• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vsetín a okolí

(Zamčená)
3. července 2011 
Ahojky holky,
taky zdravim po dlouhe dobe. Tedka jsme to meli trosku narocne.
No ale oslavy dopadly vyborne, i kdyz ta ve ctvrtek byla lepsi. Min lidi a Jaydinek mel lepsi naladu. V so to bylo taky dobry, ale byl nejaky umrnceny vic a porad chtel byt se mnou nebo s Rayem. Ale dobry.
Fotky jsou vsechny na tom odkazu, co jsem davala.
Jaydinek nadsenej z vyzdoby, byl uplne v udivu, z tolika balonku a Medvidka Pu. Krasa se na nej divat, jak mu svitili ocicka. Dostal spoustu darku, jak hracky, tak hromadu obleceni. Jeste nas ceka jedno kolo darku - vanocnich, od rodiny. Zitra vecer u jednech svagrovych a ve ct dopo u druhejch.... :sweat_smile:
Jinak od nedele ma Jaydi rymu. Nejdriv malo, tedka uz pekne plnej nos, blbe se mu spinka, takze se porad budi. No des. Odsavani ani nemluvim, to jsou velke boje. Chudak, mi je ho lito, ale vim, ze mu to pomuze.
Vcera jsme byli v nemocnici na rocni kontrole, tak tam oslnoval vsechny v cekarne. Tancil, zpival, hral si s hrackama. Nadhera. Dr z nej taky nadsena. Jinak meri 78cm a vazi 9,1kg, tak super. Jsem myslela, ze ma vic :slight_smile:
Dneska jsme zase byli na ocnim pro zmenu s Jaydinkem, propada mi nekdy, ze svidra. No ale vsechno v poradku, prej ma sirokou tu nosni prepazku a ze to hrozne klame. Tak jsem rada.
Taky uz jsme objednani pristi rok zase na ko dovednosti, pak jeste na ct hlavicky a taky na ocni. :sunglasses: Ale aspon budem vedet, ze vsechno v poradku. Teda doufam.

No a zbytek tohoto tydne mame taky nabity. Zitra a ct u svagrovych, plus musim jeste nakoupit veci na cestu no a v patek letime! Se tesim :grinning: I kdyz na ten let moc ne, bo prdola absolutne neusedi....to bude zabava teda

Jo, chtela jsem se zeptat, jen tak nahodou. Nevedeli by jste o nekom, kdo by chtel pejska? Nasi maji stenatka, posledni dve (pes a fenka), zlaty labradorsky retrivr a mamka se jich nemuze zbavit. NArodili se teda uz 14 zari, takze uz jsou trosku vetsi, ale nadherni a moc dobre udrzovani. Kdyby jste o nekom vedeli, prosim hodte mi do IP. Diky moc :wink:

Pet pokojicek je uplne bozi!!!! Fakt krasa! :dizzy_face: To se tam bude Matymu dobre spinkat :wink:

Ali na finale Dum snu jsem se podivala taky, sice az pozdeji na netu. Ale super. Jsem rada, ze to vyhrali modri.
Doufam, ze Kubik byl po ocku ok.

Sisi teda Eliska tolik zubu? My mame porad 7, ale vsimla jsem si, ze dasna ma pekne napuchle. Jestli tu rymu nema Jaydi i z toho :frowning2:
Sisi krasnej darek ten tucnak :o)

Jo, my v nedeli nazdobili stromecek. Ma 198cm :grinning: A malemu se taky moc libi, hlavne, kdyz sviti. A normalne moc na nej ani nechodi, jak jsem se obavala. Tak super

Ali gratulka k prvnimu zoubku. A preju, at ty ostatni jsou taky v pohode... ne jak my :angry:

Pet uvidis, ze stromecek bude v pohode pred malym. Si na nej zvykne a nebude k nemu ani chodit.
Jeste se nebalime na cestu. Mam milion zehleni a vubec se mi do toho nechce. Balit budu az ve ct vecer a v patek pres den asi, jestli me smudlik necha :wink:

Ted jsem si vsimla, ze jsem nedala odkaz na fota. Tak tady je: :slight_smile:
http://picasaweb.google.cz/Petronuska/PrvniNarozeniny#

Tak kdo chcete, kouknete. :wink:

No a uz jdu spat. Za chvili pulnoc a kdo vi, jaka bude noc. Maly uz plakal asi 8x a tedka zase. Ach jo...

