• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Kaju............neboj.Taky jsem stejný způsobem sentimentální jako Ty. :sweat_smile:
Mě spíš vadí,že to tak strašně letí,ikdyž se snažím si užít každý den do poslední minuty. :confounded:
Jinak Áda je úplně jinej,než před půl rokem.To víc brečel,byl neustále nedojedený a trápili ho větry.Ale byl rozhodně víc k sežrání než teď. :grinning:
Já sem prostě zatížená na novorozence,...........ty větší děti mě už tolik neberou.V porodnici jsem byla v sedmém nebi. :dizzy_face:
A jak je to teď?
Větry už ho netrápí,brečí málokdy.......a chvilku v klidu vydrží.Od té doby,co u mí sedět.Ale v kočáře už to není ono.Jak už v něm tolik nespí,tak se nudí. :confounded:
5. pro 2007 v 18:02  • Odpověz
Ahojda holky, hlásím se po dlouhé době!
Byla jsem nemocná 40 horečky a tak žádná slast.

Karotky: ohledně té kalmetizace.....prosím Tě nám z toho boláčku nic nevytéká ale máme tam jako by růžový tvrdý boláček bez stroupku, je to dobře?

Jinak holky , vím že samochvála smrdí ale mám novéfotečky v albumu,byli jsme cca před 3 týdny u fotografky :sweat_smile: a strašně se jí to povedlo.
I když já byla jak zmlácená potom, celou dobu Matýsek plakal a já dělala na celý ateliér pššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš až mě z toho bolela hlava a doma jsem padla jak po bitvě.Nic méně po hodině a půl mého pšššš jsme mohli odejít :grinning: a říkat si cestou domů..už nikdy :frowning2: ,ale na půl roce tam jdem zas

:wink: :wink:
6. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz
Tak kontrola po šestinedělí dopadla dobře! antikoncepci sem si napsat nenechala, nechám to osudu a dr mi říkala, že bych neměla otěhotnět min. 1,5roku! :wink: Stavovala sem se v práci, všichni Anetku obdivovali,jak je krásná, usměvavá, hodná,... Bylo to tak příjemný to slyšet! :dizzy_face: Jen se kolem objevil nějakej chlap, tak se začla vytlemovat! Mrkala těma svejma dlouhejma řasama a flirtovala! :grinning:

Večer byla Anetka zas za modleku, fotily sme ji na vánoční přání! Dopadlo to dobře, ale dalo to zabrat! Až bude čas, dám foto do alba :wink:

Moni,fotky jsou super!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2007 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,Lucko a Karot.Tak jsem tu.Ani jsem nevěděla,že jste ještě tady na těch stránkách.O tom pouštění těhotných ani nemluvím.Tuhle mě v trolejbusu bába mačkala na tyče a když jsem jí řekla ať se na mě netlačí že mám břicho mezi dvěma tyčema tak na mě t si stejně postoupím,kráva jedna.To sem byla taky dost na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak stejně dělaj lidi,že jsou slepí nebo čuměj na břicho a když zjistí,že se dívám na ně tak se začnou koukat z okna :angry: .To my byly vychovyný jinak :grinning: Tak jsem ráda,žetady ta diskuse je fajn.O těch porodnicích je to docela horor! Některé názory :astonished:
7. pro 2007 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Marti, jak ti je?? Už vyřazuju nějaký oblečení po Anetce,tak se nějak po Novým roce můžem sejít, kdybys něco chtěla. :wink:
7. pro 2007 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Luci,vidis vidis 1.5 roku stihneš to dřív? :grinning:

jinak s tim oblečením to nějak letí už odkládáme 68 a nosíme i některé věci velikosti 80 mám víc v krabici ,,odnošené,, a ve skříni co nosíme na mě kouká bída s nouzí. :unamused:

jinak jsme díky té seborhee ....ztratily vlásky a takový to byl vlasatec :grinning:
7. pro 2007 v 11:20  • Odpověz
Holky, tak já mám taky příhodu, když jsem byla těhu. Jednou jsem jela do nemocnice a pak jsem ještě lítala po Hradci, páč jsem potřebovala spoustu věcí zařídit. Pak jsem nastoupila do busu, kde skoro nikdo nebyl, tak jsem si sedla, pak tam nastoupila nějaká školka, ale pořád bylo místa dost...na další zastávce nastoupila holčina, paní asi 50let a ještě další lidi. Přemýšlela jsem, že bych tu paní pustila, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Byla jsem ve 35.tt a z toho lítání mi nebylo zrovna nejlíp a pěkně mi tvrdlo břicho. Ta holčina, co tam stála, asi tak 17 jí bylo, měla asi něco s nohou, páč měla hůl. No a ta paní na ní "slečno, sedněte si, tady paní vás určitě pustí" a ukazovala na mě a hlavou kejvala, jakože mám vstát. Já jeden ranec před sebou, druhej v ruce (měla jsem batoh), no myslela jsem, že jí něco řeknu. Ale pak jsem si řekla, nebudu se rozčilovat a jen jsem se na ni tak podívala, že asi pochopila, co mi může. Naštěstí ta holčina řekla, že další zastávku vystupuje a že to vydrží.
7. pro 2007 v 11:27  • Odpověz
A jednou jsem jela do Stěžer, autobus plnej volných míst. Nastoupil tam dědula u Tesca nebo spíš pěknej dědek a prej abych mu uvolnila místo a sedla si jinam, že tohle je jeho místo. Jsem měla chuť mu říct, že jsem si nevšimla, že ho má podepsaný, tak ať si laskavě sedne jinam. :angry:
7. pro 2007 v 11:29  • Odpověz
a nejneohleduplnější jsou vtěchto případech důchodci! :angry: Což je mi líto mám rodiče taky už v důchodu ale takhle se tedy nechovají...někteří se do busu nahrrrrrnou a hned vyhlížejí misto aby mohli v klidu sledovat kde jakej supermarket má co zlevněnýho.
Když jsem byla po prvé těhu tak se mi dost dělalo v buse zle a kdo mi pomohl...mladý lidi .Starý mě přehlíželi.
7. pro 2007 v 11:32  • Odpověz
Moni, my pomalu najíždíme na 68 :confused: A v týhle velikosti toho taky moc nemám, takže příští týden vyrazím zas nakupovat :wink: Jinak už máme přes 5kg, kuchyňská váha už Anetku nezváží, je do 5 kg :grinning:

Kájo, já na štěstí MHD nejezdím, ale jednou sem jela vlakem za manžou do Prahy a byl to docela mazec, pže sem si sedla do kupé a za mnou se tam nacpalo hromada cikánů! Fakt sem měla strach, jak se na mě mačkali!! :astonished:
7. pro 2007 v 11:32  • Odpověz
Luci, no o těch ani nemluvím.Měla jsem otřesnou zkušenost v porodnici. :angry:
7. pro 2007 v 11:35  • Odpověz
Luci, já už teď taky ne. Ale když jsem v Hradci tak radši jedu MHD, páč autem se mi po městě moc nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2007 v 11:38  • Odpověz
Mě se zas dost často stávalo, že mě důchodci předbíhali na poště :angry: :angry:
7. pro 2007 v 11:38  • Odpověz
Kájo, nevolala si tý kadeřnici?
7. pro 2007 v 11:40  • Odpověz
Tak to já ani nevím, kolik má Páťa. Před měsícem měl 8kg a 71cm. Velikost kupuje, jak u čeho, něco máme 80 a něco dokonce i větší. :astonished:
7. pro 2007 v 11:40  • Odpověz
Luci, já ne, ale kámoška jí volala. :slight_smile: Já se tam chystám zavolat až po novým roce, páč teď rozhazuju finance po dárkách apod. :grinning:
7. pro 2007 v 11:41  • Odpověz
autor
Moni.........krásný fotky.Takový dobový........hlavně ostín barev je hezký. :slight_smile: Já moc na ty kýčovité nejsem(jako když je v pozadí zám.okno apd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),ale tyhle jsou super. :wink: Kde jste to byli nechat nafotit? :confused:
Příští týden je bude mít taky Ilča,tak už se klepu nedočkavostí,jak budou vypadat. :grinning:
Kaju............taky miluju ty důchodce,kteří mají své oblíbené místo. :sweat_smile: Jsou s tím někdy trapní. :grinning: Ale když jsem měla megabáchor,tak jsem dělala jako když mrzne,protože bylo v trolejbuse tolik mladejch,kterým nic nebylo. :wink:
Zazrak........Vítej! :grinning:
Luuci..........gratulace k "PASENÍ" a k úspěšné prohlídce. :slight_smile:
Jinak my máme velikost bodyček 80 a kalhot 74.
7. pro 2007 v 15:58  • Odpověz
Karotky:dík, já taky nejsem na kyče ale tohle mě nadchlo.
Fotili nás v Týništi nad Orlicí.
Karot: jak je to s tou kalmetizací?
7. pro 2007 v 17:05  • Odpověz
Kájo, tak pak napiš. doufám, že budeš spokojená :wink:

Moni, četla sem, že by to mělo zhnisat. to prý znamená, že si tělo tvoří protilátky

