• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky,

Petro - jak malý, už je to lepší. Neštovice sice nejsou moc fajn, ale zase na druhou stranu jak píše Bubosek, je budete mít za sebou. Lepší teď než až bude veliký. A ty pálky za doktora, to je fakt síla. Netušila jsem, že to je v jiných zemích až tak drsné. Fakt zlaté zdravotnictví u nás. Ale člověk nic nenadělá, že? Kdybych tam žila taky, tak bych to musela respektovat taky.

Jinak pokojík se rýsuje. Podklad už je vymalovaný, rybičky jsou nakreslené obrysem, takže už jen je vymalovat. Docela nás to s manželem baví, takže snad to bude dobré.

Taky jsem moc spokojená se SS. Bena jsem chtěla, aby vypadnul už i dříve. Teď typuji, že by mohl vypadnou Lacho.

Co tak čtu zpětně, tak vy už máte tolik zoubků. Náš malý má teprve 3 a 4 mu zatím je vidět jen pod dásněmi. Nějak se nám loudají. Ale za to, o každém zubu co leze, dost víme. Neboť malý má vždy teploty.

Mějte se hezky holky a uživejte sluníčka. Taky se chystám s malým odpoledne na procházku. Venku je hned veseleji.
18. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: ,tak jsem tady pár dní nebyla, ale byla jsem vždy večer totálně KO.
My šestou nemoc už taky měly a to v srpnu. Malé teď opravdu lezou zuby je protivná a často se v noci budí.

Bubo, ta plíseň je strašně nepříjemná, švagrová s ní taky ve starším domečku bojujou, ale částečně si to zavinili i sami ,málo topí a větrají což si myslím je velmi důležité. Jednou v receptáři ukazovali, že je třeba celý baráček nějak podřezat a to prý zaručeně funguje, tak nevím. Ale existujou nějaké speciální barvy, ale jsou dražší.

Petru, tak to tam máte celkem záhul s těma poplatkama u lékařů. Snad se malý brzy uzdraví a co ti na to u dokyho dali?

Pet tak to máte vymalováno hezkou barvičkou, už se těším až dáš fota do albíčka.

Já byla taky venku, ostatně chodíme s Eli ven každý den. A dneska bylo fakt hezky. Byly jsme v parku krmit kačeny, malé se to moc líbí ( měli jsme doma pár starých rohlíků). Potkaly jsme tam spoustu lidiček a vůbec všude je strašně moc lidí. Je vidět že se blíží vánoce.
No já mám dárky skoro nakoupené, ještě rodičům a Eli sáňky a je to. Jenom vše zabalit.
Právě sleduju jak se staví dům no jsem zvědavá jak to dopadne. Moc to přeju modrým.
18. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Sem to popletla dům snů se to jmenuje.
Ach ta skleróza :grinning: .
18. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahojte,
tak dneska uz lepsi. Teda vstavani v 6 me trosku stve, ale pak jsme jeste spali asi od pul 9 na hodinku. Dneska Jaydi super naladu vetsinou a byl vybornej. Dokonce si i sam vyhral. Dala jsem mu hrnec, lzicku a dva jeho talirky a to jsem netusila, ze se mu to tak zalibi. Jen treba po chvili prisel, dal mi pusinku a sel zase zpatky varit :dizzy_face:
Jinak pupinky nejak vybledly. Jen jsou par hnusnych mezi jeho nozickama, a to vypada, ze se i pres noc asi nalije. Jinak teplotu nema a je to docela ok.
Dneska mi volala kamoska, co jsme s nema hodne, ze maly Viki ma to same. Takze zitra k nim jedeme odpoledne, protoze stejne mali uz nemaji co chytit :wink: A konecne se dostanu pryc z baraku na chvili a pokecat. :slight_smile:
Odpoledne spinkal smudlik skoro dve hodky a ja je stravila na skypu s kamoskou a pak jeste na tel. Ale i jsem se podivala na par dilu Vypravej, se mi to libi. Divate se nekdo?
Na Preslapy jsem se taky chtela divat, ale furt se to sekalo, tak se podivam zitra nebo v patek. No a taky na Dum snu. Doufam, ze to vyhrajou modri! :slight_smile:

Peti uz se tesim na fotku toho pokojicku, urcite to bude moc krasne :slight_smile:

Sisi u dr mi nic nedali, nic na to moc neni. Jen jsem si mela koupit ten tekutej pudr a to se maze, az kdyz jsou puchyrky a svedi to.
Jee, tak vidim, ze taky prejes Modrym. Tak snad jo

No nic, jdu zalehnout ke knizce a spat. Tak pa pa a dobrou noc
18. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj. Taky sleduji Dům snů a přidávám se k vám, že bych to nejvíce přála právě modrým. Tak snad to tak bude.
Odpoledne bylo fakt fajn. Byla jsem s malým taky v parku. Sice jsme tentokrát pro kačeny nic neměli, nicméně malý je z nich vždy úplně paf.
Sis asik jsme se nepotkaly, že? Já byla v parku až kolem půl čtvrté. Už tam tolik lidí nebylo. Malý mi totiž asi týden spí jen jednou přes den a to právě od půl dvanácté do druhé (plus mínu) no a to pak můžem vyrazit odpoledne ven až tak kolem třetí. Je to škoda, neboť právě přes poledne je nejtepleji.
Petru to je super, že to tvůj malý snáší docela dobře. Třeba vám to přejde hodně brzo.
Nic jdu spát. Mějte se všechny mooooc hezky a přeji dobrou noc.
18. lis 2009 ve 23:48  • Odpověz
Ahojky, jsem ráda, že fandíme stejným :wink: v domě snů.
Jé Pet to je škoda, já tam byla i se známou a nějak před půl 4 jsme odcházely, jsme se minuly, ale dneska jdeme znovu s jinou známou.
Musím ještě něco na jednotu a do albertu.
Já chodím ven jak kdy, malá se budí ,musím za ní.
19. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky, jak se vede?
Sis tak si to dneska užijte u kačenek. My tam dnes nedorazíme, neboť jsem domluvená taky se známou na prochajdu na jinou stranu města. A pak musím navštívit Kaufland. Malý by měl za chvíli vstávat, tak se těším, až půjdem ven. Musíme toho využít, dokud je tepleji. :slight_smile: Třeba budeme mít jindy na sebe štěstí a potkáme se.
Chci se zeptat, do Sluníčka chodíš? Máš to docela i blízko, že? Já tam byla zatím asik dvakrát, a docela je to tam fajn. Ale jak byl teď malý nemocný, tak mám zase strach, aby něco nechytil.
Zatím pa
19. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj,
konečně mám za sebou ty okna uf, to je dobře, že jsou ted tak krásné dny, to se to kočárkuje.
Tak jsem tady jediná kdo nesleduje Dům snů, nějak mě toto nebere, neměla jsem ráda ani big brother nebo vyvolené. :confused:
Na " Vyprávěj" se pořád chystám dívat no na netu jsem stihla dva díly a furt se nemůžu dostat dál, ale je to dobrý seriál.
Nevím Sisi jestli si pamatuješ, jak jsem psala o tom mém synovci, jak byl tak nemocný, pustili ho z Ostravy po měsíci a už byl zase zpátky, chudák naštěstí zjistili, že to není nic vážného, ale nesmí chytit ŽÁDNOU chřipku ani angínu, to by bylo vážné. chodí normálně do školy, já bych ho nepustila, v době pras. chřipek.
Viděli jste dnes zprávy - borka vyprala své dítě v pračce, no to je drsné, jak bych asi měla infarkt - chudáček :astonished:
Petro - za školku tolik peněz, to je hrůza,nejde si sehnat nějakou práci na doma? Jestli se vůbec vyplatí chodit do práce, když člověk vyplázne tolik za hlídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je fajn, že Jaydi tak dobře snáší ty neštovice, to snad ani není chlap? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo dnes jsme byla na 8 měsíční kontrole, Kubík má přesně 8 kilo a 68 cm, no drobeček, ale aspon se dobře nosí a nosí se rád :sweat_smile:
19. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky,
tak dalsi den za nama. Jsem se podivala na VKV, tyhle dily jsou fakt super. Se pak nemuzu dockat dalsiho :grinning:
Jinak den jsme meli ok. Jaydinek spoustu energie, ale byl super. Ted si to fakt uzivam. Je uzasnej co dela a jak anejvic me dostavaji ty jeho pusinky a objimani. Nadhera!
Jinak jsme dneska nikam nejeli, protoze kamosky malej mel teploty dneska, takze zitra. A je tu pekne hnusne teda. Celou noc lilo a celej den taky a k tomu otresnej vichr. Fuj!
Ale sledovala jsem dalsi dily toho Vypravej aspon :sweat_smile: kdyz si prdolka hral sam a nebo spinkal.

