• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
To máš pravdu,že to není ono.Ani nevíš jak jsem se cítila odpočinutá,když jsem se poprvé od porodu prospala od 19ti do 7mi h. :wink:
Člověk to musí brát tak,že to k tomu kojení patří. :slight_smile:
20. lis 2007 ve 20:53  • Odpověz
tak jdu zase kojit už breči hladovec
20. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
karotky: no Veselá má jen ten vnitřní myslím, jinak bych asi k Peršínovi nemusela. Nějak to nezkoumám, jsem ráda, že je vše zatím v pořádku doufám, že to tak bude až do konce
21. lis 2007 v 07:11  • Odpověz
autor
Tak buď ráda,že má alespoň ten a že nemusíš na UTZ extra do nemocnice nebo do G-medu. :sweat_smile:
Ještě 4 týdny a můžeš být v klidu.Pak už "můžeš" rodit.Já do toho 28tt měla taky "nervy" a pak už jsem se začínala těšit. :wink:
21. lis 2007 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata!
Dneska mi přišly papíry a musím si do konce roku zažádat znovu o rodičák.Nevíte někdo,jestli je potřeba znovu doložit(od zaměstnavatele),od kdy do kdy jsem pobírala mateřskou? :confused:
22. lis 2007 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky, v úterý jsme měli tu půlroční kontrolu. Nafasovali jsme Natrium na zuby a zrušil se Kanavit. Lili je pořád drobek, váží jen 6190g a měří 65cm. :confused:
22. lis 2007 v 10:27  • Odpověz
autor
Jen?............. :grinning:
Vždyť je to holka a buď ráda,že není těžká. :wink:
Já bych to s Tebou hned vyměnila. :grinning:
Jo............a Áda od úterka píďalkuje.Lezení to sice ještě není,ale pro nás je každý úspěch pokorok. :slight_smile:
22. lis 2007 v 10:35  • Odpověz
ahoj bud rada,že je tak drobna,muj syn ma v 5 mesicich pomalu 9 kg,takže na nošeni pekna makačka
22. lis 2007 v 10:43  • Odpověz
ilonap:dnes jsme byli v poradně a Matýsek na 3. měsícíh váží 6550 g a 61 cm, a musim říct že jsem utahana jako kůň,ale zas budu mít svaly. :grinning:
22. lis 2007 v 11:58  • Odpověz
autor
Monci.............máme s Brndou podobné cvalíky. :wink:
Já už mám tak vypracované svaly,že už naše kočky(které se mi kdysi zdály těžké-cca 4kg)ani necítím,když je chovám. :sweat_smile:
Akorát ty záda někdy bolí :frowning2: .
Příště chci holčičku! :grinning:
22. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
holky, jak to děláte, že vám ty mimina tak rostou??? :angry: :grinning: :grinning:
Lili je asi drobná po mně, já jsem prý v roce nevážila ani 9 kilo. Zato na základce už jsem to krásně dohnala :grinning:
22. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz
Karotky: aspoň nemusíme platit za posilovnu na jaře sundáme svetry a budeme mít bicáky jak schwarzíík. :grinning: ale záda trpí a já o to víc :confounded:

ilonap: krmíme a krmíme a krmíme a krmíme :sweat_smile:
22. lis 2007 v 15:45  • Odpověz
monci to já taky tlačím Lili horem spodem a ona, místo aby si něco z toho uložila, raději se navíc vykadí :grinning: :grinning:
22. lis 2007 v 17:20  • Odpověz
autor
Ilčo..........s genetikou nic nenaděláš. :confounded: Jestli bude Áda po mě,tak až začne chodit,tak to vyběhá a bude hubenej jako tička. :grinning:
Monci..........a ještě jak s ním člověk vyběhává 18 schodů nahoru a dolů,tak si alespoň udrží štíhlou linii. :grinning:
Ale ještě to není tak hrozný,jako když jsem byla v poslední fázi těhu.To jsem s sebou tahala 105kg a teď s Ádou máme 87kg.Takže zatím ještě nefuním. :grinning:
Holky............koukaly jste včera na Pojišťovnu?Já jí moc nesleduju,ale po 21té jsem to na ní přepnula a hned jsem si zavzpomínala,jaké to bylo před 7.měsíci. :wink:
22. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak Páťa se nám taky snaží lézt, jenže když už se mu to povede, tak většinou couvá. :grinning:
Ili, vám zrušili Kanavit, já četla, že se bere do jednoho roku? My ho taky ještě pořád bereme.
22. lis 2007 v 18:45  • Odpověz
Ilčo:aspoň víš že má správné trávení :grinning:
Karotky: no ani mi neříkej schody toje děs, ještě když vezmu matýska v těžkékombinéze, nákup a i moje bunda mi připadá těžká, v poradně něž ho tam donesu , svléknu, vyslechnu ortel ..tak jsem zpocená, udýchaná prostě hotová.
Tohle ročníobdobí mi nesedí, člověk musí být nabalenej, nabalit děti a než se dostanu z baraku jsem jak myš,pak lítám v zimě , takže na konci procházky mrznu.
:confounded:
Kaji: a není rak?
22. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
omlouvám se za chyby s Matýskem v náručí mi to moc nepíše :unamused:
22. lis 2007 v 18:58  • Odpověz
autor
Kaju...........my měli Kanavit taky jen do půl roka.Mudra mě na to teď sice neupozornila,ale když jsme u ní byli poprvé,tak mi všechno vyjela z PC na papír.Máme tam opravdu jen do půl roka a to jsme měli žloutenku. :wink:
22. lis 2007 v 19:12  • Odpověz
holky a Vigantol? jak dlouho se bere?
22. lis 2007 v 19:14  • Odpověz
karot, vidíš a nám ta samá Mudra vyjela papír a tam je napsáno Kanavit do roka, tak uvidíme! :wink:

Holky, já taky funím, když se chystáme ven! Nejdřív se obleču já a pak oblíkám Anetku! Než ji narvu do kombinézy a pak do fusaku a do kočárku, tak sem zpocená až na prd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

karot, Pojišťovnu sem přepla trovna když rodila a prej to byl fakt její porod! Nechala se při něm natočit a pak to použili v seriálu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
22. lis 2007 v 19:18  • Odpověz
teeeda Moni, Matýsek je pořáááádnej cvalík!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Vigantol máme taky brát do roka :wink:
22. lis 2007 v 19:21  • Odpověz
Ahoj Luci, dík však ho taky krmím :grinning:
22. lis 2007 v 19:31  • Odpověz
autor
Tuším,že do roka.My máme Infandin 2krát denně 1 kapku.Ale přes léto jsme to mohli brát jen nárazově,protože jsme chodili hodně ven. :slight_smile:
22. lis 2007 v 19:32  • Odpověz
holky a na co je vigantol? nejak jsem potom nikdy nepidila?
22. lis 2007 v 19:33  • Odpověz
monči, Vigantol je vitamin D, prevence křivice :wink:
22. lis 2007 v 19:53  • Odpověz
Karot, tak mně taky dala při první návštěvě papírek na co jaký kapičky, jaký dávkování a jak dlouho. No a ten Kanavit tam je psaný taky do roka a ptala jsem se na to ještě sestřenky, ta je z Jablonce a ta taky dávala Kanavit do roka. :confused:
22. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz
ahoj nam teda doktorka řikala kanavit do pul roku a vigantol do roku
22. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz
Tak já jsem zrovna předevčírem s holkama probírala na jedný diskuzi ten Vigantol a tam je to prý rozdílný podle toho jestli se mimi narodilo v létě nebo v zimě...se v tom pak má člověk vyznat. :sweat_smile:
22. lis 2007 ve 22:29  • Odpověz
autor
Kaju...........a měli jste žloutenku(jestli byl Páťa v porodnici na sluníčku)?On je taky Kanavit jako prevence proti krvácení..........tak třeba je to u Vás na něčem závislé. :confused:
23. lis 2007 v 10:50  • Odpověz
Žloutenku Páťa trošku měl, ale ne nějak hroznou a výsledky krve to všechno má dobrý. Já se teda neptala tety do kdy to má brát, ale kdyžtak jí zavolám. Ale Terezka od tý sestřenky žloutenku neměla vůbec, krev dobrou a taky to brali do roka. Co znám tak každej to tak bral, do měsíce každý týden jednu kapku a pak po měsíci jednu kapku.
23. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.