• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Luuci..........ona bude spát čím dál míň. :grinning: Ale třeba zas bude šikovná sama se zabaví. :wink:
Áda už sedí bez opory a dokáže vyvažovat.Když padá do zady,tak se zabrzdí o ruku,nebo se chytnenohavice.Ale radši ho hlídám,aby se nepřekulil a nepraštil se. :sweat_smile: Až poleze,dám vědět. :grinning:
A co Anteka?
Pase,pase..............koukala jsem. :wink:
8. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz
karot, tak to je Adámek šikulka, že se dokáže vyvážit a nepřevažuje se :grinning: :wink:

Anetka zatím pase, krásně se směje a to je asi všechno, ale koukat na ni je lepší než telka!! :dizzy_face:
No jdu využít toho, že tak krásně spí a jdu se do 11 natáhnout, dobrou :slight_smile:
8. pro 2007 ve 21:32  • Odpověz
autor
Tak to máš pravdu,že je to lepší než telka. :grinning: Já na ní koukám jen po 20té,ale občas(když se Áda sám zabaví)čučím na Ulici.Ale tam je výhoda,že když nevidím 5 dílů,tak o nic nepřijdu. :sweat_smile:
Já když takhle spokojeně čučím na Ádu,tak si připadám jak kočka s koťatama.Ta je taky uspokojená jen z toho,jak po ní mladý lezou,košou jí apd.Já kolikrát bývám večer od Ády umordovaná(jak na mě hopsá),poslintaná,rozcuchaná,...........ale spokojená. :grinning:
Ale ten vzhled pak není nic moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rozhodně nevypadám pak eroticky. :grinning:
9. pro 2007 ve 12:48  • Odpověz
Tak jak sem psala včera, Anetka se měla v 11 vzbudit na kojení. Vzbudila se až ve 2 a pak už klasicky po 3 hodinách, ale noc to byla super! Ráno v 8 sme chvíli vyháněly prdíky, ale pak ještě spinkala do 10:30 :slight_smile: Sem zvědavá, jestli dneska zase usne sama v postýlce, ale rozhodla sem se, že budu v uspávání tvrdá! Sice mi to trhá srdce, když brečí, ale chci aby měla nějaký režim
9. pro 2007 v 15:49  • Odpověz
autor
To trhá srdce každý mámě,ale záleží jak má pevné nervy. :sweat_smile:
Je lepší s režimem začít dřív,než později............pak už to jde hůř. :confounded:
Záleží na tom,jestli u Anetky rozeznáš druhy pláče a kdy to na Tebe zkouší. :grinning:
Ale myslím si,že máš tak do toho 3.měsíce ještě čas. :wink:
Dneska Ti budu držet palečky,ať se to usínání zdaří. :slight_smile:
9. pro 2007 v 17:40  • Odpověz
karot, sem sama doma, manža je na hokeji, tak si pustím nahlas telku a zkusím vydržet! Včera sem ji nechala brečet asi 3 minuty a když už se začla zalykat, tak sem tam šla, dala ji dudlík, pusu, pohladila sem ji a asi jak byla vysílená tím brekem, tak hned usnula :slight_smile: Uvidímě jak budem dneska úspěšný :wink:
9. pro 2007 v 18:12  • Odpověz
autor
Jůůůůůůůůůůů..............konečně maminkovská fotka. :wink:
Jak to máte s větříkama?Už je to lepší? :confused:
9. pro 2007 v 19:43  • Odpověz
Haaa, tak Anetka opět usnula ve svojí postýlce! Bylo to sice těžší než včera, zkoušela to na mě mrška pěkně!! :unamused: Ale odolala sem a už chrupčí! :dizzy_face:
9. pro 2007 v 19:44  • Odpověz
autor
Tak vidíš..........trpělivost přinesla ovoce. :slight_smile:
Docela se ulevilo mému svědomí,když jsem zjistila,že nejsem sama,kdo je "autorita". :grinning:
Ale já si nemůžu pomoct............,ale když chci(alespoň)2 děti,tak je potřebuji,aby poslouchaly alespoň mě. :wink:
9. pro 2007 v 19:48  • Odpověz
Prdíky jsou lepší, ale dneska zatím kakala jen jednou, normálně má naděláno v každý plínce :astonished:

Nevím, jestli mám už vyhráno s tím uspáváním, je to teprve po druhý, ale budu nadále tvrdá!! :sweat_smile: Trhá mi to srdce, ale nechci být otrokem svýho dítěte. Když se zalyká, tak tam jdu, to bych ji zas tak trápit nenechala :wink: Mě to brečení vadí míň než manžovi, ten byl včera úplně vyřízenej a musel si ucpat uši, protože by tam jinak hned šel a vytáhnul z postýlky a začal muchlovat :unamused:
9. pro 2007 v 19:55  • Odpověz
autor
Luuci............tak můj chlap taky nemá pevný nervy.Kdyby výchvala záležela na něm,..........to by to dopadlo. :sweat_smile:
Ale ono je to asi tím,že jsme s těmi dětmi celé dny a vycítíme,co po nás asi chtějí. :wink:
9. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
karot, taky si myslím, že to je tím, že sme s nima celej den a nejen, že vycítíme, co chtějí, ale taky jich máme za celej den dost a chcem si odpočinout, nemyslím to špatně, ale je to tak! :slight_smile: Já se vždycky večer těším, že přijde manža z práce a já se v klidu třeba vysprchuju a umyju vlasy, prostě takový běžný věci, na který není přes den s miminem čas
9. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz
autor
oprava...........výchova :grinning:
9. pro 2007 ve 20:01  • Odpověz
karot, to mi došlo :wink:
sisstin je nemocná, má chřipku, chudák :unamused:
9. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz
autor
Jo............něco mi psala v pátek.Hlavně,aby to od ní nechytil Péťa. :confounded:
Dáváš Anetku spát na bříško..........přes noc?
9. pro 2007 ve 20:19  • Odpověz
karot, přes noc zatím ne, ale přes den dost často. Moc se jí to líbí :slight_smile:
Už se vzbudila a řve, musím vydržet :unamused:
9. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ajéjej. :sweat_smile:
Koukala jsem do albíčka...............máte slušivou osušku. :grinning:
9. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz
Pořád řve, ale už je to míň intenzivní :rolling_eyes: Jooo, osuška je pěkná :grinning:
Adámek už spí???
9. pro 2007 ve 20:34  • Odpověz
autor
Jo...............zalehnul v 19.45 :slight_smile:
Anetka je ještě malá na to,aby prospala celou noc v kuse.My byli sice od 5.týdne na Nutrilonu,ale 1.prospalá noc se konala na přelomu 2. a 3.měsíce. :wink:
9. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz
Ahoooooooooooooj holky :grinning: Můžu se přidat :grinning: Jsem ze Svitav, takže taky východočeška :grinning:
9. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz
autor
Smoulindo vítej. :slight_smile:
9. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz
Karotky díííky :slight_smile: :grinning:
Jak se má Adámek prďánek :grinning:
9. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz
autor
Dobře.............akorát ho trochu trápí zoubky,ale to se dá přežít. :wink:
zítra s Vámi popkecám víc.Jde sem manžel,tak jdu na telku.Zatím Pa
9. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Smouli, jasně, vítej!! Už sem tě tady dlouho neviděla, sem si říkala, jestli si někam nezběhla :unamused: Kones těhotenství sem s tebou docela prožívala :wink:

Tak Anetka furt řve :confounded:
9. pro 2007 ve 20:46  • Odpověz
Karot pááá :slight_smile:
Luuci no prosím tě, ale já si tě nějak nepamatuju :grinning: Odkud se známe :sweat_smile: :confused: :grinning: Každopádně díky za to prožívání :grinning:
Co Anetka, jak to zvládáte???
Jé, já už asi vím...Z bazaru, že jooo :grinning:
9. pro 2007 ve 20:48  • Odpověz
Smouli , neznáme! Já tě sledovala z povzdálí a litovala :sweat_smile:
Zvládáme to normálně dobře, jen dneska druhej den usínáme o samotě v postýlce a už tak půl hodiny řve :unamused: Jak si učila Katarinku usínat o samotě??
9. pro 2007 ve 20:55  • Odpověz
Luuciii ty špehovatelko jedna :grinning: Ale teda děkuju :wink: By mě nenapadlo, že mě bude takhle někdo sledovat :sweat_smile:
Katrinka s námi prvních 14 dní usínala a spala ve velké posteli, ale aby si na to nezvykla, tak jsme ji jednou takhle večer prdli do postýlky, drželi za ručičku dokud neusla a tak to dělá dodnes. Jen tu naši ručičku už nepotřebuje :slight_smile: A používáš dudlíka? U nás se spustí řev když jí vypadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz
Smouli, my ji taky ze začátku měli v posteli. A pak jednou dali do postýlky, když sme šli spát, takže tak kolem 10, 11 a to usla v pohodě sama! Ale ted sem jí chtěla naučit usínat v postýlce už v 8. Včera v pohodě, ale dneska řvala asi hodinu, ted už je teda klid ( ťuk, ťuk). Sem musela jít do sprchy abych ji neslyšela brečet :rolling_eyes: Dudlíka má a když ji vypadne, tak si rve do pusinky pěstičku :grinning:
9. pro 2007 ve 21:14  • Odpověz
Neboj, to půjde :wink: A jestli už konečně usnula tak to bude určitě dobrý :slight_smile:
Ty jsi přímo z Pardubic?
9. pro 2007 ve 21:16  • Odpověz
jj, z Pardubic, ale narozená v HK :wink: Ze Svitav sem měla spolužačky z Vyšší :slight_smile:
Jak se máte s Katrinkou? Co už umí?
9. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.