Zavidim to teplo a krasne u vas tedka. Jsem zvedava, jak tam bude, kdyz priletime :slight_smile:
Ali co je s tvym synovcem? jsem cetla tu diskuzi vasi, ale ne uplne vsechno :wink:
Ty penize za skolku nic moc, no. Ale je to podle veku. Mozna od jednoho roku je treba o stovku min, nevim...jeste jsem nic neshanela, ale asi brzo budu. Musim se aspon podivat po necem, kde by pripadne sel.
Do prace musim, jinak bych nedostala ani korunu...teda euro. To je na houby. Na cerno me tedka nikde nezamestnaji, jak je ta krize. Ale chtela bych zkusit nejdriv neco treba vecery nebo vikendy, at se u maleho stridame. no, uvidime :unamused:

Kubik krasne miry, Jaydi mel taky kolem 8kil myslim :wink: Ted ma 11M a vazi 9,2, tak super, smudlicek.

No nic, loucim se, jdu si cist. Mam rozectenou dobrou knizku, tak se tesim :slight_smile:

Pa pa a dobrou noc
19. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem dnes vyrazila na nákupy, tak snad mám na vánoce všechno, ještě zbytek co mám plánovaný koupit po netu, ale to už je lážo - jsem ráda.
Dnes jsem mimo nakupování byla domluvená s kámoškou co má o 4 měsíce starší holčičku. už půl roku vždycky jak se domluvíme, tak prší přinejmenším je hnusně, no konečně dnes takový krááááásný den, tak jsem si říkala, že se nám smůla v počasí konečně prolomila, no a po obědě mi napsala, že mala zničehonic chytla teplotu a teče jí z nosu, tak raději nešla - no nemáme my smůlu :angry:
Petro - čteš v češtině nebo v angličtině? Já byla schopná číst v anglině jen časáky, jsem na tu řeč strašný blbec :confused:
Můj synovec Lukášek 1 září dostal šílené horečky měl skoro 42 odvezli ho do nemocnice a ani tam nedokázali srazit pod 39 za celý den tak ho odvezli sanitkou do Ostravy a tam mu diagnostikovali zlatého stafilokoka, měl vodu v plicích, zápal plic, myslím, že i napadené játra a kdoví co ještě ani jsem to nechtěla všechno poslouchat, protože se mě dělalo mdlo strachy, dvakrát mu brali mozkomíšní mok aby zjistili případné trvalé následky, no naštěstííííí všechno dopadlo bez následků, pobyl si tam měsíc, no a za 14 dní poté ho pustili i do školy (nechápu) s tím, že nesmí nic chytit, protože obranyschopnost je ještě slabá. V podstatě ho vyrvali ze spárú smrti. Chudák si užil kluk. Už je to velký kluk má 12 let, kdyby to bylo mimčo straré jak máme my no nevím nevím. Měli jsme šílený strach a toto mě přesvědčilo, že mám očkovat. Raději pár protivných dní po očkovaní než takové psycho :cry:
20. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky,
Ali tak super s nakupama! :wink: Ja chci sehnat uz jen neco maleho nasim. Raye uz mam vyreseneho s mym brachou napul mu kupujeme Playstation 3 a k tomu hru, co delal bracha. R o tom basni furt, ale je to docela drahe, tak to vyresime takto. Bude mit radost.
Jinak chci jeste koupit Jaydinkovi nejake dva tri darecky na narozky a vanoce tady (darecky mu dame na narozeniny a pak vanoce bude mit v CR). No a pak musime jeste poresit Jaydiho bratranka a 3 sestrenice. Tot vse.
Uz chci zacit i pokupovat ruzny vyzdoby a pod na tu jeho party (ma prijit asi 12 deti). Uz tedka v noci nemuzu poradne usnou, jak furt na to myslim, co koupit a delat na obcerstveni, vyzdobu, pak premyslim o ceste do CR, co brat a co ne a porad neco. Jsem desna v tomto.

