• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
.a teď budou Vánoce a já budu péct a to moje věčné uždibování a ochutnávání...a ochutnávání jinde...no nevim zda se mi váha vrátí a to mi chybí zhubnout ještě celých 7 kilo!
15. lis 2007 v 11:12  • Odpověz
Monci, tak to já sice péct budu, ale uždibovat a ochutnávat budu jenom při pečení, páč to cukroví moc nemusím. Radši si dám maso. Ale musím říct, že mi chutná některý těsto. :sweat_smile: Jsem asi vážně divná. :sweat_smile: :sunglasses:
A odkud jsi z Hradce jestli se můžu optat?
15. lis 2007 v 11:15  • Odpověz
to já jsem taky masožravka! už se těším na tatarák!
a těsto sirové je mňam...zustalo mi to od dětství....miluju těsto na knedlíky..,anebo ti na cukroví..
jsme divné obě.... :grinning:
15. lis 2007 v 11:50  • Odpověz
Monci, jj ale na cukroví je nejlepší. Si pamatuju, jak jsem vždycky vylízávala misky. :grinning:
15. lis 2007 ve 12:10  • Odpověz
Dobré ráno holky,
koukám, že toho tloustnutí o Vánocích se taky bojíte. :sweat_smile: Já tento rok naštěstí cukroví nepeču. Rodiče nám toho, jak je znám, naloží až až. Aspoň mi ubudou ty ochutnávky a uždibování z těst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky mi ještě do předtěhu váhy chybí 4 kila a nevím, jak s tím zatočit, jde to hrozně pomalu. :frowning2:
16. lis 2007 v 09:45  • Odpověz
Ili, tak já se toho tloustnutí nebojím, páč horší to už snad ani nemůže být. :sweat_smile: Já jsem před těhu měla cca 57kg a teď mám 62kg, což by mi vyhovovalo nebýt ovšem toho příšernýho špeku. :angry: Ale co s ním, když jsem líná cvičit. :grinning:
16. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz
Já jsem na tom podobně. Váhu před těhu jsem měla 58kg a teď taky 62 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přesně, jak říkáš, o té váze to až tak není, jako o tom špeku! :angry: A to se snažím poctivě cvičit. Kondička se mi sice spravila, ale špek si visí vesele dál :grinning:
16. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak sme byly poprvé s Anetkou u kadeřnice. Nééé, že bysme ji nechali stříhat, ale byla tam se mnou. Chovala se přímo ukázkově, vzbudila se přesně když mě kadeřnice dofoukala. Pak sem ji tam nakojila než kadeřnice ostříhala a učesala moji mamku a vyrazily sme ještě ven. Prostě správná ženská, nechá maminku, aby byla krásná :dizzy_face: :grinning:
16. lis 2007 v 19:40  • Odpověz
Luci, tak to máš dobře zařízený. Jsem zvědavá až půjdu k tý kadeřnici do toho Hradce jestli mě Páťa bude taky tak skvěle chápat. :slight_smile: Ale je to už velkej kluk, tak snad jo. :slight_smile:
16. lis 2007 v 19:55  • Odpověz
holky, tak to jste dobré, že berete prcky sebou :wink: .
Já mám kadeřnici na Moravě, tak prcku vždycky nechám pro jistotu u rodičů. Kdyby tam spustila, asi bych z toho byla dost nervák. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vždycky jsem ráda, že tam můžu zajít, beru to spolu s nethy totiž za jakousi moji kulturní akci :grinning:
16. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz
Kájo máte už po půlroční prohlídce u doktora? Máme ji v úterý a nevím, co od toho čekat. Asi klasika, vážení, měření.. Hexy už máme naštěstí všechny za sebou. Chci se jí zeptat na reklamovaný Prevenar, zatím nejsem ještě rozhodnuta, jestli očkovat, nebo ne. :confused:
16. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz
No nic holky, jdu potrápit špek. Mějte se pěkně. :wink:
16. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz
Ilčo, ty takhle večer cvičíš??? :fearful: :fearful: Tak to tě obdivuju!!! :sweat_smile: Já si zatím akorát stěžuju a nic s tím nedělám!! Trochu se bojím prvního poporodního sexíku, až mě manža uvidí v celé mé "kráse" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu muset pořádně zatáhnout žaluzie a asi radši rozbiju lampu na ulici, aby byla faaakt pořádná tma! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz
Ili, tak já když někam jdu, tak mi Páťu třeba hlídá mamka nebo babička. Jenže ty v Hradci nejsou a den bez něj bych nevydržela, kže musí se mnou. :slight_smile: Jináč my jdeme na půlroční v pondělí, tak ti pak poreferuju, abys věděla, co od toho čekat. Páťa už má hexy taky všechny akorát ho čeká ještě poslední Prevenar. Ale myslím, že to bude zase vážení, měření, zkontroluje psychomotorický vývoj apod. :wink:
16. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz
Luci, však ještě máš s tím cvičením čas, koukám, že jsi čerstvě po 6.nedělí.Já jsem začla něco dělat až asi po 2.měsících.S břichem ještě později, dost mě to bolelo kolem jizvy. Taky jsem uvažovala, jak to zaonačit při tulení. :slight_smile: Jsem myslela, že manžovi raději rovnou hodím pytel na hlavu! :grinning:
Kajo, vy už máte i ten Prevenar? To jste teda šikovní :wink: A já pořád přemýšlím, jestli to nebude na prcku moc, v jednom roce tolik vakcín. Při poslední hexe měla teploty kolem 38,6, prožívala 2 dny úplně hrozně. :frowning2:
17. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz
Ili, já jsem slyšela a i po konzultaci s Dr., že je to lepší dřív. Ale nedávali jsme mu je najednou. A snášel to celkem dobře akorát při tom prvním Prevenaru v noci neklidně spal, ale pak už dobrý. :slight_smile:
17. lis 2007 ve 13:46  • Odpověz
Jé já to špatně spočítala, Lucce už jsem fikla něco navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kajo, tak to já se taky v úterý na to poptám doktorky. Asi jí to taky nechám píchnout. Kolik jste za to všechno platili?
17. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz
Ili, no za každou jsme platili 1700,- a od pojišťovny jsme dostali 1000,-. :wink:
17. lis 2007 ve 14:54  • Odpověz
Kájo, dík za info. :wink:
17. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata!
Tak jsme se včera odpoledne vrátili.
Ve čvrtek ráno manžel hořel nedočkavostí,tak se muselo vyjet o půl hodiny dřív,než jsem měla v plánu(nedokáže pochopit,že se denní režim řídí podle Adama :confounded: ).Samo,že po půl hodině mělo být krmení,tak jsem ho chudáka krmila na benzínce v Jesničánkách. :sweat_smile: Když jsem chtěla počkat,až si odkrkne,neměla jsem šanci.Manžel mě uzemnil slovy:"Jedem,
19. lis 2007 v 08:35  • Odpověz
autor
dokud není zácpa!" :sweat_smile:
Tak Ádínek sice v sedačce usnul,ale po půlhoďce si krknul jak nad sebe,tak pod sebe :grinning: a klidně chrněl dál.
Tak jsme zastavili v Nasavrkách a musela jsem ho převlíct.Pak už do Telče nezvracel..........neměl co. :sweat_smile:
Prodloužený víkend jsme přežili bez úhony,ikdyž ten 3.den mi docházela slova.Hádat jsem se nechtěla a neutrální témata nějak docházela. :confounded: Musela jsem se ale smát tomu,když ségra(studující v Brně)3krát denně prozváněla tátu,aby jí zpětně zavlal,jak se vyvíjí situace.
Maminka(jakožto babička)se nezměnila a dokázala na Ádovi jenom sledovat,kde se mu vyrazil kdejaký pupínek,proč "pořád" brečí a přoč nespí celý den :grinning: .
Ale můj táta se alespoň snažil.Byl s ním dokonce sám i na procházce. :wink:

Mamka se v pátek rozhodla koupit Ádovi pár hraček a dodala:"To má na Vánoce!" :sweat_smile:
Takže do Telče se necpu.Stejně nemáme zimní gumy. :grinning: Vánoce budeme slavit doma a ve třech.
19. lis 2007 v 08:47  • Odpověz
Ahojky,
Karot, tak jste to tam vydrželi až do neděle? Super, koukám, že se to pomalu všechno začíná obracet k lepšímu :wink:
My jsme nakonec to věčné otloukání hlavičky o plovoučku vyřešili přece jen ohrádkou. Zprvu jsem se tomu dost bránila, připadalo mi to takové smutné, že se Lili třeba ke mně nemůže dovalit, když jsem na sedačce, ale už si obě pomalu zvykáme. :wink: Koupili jsme jí dřevěnou, je dost velká, 120x120 cm.