Tak dobrou noc vsem
16. pro 2009 v 00:34  • Odpověz
Dobrý večer mamči,
tak jsem dnes byla u ťamanců a koupila jsem to hopsadlo zvířátkové, doufám, že to namají plné ftalátů, ale stejně mu to dám asi až na narozky apořádně ho umyju a nenechám ho to cumlat a doufám, že to bude v poho.
Pet - kolik jste dali za stromek, já vůbec nemám představu kolik letos stromky stojí :astonished:
Ven chodíme, vždycky dopoledne, páč je tak zvyklý, ještě se mi vleze do hlubokého, pořádně ho zababušám namažu tvářičky krémem do mrazu a on i 2 hodky pospí v kočárku v závětří at mu tam nefouká, spí na dvorku já jsem v teplíčku :sweat_smile: Odpo už ven nechodím pokud to není nezbytně nutné.
Doufám Pet, že zoubky se vyraší bezbolesti, chudáci děti, já to zakřikla včera, dneska byla hrůzná noc, budil se a plakal, asi ho to bolelo, nakonec jsem mu dala panadol, jinak by asi neusnul, no doufám, že to dnes už bude lepší, ale přes den je veselý a není vidět, že by ho to bolelo
A co holky říkáte na sněhovou nadílku - to je krása, mohlo by to vydržet do Vánoc, Kuba byl u vytržení, že je všude bílo.
Petro - paráda, že se oslavy vydařily, fotečky krásné, je vidět, že se to Jaydinkovi líbilo, aspon se u vás nechám inspirovat i když mě to čeká a ž v březnu, ale to bude co nevidět, ten čas letí to není možné :astonished: Doufám, že malý bude brzy fit, at přijedete do CZ zdraví a prďolka si užije sněhu, (doufám, že vydrží)
Máte krásné míry, Jaydi je moc šikovný. Taky mám někdy pocit, že Kubíkovi jakoby ujede očičko, ale prý je to normální, že děti ještě nemají to vidění pořádně zkoordinované tak doufám, žemu to nezůstane, takže se neboj a na očním tě uklidnili tak to bude určo v poho.
Bohužel o nikom kdo by chtěl psika nevím, moje kámoška si ted kupuje černou labradorku, ale chce černou a už si pro ní v neděli jedou, takže nic, ještě se zkusím zeptat pár lidí jestli o někom neví.
16. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky všem, já nějak nestíhám :frowning2: .
Malá má strašně ukřičené noci a včera byla vzhůru přes noc 6 krát, no a dneska nějak nemohla usnout vůbec.

Bubo ta noc byla nějaká začarovaná, když i Kubíček křičel, no my máme 3 stoličky tak už jenom jedna a doufejme, že budeme mít na chvíli pokoj od bolesti.

Pet já chodím s malou ven vždy odpoledne, dobře ji obleču ( ma super teplou kombinézu), dám do fusaku a jsme venku i 2 hoďky. Včera jsme byli i s manželem a známým na náměstí nasát vánoční atmosféru, dali jsme si svařáček, no super.

Já už mám další cukroví a to šohajky, chtěla bych ještě tento týden stihnout vrch na ořechové košíčky a namočit je do čokolády, a v pondělí žloutkový řez a před štědrým dnem vánočku a končím.Šest druhů cukroví nám stačí a doufám, že zbyde i na Eliščinu narozeninovou oslavu.

Petru Jaydinek je moc šikovný a i míry má super. Jen ať dobře zvládne tu cestu letadlem a hlavně ty to balení.
Taky nevím o nikom kdo by chtěl pejska , ségra mají smetanového labradorského retrívra z Huslenek a brácha zase černého.No škoda, že to nebylo dřív.

My stromeček už máme a to borovičku, ne moc velkou, dáme ji na stolek, bojím se že by si ho Eli na sebe strhla.

Pet ten pokojíček je fakt skvělý.

Je supr, že konečně trošku nasněžilo a doufám, že to i do vánoc vydrží.
16. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky já včera zapoměla , Bubo my nakonec nikde o víkendu nebyli , jelikož tchýně byla nachlazená a Eli mezi nachlazené a nemocné nemůže, je strašně náchylná k jakémukoli nachlazení a to nám vlastně říkala i kardioložka. Tchýně mě sice přemlouvala, že jenom trošku je nachlazená a že se k Elišce nebude přibližovat, ale já vím své a ona to zjevně nechápe a s nemocnou Eliškou budu doma já a ne ona, sem se trochu naštvala :angry: .

tak jsem trhy oželela ale zato v neděli přijeli naši a brácha s děckama a Elišce se ta velká společnost náramě líbila.
17. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska zase noc des. Smudlik se budil po hodce a pul, pak jsme rano jeste chvili pospali. Na snidani jsme jeli ke svagrove, deti si porozdavaly darky, protoze tady nebudeme. Tak to bylo super.
Akorat teda Jaydi pekne kasle a sopel porad tece. No a me zacalo taky bolet pekne v krku. Takze super, takhle pred cestou. Jsem zvedava.
Nejvic se ale netesim v sobotu na ten dlouhej vlak. Uz aby jsme byli na Hovezi :o)

Holky diky ohledne pejsku. Skoda, ze nikdo neni :frowning2: Jsem zvedava, jak to dopadne. Hlavne je mi lito mamky, jak ma z toho depky a nic jineho nestiha :cry:

Ali at se hopsadlo Kubikovi libi :o) I kdyz si asi chvili jeste na nej pocka, co? :wink:
Doufam, ze Kubik uz je lepsi s tema zoubkama

Ohledne tech ocicek. Jsem mela trosku strach, protoze Jaydiho sestrenka ma problemy. Docela ji oko utika a nosi bryle. Ma tedka 4 roky.

Sisi u vas noci teda taky nic moc. Copak se deje? Kdyby clovek vedel, co? :frowning2: Snad uz to bude lepsi.

