• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Tak teď jsem taky ráda,že k ní chodíme,ale ze začátku jsem z ní moc nadšená nebyla. :sweat_smile: Asi to bylo tím,že byl Áda uřvanej a každou kontrolu(do 4.měsíce)jsem s ním protrpěla.Kolikrát byl tak v křeči,že mu nemohla prohmatat břicho a když jsem po ní chtěla,aby mi poradila,co s ním mám dělat,tak mi řekla,že si mám koupit gymbalón. :sweat_smile: Ale neřekla mi,na co konkrétně ho mám použít.Pak mě docela propichovala očima,když jsem přišla o mlíko.Sama jsem z toho byla mimo a ona mě dorazila větou:"To se taky o sebe musíte starat,abyste měla mlíko!" :rolling_eyes:
Teď se mě při každé kontrole ptá,jestli kojím,ikdyž má v kartě,že jsme od 5.týdne na Nutrilonu.Nejde jí do hlavy,že k ní chodíme jen na prvenci a krom očkování po ní nic nechceme. :grinning:
Ale je to jedna z mála doktorek,která se snaží neléčit všechno antibiotiky. :slight_smile:
19. lis 2007 v 18:38  • Odpověz
Karot, jj ta váha už je celkem znát. :slight_smile: Ale tak hlavně, že mu chutná. :slight_smile:
Jinak to vypadá, že se možná budeme stěhovat. :confused:
19. lis 2007 v 19:01  • Odpověz
Kájo, kam?? :confused: :confused:
19. lis 2007 v 19:05  • Odpověz
Luci, no zřejmě někam k Hradci. :astonished:
19. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz
autor
Kaju............tak to stěhování nezávidím.Já jsem ráda,že(krom Ádova pokoje)už nic nikam stěhovat nemusíme.Nesnáším to. :rolling_eyes:
Mě stačí,když jednou za 3 roky vymalujeme a musím přesvědčovat manžela,aby nechal nábytek tam,kde byl původně(dědičná mánie :grinning: ).
Áda se už taky začal vybarvovat.Naštěstí bude asi po mě............usne jen v postýlce v ložnici.Jinde ne. :grinning:
19. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz
Karot, tak to mě stěhování nevadí a navíc to ještě není jistý. Ale co se týká toho nábytku, tak ten mě baví přemisťovat, nemám ráda, když je to pořád stejný. :sweat_smile:
19. lis 2007 ve 20:33  • Odpověz
autor
Tak to byste se k sobě(s mým manželem)hodili. :wink:
Tak to já zas mám ráda věci na svém místě. :grinning: Třeba mi trvá tak 3 dny,než si zvyknu na jinou postel a konečně se pak vyspím. :sweat_smile:
19. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz
No tak to mně je úplně jedno, kde spím. :grinning: Já bych mohla pořád něco předělávat, rovnat a měnit. :slight_smile: Teď si zařizuju si zařizuju nahoře u rodičů jednu místnost. Je to vlastně můj pokojíček, ale teď z toho chci udělat takovou malou knihovničku, dám si tam spoustu kytek a chci si tam koupit ty ratanový křesílka apod. :slight_smile:
19. lis 2007 ve 21:09  • Odpověz
Kájo, chcete stavět domeček nebo budete nějakej kupovat??? My chcem koupit nějakou parcelu, ale stavět chcem až za pár let! Teď bydlíme v centru a zatím nám to vyhovuje, ale určitě jednou domeček chtít budem!

Mě taky baví pořád něco zařizovat a předělávat! Nedávno sme dobudovali byt a já už mám absťák a něco bych zas dělala! Tak aspoň kupuju různý doplňky a měnim to! Teď sem dělala aspoň vánoční výzdobu! To miluju!! :dizzy_face:
Už se tšším až budem jednou dělat výzdobu s Anetkou a budem píct vánoční cukroví!!

