• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Tak my měli Kanavit po 2.kapkách.
Asi záleží na doktorovi,jak to naordinuje. :wink:
Holky.............loučím se s Vámi.Dneska máme návštěvu a zítra jedeme na celý den pryč.Tak na Vás juknu nejdřív zítra večer.Mějte se hezky a užijte si víkend. :slight_smile:
23. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky, kde to vázne? Kde jste?
tak už mi chybbí koupit jen dva dárky a mám hotovo!peníze z účtu zmizely a a furt mám pocit že jsem na někoho zapomněla.
Ale teď už jen stromek, rybu , a nějaký mňamky a hotovo! Mužou být Vánoce. :grinning:
26. lis 2007 v 10:58  • Odpověz
ahoj ja už taky skoro darky mam tak je to v pohode,penize taky pekne ubyli,ale uz se tešim až bude mala rozbalovat a jen tak pro inspiraci cojsi koupila malemu,vim ,že tyhle mali ztoho nemaj rozum ,ale neco dostat musi
26. lis 2007 v 11:18  • Odpověz
Brndo: jelikož ten starší syn jde v zaří do školy dárky jsou převážně školní :slight_smile: ale Matýska bych nemohla oželet, sehnala jsem takový kostky z tvrdší pěny ..až mu porostou zoubky že to může i kousat a stavět,jsou super.
http://www.zbozi.cz/?q=p%C4%9Bnov%C3%A9%20kostky&page=2 jsou to ty třetí v pořadí.ta firma je nemá na obrázku. :unamused:
Ale jsou super už jsem je měla na prvního kluka.
No a taky hrající nočníček :grinning: a plyšáka velkýho LVA ..jeho znamení. :grinning:
Já vím že ve 4. měsících z toho má prd ale to nevysvětlím tomu 5-ti letýmu že jeho bráška nemá od Ježíška nic.
26. lis 2007 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak my sme byly na víkend s Anetkou u našich!!! Včerejšek byl hroznej!! Asi sem něco špatnýho snědla a v noci sem měla strašný křeče do břicha a jak jinak to měla i Anetka!! Celej včerejšek nejedla, nekakala, neprdíkovala a jen řvala!!! Fakt hrozný!! Bylo mi jí strašně líto!! :cry: :cry: Na konec se večer najedla, vykakala a vyprdíkovala a bylo to dobrý, ale už sem byla fakt zoufalá!! :frowning2: Teď už snad ani radši nic jíst nebudu, aby jí to neublížilo!!

Jinak dárky mám zatím jen nějaký, ale většinu mám objednanou přes net, tak jen čekám až mi přijdou!!
Anetce sme koupili sáňky a lehátko, ale to už sme jí dali!! Moc se jí v něm líbí! :dizzy_face:
26. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz
autor
Tak holky.............dneska jsem dopoledne umyla okna a až se vrátím z procházky,tak je nazdobím. :wink:
Ádínovi chystám pod stromeček(určitě)nočník a pak prokládací kostku. :wink:
Pak ještě něco vymyslím pro manžela a je to. :slight_smile: Jinak s ostatními si hlavu lámat nemusím...........s mamkou jsem se domluvila,že si pošlem jen přání. :wink:
Tak,jo.............pádím na sociálku.............Mějte se.Pa
26. lis 2007 ve 12:56  • Odpověz
Luci neblázni jíst musíš! :angry:
Karotky:nechceš je umýt i u mě? :grinning: já na to nemám sílu.
26. lis 2007 ve 13:13  • Odpověz
Moni, já vím!!! :wink: Sem to myslela jen jako!!! Ale jíst budu jen to, co mám už vyzkoušený, že jí nevadí!!! Bylo mi jí tak líto chudinky!! :cry:
26. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
autor
Joo...............Luuci.............vím o čem mluvíš.Já když jsem se vrátila z porodnice,dostala jsem chuť na kapustovou polévku. :grinning: Nějak mi to nedocvaklo a u Ády se to projevilo 3.den a prořval mi 3h. v noci..........chdinka. :cry:
Monci...........dej pokoj! :grinning: Já to doma meju na etapy.........každý den 2 okna.Musím počkat,až Ádín usne(tzn.na půl hodiny max. :sweat_smile: )a pak na to vlítnu. :sweat_smile: Ale tu výzdobu nechám na zítra..........teď už je tma. :sweat_smile:
26. lis 2007 v 17:36  • Odpověz
Karotky,co pořád děláš na sociálce? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz
autor
Mamino..............to víš,..............jsem socka. :grinning:
Jenom jsem vyřizovala rodičák. :wink:
Jinak jsem se tam docela nasmála,když jsem tam čekala na Andulku,až bude vyřízená.Přišla tam dlohovlasá ženská s odrostlou barvou na vlasech(nahoře šedivé,dole nějaký mix :sweat_smile: )a s dechem páchnoucím po rumu.Měla s sebou asi 10.letého kluka a tvrdila mi,že má vysokoškolské vzdělání a že jí sebrali přídavky na děti(co jsem pochytila,tak jsem jich napočítala asi 5).Bla,bla,bla,.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,měla jsem jí plnou hlavu a telepaticky jsem tahala Andulku ze dveří,ať už jsme pryč. :grinning:
27. lis 2007 v 08:12  • Odpověz
Ahojte holčiny, koukám, že už začínáte s oknama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem strávila víkend u kámošky v Benešově u Prahy, měli jsme srazík s bývalými kolegy z práce. Bylo super! Hlavně jsem si odpočinula od Lili, hlídal manžel. Měla jsem trochu obavy, jestli to zvládne, ale všechno dopadlo dobře, oba žijou! :grinning: :grinning:
Taky už mám papíry na sociálce, dala jsem klasiku na 3 roky.