Tak ja se pro zatim loucim a napisu pak od nasich. Beru si sebou notas, takze budeme online.
No a doufam, ze nam vyjde se nekde na tom Vsetine sejit. Moc rada bych vas poznala osobne a deti taky. Teda doufam, ze nebudeme nemocni.

Tak se zatim mejte krasne a pekny vikend preju :slight_smile:
17. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz
Ahoj holky,
to je super, že napadl trochu sníh, hned je to takové víc vánoční. Akorát teda malý moc nadšený zatím nebyl. Když mu sníh padá do tváře, tak to se mu fakt nelíbí. No uvidíme, musí si zvyknout.
Bubo za stromeček jsme dali teda fakt hodně. Ani jsem s tím nepočítala, stál nás 800 Kč. Nevím, zda je možné někde sehnat levněji, ale my jsme už dál nehledali, prostě se nám líbil.
No zoubky nás trápí taky a řádně, docela i přes den je teď protivný. No snad ho to pustí aspoň na vánoce, nebo budou opravdu veselé :slight_smile: .
Sii určitě bych to udělala jak ty. Když vím, že by se mohl malý třeba na návštěvě nakazit, tak tam raději nejdem. Co malá ma nějaký šelestík na srdíčku?
Petru už asi míříte do ČR. Tak šťastnou cestu. Až budeš online napiš a když budeme všichni zdraví, tak se moc ráda s váma setkám.
Tak se mějte holky moc hezky
Ahojky
18. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojik
musím se pochlubit jdu dnes prvně "pařit" z holkama, co jsme už dlouholeté kámošky a poslední roky se nám podaři se sejít tak jednou za rok, no to zas bude klábosení, se fakt těším jak malá holka. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
Sis - no to je jasné, že když je Elinka tak náchylná tak nebudeš přece chodit mezi nemocné, to by teda tchýně měla pochopit, je už dost stará aby měla rozum. Však zas za ní přijedete až bude zdravá. Ale nakonec si Eli pěkně užila v neděli to je fajn.
Petro - no dnes už jste někde na cestě uf, znám to šílené cestování od brzkého rána a ž do noci fuj není to jednoduché ani pro dospělého natož s dítkem, ale když se člověk těší domů tak to není tak zlé. Takže opožděně přeji pěkný let a zábavnou jízdu vlakem. To bude Jaydinek čučet na sníh :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a hlavně at jste všichni zdraví, někdy pomáhá změnit vzduch :wink:
Hopsadlo slavilo úspěch jak na něj hleděl, trošku jsem se bála, že se toho bude bát, ale lezl za ním a rozčiloval se, že jsem mu ho odtáhla pryč, no chtěla jsem to jen vyzkoušet jestli to neuniká a půjde zpátky do krabice a mám 1 narozeninový dar.
Pet - no tak to je šupa za ten strom, ale je to jen jednou za rok a děti taky nebudou pořád děti, tak je krásné jim udělat těch pár Vánoc nejkrásnějších, jaké jsou našich silách :wink: :wink:
18. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
No jo Petru asi to budou ty zuby.
Šťastnou cestu :wink: ,

Pet ano malá ma šelestík a 28.12. jdeme na kontrolu ke kardioložce Lenertové.Chodíme tam pravidelně, dřív to bylo co 6 týdnů a teď co 4 měsíce, no sem zvědavá na tuto kontrolu, Eli se cizích lidí bojí, tak to tam prřve a doktorku z toho klepne je totiž strašně nepříjemná, když nemůže v klidu dítka vyšetřit, no to si zase užiju, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Bubo, užij si to pořádně.
Víš tchýni ani nenapadne aby za náma tady přijela, když my nemáme pořád čas tem jezdit a kdyby chtěla tak moc Elišku jak o tom pořád mluví, tak by přece přijela ( mě to mrzí) naši když chtějí tak přijedou a je to.
Nevím jsou na té druhé straně nějací divní.
18. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky maminky,
Tak vas zdravim z rodneho bydliste :slight_smile:
Cesta byla strasna. Jsme leteli az odpoledne, ale dopo jsem nestihala byt na netu.
No ale letadlo 2 hodky zpozdeni a pak jeste hodku jsme sedeli uvnitr, nez jsme se vubec rozjeli. Na letisti prdola vsude behal a my za nim na stridacku, v letadle pak chvili rev, nechtel sedet, ze? No ale nakonec usnul a spinkal celou cestu. Misto v 9 jsme prileteli po pulnoci. Spali jsme v Praze u kamosky (Jaydiho kmotrenky) . Ta ma krasnou kocku, takze smudlik ozil a hral si s ni. Spat jsme sli kolem 2hod. No a dopoledne jsme potom jeli vlakem na Vsetin. Uplne narvanej vlak, nastesti jsme sedeli, ale Jaydi ne a ne spat a porad delal kraviny a nevedel co by.... nastesti usnul pak asi na pul hodky :angry: Pak jsme si vzali radeji tago, protoze kosa neskutecna tady! :confused:
Nasi nadseni z nej, mamka se rozplyvala...nadhera.
Dneska s mamkou peceme cukrovi, protoze kvuli pejskum nestihala nic. Jinak uz zbyva jen jeden pejsek (Maxik) Je nadherny. Ale snad ho nekam udaji...

