• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot, rozhodně!!! Já chtěla vždycky 3 děti!! Pak ke konci těhu sem si říkala, že už nikdy, ale člověk na to ošklivý rychle zapomene a teď bych do toho klidně šla hned znova!!! Je to fakt moc hezký mít miminko, ikdyž někdy zloběj!! Ale stojí to za to! Jeden sourozenec bude určitě a uvidíme co bude dál! :wink:
29. lis 2007 v 09:51  • Odpověz
autor
Luuci...........moje řeč.Taky jsem chtěla 3 děti,ale když jsem viděla v Tescu,na kolik se vyšplhala cena Nutrilonu,šla jsem do mdlob. :sweat_smile:
Jsem ráda,že už ho moc nepotřebujeme a příště se pokusím si tu laktaci prodloužit,co to půjde. :grinning:
Ale 2 děti bych chtěla určitě.To 3.dítě by mohla být třeba nehoda. :wink:
29. lis 2007 v 17:31  • Odpověz
Dneska sem byla ve městě v jednom obchodě a pěkně sem se tam vytočila!! :angry: :angry: Vjela sem dovnitř s kočárem a prodavačka na mě spustila, že se tam s kočárem nesmí!! Na moji otázku, kde mám dítě nechat mi řekla, že před obchodem!! ( na tř. Míru!!!) :rolling_eyes: Tak sem jí řekla, že si ze mě děá srandu,m že v obchodě s oblečením s kočárem nic nerozbijema že se mi teda jejich přístup nelíbí a díky tomu musej přicházet o dost kšeftů!! Pěkně sme se chytly, tak sem práskla dveřma!!! Kráva!!! To nemůže vymyslte člpvěk co má dítě!! Neřeknu kdyby se nemohlo do obchodu s keramikou, kde se dá něco rozbít, ale do obchodu s oblečením??? :angry:
29. lis 2007 v 18:24  • Odpověz
autor
Luuci............alespoň vidíš,jak se můžou cítit vozíčkáři. :cry:
Já osobně nechává kočár před krámem,když na něj vidím přes výlohou a není přede mnou moc lidí.Jinak ho tahám do vnitř.Mám vítr z toho,že mi dítě někdo unese. :sweat_smile:
No a na Třídě Míru už vůbec ne! :rolling_eyes:
29. lis 2007 v 18:52  • Odpověz
autor
Kaju...........dobrý nápad. :wink:
Jinak jsem koukala do albíčka...............Páťa je fešák.Za chvíli od něj budeš odhánět holky kulovnicí. :grinning:
Holky..........už se těšíte na ty "Telecí leta" našich dětí? :sweat_smile:
Já osobně jsem ráda,že to máme ještě hódně daleko před sebou. :grinning:
30. lis 2007 v 11:02  • Odpověz
Ahoj,
byla jsem si vyzvedno řidičák,no fakt děs,fronta a vydejchanej vzduch,bléééé.

luucia: jako ignorovat takový krávy,nevím,co by dělala,kdybych tam přišla s dvouma dětma a děti lítaly po prodejně,no ale už jsem se s tím setkala,hold lidi asi nechápou,že si to nemůžou dovolit.

Jako dítě před obchodem jsem nenechala ani v Sezemicích a to je ves.
30. lis 2007 v 11:08  • Odpověz
karot: malej je strášně roztomilej,řekla bych,že je čím dál hezčí,s tím brydnošem k sežrání :slight_smile:
30. lis 2007 v 11:09  • Odpověz
kajul, už sem na to taky koukala!! :wink:

karot, Adámek je fakt čím dál tím hezčí! S tím bryndákem je roztomilej!! :wink:

andrej, já bych dítě před obchodem taky nenechala a zařáží mě, že to někde vůbec v týhle době požadujou! :angry:
30. lis 2007 ve 12:08  • Odpověz
No,jsou to máni,prostě já radši teda chodím sama,ale když se nedá jinak,nebo ve dvou a někdo počká venku nebo kamarádka s druhým kočárem,dohlídne.

Dneska přišla na ty řidičáka nějaká mamka s klučíkem tak rok a šla radši pryč,to je taky na prd,že jí třeba nepustí,hlavně,že dědci smradlavý předbíhali.