Ali knizky ctu tak i tak. Ale v cestine si vzdy privezu jednu dve, takze pak jen anglicky. Jako neni to jak v mem jazyku, ale v pohode uz. Clovek aspon potom vnima, jak se co pise a tak. Kolikrat se mi na nejake slovo, jak se speluje, pta i Ray, kdyz si neni jistej :grinning:

Teda s tim synovcem drsne ale :cry: Nastesti to dobre dopadlo, ale i tak. Jako matka si to ani nechci predstavit, co vsechno proziva.... Ale jinak do skoly bych ho neposlala ani nahodou jeste. A kor tedka, jak jsou chripky!

Zitra jdu ke kadernici, tak se tesim. Uz jsem dlouho nebyla, tak bude relax. Doufam, ze me ostriha ok, jeste jsem tam nebyla :unamused:

S kamoskou je to pech teda, ze se nemuzete sejit. Tak at se vam zadari! Snad driv, nez pujdou deti do skoly :grinning:
20. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahojky,
kdepak jste vsechny? Jakej byl vikend?
My ho stravili doma. Venku bylo desne hnusne a porad teda je. Ale maly ma porad nejake pupinky. A k tomu jeste od svagrovych mala (4R) dostala praseci chripku. Jsme k nim meli v patek odpo jet, ale nejak to nevyslo. Nastesti! A v sobotu stravili cely den v nemocnici, mala nemohla poradne dychat a teploty nad 40, takze docela drsny. Ted uz je to prej lepsi, ale musi hlidat, kdyby neco. Maji ji doma. No ale uz svagr je nejakej nemocnej a druha mala (2,5R) asi taky....Takze docela drsne, ze uz je to v rodine. Ach jo :frowning2: Hlavne at se nikomu nic nestane....
Takze u nas nic noveho. Jaydinek mel super naladu celej vikend a hlavne hodne energie. Holky ted je to tak super, jak si s nim vyhrajem a co vsechno dela a tak. Uplne ho milujem... :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky, tak vidím, že o víkendu zůstala věrná jen Petra, no my taky seděli doma, ale nějak jsem se k počítači nedostala, V pá a so jsem se dívala na Sněženky a Machry včera na superstar. No dnes vypadl Denis Lacho, ještě že, neumí zpívat - ta Včelka Mája včera no to bylo katastrofa. (Ne že já bych uměla zpívat, ale okecat to můžu). :wink:
Sisi - dnes jsem si objednala tu autosedajdu, modrošedou, chci se zeptat jak se to uchycuje v autě? A někde jsem četla, že nejde oddělat podsedák, je to pravda? No nevadilo by to, ale příjde mi to divné aby předškolák seděl v sedačce, i když ted jak na tím přemýšlím, je to bezpečnější :wink:
Taky jsme pořídili konečně tu jídelní židličku, později přidám fotečky, Kubík je mírně zmaten, že jí jinde než v lehátku, ale konečně jsem ten zaprasený potah vyprala (ani jsem netušila, že ta směs rajčete mrkvy špenátu a kdovíčeho ještě vůbec pustí) no je jako nová. Kažopádně je parádní.Ta židlička.
Petro - to dobře, že Jaydi je veselý a taky doufám, že se vám ta prasečina vyhne, krouží kolem vás - fuj. Držte se a papkejte vitamínky a hlavně přeju at se nikomu z rodiny nic nestane a holky at se drží. :confused:
Jak jsi dopadla u kadeřnice? Ted musíš být kočanda, já u kadeřnice nebyla tak 4 roky, stříhám se sama a dřív jsem se i barvila, jak jsem otěhotněla tak jsem přestala, ale je fakt, že už bych měla zajít, ty vlasy trošku ozdravit profesionálně.
Párty udělaš určité luxusní, už se těším na fotečky, vy už ten rok máte za pár, že? :sunglasses:
23. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojky,tak se konečně můžu ozvati. Manžel byl totiž na slovensku a noťas si vzal sebou a vrátil se až dneska.

