• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Ahojky maminky,těhulky a snažilky.
Už jsem zakládala jednu diskusi a šla jsem na to asi špatně. :sweat_smile:
Nicméně............nechávám tady prostor všem z Východních Čech,budu ráda,když se tu bude probírat a plánovat cokoliv. :slight_smile:
Hlavně bych chtěla poprosit,aby se tu zbytečne nevyvolávaly konflikty a byla bych ráda,kdybysme si tady mohly napsat svůj názor,aniž by ho chtěl někdo ukamenovat. :wink:
Takže kdo rád vyvolává konflikty,ať sem radši nechodí.Děkuji a těším se na pohodovou debatu. :slight_smile:
12. lis 2007 v 17:36  • Odpověz
ted jsi to napsala tak hezky, ze se tady urcite nikdo nikdy nepohada....ja jsem zbehlik prazskej, ale ve VC jsem stravila vetsinu zivota...
12. lis 2007 v 17:42  • Odpověz
autor
Kristi...........jé,to bych byla ráda.
Vůbec neva,že si z prahy,hlavně že si nějak s tímto krajem spjatá. :wink: Já jsem pro změnu zase náplava,ale líbí se mi tu. :sweat_smile:
12. lis 2007 v 18:01  • Odpověz
Karotky, a vy bydlite primo v Pardubicich??
12. lis 2007 v 18:02  • Odpověz
tak já se hlásím do této diskuze...
bydlím v Květný,okres Svitavy..kousek od Poličky :slight_smile:
12. lis 2007 v 18:03  • Odpověz
autor
Kristi.........(omlouvám se za to "p" :grinning: -jsem čech jako noha)bydlíme přímo v Pardubicích.Jestli víš,kde je věznice. :confused:
Vladu..........vítej.Jsem ráda za každýho novýho človíčka. :slight_smile:
12. lis 2007 v 18:09  • Odpověz
Karotky vim, jak je Shellka,ze?
12. lis 2007 v 18:10  • Odpověz
karot, můžu k tobě?? :wink:
12. lis 2007 v 18:13  • Odpověz
A ja? :slight_smile:
12. lis 2007 v 18:17  • Odpověz
autor
Luuci..........to víš,že jo. :slight_smile:
Kristi..........jo,jo.A kdybys najela do Sakařky,tak bydlíme na poloviční cestě ke Kostelíčku. :wink:
12. lis 2007 v 18:19  • Odpověz
Tak já se někdy stavím! :wink: Teď jdu vařit večeři a nakrmit draka :sweat_smile:
12. lis 2007 v 18:21  • Odpověz
Zdravím Karotku a všechny ostatní...
Nechápu, proč jsi utekla z diskuze, kterou jsi sama založila. Vždyť se tam právě dělo to, co si přeješ tady, aby mohl každý říct svůj názor. Bohužel tam člověk nemohl svůj názor vyjádřit bez toho, aby ho ostatní neukamenovali. A nevztahuj to prosím jen na sebe.
Holt se občas stane, že se lidi nepohodnou, ale pokud mezi sebou mají, měli by to řešit, a ne utíkat. Nejsem asi jediná, koho mrzí, že takto reaguješ.
Nechci tím vyvolávat konflikt, naopak mám snahu to řešit a zbaběle neutíkám.
Snad se tě to nedotkne, pouze jsem vyjádřila svůj názor.
12. lis 2007 v 18:22  • Odpověz
Karot, to uz je na me mooooc, ja se stavim ve Steak stationu a tim to pro me konci,ale na Silvestra budem v Pard. tak se docela tesim..
12. lis 2007 v 18:22  • Odpověz
autor
Knuffel...........jsou vítáni všichni, kteří sem přijdou s dobrým úmyslem. :wink:
12. lis 2007 v 18:24  • Odpověz
autor
Kristi...........jééééééééééééé,.........to bysme se mohly někdy sejít. :sweat_smile:
I do toho Steak stationu bych došla...........chodím na Dubinu každý den. :wink:
A konec konců..........uvidíme,kolik se nás sejde tady a třeba časem uskutečníme nějaký hromadný sraz. :wink:
Luuci.........tak jo,ale dát předem vědět.Jestli chceš,písnu Ti mobil do IP. :grinning:
12. lis 2007 v 18:30  • Odpověz
to by bylo fajn, ja tam jezdim vcelku casto..mam tchyni v Mikulovicich a nas nej kamos se tedka stehuje z Chrudimi na Tr. Miru,takze tam budem peceny vareny..
