíční prohlídce váží 9,8 kg tak to mám co nosit do 3 patra.
Petru a jakto že jsi v Irsku?
8. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Petru, můj expřítel byl taky levý jak šavla, takže jsem si všechno musela dělat sama, ale ted jsem zlenivěla, můj Ivánek je velmi zručný a šikovný, takže v tomto ohledu krním.
Na superstar čučím taky, dnes se mě nejvíc líbil Bendig, ale ještě nezpíval Chodúr - můj kůň, tak uvidíme, ale ten většinou nezklame. :wink:
8. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Sisi tak super, ze jste cestu dobre zvladli a mala taky v nove sedacce. Ja tu nasi mam na 5 poloh a v te posledni skoro fakt teda lezi. Kazdopadne mam maleho asi na 3 poloze. V aute jsme skoro kazdej den, takze je zvyklej a je tam spokojenej. Vetsinou usne, nebo se jen kouka z okna. Ale konecne uz neni vajicko, jsem nemela rada. Takhle na nej aspon clovek vidi a muzu mu kdykoliv cokoliv podat a tak.
JAydinek se taky neosypava, na zadek pouzivam ubrousky Pampers, Johnsons a i Huggiesky jsem mela. Vsechno v poho. Plinky mame Pampersky Activ Fit, jsou nejlepsi, co jsem kdy mela. Taky uz nam smudlik nejaky ten patek chodi. A kremuju jen vecer Sudocremem.

V Irsku jsem se ocitla tak, ze jsem pred tim bydlela asi 6,5roku v Praze a delala v Irske hospode. No a tam prijela skupinka chlapu na Stag party a mezi nima Ray. No a asi po 7 mesicich jsme se rozhodli, ze se sem prestehuju. Jsem nemela co ztratit a v podstate jsem nikdy nechtela zustat v CR :wink:

Bubo mne nevadi, ze si nejake takove veci delam sama, me to bavi :slight_smile:

Ta Superstar je dneska desna. Porota hruza, Jandova vypada otresne jako bloncka a zpivani taky nic moc. A ten detektor je traparna
NAm tu bezi XFactor, to je jine...dneska byly vysledky, tak me zase nastvali :angry:
8. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Sisi taky používám Johnsony zelené i modré jsou super a v akcích i dobrá cena. Jezdítko je složené, ale vyfotím to až zítra, dnes už je mi zdechlo vytahovat foták.
Holky, když jste dávaly poprvé jogurt, daly jste hned celý kelímek, nebo první pár lžiček, aby si střevečka zvykly na nový druh trávení? Mě sní celou activii bílou, moc mu chutná, ale mám pocit, že mu to nedělá dobře páč strašně neklidně spí, dala jsem ji 2x na sváču odpolední a noc vždy katastrofa, tak jsem dnes vynechala a uvidím jaká bude noc. Je mi to divné, vždyt to by právě na trávení a na bříško mělo dělat dobře, ne?
Petru jsem z Lešné.
8. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Bubo k tem jogurtum. Tady prodavaji takove mini vanicky jogurtu a ja davala nejdriv jeden, tedka mi sni dva. Ale jsou ovocne. Bily jsem davala parkrat, ale prej se nema davat kazdej den, protoze prave to boleni briska a kaku. Kdyz tak dej treba pulku a do toho banan rozmackanej. Nebo pulku jogurtu a smichat s presnidavkou.
Jinak s holkama z jineho tematu jsme resili tu bilou Activii, ze detem by se nemela davat moc casto prave kvuli tem problemum s briskem, strevama a tak. Uz si nepamatuju co presne...
8. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.