Pet, vím, že Sluníčko je jenom asi 2 minuty oc´d našeho baráku, ale nějak jsem ještě neměla čas tam zajít, no a teď když řádí ta praseší chřipka tak se mi tam moc nechce.
Ale už jsem Elišce slíbila, že tam spolu budeme chodit, ani nevím jak to tam funguje.
Já u Kauflandu byla v sobotu v papíráku a v Kiku. Byly jsme s malou od pátku samy doma tak jsme byly takové (ztracené). Nikde nikdo, ani nikoho známého jsme nepotkaly, už mi z toho začínalo pomalu hrabat, jen já a Eli :unamused: .
Bubo, to víš, že si na tvého synovce pamatuju, a je to síla, že na to doktoři kašlou, zvláště teď kdy má vypuknout ta epidemie chřipky, prý to čekají v půlce prosince, mám z toho docela strach
:cry: .

Petru, tak snad se malá neteř brzy vyléčí, takový drobci by vůbec neměli být tak hrozně nemocní.
Jak jsi dopadla u té kadeřnice? Spokojená?
Já bych už taky měla jít, naposledy jsem byla někdy o prázdninách a už to mám fakt dlouhé, no ale nevím kdy se tam dostanu.

S těmi dárky je to tak že mi chybí koupit rodičům, ale už to mám vymyšlené, jenom to koupit.

Pet a co pokojíček jak to dpoadlo, už máte hotovo?
23. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Bubo ním tu autosedajdu uchycoval prodavač a těžko je ti to popsát,ale je to jednoduché.
No s tím podsedákem je to asi pravda, se musím přiznát, že ten prodavač to tak rychle na nás vychrlil, že jsem nestíhala, ale návod a záručák je ještě pořád v sedajdě, ale až si vzpomenu tak jej vytáhnu a podrobně to prostuduju, ale je tam napsáno na bocích pro kolik kilo a co konkrétně je, nevím jak jinak bych to vysvětlila.
Myslím si že je to dlaeko bezpečnější cestovat v pevné sedačce než jenom na bobku.
23. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jj Sisi, když je člověk s dítětem dlouho sám, začíná mu trošku hrabat, znám to. Nikoho tady na dědině pořádně neznám, Ivan věčně v práci, Hlavně jak byl malý miminko a nedalo se s ním hrát - no to bylo psyché.
Tu sedačku jsem nakonec koupila po netu, tak jsem zvědavá jestli dojde v pořádku, ale je tam 800.- úspora a to mi příjde dost, taky jsem chtěla v tom e shopu koupit jiné věci tak jsem to vzala vrzem a nemusím platit poštovné.
23. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky,
tak to tu konecne trosku ozilo :slight_smile:
Ja byla odpoledne s prdolou u kamosky, tak super. V 7:15 usnul jako drevo. Tak doufam, ze bude spinkat i dlouho...

Ali vy mate zidlicku az tedka? My meli uz asi od 6ti mesicu :wink: Stejne mi v ni nechce moc sedet. :sweat_smile:
Diky za prani ohledne pr chripky :wink:
U kadernice teda nic moc. Jako je to tam hezke a hodne narvane, ale asi jsem chytla nejakou kravu, protoze se me porad ptala kolik ustrihnout, kde a porad cosi, tak jsem byla nasrana. Takze jako zkracene to mam, to jsem chtela, ale jinak nic moc teda :angry: Ale aspon to nemam na jezka, ze? :sweat_smile: Jsem si tam aspon i koupila sampon a kond od Kerastase, uz jsem to dlouho nemela, je to trosku drazsi, ale nejlepsi sampon, co jsem kdy mela. Aspon nejaka radost :slight_smile:

Na SS jsem se taky divala a vcera to bylo nahodou hezke, az na Lacha teda. A jsem rada, ze vypadnul :grinning:

Jo a rok ma smudlicek uz za 3 tydny :dizzy_face:

Holky vy jste psaly, ze jste se pristehovaly na Vsetin, ze? Odkud jste?
Jinak se znamyma to znam taky, ale to spis jen na zacatku, kdy jsem se tu pristehovala. Pak jsem zacala delat a poznala lidi, na parbickach poznala dalsi a tedka z nas ma par i deticky, tak je to super. No a pres kone jsem si nasla jeste dve skvele holky, slovenky, co maji deti. Takze se vidam casto s kamoskama a pak jsem nekdy rada, ze nikam nejedem, protoze aspon stihnu udelat resty doma :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holky,
já o víkendu chytla rýmu, tak jsem se snažila ji vyležet. Naštěstí byl víkend, tak se o Matyho mohl starat taťka. Ale k PC jsem se nějak nedostala.
Taky to tak mívám, občas je týden, kdy nevím, co dřív. Plno návštěv, nebo procházek se známýma, k tomu třeba vyjdou nějaké prohlídky u doktora a člověk neví, kam dřív skočit. No a pak příjde třeba týden, kdy chodím s malým ven sama, nebo jen s maminou. To mám pak taky pocit, že mně z toho tak trochu hrábne :slight_smile: .
Sis do Sluníčka jsem se teď nahlásila s malým akorát na to Mikulášské odpoledne, ale pokud bude čím dál více chřipek, tak asi od toho upustím. Fakt se bojím, že něco chytnem.
Jinak pokojík už se rýsuje. Ale je to na delší dobu. Neboť teď o víkendu jsme na to ani nešáhli. Ale fotečku už nějakou hodím zítra. I když to není ještě hotové.
Jinak dárky na vánoce už mám taky skoro všechny. Ještě nějaké objednáme přes net, a bude to. Ani mě to nějak nebaví chodit po obchodech. Jindy jsme zajeli třeba i do jiného města, ale teď už ne.
Petru, s tou neteří je mi to líto. Snad to brzo přejde.
Bubo jakou autosedačku jste pořizovali?
Mějte se holky moc hezky. Přeji dobrou noc. Pa pa
23. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
Pěkný den maminky,
jak se vede? Malý akorát spí, tak šmejdím po netu a doobědnávám dárky na vánoce.
Jinak tady je odkaz na fotku pokojíku. Je to ještě takové rozdělané. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3564917&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
24. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj,
Pet - budete mít nádherný pokojík, tak vám holky závidím, že umíte vy nebo chlapi malovat :frowning2: Matyášek to bude mít jako v moři krása :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
autosedačku jsme koupili stejnou jako Sisi tuto: http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=903469 Doufám, že ses už střepala rýmy a je fajn. Jsou ted tak krásné dny, že je škoda ležet s chřipkou doma :wink:
Petro - no židličku máme až ted, protože jsem chtěla tu dřevěnou - nepolohovací - no a Kubík začal sedět sám až před 14 dny, tak to jaksi dřív nemělo smysl. Dala jsem nové fotečky do alba s tou židličkou, Kubík je tam spokojen. Sisi má podobnou a taky říkala, že se tam Elince líbí. V čem teda krmíš, když ti nechce být na židli? :astonished:
24. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky nevíte některá jak se dá zaregistrovat na mimibazar? Chci ještě Kubíčkovi později koupit takové to zvířecí hopsadlo a na mimibazarku to má jedna maminka o hodně levnější než v obchodech,ale nevím jak se zaregistrovat?
24. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dneska s Eliškou projížděli obchody a sledovaly kde mají nejlevnější sáňky, no pravda ceny přímo světové. Tatínka opět nemáme doma musel na služebku do Prahy :frowning2: .
Normálně se po dlouhé době dívám na ano šéfe, ten jim ale dává , se ho jedna kuchařka bojí :grinning: .
V sobotu chceme jet k ségře a k našim, netež má zítra svátek tak jí jedeme popřát, dárek už mám zabalený.
Jo jinak já jsem z malé vesničky asi 25 km od Vsetína a bydlím tady asi 5,5 roku, ale nějak moc známých tady nemám, většinou holky z práce, ale ty na mě bohužel čas nemají no jak se říká sejde z očí sejde z mysli. Tak jsem většinou na procházce sama. Známá ta pokud se jí ozvu tak moc času nemá a nebo se mi neozve vůbec, tak si holky potom vyberte, jestli jí mám potom volat.
Bubo tak si myslím, že jsme na tom stejně. No a tady u nás v baráku jsou samí starší lidé, a jedna komplikovaná 89 babina, ta tady dělá strašný kravál, no děs.

