• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
ja ješte kojim a asi nic jinyho pro kojici neni a s cerezate nemam žadny problem,mi už stejne asi do třetiho mimča nepujdeme takže je to jedno ,jestli čekat rok nebo tři
27. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz
Krásný den přeju!

...i když něco na mě leze... :rolling_eyes:
Císaře mám jen jednoho , první porod byl klasika spontánní.
28. lis 2007 v 10:58  • Odpověz
autor
Aha.............tak teda nechápu,proč 3 roky? :sweat_smile:
Myslím si,že ty 2 roky je dobrý střed............jizva zahojená a tak. :wink:
Fakt je venku krásně.............ikdyž kosa. :sweat_smile: Ale ven půjdeme. :wink:
28. lis 2007 v 11:38  • Odpověz
karotky: nevím proč 3. asi i tím že jsem měla rizik. těhu.co já vím.
navíc teď po cs jsem zlenivěla , necvičím ...dokonce ani jizvu si ničím nemažu a to jsem se ted nekde dočetla že by se jizva mazat měla aby nepřirostla.
ty jo mám zatopeno na 22 stupnů , klepu kosu , je mi zima a Matýsek se mi odkopává.
Dnes jsme měli jet na kontrolu očkování proti TBC ale můj zdrav.stav řekl ne, je ti blbě zustaneš doma.
ale jak vy jste to měli s na té kalmetizaci,? my máme na ramínku jen ten klasický pro čechy typický flíček, není nijak zarudlý je normální.takový jako ho mám já.
Ale třeba kamarádka měla u holčičky že tam měla stroupek a bílou čepičku na tom místě očkování..jaká má být tedy kontrola?
28. lis 2007 v 11:57  • Odpověz
Ahoj,holky říkají 3 jako optimálně,jako když rok,tak se nic neděje,ale pak asi riziko je vždycky,když máš vlastně jizvu.
I po normálním porodu je optimální ty 3 roky.Tak každý další těh.je zátěž.
Já bych volila aspoň ty dva.
28. lis 2007 ve 12:44  • Odpověz
Ilčo a kolik ti je jestli to není teda tajný,já bych i měla hrůzu z tomo mýho věku,tak to víš,že mi to ještě jako úplně nedá,když mám ty dva kluky,ale zase se k tomu nechci tak upínat,abych pak nebyla úplně vyřízená,že to nejde.
28. lis 2007 ve 12:46  • Odpověz
Jo prosím tě s tou kalmatizací,my tam neměli nic,ale test na protilátky ve 2,5 letech byl dobrej,tak žádný přeočkování nebylo a prý se to někdy tak stane,že není nic a protilátky jsou.
28. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz
karot: super Adámek na čtyřech :grinning:
28. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz
andreeej, jestli jsem to dobře pochopila, tak je mi o rok víc, než tobě :grinning: :grinning: :grinning: (34)
28. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz
karot, koukám podle fotek, že Áda se dopracovává na čtyři podobným způsobem, jako Lili. Ta si na kolena z lehu nacová :slight_smile:
Jo a si to představte, ani jsem nevěděla, že máme doma veverku! Normálně si prcka začla brousit dásně o šprušle z ohrádky :sweat_smile: Leží na boku a je zahryznutá jak červotoč! :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
autor
Moni.............my byli na kalmetizaci asi před měsícem ve Štrossovce(kousek od nás :wink: )a žádnou reakci na TBC nemáme.Takže máme slíbeno přeočkování ve 2.letech.Nemáme tam ani ťuk. :confounded:
Adnreeej...........ani nevíš,jak jsem ráda,že máme nějaký pokrok.Alespoň se tím teď dost zabaví,takže mám doma pohodičku.I bych šla hned do druhého,ale chci stát trochu vyždímat,když je ochotný nás 3 roky platit. :grinning:
Ilčo...........Lili je atletka..............Áda na ní nemá. :grinning:
28. lis 2007 v 15:02  • Odpověz
Holky, tak mi podle včerejšího domácího měření vážíme 4900g a měříme 58cm!! Máme doma obra!!! :sweat_smile: Do alba sem dala první šatičkovou fotku!! :dizzy_face:

Ilčo, Lili jako veverka jooo??? :grinning: Tak ji dejte najíst, chudince!! :grinning:
28. lis 2007 v 15:06  • Odpověz
luci, když ona je jen na to dřevo! :grinning: :grinning: :grinning:
karot, však Áda se taky nemá za co stydět :wink: Nám ale nejde Lili nafotit v takových pózách. Jakmile zmerčí foťák, okamžitě jde zadek dolů. :unamused:
28. lis 2007 v 15:22  • Odpověz
Koukla jsem na fotky, jsou super!! Slaďoučké :slight_smile:
28. lis 2007 v 15:24  • Odpověz
Ilčo: Tak jsem stejně mladé skoro :grinning:
karot: Tak to je fajn,že je pohodička,naši už taky docela v pohodě,pěkně si spolu vyhrají,teď máme malířšké a stříhačské období.
lucia: tak to jsou super míry,prostě to bude modelka
28. lis 2007 v 15:39  • Odpověz
Andrej, no právě, pořád to beru, že jsme mladé, nic jiného si ani nepřipouštím :grinning: :grinning:
Proto chci jít do druhého mimča co nejdřív. Když se vezme v úvahu, že to nemusí klapnout hned (na Lili jsem čekala 4roky), tak snad to do přechodu stihnu :grinning: :grinning:
28. lis 2007 v 15:46  • Odpověz
Ilčo to dopadne,já na Filípka taky 3 roky a pak to bylo hned,až jsme byli překvapení :slight_smile:
28. lis 2007 v 15:48  • Odpověz
autor
Luuci...........ta rodiná fotečka je pěkná...........Anetka je celý tatínek. :wink: Ani se nedívím,že je to takový kus ženský :sweat_smile: ............kolik měří manžel na výšku? :confused:
Ilčo............s tím focením to máme stejné..........musím dělat,že fotím něco jiného a jakmile se nedívá,otočím objektiv na něj a blejsknu ho.To samé je s kamerou...........to hodí pózu(většinou pasení)a tlemí se. :grinning:
Adreeej............my máme zkoumací období.Nejoblíbenějšimi objekty jsou šňůry od spotřebičů a květiny. :grinning:
28. lis 2007 v 17:16  • Odpověz
karot, neee zas tak moc! Něco přes 1,80m :wink:
28. lis 2007 v 17:35  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to není zrovna málo. :sweat_smile: Ale divím se,že Anetka nevážila po narození víc než Áda. :sweat_smile: Můj manžel totiž měří "jen" 174cm(já 167cm).Tak to bude mít po dědovi..............ten má taky 180cm. :grinning:
28. lis 2007 v 17:40  • Odpověz
holkýýý, mám radost, chytla jsem s fťákem tu naši malou potvůrku na čtyřech, tak jsem to hned šoupla jako druhé albíčko :grinning:
28. lis 2007 v 17:48  • Odpověz
Ilčo, to je super fotka!! Lili je boží! :dizzy_face: Vypadá jako když vymýšlí nějkou kulišárnu!!! :grinning:

karot, my to máme v rodině! Já mám 172cm, brácha má 198cm :sweat_smile:
28. lis 2007 v 17:57  • Odpověz
Luci, však ona je samá kulišárna. Někdy se člověk nestačí divit, co už takový človíček vymyslí. Nejlepší naše hra teď je, když vyháže všechny hračky z ohrádky a pak čeká, až jí je tam zase nahážu :grinning: A pořád dokola.
Božíčku, vy jste takoví dlouhani? :slight_smile: Kde já se na vás hrabu s mými 158cm :sweat_smile:
28. lis 2007 v 18:00  • Odpověz
autor
Ilčo..............no vidíš,že si to dala. :sweat_smile: Koukám,že Lili má stejný rolák,jako měl Áda v ateliéru. :grinning:
Luuci...........tak to jó! :grinning:
Kolik si měla,když si se narodila?Já 4100g. :wink:
28. lis 2007 v 18:00  • Odpověz
karot no jo, stejný a ona to možná bude i stejná velikost, bo v tom Lili ještě plave :grinning:
28. lis 2007 v 18:02  • Odpověz
jéé Radko, máte vážnou konkurenci! Koukám a v nejnovějších fotkách v albíkách je : "Náš malý karotka" :grinning: :grinning:
28. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
autor
Fáákt? :grinning: .............Si děláš prd.el?! :rolling_eyes:
Jdu hned udělat lustraci. :grinning:
28. lis 2007 v 18:09  • Odpověz
autor
Tak jsem koukala do jejich alba...............a neznám je. :sweat_smile:
Napsala jsem jim do Ip,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze. :grinning:
Jdu se věnovat synkovi...........manžel to už nezvládá. :grinning:
Ozvu se ještě večer(možná :wink: ).
Pa
28. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
karot, já měla normální váhu při narození! Nějak 3600g :wink:
28. lis 2007 v 18:24  • Odpověz
autor
Jéééééééé................takové chci 2.mimi. :dizzy_face:
Kdyby vážilo 3000g..........bylo by to ještě lepší. :wink:
Plánujete ještě Anetce nějakého sourozence?
28. lis 2007 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.