Holky, budete letos píct cukroví?? Já asi jen pomůžu mamce! Manža ho stejně nejí a naši ho vždycky pečou hromadu, tak dostanem! :wink:

A jak budete trávit Vánoce?? My se střídáme u našich a u tchýně a letos budem u tchýně!! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz
Luci, tak mi zatím chceme koupit nějakou parcelu a na ten domeček nejdřív něco naspořit. :slight_smile: Jde o to, že Péťa si tady jaksi nemůže zvyknout na ty hory atd. a chtěla by zpátky k Hradci, kže nad tím teď uvažujeme.
Já už se nemůžu dočkat, až budu zařizovat Páťovi pokojíček. :dizzy_face: Vánoční výzdobu ještě nemám, ale taky se na ni chystám a pořádně si to užiju. :slight_smile:
S tím cukrovím to asi moc přehánět nebudu, páč ho nějak moc nejím akorát tak ještě linecký s marmeládou a Péťa to taky nejí. Tak jenom tak pro návštěvy. :slight_smile:
No a o Vánocích už jsem tady psala. :slight_smile:
19. lis 2007 ve 21:58  • Odpověz
autor
Holky............jako výzdoba bytu mě baví,ale neustálé stěhování nábtku teda ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už se těším,až si na Vánoce vyzdobím okna,koupíme(konečně :slight_smile: )živý stromeček a napeču nějaké cukroví.Ale s pečením to přehánět nebudu.Já moc na sladké nejsem a tak upeču jen ty druhy,které manžel "může".Takže to jistí linecké,vosí hnízda a vanilkové rohlíčky.
Koupíme 2 kapry(já můžu rybí řízky klidně 3 dny po sobě :grinning: ),............a vlastně to budou naše 1.Vánoce,které si uděláme podle sebe. :grinning:
A ještě k těm Vánocům.Včera jsem tu napsala přímo slohovou práci :sweat_smile: a vůbec se mi to neodeslalo. :rolling_eyes:
Takže u našich to měla v ruce moje babička(teta mamky :wink: ).Je věřící,takže nám předčítala z Kat.týdeníku o Ježíškovi.Pak jsme se pomodlli Zdrávas a Otčenáš.Zasedli k večeři.První chod byla rybí plévka a další kapr s bramb.salátem.Pak se uvařil uvařl čaj,zhodnotilo a ochutnalo cukroví.A když už nebylo o čem hovořit,táta zazvonil na zvoneček a šlo se ke stromku.Tam se rozbalovaly dárky a když bylo po všem,tak se pustila TV.Většinou dávali na ČT 1 novou pohádku. :slight_smile: Docela mi ty telčské Vánoce chybí. :cry:
A v Pardubicích to byla teda oddrhovačka. :rolling_eyes: Snědl se kapr(podptýkám,že to tu nikdo nepovažoval za sváteční večer a odbývalo se to v teplákách :sweat_smile: ),rozbalily dárky a opět se lehlo k TV. :sweat_smile:
20. lis 2007 v 08:36  • Odpověz
Karot, přesně tak, taky budu píct asi jenom linecký, vosí hnízda a vanilkové rohlíčky, páč to je jediný, co ještě jakžtakž snesu a Péťa sladký nejí. Kapra samozřejmě budeme mít taky, kupujeme ho tak tři dny předem a máme ho živýho ve vaně. Rybí řízky miluju a taky se těším na rybí polívku. :slight_smile: Já Vánoce prostě miluju, už kvůli tomu jídlu. :slight_smile:
20. lis 2007 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, když Vás tu tak čtu nemohla bych Vás poprosit o recept na nějakou výbornou rybí polívku??? Mě se furt nějak nedaří, vznikne mi z toho vývaru něvo nechutnýho, hustýho a tmavýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: že už nemám chuť tam něco zavařovat a tak vždy dojde na zlatou knedlíčkovou ta je hned. :grinning:

Jinak já peču rohlíčky,kokosky,slepovaný a rychlý kokosky.tot vše u nas se nic jinýho nejí a tohle je hned pryč nejsem blázen abych pekla 16 druhů cukroví...to já se vždycky nadlábnu po návštěvách ať se stěma složitejma kouskama patláj někde jinde :sweat_smile:

Kapra neděláme , nechutná nám,ale lososa nebo žraloka, prostě vždycky jinou rybu ...nekostnatou!