Pet, máte moc hezky vymalovaný pokojíček, kéž bych taky uměla malovat.

Petru a co neteř a malý už je jim líp.

Bubo a plíseň jste už zlikvidovali?
S tím mimibazarem je to jednoduché tady máš úvodní stránku a tam se zaregistruješ :wink:
http://www.mimibazar.cz/
24. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Klikni na to zaregistruj se a hotovo :wink:
24. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobry vecer,
jak se vsechny mate? A co deticky?
U nas dobry, pupinky uz skoro nejsou a nebo jen takove blede tecicky. Hodne energie a dobre nalady ma Jaydinek. A porad me pusinkuje a objima :dizzy_face:

Peti ryma snad uz presla. Jsem se divala na fotku a pokojicek vypada uuuuzasne!!! Moc se mi to libi teda :dizzy_face:

Ali fotky krasny, Kubik je moc hezkej chlapecek, usmevavej. Zidlicka taky vypada dobre.
Jinak zidlicku mam a i v ni krmim, nekdy vydrzi celou dobu a nekdy proste sni pulku a pak chce na zem. Takze davam na zemi. On si chodi, pak si prijde na sousto, dve a pak zase jde a tak. ale nenahanim ho. Ja vim, ze bych to nemela delat, ale co uz. Takhle to mam v klidu, bez revu a sni vsechno
:wink:
Jake to hopsadlo chces?

Sisi, to by me zajimalo, na kolik vychazeji sanky? My nekupujem. V CR urco snih nebude na vanoce, jak jsem slysela a pak tam pojedeme nejdriv v kvetnu, podle toho, co prace a tak.
Sisi z jake vesnice? Napis klidne do IP. Ja jsem z Hovezi :grinning:
Uzijte si zitra u segry :wink:

Jinak Lucy uz je docela v pohode. Prej jeste slaba, ale uz ok. Aspon ze tak. A jeji sestra to nastesti nechytla.

Ja dneska naplanovala trosku zmenu, ohledne Jaydinkovych narozek. Udelame mensi oslavu toho 10 posince, na den jeho narozenin, s myma kamoskama a jejich detma. A pak v sobotu s R rodinou a jeho znamyma. Aspon bude min lidi najednou a min stresu. Ale uz se docela tesim teda. Zitra vecer chci jet koupit vyzdobu a balonky a teda jeste nejakej ten darecek pro smudlika no a chci mu sehnat taky neco hezkeho na obleceni :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jestli chcete, tak tady mam nove videjka ze vcerejska.
Tady Jaydinek najednou zacal skladat krasne hvezdicky na sebe...