Jo, vcera sel R s tatkou hned do hospy (ani jeden neumi druhou rec) a prisli pekne stati. R bylo tak spatne, ze jsem s nim musela 2x do toho mrazu na prochajdu :grinning: Ale prej tam bylo super :sweat_smile: No a dneska mu neni skoro vubec spatne.

Maly jeste trosku kasle a porad ma sopliky, ale je to lepsi. Zitra pojedu na Vsetin a neco koupim v lekarne. Potrebuju nakoupit i nejake jidlo pro nej.
Chvilku jsme byli venku, ale snih ho zase az tak moc nezajimal. Spis ti psi :o)

Ali doufam, ze jsi si poradne parbicku uzila!!! :grinning:
S hopsadlem super. I kdyz ja bych asi ty tri mesice nevydrzela mu to nedat :wink:

Sisi preju, at dopadnete na ko dobre. Nejaka debilni dr teda :angry: Jaydi je u dr docela v poho. Vzdycky potichu a jen hledi, co delaji...
S tchyni by mi to taky mrzelo. Skoda, ze ja nemam a nasi jsou daleko. To by bylo uplne neco jineho :frowning2:

Tak jsem chtela pozdravit a jdu na to cukrovi. R je s tatkou nekde venku, maly spi, tak mame klid.

Uzijte si krasnou nedeli, pa pa
20. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky všem, tak jsem minule zapoměla napsát že my máme stromeček za 250 kč borovičku, dovezl nám ji švagr až z Čech, jsou tam levné stromečky.
Petru no co už ale jinak doktorka je fakt dobrá, ale protivná.
Cukroví mám konečně hotovo, ještě ve středu vánočku a bude to.
21. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky,
dnes jsem balila dárky, no zdálo se mi to nekonečné, a to si myslím, že jich ani tolik není. Dárky balím ráda, ale teď jak je malý, a není na nic čas, tak to musí být šup, šup.
Jinak cukroví už mám taky hotovo, ale moc jsem to nepřeháněla. Dostaneme totiž ještě od dvou babiček :slight_smile: .
Bubo jaká byla pařba, doufám, že sis užila. Taky bych někam vyrazila. Je super, že se malému hopsadlo líbilo. Taky nad ním uvažuji.
Petru zdravím vás, jen přes kopec. Jak si to užíváte doma? Konečně jsem měla čas a koukla na fotky z oslavy. Jsou úplně super. Malý vypadal dost spokojeně a moc mu to slušelo. Měl na sobě krásné košile, no úplný frajer
:slight_smile: . Už chodí? Z fotek vypadalo, že roku ušel, že?
Sis šelest jsem měla jak jsem byla malá taky, ale v pubertě mi úplně zmizela. Tak uvidíš u Eli, třeba to zmizí taky.
Mějte se krásně.
pa, pa
22. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahojky holky,

Tak jsem na skok zase tady. Nejak na net nemam tolik casu. Ale mame se dobre. Mamka ma konecne od zitra volno, tak se vyspim i rano.
Dneska Jaydinek nic moc den, nevim, jestli ho netrapi zoubky. Ale sel spinkat v 7, tak snad bude noc ok. Spinka tady v pohode. Rymu ma porad, ale nastesti uz jen slabou a zakasle, jen kdyz dela kravinky a beha a pod.
Jinak vcera jsme byli na Vsetine, jen ja a R. Kosa jak neco, ale ok. Nakoupili jsme JAydinkovi par darecku, tak jsem byla spokojena a mam z nich radost :slight_smile:
Pak jsme si sli sednout na chvilku k Certovi (tam to mame radi) a ja si dala konecne svaracek :sweat_smile:
Taky jsme napekly cukrovi, jen par druhu, at mame aspon neco...
A dneska jsem davala jeste par inzeratu na net na posledniho pejska, co mame. Je nadhernej!

Chceme jit v sobotu na Stepana nekam na Vsetin parit, jeste nevime kam. Ale uz se tesim :grinning:

Pet vy musite mit darecku, ze jsi to baleni mela tak dlouhe :wink:
Dekujeme za komplimety fotecek :slight_smile: Jaydinek chodi uz od 9,5 mesice :wink:

No nic, budu koncit. R jde spat a ja jdu popijet vinko a kecat s mamkou :slight_smile:

pa pa
22. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky,
přejeme vám s Matyáškem klidné a pohodové Vánoce a do nového roku jen to nejlepší a splnění všech vašich přání. Mějte se moooooc krásně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pa
24. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky holky, přejeme Vám moc krásné svátečky. Ještě dneska jsme byly s Eli na procházce, tatínka máme nachlazeného, a tak byl doma.
Eli byla ze stromečku moc nadšená a z dárečku od babičky a děděčka, dostala zpívajícího čmeláka a tak se do rytmu pohybovala, no sranda.
Jsme si užívali jejich prvních vánoc.
Petru užijte si té pařby, my jedeme k tchýni, ale nějak se mi tam nechce, nějak se tam totiž necítím dobře. Vrátíme se v neděli a v pondělí jdeme k té doktorce s Eli.