12. lis 2007 v 18:31  • Odpověz
Karotky, proc jsi odesla z Pardubic a okoli? Ja tomu moc nerozumim...ale pripadne do toho nebudu strkat frnak.
12. lis 2007 v 18:32  • Odpověz
karotky, ty ignoruješ záměrně? Proč to děláš? Píšeš, že chceš, aby mohl každý veřejně vyjádřit svůj názor, ale když ho někdo vyjádří, tak ho neakceptuješ?
Vždyť jsme lidi a vždycky se můžeme domluvit ne?
Podívej se, jak to dopadlo se siss. Copak to za to stojí?
A možná by bylo rozumné, kdybys zamkla tu první diskuzi.
A nepřehlížej. Tvůj názor mě zajímá.
12. lis 2007 v 18:33  • Odpověz
karotky: hurá, jsem ráda, že jsi to udělala, nejsem registrovaná dlouho, párkrát jsem se zapojila do diskuse Pardubice a okolí, ale vzdala jsem to. Nedalo se to číst, hlavně některé sebestředné pipky, co si myslí, že jsou snad nejchytřejší na světě. Díky. Doufám, že se tady budou řešit nějaké normální věci ze života a že se jenom pár slepiček nebude hádat o to, kdo má pravdu....
12. lis 2007 v 18:35  • Odpověz
heleno, to máš na mysli mně? Proč urážíš? Tebe někdo snad uráží? Vždyť jsme na diskuzi a diskuze je od toho, aby si lidi vyměňovali názory, ne? Nikdy nebylo mým cílem někoho urážet a pokud se tak stalo, omlouvám se. Ale takové jednání je divné :unamused:
12. lis 2007 v 18:36  • Odpověz
se reklo, ze tady se hadat nebude ne? tak nebudte vztahovacny a kazdej do svyho...
12. lis 2007 v 18:37  • Odpověz
Kristi, já jsem jen neměla možnost si s karotkou vyříkat, co se jí nelíbí. A ona utekla. A se ještě přidá další, která mně nazve "sebestřednou pipkou". Tak nevím, tohle není normální :unamused:
Každý si chce rád popovídat, ne?
A hlavně já problémy chci řešit, když nějaké jsou.
Ale když se pak někdo takto vyjádří, člověk nestačí zírat.
12. lis 2007 v 18:39  • Odpověz
autor
Helčo..........díky. :wink:
Kristi.........od Mikulovic jsou kousek Medlešice a je tam soukr.pivovar.Mají tam krásné hřište pro děti a pokud máš ráda nepasterizované pivo,v létě tam zajedeme. :wink:
12. lis 2007 v 18:39  • Odpověz
ja do toho nevidim,ani nechci....tak si to vyrikejte po IP a hotovo..
12. lis 2007 v 18:40  • Odpověz
karotky: proč to děláš? Ty nemáš zájem to urovnat?
12. lis 2007 v 18:40  • Odpověz
kristi, karot si to po IP vyříkat nechce, tak proto se snažím aspoň tak.

karotky, tak mi na rovinu řekni, že nemáš zájem a je to.
12. lis 2007 v 18:41  • Odpověz
janav: udivuje mě, jak jsi se neomylně poznala..........
12. lis 2007 v 18:42  • Odpověz
helena: nechápu proč jsi tak zlá.
Karotky, v Medlesicich na pivku jsem parkrat byla s muzem a kamosema, prinesli jsme si i toceny domu :grinning: :grinning:
Holky, tak já se taky hlásím. :wink: Ještě nedávno jsme bydleli tak střídavě ve Stěžerách, což je kousek u HK. Teď bydlíme kousek od Trutnova, ale sháníme pozemek poblíž Hradce, páč Péťa si na ty kopce tady jaksi nemůže zvyknout. :grinning:
12. lis 2007 v 18:44  • Odpověz
ja se vzdalim, dokud si to nevyresite... :cry:
12. lis 2007 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 69
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.