http://www.youtube.com/watch?v=ob9Vv9XBWco

No a tady je vcerejsi cast vecere :grinning: On teda jedl hezcejc, nez jsem vytahla fotak :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=aaRDg9AxhWs
24. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holky,
tak hlásím, že jsem už zdravá, tak doufám, že už mě žádná nemoc nepřemůže.
Holky máte fajn autosedačky. Takové jsme ani neviděli, když jsme ji vybírali. My nakonec koupili od Romera. A jsme taky spokojení.
Jsem ráda, že se pokojík líbí. Malý tam pořád chodí a ukazuje na rybičky, tak je to sranda. Asi se to líbí i mu. :slight_smile:
Petru - super videa, malý je fakt šikovný. Jinak náš, taky všemožné dělal, ale jak začal chodit, tak nic jiného ho nezajímá, takže už třeba nějaké listování v knižkách je fakt pasé. Až mě to občas štve.
Narozeninky jsem slavili na začátku října. Bylo to fajn. Rozdělili jsme to taky právě na dvakrát, aby toho neměl v jeden den moc. A měl i teda dva dortíky. Určitě si to všechny užijete. Měla jsem občas i slzičky na kraji, když jsem si vzpomněla, že to je už rok, co se narodil, prostě vzpomínky. Ale nádhera.
Jinak já bydlím na Vsetíně od narození. Takže tu znám plno lidiček. Jenže hodně bud ze staršími dětmi, nebo bez dětí. Takže často chodím na procházky jen s kámoškama bez dětí. Taky bych přivítala, kdybych více měla kamarádek mamin. No co, nedá se, že? Tož se holky musíme někdy sejít. Akorát to Irsko je trochu dál :slight_smile: .
Přeji hezký den
25. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Petru, ty ceny sáněk jsou různé, záleží na tom jakou délku chceš, ale pohybují se od 890kč až po 1400kč. No a ty nejlevnější byly dvojkové kvality a vypadaly hrozně. Jo a ta cena je bez opěradla to stojí nějak kolem 300kč. Pravda,ale malá se na penězích vozit nebude že? Tak nevím jaké nakonec koupíme.
Pet, to bychom někdy mohli jít spolu na prochajdu. No nic teď končím a pádíme ven. Zatím se mějte.
25. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky, tak koukám na dům snů a jsem celkem naštvaná na šedou Danu, doufám, že vypadne v tomto kole.
Ještě k těm sáňkám, ty dvojkové byly tak fušersky udělané, normálně tam trčely skobičky no hrůza.
Včera jsem stihla dopoledne uklidit kuchňskou linku a skříňky s potravinami, tak mám takový fajn pocit.
Holky budete péct na vánoce a když tak co?
Mi přišly fajn recepty na cukroví mejlem od kámošky i s obrázky, jen bych potřebovala Arabelin prsten :grinning: .
25. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky,
my asi sánky kupovat nebudem, všichni říkají, že letos žádná zima nebude, je to strašně moc peněz, když tak příští rok koupim radši boby. To by mě zajímalo, co na tom tolik stojí a jak vůbec můžou prodávat takové šmejdy jak psala Sisi, to snad není ani pravda, vždyt si děti můžou o ty skoby ublížit :angry:
Jinak s tou samotou, mám tady akorát jednu známou se stejně starým chlapečkem, sem tam se sejdem, ale není to úplně moje krevní skupina, takže si povídáme jen o dětech jiné společné zájmy nemáme takže to není to pravé ořechové. Kousek od nás se přistěhovala jedna z mých velmi dobrých kamarádek, jenže nemá děti a je od rána do večera v práci kolikrát i v sobotu, takže např v neděli je ráda, že je ze svým partnerem. Původně jsem z Valmezu a taky tam často jezdím a tam je kamarádek z dětmi dost, takže jedině toto mě drží při zdravém rozumu.
No dnes jsem měla pěkný šok, psílala jsem bývalé přítelkyni mého bratra fotky Kuby (Zůstaly jsme i po jejich rozchodu dobré kámošky - páč je to normální holka) a ona mi napsala proč jí posílám fotky svého syna, ona prý mi poslala mail, že je pěkný atd. atd. a já prý jsem jí odepsala, proč mě obtěžuje, že jí neznám - šok. Samozřejmně jsem jí nic takového nenapsala a ani jsem od ní žádný mail nedostala na který bych takto mohla reagovat. Nevím jestli jsem to popsala srozumitelně, ale z toho vyplývý, že se bud někdo naboural do mé schránky, nebo to poslala na jiný mail. No každopádně je to nepříjemné a jsem z toho docela špatná :frowning2:
Plísen máme vystříkanou nějakým savem na plísně a ještě musíme koupit tu protiplísnovou barvu at se nevrátí - takže někdo maluje pokojíček barvičkama a my budem rádi, že bude pěkně bílá bez skvrn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Petro - parádní videa, nasmála jsem se :grinning: :slight_smile: :wink: Malý je moooooooc šikovný :sunglasses:
Myslím, že dělat narozky na dvakrát jak to máš vymyšleno je dobrý nápad, věnovat se dvěma rozdílným skupinám lidí je těžké a Jaydi bude mít aspon 2 oslavy :sunglasses:
Hopsadlo asi kupovat nebudem i když to co máte vy vypadá úžasně.
Pet - Romer byl taky jedním z mých favoritů a jsou na něj i velmi dobré testy, ale nakonec vyhrála ta co jsme objednali, nějak víc se mi líbila i když romer je taky moc hezká
25. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.