Pet no vidíš a mě doktorka na můj šelest přišla až před 5 lety tak nevím jestli se to objevilo až pozdějc.

A jak vaši drobečkové prožili štědrý den?

Zatím se mějte fajn.
24. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj, mamči,
dva dny nám nešel net, takže se omlouvám, že přeju veselé svátky tak opožděně, takže popřeju aspon krásný nový rok a veselého Silvestra.
My Vánoce měli šílené, celý den celkem v poho, jen byl trošku nervozní páč se mu tlačil druhý zoubek (už je venku), večer jsem ho uložila, za třičtvtě hodiny řev jak kdyby ho mučili, úplně plný nosík, odsát se nedalo, protože mu to teklo non stop, tak jsme ho vzali ještě k nám do obýváku, rozbalili jsme mu další dárečky tak si hrál a pak v 10 vysílením usnul, v noci zas řev, plakal, že se dusil, neuvědomoval si, že musí dýchat pusinkou, lapal po dechu úplně zděšený, no hrůza noc. My ještě takovou rýmu neměli, tak to pro mě bylo trošku zděšení. Dnes už to bylo lepší, tak jsem zavědavá na tu noc. Jinak z dárečku radost veliká, nejlevnější slavily největší úspěch.
Stromek jsme nakonec sehnali u nás na dědině za 160.- korun, smrček přes dva metry, takže byl skoro zadara, nějaký pán prořezával les, takže proto tak levné. :wink:
26. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky,
prominte mi, ze jsem tu nebyla, ale nejak neni cas na net tedka. Porad nejake navstevy a pod, znate to.
Jinak Vanoce super, maly byl uzasny. Na vecu mel salat a file a darecky taky super. I kdyz nejlepsi byly snurky a papiry, ze? :sweat_smile:
Jinak ma zase rymu, uz me to stve. Asi mu lezou nekde zuby, protoze ma ruce pichle v puse porad.
Jinak je tu u nasich i bracha s pritelkyni a dvema pejsky, tak je plno.
Vcera jsme byli se znamyma zaparit. Na veceri U krbu a pak jsme byli ve Vive (nahore jenom) a domu jsme dojeli v pul 5 rano. Dopo me bylo spatne, ale pak nastesti ok. Dneska u nas byla babicka ze Bzence a stryc s rodinou z Usti nad Orlici. Zitra prijede bratranek s rodinou ze Kyova i s tetou (mamky segra). V utery chci na Vsetin neco dokoupit, nez odjedeme. Premyslim, ze bych koupila i nejaky sportak nebo golfky, ale uvidime jeste. No a ve ctvrtek uz pojedeme zpatky domu do Irl :sunglasses:
Akorat me stve, ze to asi nevyjde se sejit, maly ma tu rymu a nechtela bych, aby vase deti to taky chytli. A asi na Vsetin pojedeme i bez nej.

A co vy, jake byli vanoce a co deticky a darky? Musim vas docist...

Sisi tak zitra dobre poridte u dr :wink: A jaky byl vikend u tchyne?

No a ja debil jsem taky uplne zapomnela poprat krasne svatky a do noveho roku hlavne hodne zdravicka, pohodu, stesti a radost z deti :slight_smile:

Ali teda u vas nic moc s Kubikovou rymou :frowning2: Doufam, ze uz je to lepsi. A gratulka ke druhemu zoubku :wink: Stromecek super levny a super velky.

Holky, jestli budete chtit, taky mame fotky od nasich a z vanoc, tak mrknete:

http://picasaweb.google.cz/Petronuska/ProsinecDecemberUBabickyADedy#
http://picasaweb.google.cz/Petronuska/Vanoce2009#

Tak se mejte krasne a dobrou :o)
27. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahojte, takže ještě dopíšu z minula, Pařba dopadla parádně vypila jsem asi 4 piva, no byla jsem veselá, to byla ostuda v autobuse domů, ještě že jsem vystoupila správnou zástávku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Před vánocema přijela moje dobrá kamarádka z Itálie i se svýma dvěma holčičkama tak byli na návštěvě, no od malé asi Kubík dostal tu rýmu, ale ráda jsem je viděla a domlouvaly jsme se že zajdem někam, ale nevím jestli se z toho Kubí dostane, no snad jo jsou tu až do 6.1.Rýmu má furt ted už takovou tu co se nedá odsávat, tak chudák trpí a mám pocit, že ještě zuby do toho - no je to trápení. Takhle jsem si 1 Vánoce fakt nepředstavovala, ale což když to není nic horšího :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sisi - doufám, že jste u dr. dopadly dobře, Kubíkova obvodní je taky mimojiné kardioložka a moc dobrá a milá, škoda, že to máte tak z ruky, Ordinuje jako pediatrička u nás v Lešné dopoledne a odpoledne je ve VM jako dětská kardioložka, no ale to bys musela jezdit do VM a to je myslím zbytečné.
Jinak tchýně divná, když chce vidět vnoučátko tak se snad může sebrat a přijet, kor v totom počasí, kdy není zrovna rozumné tahat se s dítětem kdesi po venku a návštěvách, ještě když ví, že je Elinka náchylnější, Doufám, že já budu rozumná tchýně :grinning: :grinning: :grinning:
Petro - parádní fotečky. Už se vám to krátí, co?
Myslíš, že ty rýmy našich broučků můžou být i od zubů? Kuba má taky furt ruce v pusince a slintá jak bernardýn, jestli se mu netlačí další.
No ale máte nabitý program, kurníkšopa to musí být Jaydinek vydiven tolik lidí pořád.
Paraáda, že jste si užili pařbu, někdy je nutné vyhodit s kopýtka i za cenu, že druhý den bude špatně.
Pet - hopsadlo slaví úspěchy, ale je na něj ještě malý tak ti nemůžu napsat jaké je v akci, ale myslím, že je to super dáreček a určo se na něm starší děti vyřádí.
28. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
nějaké fotečky z Vánoc, tak jestli chcete tak mrkněte. http://picasaweb.google.cz/alcabil/Vanoce2009#
28. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky,
holky nemam cas tedka na psani. Zitra uz letime zpatky, tak dneska s nasima a brachou a jeho slecnou oslavujeme Novej rok.
UZ mjam trosku pobaleno, to je des toho vseho zase. Na cestu se vubec netesim, hlavne na ten vlak. BUde to dlouhej den.
Pak napisu, jak budeme tam a bude cas.