No je to prostě o toleranci,někdo se ještě musí hodně učit.
30. lis 2007 ve 12:27  • Odpověz
autor
Holky.........díky. :slight_smile: Ádovi to vyřídím. :grinning:
Ikdyž jsem dneska myslela,že mě z něj trefí.Dělal mi scény při obědě,tak brinďák,ne brynďák.........chytla jsem ho,zafixovala(dělám to podle Ilči :grinning: )a nacpala ho jako husu. :grinning: Ke konci mi usínal,tak se mu asi chtělo spát nebo co. :sweat_smile:
Andreej..........já mám zatím ve frontách štěstí............pouští mě skoro každý. :wink: Ale lepší to bylo,když mi Áda ještě kvalitně(cca do 1,5.měsíce)vyřvával v kočáře.To se lekali všichni a radši mě pustili dopředu,abych byla co nejdřív odbavená. :grinning:
30. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz
Karot, zase jsi mě dostala, řehtám se z toho tvého popisu jak kůň :grinning: Ty davy vylekaných lidí u řvoucího miminka... :grinning:
Jak píšeš o té fixaci, zatím nám pořád ještě ten můj styl zabírá, rukama nepohne, ale už Lili zjistila, že má taky nohy.:sweat_smile: Tak aby mě ujistila, že to nebudu mít s ní takové jednoduché, začla vystřelovat nohama jako baletka :grinning: Čekám, kdy je umístí za ušima. :sweat_smile: Mýma!! :grinning:
1. pro 2007 v 10:12  • Odpověz
Holky, tu fixaci bych taky nějakou potřebovala! Když kojím v sedě, tak se Anetka tak odstrkává nohama, že mě málem urve prso!! :sweat_smile: A když kojím vleže, tak mě zas nožičkama kope do břicha!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě teda ve frontách nikdo nepouštěl ani když sem byla na konci těhu! Spíš mě předbíhali!!! Jednou sem se pohádala na poště s důchodkyní, že mě předběhla a minulej tejden mě na poště předběh asi 40 letej chlap! Sem mu dala!!! :angry: :angry:
1. pro 2007 v 10:18  • Odpověz
autor
Luuci............tak to se asi nějak blbě tváříš. :grinning: Musíš mít zoufalý výraz ve tváři..........třeba. :grinning: Jinak v těhu(hlavně ke konci)to byla katastrofa.Každej do mě strkal a o frontách ani nemluvím. :rolling_eyes: Když jsem nemusela,tak jsem radši nika m nešla. :sweat_smile:
Ilčo...........nohy máme taky a prohýbáme se jako luk.Někdy je to krmení teda boj. :grinning: Lili bch ještě nějak spacifikovala,ale Áda už má sílu jako pras......... :rolling_eyes: Už mám od něj pár modřin. :cry:
Luuci...........Anetka se Ti může kroutit kvůli větrům.My to měli u kojení taky. :confounded:
1. pro 2007 v 10:32  • Odpověz
autor
Teď jsme se vrátili z Hyperky.Hádejte,koho jsem tam potkala? :confused:
Siss s malým Péťou. :sweat_smile: Tak jsem pochválila,pokoukala,trochu jsme poklábosily........... :slight_smile:
Je to fakt pěknej kluk...........škoda,že už je Áda tak velkej. :unamused:
1. pro 2007 v 15:17  • Odpověz
autor
Luuci..............Anetka má fakt neodolatelný úsměv. :slight_smile:
A sluší Vám to spolu. :slight_smile:
1. pro 2007 v 15:48  • Odpověz
karot, dík!! :dizzy_face: Jooo, úsměv má fakt pěknej! Vypadá to, jak když tam mý zuby :sweat_smile:
1. pro 2007 v 18:51  • Odpověz
karot, :grinning: :grinning: to snad není pravda, co ti lidí dají všechno do albíka :grinning: :grinning:
3. pro 2007 v 10:13  • Odpověz
autor
Ale mě to přijde docela vtipné. :grinning:
To je "stejně" starý klučík,jako Áda.Tak pak,kdo je velkej,co?! :grinning:
3. pro 2007 v 10:30  • Odpověz
karot, to je teda síla!!! :grinning:
3. pro 2007 ve 13:25  • Odpověz
autor
Tak jsem se teď vykoupala a udělala si na hlavě turban z ručníku,aby mi uschly vlasy.Jakmile jsem vešla do obýváku,tak Ádu chytl amok............on se mě normálně bojí! :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2007 v 18:51  • Odpověz
autor
Tak jsem se dneska omladila (duchem) o půl roku. :sweat_smile:
Pochovala jsem si Péťu od Siss............ :slight_smile: Ani se mi nechtělo věřit,že byl Áda tak malej,když jsem se s ním vrátila z porodnice. :sweat_smile:
Když jsme šli v 17h. zpátky domů,Ádu chytl amok...........asi se bojí ve tmě v kočáře,nebo co.Pak usnul,než jsem přejela město a když jsem byla asi blok od domova,probudil se a začal na novo.Tak jsem ho radši vyndala z kočáru(ještě,že nemrzne :sweat_smile: ),aby na mě někdo ze sousedů nezavolal sociálku.Holky,řeknu Vám.............9kg,je už 9kg..........na tu "dálku". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a taky se dneska bál toho,když jsem dělala mlela rohlíky na strouhanku(ručně). :sweat_smile:
Vypadá to,že máme nějaké lítostivé období. :grinning:
4. pro 2007 v 19:20  • Odpověz
karot, to je super, že ste si to se siss užily! :wink: Teda táhnout 9kg, to už je dost! :sweat_smile: Mě stačí teď těch 5kg a už mě po chvíli bolí ruce, ale svaly se snad vytrénujou!
Holky, dneska mi to nedalo a poprvé po porodu sem cvičila, teda jen 10 minut!!! Byla to teda hrůza! Není to co dřív, ale snad brzo bude! Už se na ten pupek nemůžu dívat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
karot, Anetce zatím žádný zvuky nevadí! Spí a já vedle ní vysávám a vůbec jí to nevadí :slight_smile:
4. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
Tak Áda vysavač miluje. :grinning: Ale spíš jde o nové zvuky. :wink:
Dostala jsem brožuru od Adámkový,abych zkoumala sluch u Ády a dočetla jsem se tam zajímavé věci.Třeba,že malá minka reagují(když jsou při vědomí)na hlasité zvuky a postupem času na ty tišší.
Nebo jsem se musela smát,když jsem nedávno klepala maso na řízky.Při každé ráně mrkal,ale když do toho mlátila se stejnými pauzami,tak už si zvyknul a ani nemrknul. :grinning:
Jóó.............užili.Je to fakt jiný,bavit se z očí do očí a psát tady do diskuse.Škoda,že je Anetka usmrkaná. :confounded:
4. pro 2007 ve 21:14  • Odpověz
karot, příště se přidám!!! :slight_smile: :wink:

Jak se má hojit očkování proti tetanu? Nám se to teď zhnisalo, má to být? :fearful:
4. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz
autor
Tak to by bylo fajn. :slight_smile:
Jo,............hnisat to má.Nám se neudělalo nic a musíme ve 2.letech na přeočkování. :confounded:
Jdu do hajan.
Zítra Pa
4. pro 2007 ve 21:21  • Odpověz
karot, dobrou :wink:
4. pro 2007 ve 21:22  • Odpověz
autor
Luuci.............ještě jsem si vzpomněla,že když jsme byli na kalmetizaci,tak tam jedné mamince,co tam byla s kloučkem, sestřička radila,ať mu tu ranku při koupání roztahuje,aby mu to prasklo a hnis vytekl.Některé doktorky to propichují,ale je lepší se zeptat. :wink:
Adamková Ti určo poradí. :wink:
5. pro 2007 v 10:41  • Odpověz
Karot, taky bych občas brala, kdyby byl Páťa zase takovej maličkej jako Peťko. :dizzy_face: Ale jenom na chvilku. :slight_smile:
Nedávno jsem zase rovnala Páťovi věci a dala spoustu věcí, co mu jsou už malý na stranu. Mám u toho vždycky takovej zvláštní pocit, nevím jestli jsem sentimentální nebo co. :sweat_smile: Už to prostě není to malinký miminko, který jsem si přivezla z porodnice a který pořád jenom spinkalo nebo jedlo. Teď už je to to pěkný rošťák, co si chce pořád hrát a nevydrží chvilku v klidu akorát nenajedený je pořád stejně. :slight_smile:
5. pro 2007 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.