Karot, kam zmizela Ilča?
7. pro 2007 v 18:01  • Odpověz
Čau holky,
nám to právě nehnisalo,nic tam neměl ani flíček,tak si nás pozvali asi ve 2,5 a dělali mu protilátky a měl to v pořádku,tak že žádný přeočkování,jen ten test do předloktí.
A starší ten měl cosi velikosti hrášku,tak taky protilátky,bez rekce,ták přeočkování,tudíž jsem z toho jelen :slight_smile:
Tak proto se tam chodí,oni si poradí.
7. pro 2007 v 18:43  • Odpověz
luucia: Holčička obrovská šikulka,jak pase koníky. :slight_smile:
7. pro 2007 v 18:44  • Odpověz
autor
Moni............u koho jste se teda nechali fotit?
Jinak s tou kalmetizací...........mě mudra řekla,že je lepší každá reakce,než žádná reakce(to je náš případ :confounded: ). :sweat_smile: Ale jak přesně to má vypadat,aby se nemuselo na přeočkování,...........to nevím. :confounded:
Ale asi tak,jak píše Andreeej. :wink: Oni si Vás pozvou,prohmatají ramínko a pak řeknou co a jak. :wink:
Luuci............Ilča se teď dala na oživení Ruštiny,tak leží v knihách.Koník jí asi už móóc nebere. :grinning: Ale jsme v kontaktu a chodí se sem na nás dívat,neboj. :wink:
7. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz
Karot beru zpět fotili nas v Kostelci nad Orlicí(ne v Týništi) v atelieru pí.fotografka NOSÁLOVÁ

s očkováním tedy uvidí v pondělí a dám vědět :slight_smile:
8. pro 2007 v 19:23  • Odpověz
Zdravim všechny :wink:
Jsem tu dnes poprve a tak doufam, ze si tu s vami poklabosim. Jsem z Pardubic a prave vcera jsem prisla na to,ze cekam mimco. V pondeli se chystam k doktorce abych vedela jestli je vsechno o.k.
8. pro 2007 v 19:47  • Odpověz
carodejka82: Vítám Tě tu a srdečně gratuluji uplně se mi vratilo když jsem zjistila že čekám mimčo :slight_smile:
8. pro 2007 v 19:49  • Odpověz
Holky jinak 1x do roka jezdím k astrologovi do Pece, a zatím tuk tuk vse co rekl se stalo mě i mé rodině a navštěvuji ho už 4 roky.
Nemusim nic říkat jen datum a misto narození no a dnes mě přivítal a řekl : jééé vy chcete ještě holčičku že? holčičku chci ale nerikala jsem mu to a navic nemuzu potom cisaři....no dál se o tom nevyjadřoval tak snad nejsem těhotná.. :grinning: to by byl gol,to by mi můj gyndař dal asi na holou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pže před rokem jsem tam přijela a on říkal: no vidim že chcete mit kupu dětí nebojte v prosinci už budete těhotná a taky že jo :sunglasses:
8. pro 2007 v 19:55  • Odpověz
autor
Moni.............nestraš! :grinning:
Mě Ádu předpověděla kolegině z práce.Koupila si vykládací karty a zkusila to na celém kolektivu.Polovině kolektivu předpověděla těhotenství a během roka nás odešlo 5 na kontrolku. :grinning:
Carodějko..........taky Tě vítám. :slight_smile:
8. pro 2007 ve 20:05  • Odpověz
Čarodějko, vítej mezi námi! Konečně nám to tady oživí nějaká těhulka!! :slight_smile:

Holky já sem divná, ale já chci taky bejt těhu! Ten pocit po porodu, ikdyž sem nerodila normálně, ale CŘ je tak krásnej, že chci znova!!! Hnedka se zapomene to hnusný z konce těhu, ale nebudu tady strašit Čarodějku! Stojí to za to!!

Holky, Anetka nám dneska poprvé usnula sama v postýlce, jinak chodila spát vždycky až s náma kolem 10, 11! :sweat_smile: Sice dneska chvilku řvala, ale pak usnula, tak snad vydrží! :dizzy_face:

Andreej, děkuju za pochvalu :dizzy_face:

K předovědím karet - já na to moc nevěřím, nikdy mi nic nevyšlo! Podle karet sem neměla odmaturovat( na konec sem měla jen jednu 2, jinak samý 1), podle karte sem neměla mít nikdy dítě,... Až jednou, kolegyně z prce ani nevěděla na co se v duchu ptám a předpověděla mi do roka Anetku!! :dizzy_face:
8. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz
autor
Luuci...............držím palce,ať se Ti Anetka do těch 10 ještě nevzbudí. :wink:
Jako Ti vůbec spí přes celý den?
8. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz
karot, snad ne, ale má v 11 jíst, tak to se asi vzbudí! :wink: Přes den mi spí dopoledne chvilku na bříšku, pak v kočárku, to chodíme kolem poledne, podle kojení a na večer chvilku v lehátku, ale to musím houpat, jinak se budí! :sweat_smile: Zatím to je v pohodě, doma zatím stíhám všechno, horší to bude až začnou lízt, otáčet se,.. co už umí Adámek?
8. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.