A výzdobu děláme ze sušeného ovoce, krásně to provoní, a z popcornu a pak kupované hvězdičky a blejskátka a tak, no docela se vyřádím ale pak mě štve to uklízení hlavně vysávání z koberce jehličí ze stromku a tak ale bez živýho stromku bych si vánoce nedovedla představit.

No prostě už za měsíc se zase pořádně nacpem!

zítra beru útokem obchioďáky a kupuju poslední dárky ať už mám klid a pak jen jídlo a výzdoba :wink:
20. lis 2007 ve 14:39  • Odpověz
Monci, recept ti kdyžtak pak napíšu do IP, až ho najdu. :sweat_smile: Jelikož ji dělám jednou za rok, tak to v hlavě nemám. :sweat_smile: My děláme kapra, ale lososa si dám taky ráda, ale ne na Vánoce to vede kapr. :slight_smile: No pak teda ještě klobásy, ale ty budou spíš pro Péťu, pže ten kapra ani jiný ryby moc nejí.
Stromeček budeme mít živej, ten mám nejradši, ozdobím ho já sama, páč kdyby to zdobil Péťa tak z toho bude nakonec nějakej barevnej přeplácanej hybrid. :sweat_smile: :grinning: A já mám ráda, když si na něj dám slaměný zvonečky, pak nějaký to sušený ovoce, citrón apod. :slight_smile:
Dárky jsem nakoupila skoro všechny přes internet, ale ještě nakoupím nějaký maličkosti až půjdu obhlídnout trhy v HK a všude možně, dám si medovinu a dostanu do sebe takovou tu správnou vánoční atmosféru. :slight_smile:
20. lis 2007 v 15:01  • Odpověz
ahoj mužu se k vam přidat jsem taky z Vč,konkretně z hlinecka,chtela jsem založit diskuzi s maminami nekde tady odtud,ale nikdo se zatim neozval tak jestli mužu tady
20. lis 2007 v 15:27  • Odpověz
autor
Brndo.............můžeš,............proč bys nemohla? :sweat_smile: Vítám Tě tu.Čím víc nás tu bude,tím líp.Všechny tu nemůže me být celý den a tak je fajn,když člověk na někoho narazí a poklábosí. :wink:
Teď jsem se vrátila z procházky.Byla jsem s Andulkou a Davídkem.Všimla jsem si ve městě plakátu,kde bylo uvedeno,že 1.-2.12 od 9.h. do 18.h. bude na Pernštýňáku Mikuláš,živý betlém a prostě nějaké akce.Tak bysme si tam mohly dát spicha,ne? :grinning:
Já tam teda půjdu určitě. :slight_smile:
Jo,............rybí polévku dělám úplně obyčejnou.Uvařím 2 kapří hlavy s bob.listem v osolené vodě(musí se ale před tím odstranít žábry,jinak ba to bylo hořký :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),pak je vyndám a až zchladnou,tak oberu maso.Nejlepší je na tvářích.A v tom vývaru uvařím zeleninu(mrkev,petržel,celer) a zahustím to krupicí.Pak tam nasypu to maso,trochu povařím a nakonec dám petrželku. :slight_smile:
A jak píše Kajule...........Vánoce taky miluju kvůli jídlu.Jsem býk(Áda taky :wink: ),tudíž požitkář. :grinning:
20. lis 2007 v 16:50  • Odpověz
ahoj do chrudimi je od nas docela daleko,ale kdyby jsme se tam dostali bylo by to dobry mam takovy akce rada.Mi jsme byli dneska na nakupu manžel dostal poukazku na 600 ,ale mi tam nechali 1200.takže mazec. musim končit malej ma hlad pak se zase třeba ozvu
20. lis 2007 v 16:58  • Odpověz
autor
Brndo............on je v Chrudimi taky Perštýňák? :confused:
Já mluvila o Pardubicích. :wink: To neva............třeba se chytne někdo jiný.Ale kdyby Ti to vyšlo a zajeli byste sem s rodinkou,bylo by to fajn. :wink:
Ilčo...........opožděně gratuluju Lili k půlročním narozeninám. :wink: V pátek jsme tu nebyli a pak mi to nějak vypadlo z hlavy. :sweat_smile:
Oslavili jste to nějak?
Byli jste u fotografa?
20. lis 2007 v 17:14  • Odpověz
Ahoj karotky tak jsem se konečně zas dostala k PC zítra jdu zas k dr na kontrolu začínám 23 tt a vypadám na 27 :unamused: nějak mi to bříško roste :grinning:
a do toho ty vánoce :slight_smile: už se taky strašně těším na to jídlo :grinning:

taky zdravím brndu i když teď bydlím v Přelouči v Hlinsku jsem žila docela dlouho, dokonce jsem se tam narodila a mám tam rodiče takže tam jezdíme taky často. Ale podle toho co jsem dnes viděla v TV jsem ráda, že jsem pryč toho sněhu a do toho vítr skvělá kombinace :frowning2:
20. lis 2007 v 17:28  • Odpověz
autor
Habli...........jen ať roste. :wink: Ke komu jdeš na kontrolu?
A k Peršínovi ještě na UTZ půjdeš,nebo ne? :wink:
Copak............v Hlinsku je kalamita? :confused:
Tady je to jak na jaře,krom tý teploty. :sweat_smile:
20. lis 2007 v 18:52  • Odpověz
no tak jsem se spletla,že je perštynak v chrudimi to se stane.Tady je hrozny počasi,snih docela už stál ,ale ten vitr to je hruza.doufam, že už to přestane.ja nejsem přimo z hlinska ,ale mam tam babičku
20. lis 2007 v 19:18  • Odpověz
autor
Brndo........jsem si to myslela :sweat_smile: .
S tím sněhem............Vysočina je holt Vysočina. :wink:
No,nic...........jdu koupat,krmit,uspávat.Ve 20h. jsem tu jako na koni. :grinning:
20. lis 2007 v 19:23  • Odpověz
tak to ja už jsem uspala,tak mam ted klidek asi tak na2 hodky,to zase bude mali jist.Ted nevydrží bez jidla dil jak 2 hodky,v noci hruza ale snad bude lip
20. lis 2007 v 19:29  • Odpověz
karotky: chodím k Veselé, tak se zas na chvilku uleju z práce, na UTZ ještě půjdu, ale je to až někdy v lednu v 30tt.
Nevím jak to vypadá v Hlinsku, ale ukazovali silnici na Poličku a musím říct, že bych tam nechtěla jet.
20. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz
autor
Brndo...........ještě kojíš?
My teď uspáváme od 19.30ti do 20ti h.Pak vydrží spát nejdéle do 6.45h.Ale přes den je to horší..........to nespí skoro vůbec. :sweat_smile: A to si radši nepředstavuju,až začne lézt.Už teď se začíná stavět na všechny čtyři. :grinning:
Habli........Veselá má taky UTZ,nebo ne?
20. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz
jo ješte kojim,malej je jedlik ma v 5 mesicich 8.5 kg.Tak to maš krasny když ti takhle spi o tom ja si mužu nechat jen zdat a ty taky ješte kojiš
20. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz
autor
Kojila jsem do 5.týdne,pak už jsem neměla mlíko. :confounded: Ale takhle krásně mi spí až od 3.měsíce. :wink:
Tak to vyrábíš smetanu,co?! :grinning:
Velmi slušná váha.My jí měli až teď. :sweat_smile:
20. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz
no to mi řiká každy, že mam smetanu no tak asi jo,chystam se davat kaši večer,ale nevim jestli to bude s tim spanim lepši snad jo,už bych se rada trochu vyspala
20. lis 2007 ve 20:36  • Odpověz
autor
Tak třeba bude,ale abys pak neměla míň mléka,když zaslábne potřeba. :sweat_smile:
Jak se Ti budí v noci?
20. lis 2007 ve 20:45  • Odpověz
tak ted tak po 2 hodinach,ale bylo to tak po 3h,naštesti se naji a hned usne,ale přerušovanej spanek to už neni ono
20. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.