Ali krasne fotecky z vanoc. Kubik je moc hezkej a v te trikolce mu to moc slusi. :wink:

Vsem aspon dopredu prejeme krasny novy rok, hlavne hodne zdravicka v dalsim roce, hodne lasky a radosti z nasich prdolku.... :slight_smile:
Uzijte si hezky Silvestra
30. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Petro přeji štastnou a hlavně rychlou cestu.
rýma už nás, myslím, opustila, takže do nového roku vstoupíme zdraví a spokojení, doufám a totéž přeji i Vám všem! Trošku ti Petro nostalgicky závidím, Irsko mě vždycky fascinovalo, jsem asi hold věčný cestovatel a trošku mi to chybí, naštěstí je tady Kubítko a to mi ty toulavé botky brzdí, ale člověk to asi má v sobě, jestli se toto dědí, tak je jisté, že mi dítě při první příležitosti uprchne z hnízda, protože jsme s tatkou oba stejní.(I oba strejdové)No tak jsem si postěžovala, jsem v podvečer posledního dne v roce jakási naměkko :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 00:06  • Odpověz
Ahojky,
jsem jeste tu. Jen nakukuju, nez pujdu spat. Jsme docela hezky s nasima oslavili, jsem desne prezrana a i jsme neco popili. Ale super vecer. R jsem prekladala trosku Mrazika, tak sranda.
Ali klidne muzete nekdy prijet na par dni, nebo tyden.... letenky uz drahe nejsou a neni to tak strasne letet s malym. Aspon se zase nekam podivate.
Ja teda nevim, po kom to "cestovani" mam. Vsichni jsou v CR, jen ja vzdycky rikala, ze budu bydlet jinde :sweat_smile: A pak, kdyz jsem byla v Phe nejakou dobu, jsem si rikala, ze uz na to kaslu a ze budu teda v CR, tak jsme se najednou potkali s R a po par mesicich jsem odjela :sunglasses:

Jdu spat, tak dobrou a uzijte si zitrek!
31. pro 2009 v 00:28  • Odpověz
Ahojky,
krásný Silvestr a pěkný Nový rok.At vám miminka dělají jen samou radost :sunglasses:
V televizi nic není, to je fakt nejhorší večer co v televizi nedávaji nic! :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
Sisi - určitě si kup Betynku, máš tam vyfocenou Elinku - gratuluju.
Petro doufám, že jste dorazili v pořádku a už slavíte doma v Irsku.
Papa a mějte se moc krásně
31. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky,
přejeme krásný nový rok 2010. Hoooodně zdravíčka, štěstíčka a ať nám všem dělají naše dětičky samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Nějak jsem přes vánoce vůbec neměla čas nakouknout na net. Pořád návštěvy a když ne návštěvy, tak jsme si užívali tatínka, že byl doma a chodili na procházky ven. Včera jsme se byli podívat na ohňostroj pro děti, který byl už v 16.30 hod. a malému se ze začátku moc nelíbil, nějak natahoval a pak jak už si asi zvykl na ten rachot, tak byl nadšený. Bylo to fajn.
Jinak vánoce se u nás fakt vyvedly. Malý hrozně nadšený z dárečků, nejvíce měl radost ze stanu, ve kterém má takové ty kuličky. Do toho skáče každý den a dělá samé blbiny. A když jsme přišli na návštěvu ke známým, tak tam byl položený pod jejich stromečkem dárek, tak automaticky letěl k němu, že je jeho. No naštěstí byl. Jinak nevím, nevím :slight_smile: . No prostě sranda.
Petro jaká byla cesta, snad v pohodě?
Sis jak dopadla malá u dr.?
Bubo s tím cestováním je to stejné i u nás. Pořád bychom někam jezdili, ale teď to nějak moc nejde. V létě jsme byli na týden v Tatrách, bylo to super, i s malým. Ale hodně známých říkalo, že by si to netroufli někam jet s tak malým dítětem. Malý byl celou dovču v pohodě, tak si myslím, že to snad má taky po nás :slight_smile: .
Holky máte krásně fotky, snad až bude čas, tak vložím taky pár.
Mějte se moooc hezky
1. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky a vitejte vsechny v novem roce :o)