27. lis 2007 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky!
Ilonap: mě to čeká v únoru a asi zvolím 2.letou MD, mám dobrou práci a počítají tam semnou takže volím 2. roky, malému budou 2,5 a třeba otevřou školky dříve. :grinning: Když ne, asi volím babičku, pokud bude moct.
27. lis 2007 v 11:56  • Odpověz
ahoj to ja zvolim bud 3nebo 4 roky,ješte musim popřemyšlet,dva určite ne,protože praci nemam a maliho by tady stejne do školky nevzali když by mu nebyli tři a babička ,aby hlidala to bych teda nechtela
27. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz
brndo:taky mě trošku mrazí svěřiz malého mojí mamce, pže tchyni ho nedám ani na 20 minut. :angry:
ale nemám jinou možnost, práci potřebuju a těžko bych sehnala lepší s 2 dětmi :confounded:
27. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz
Holky nevim zda už jsem se Vás ptala ale zkusím to když ta¨k ještě jednou... :wink:
Jakou berete antokoncepci? Uvažuji o Mireně a nějak se nemůžu dokopat.... :fearful:
27. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz
jinak se opět omlouvám za pravopis a a tak..ještě stále neumím psát levou rukou ..když na pravé držím Matýska :dizzy_face:
27. lis 2007 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj monci, já chemickou anti brát nemůžu kvůli mojí trombofilií, tak na nás zůstaly bariéry :confused: :sweat_smile:
3 roky jsem zvolila, protože tady ještě nemám práci. Přistěhovala jsem se už těhotná na rizikovce. Ale snad tu něco seženu. Kdybych měla dobrou práci a některou babičku po ruce, určitě bych taky dala na 2 roky. :wink:
27. lis 2007 ve 14:03  • Odpověz
autor
Monci..............já antikoncepci neberu,protože by si mi nevyplatila u naší frekvence postel.aktivit. :grinning: Doktorovi je taky pořád divný,že nic nechci předepsat :sweat_smile: .........asi v dnešní době je na tom zavoslá každá ženská. :wink:
Já jsem se nazobala dost prášku před těhotenstvím a teď je nechci hódně dlouho vidět. :grinning:
Holky..........za rok se jdu zeptat do školky a eventuelně zamluvit místo,aby mi Ádu vůbec vzali.Žádnou spolehlivou babičku nemám. :confounded:
A nebo si mateřskou prodloužím o jednoho prcka.Uvidím,jak to bude manžel zvládat s ranním odvodem. :grinning:
27. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: takže karot přece jen ta myšlenka na druhého prcka dřív tady je? :grinning: :grinning: U mě to je jasné, já do toho jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz
no ted mě holky v diskuzi presvědčily a do Mireny teda jdu no :angry: snad to přežiju.
Já bych taky chtěla další mimi co nejdřív ale prý po císaři mlžu až za 3 roky...tudiž mě další dva nezabijou (mirena na 5 let)
jinak bych nevahala a šla hned do třetího...do té holčičky :slight_smile:
27. lis 2007 v 15:47  • Odpověz
mně teda řekli, že můžu po císaři za rok. Ale to asi vzhledem k mému věku :grinning:
27. lis 2007 v 16:01  • Odpověz
ilonap: a asi neni moc velky rozdil mezi mým a tvym cisařem co?
ja nevim proc až za tri roky .... :frowning2:
27. lis 2007 v 16:03  • Odpověz
Moni, mě dr taky řekl, že po císaři můžu otěhotnět už za rok! :wink: Neee, že bych teda za rok chtěla bejt těhotná, ale antikoncepci si dávat nebudu! Řekli nám, že přirozeně otěhotnět nemůžu, takže by to byl zázrak!
27. lis 2007 v 16:32  • Odpověz
Luci: mě to neřekl jen gynekolog ale i obvoďák !
to je borčus!
27. lis 2007 v 16:37  • Odpověz
Moni, tak asi k tomu musí mít nějakej důvod :wink: Mě to řekl primář porodnice, tak snad má pravdu! Příští tejden jdu na kontrolu po šestinedělí, tak se ještě zeptám svojí gyndařky :wink:
27. lis 2007 v 16:42  • Odpověz
autor
Luuci.............na to bacha! :grinning: Nám taky říkali v Sanusu,že spontálně otěhotnět nemůžu a stalo se(naštěstí) :wink: .U nás to jistí Durex. :sweat_smile:
Moni.............Ty jsi po 1. nebo 2. CR?
27. lis 2007 v 17:17  • Odpověz
ahoj ja beru antikoncepci cerezate ,doktor me ji napsal hned po šestinedeli,protože jsem byla taky na cisaři a řikal ,že bych taky nemela 3 roky otehotnet,ale doktorka v porodnici řikala rok tak nevim co si vybrat
27. lis 2007 v 19:21  • Odpověz
To je teda mazec, jak se ti doktoři nemůžou shodnout. Já ale do toho jdu určo za rok.
Brndo cerazete jsem si taky nechala předepsat po 6.nedělí, protože jsem kojila.Ale pak kojení haslo a mi zůstalo ještě jedno celé platíčko. Navíc mi to nesedělo, pořád jsem špinila. :unamused:
27. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.