19. lis 2007 v 09:48  • Odpověz
autor
Ilčo.........moje mamka si ještě na novou situaci nezvykla,ale má v plánu 5 vnoučat. :grinning: Jsem zvědavá,jak to hodlá zvládat,až se jí tam na prázdniny všechny děti nahrnou a bude se o ně 2 měsíce starat. :sweat_smile:
Budu tam jezdit,jen když o to projeví zájem a fakt na ty 2 dny to bude bohatě stačit.Pak už fakt nevím,o čem se bavit. :grinning:
To s Věrou nebo s Tebou,nebo s Andulkou je to fajn.To o mluvení nemůsím vůbec přemýšlet. :wink:
Tak to je fjn,že jste sehnali tu ohrádku.Ono fakt jiné řešení asi není. :confounded:
No,nic...........manžel přišel na oběd,tak se loučím.Mrknu sem odpoledne nebo večer.
Pa a hezký den všem :slight_smile:
19. lis 2007 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dneska byli na půlroční prohlídce a dostali jsme poslední včeličku, další prý bude až tak na 15ti měsících nebo tak nějak. Páťa má 8kg a 71cm a obvod hlavičky 43,5cm. Celou dobu se na paní doktorku usmíval a vyjímečně ji ani nepočůral. :slight_smile: Pak od ní ještě dostal kašičku s hruškama. :slight_smile: Taky nám řekla, že nějaká naše příbuzná minulý týden porodila, tak ať to vyřídím babičce. :slight_smile: Sice pořádně nevím, která to je, máme těch příbuzných tolik, že se v tom začínám ztrácet, ale to nevadí, i tak mám hroznou radost. :dizzy_face:
19. lis 2007 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky, Kájo díky za info, jsem zvědavá, jak zítra dopadneme my. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Před chvilkou jsem se dozvěděla, že jedna moje známá má chudák už podruhé zamlklé těhotenství a jde na čištění. Úplně mi z toho ještě teď běhá mráz po zádech, jak mi volala a brečela. :rolling_eyes: To je děs! V dnešní době je pořád větší zázrak přivézt dítě na svět. :unamused:
19. lis 2007 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak sme doma od našich! Bylo tam jako vždycky skvěle, jem mě chytnul žlučník, tak ted trochu trpím!! Člověk nic nejí kvůli prdíkům, aby se malá netrápila a i tak mě to chytne!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

karot, to je dobře, že to u vašich proběhlo v klidu!! :wink:

Kájo, to je super, že ste na kontrole dopadli dobře!! :wink: 8kg, to je pěknej kousek! :wink: Sem zvědavá jak to budu nosit! Už těch skoro 5 se pěkně pronese! :sweat_smile:

Holky, nevíte jak je to s tou Hexou, jak bylo ve zprávách, že jí je nedostatek a na všechny děti nevyjde???
19. lis 2007 v 15:45  • Odpověz
Ahoj Luci, my jsme dostali všechny 3 v poho. Ale čert ví,jak to je v Pardubicích :confused:
19. lis 2007 v 15:53  • Odpověz
Luci, jj těch 8kg už se dobře pronese, ale tak hlavní je, že mu chutná. :slight_smile: My jsme dostali všechny tři hexy taky v pohodě a když jsme dostávali tu druhou, tak zrovna říkali, že s nima je problém a že chybí a přitom jsme ji dostali úplně normálně.
19. lis 2007 v 16:01  • Odpověz
autor
Ilčo...........moje řeč. :wink: Já to jako zázrak brala.Do poslední chvíle jsem si nebyla jistá tím,že to dopadne dobře.A tak jsem si na mimčo doma(kromě postýlky)nic radši nepřipravovala,abych to pak trpně nemusela uklízet. :sweat_smile:
A pak jsem kmitala jako blázen,když jsem se vrátila z porodnice. :grinning:
Luuci.........taky jsem se divila. :grinning: Ale spíš to bylo tím,že jsem na určité poznámky radši nereagovala. :sweat_smile: Jinak by to bylo pořád dokola. :confounded:
Luuci...........kam chodíte k mudře?
Já se na to ptala minule Adámkový a ta mě ujistila,že je zásobená.Dokonce jsem se dozvěděla,že když nenaočkuje jedno dítě,tak vyfasuje 100 000kč pokuty. :confounded: Takže si myslím,že to na Pardubicku nehrozí.Ve zprávách tenkrát mluvili o Královehradeckém kraji. :wink:
Jinak my měli očkování o měsíc zpožděné,kvůli TBC(nevyhnisal nám vpich a půjdeme na přeočkování).
Kaju..........tak to je teda pěknej kousek.Taky se pronese,viď?! :sweat_smile:
19. lis 2007 v 17:35  • Odpověz
karot, my chodíme taky k Adámkový!! :wink: To sem ráda, že to očkování maj, sem se jí ted zapomněla zeptat, jak sme byly na kontrole! Adámková je hrozně hodná!! Sem ráda, že chodíme k ní! :dizzy_face:
19. lis 2007 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.