Tak zdravim uz z naseho domova v Irl. Cesta byla docela dobra, v porovnani cesty do CR. Vlak sice zpozdeni 25 min a pak letadlo vecer hodku, ale v pohode. Jaydinek byl super, ve vlaku nespal vubec, ale byl hodnej, chodil ruzne, porad lozil nebo slezal na kresla a pod. Jeli jsme nechte prvni tridou, ale uz priste budeme taky. Bylo daleko min lidi a hlavne cistejsi, vice mista a dobrej servis.
V Praze nas vyzvedla kamoska a jeli jsme na chvili k ni. Jaydi hned vytuhnul a spinkal asi hodku a pul. Na letisti byla pohodka, malo lidi. Tak ani nevadilo, ze jsme meli neco pres 3kg nadvahu :o) a tezke kabele do letadla. Jaydi si udelal na letisti kamose (19M), tak spolu ruzne chodili, tancili a objimali se, bouchali do veci a tak. No zabavili se jima i ostatni. V letadle jsme sedeli sami v rade, tak taky super. Maly spinkal celou cestu.
Silvestra jsme oslavili pri vyzvedavani baglu na letisti a pak nas R tata vezl domu.
Jako tady kosa jak blazen a snih! Takze kalamita, hrozne se jezdi. Ale jinak to vypada krasne :o)

Jaydinek nadseny ze svych hracek, jak je dlouho nevidel, nebo z tech novejch. Tak si krasne pres den zahraje, i docela dlouho sam :o)
Akorat ty noci nic moc. Kazdej den se budi kolem 5h, pak uz nechce spat. Nastesti R si ho bere dolu a ja spi jeste. Vcera dokonce skoro do 12h poledne :sweat_smile:
A tedka jdou asi zoubky Jaydimu, tak ma srajdy, cervenej zadecek, ruce porad v puse a vecer pobrekava. Az je mi ho lito. Nevidim ic, jen tecku u dvojky dole. U nej ty zuby lezou desne pomalu, to je hruza.

Mame jeste par fotecek tady, jestli se chcete podivat: http://picasaweb.google.cz/Petronuska/ProsinecDecemberUBabickyADedy#5422246384795520114

Vcera jsme tu meli cele odpoledne R oba brachy s manzelkama a detma. Takze bordel desnej, ale jinak hezke odpoledne.
Dneska budem jen odpocivat a pujdem asi na prochajdu po obede. Varit nemusime, mame ze vcera :o)

A co holky vy? Jak jste oslavili Novej rok? A nejake predsevzeti?

Pet super, ze vanoce u vas se vydarily. Malej musel byt uzasnej se stanem s kulickama :dizzy_face: A super u znamych s tim dareckem :grinning:
S cestovanim se neboj. Deti jsou odolne a zvladaji kolikrat vic, jak my. Ja s malym letla poprve kdyz mel 2M a to musel zvladnout letadlo a vlak 4h. Plus to vsechno okolo. Ale bylo to jednodussi nez ted, kdyz neusedi teda :wink:
3. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Přeji Vám a Dětem do Nového roku hodně zdravíčka, pohodičky, štěstí a ať Vám děti dělají smaou radost.

Tak konečně mám trochu času ,tak jenom v rychlosti sem koukla a píšu.
Máme teď hodně náročné období, malá bude mít ve středu 1 rok a už nám chodí návštěvy. O svátcích jsme pro změnu cestovali zase my. U tchýně a u našich a mezi tím jsme zvládli kardio, naštěstí je to beze změn je am nějaký šelest, který prý může a nemusí přejít v ten normální dětský, Eli tam má někde dírečku která je zatím stejně velká jako minule. Na kontrolu jdeme zase za půl roku. Máme s ní zacházet jako se zdravou a až začne chodit tak ji máme nechat v takovém tempu jaké ona sama zvládne.

Dárků Eli dostala hodně, u mého bráchy měla dokonce pod stromečkem kolíbku pro panenku ( domácí výroba) je moc krásná a ELi se v ní teď někdy houpá.

Petru jsem ráda, že jste si to tady užili a je škoda, že jsem se někde nesetkaly.

Bubo já na Betynku úplně zapoměla, díky za připomenutí, zítra si ji koupím. Ani jsem nedoufala, že tam malou dají posílala jsem tam foto v prosinci.

Pet tak to je super, že malý tak dovádí ve stanu, a s tím dárečkem to je sranda. Malá z toho ještě moc rozum nemá tak po jiných dárcích se nedívala.
3. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
No radši jsem to odeslala jelikož se mi už několikrát stalo že se mi to neodeslalo.

No ještě mám novinku, malé se na Silvestra prořezala čtvrtá stolička a na Nový rok zase první špičák.
Jinak minulou noc asi 3/4 hoďky plakala a ne a ne usnout, to ji tak trápí zoubky, chudinka malá , nevěděla jsem jak ji mám utěšit.

Petru a Bubo, malá ze začátku taky měla hodně rýmy když jí lezly zuby.
V říjnu jí dokonce trvala 14 dní ale to byl teda síla jak ji měla silnou.

Tento týden se chystám na dortík, tak doufám, že mi to malá dovolí, abych jí ho upekla, ještě mají přijet Eliščin děděček a babičky, švagrová s Honzíkem no a ostatní rodinné osazenstvo.
Tak ještě jdu mrknout na vaše fotečky. :wink:
3. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Všechno nejlepší Elince,hodně zdravíčka a spokojenosti!!!! Doufám,že se dortík podařil a Elinka si pěkně užívá!!!!

Taky Elišce gratulujem k plné pusince zoubků!

Dnes jsem taky objevila horní "čarečku" a nejsem si jistá,jesli nelezou oba dva, ale Kubík je celkem v poho, tak doufám, že ho to nebude trápit než to vyleze úplně.

To je ale nadílky sněhové co? Sisi už jste vyzkoušely sánky? My jsme dostali od našich mamka je kdesi vyštrachala, ale nemám ohrádku,tak jel dnes Ivan shánět do města a ted mě volal, že v celémměstě není, tak jsme to podcenili. Nejhorší na tom je, že se s kočárem nikam nedostanu,páč obec kašle na nějaké odhrnování :rolling_eyes: ,tak jsem se dnes trápila na pouze uježděné cestě,abych Kubíka uspala, on doma dopoledne neusne, tak jsem jako blázen tlačila kočár závějema, delší prochajda vůbec nehrozí. :angry:

Pet - ten domek s kuličkama je pro děti super, pochvalujou si to všechny mé kamarádky, tak asi taky později pořídíme,můžu se zeptat na kolik to vyjde a kde jste to kupovali? a dáreček u známých - dobré překvápko.

Petro - tak to cestování máte za sebou, no pohoda s tím sněhem doma, v česku nic a v Irl. máte nadílku. Tady dnes naflákalo hrůza sněhu, ale je to krása, jak je všechno bílé, doufám, že to chvíli vydrží, protože na ty sračky jak to taje se netěším :unamused:
Na Silvestra teda pěkná nuda, v TV nic, pustlila jsem si video o půlnoci jsme si připili kyselkou a šli spát a předsevzetí? Raději si pár let nic nedávám,protože jsem to nikdy nesplnila, tak raději nic at nejsem ze sebe neštastná a nemám výčitky.
Příští rok na Silvestra si musíme někoho pozvat, at je větší sranda. :grinning:
6. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky,

chceme taky popřát všechno nejlepší Elišce k dnešním narozeninám. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Určitě jste si to užili, že? Je to šílené, jak to letí.

Petru tu nadílku sněhovou máme vlastně teď u nás. Nedá se pořádně chodit ani ven. My sáňky doma máme, teda jsou po mně. Ale tak snad postačí. No jenže ještě jsme je nepoužili, neboť se mi zdají být dost těžké. Takže to necháme, až budeme mít tatínka doma a vyrazíme o víkendu. :slight_smile: :slight_smile: Už se těším. Sice moc sníh nemusím, ale bude to aspoň sranda.

My na rýmu moc netrpíme, teda nechci to zakřiknout. Zatím jsme měli jen tu zadní rýmu, která neteče, jen malý chrčel. Trvala asi 14 dní. Takže jsme nepoužívali ani tu odsávačku.
6. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Ahojky
Díky holky za přáníčka, čas letí opravdu jako bláznivý. Malé jsme včera koupili odrážedlo a dneska z toho byla vyjukaná jak se jí líbilo, no sranda.
Dortík se povedl, je moc dobrý ani jsem to nečekala i Eličce chutnal, no od maminky :slight_smile: .
Sáňky jsme testli dneska odpledne i s tatínkem jak se vrátil z práce a malá si v nich pospala.

Bubo to tlačení kočárku je fakt o hubu v takovém sněhu. Já si pamatuju minulý rok taky hodně sněžilo a já musela s malou na odběr krve na polikliniku, sem myslela že mě mrskne, sem došla pěkně schvácená a vyplyvlá.

Jo a my byli na Silvestra doma, mrkli jsme v půl páte před kulturákem na dětský ohňostroj, malé se to moc líbilo a potom si malá schrupla v kočárku, šli jsme domů a manžel dokonce vytuhl pře půlnocí, tak jsem to taky zabalila a bylo to. Přípitek byl až druhý den.

Až budeme mít fotky v Pc z narozek a vánoc tak je potom hodím do albíčka.
Vaše fota z vánoc jsou super, moc to tam drobečkům i vám sluší.
6. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ahojky holky,
nestiham tu sem moc chodit ted, tak se omlouvam. Zitra napravim a napisu konecne.
Jinak teda opozdene, ale prece.

Elisce prejeme vsechno nejlepsi k jejimu prvnimu rocku, hlavne hodne zdravicka, lasky od vsech, super rodice a at je porad moc sikovna :slight_smile:

Jo a videla jsem fotecku v Betynce, taky ji mam, a krasna fotecka. Eliska tam vypada moc pekne :dizzy_face:

Tak zatim pa pa a dobrou noc vsem :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.