• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Zrovna dneska spadla Tomovi z gauče, tak museli do nemocnice, ale snad to bude dobrý :unamused:
Už ví, že má nožičky, je z toho celá nakřivo :grinning: Umí se houpat, trošku pase, překulí se ze zad na bříško, všemu se směje a všechno musí mít v pusince :grinning: Miluje šustivý věci, krásně už vezme věci do ručiček a nevím teda co ještě napsat. Jooo umí flusat a nejlíp na mě :grinning:
9. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: to je dobrýýý, teda až na to, že spadla! :frowning2: Hlavně, aby byla v pohodě :wink:

Kojíš nebo krmíte UM?
9. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz
Já jsem kojila jen 14 dní :frowning2: Jedeme na Sunaru...Ty kojíš?
Tý jo já už si ani nevzpomínám kdy měla Katrinka 1 měsíc a 3 týdny jako Anetka :sweat_smile: To taaaaaaaaak strašně utíká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz
Utíká to děsně! V noci sem si zrovna říkala, že už se mi v noci z postýlky těžko zvedá, už je pěkně těžká a to jí nejsou ani 2 měsíce :fearful: A připadá mi, že se hrozně rychle mění, každej den vypadá trochu jinak :slight_smile:
Já kojím, ale ty začátky, to byl docela děs! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz
Jj, ty začátky jsou strašný, strašný, strašný :rolling_eyes:
No je mi to jako blbý, ale prostě musím jít chrnět...Vím, že jsme moc nepokecali, ale třeba to zítra nebo někdy doženeme :wink: Já už fakt píšu se zavřenýma vočima :grinning:
Takže přeju dobrou klidnou noc a zatím pááááá :pensive: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
9. pro 2007 ve 21:38  • Odpověz
Smouli, to neva! já jdu využít toho, že Anetka chrní a jdu taky! Papaaaa :slight_smile:
9. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky všem, diky za privitani :wink:
O vikendu jsem psala,ze se chystam v pondeli na gyndu a tak jsem tam byla. :frowning2: Podle ultrazvuku jsem v sestem tydnu, ale nevypada to vubec dobre. Mimi...nebo spis gestacni vacek, jak se tomu v teto fazi rika je v deloze uhnizden moc nizko a tak mi doktorka rikala,ze se nemam radovat ani tesit a spis pocitat s tim, ze brzy bude konec.Tak jsem zatim na neschopence doma a doufam, ze je nejaka nadeje, ze by to mohlo byt dobry. :frowning2: :wink:
A copak je noveho u maminek na MD? Moc vam to vsem s detmi slusi. :slight_smile:
10. pro 2007 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky.
Čarodějko a ke komu chodíš?
Mě doktorka taky vyděsila,ale nakonec to bylo v pohodě,tak držím pěsti.
10. pro 2007 v 18:27  • Odpověz
Ahojky, chodim k Veselý, na Poseidon. Taky doufam, ze se to spravi, ale bojim, bojim.. :frowning2:
10. pro 2007 v 18:49  • Odpověz
aha,já jsem chodila k Tomašulový a pak jsem šla k Dobrkovskýmu.
ale ona se teda naštěstí spletla,zaměnila obal od gest.váčku za hematom,tak mi nasadila ascurutin a utrogestan,ale mě to stejně bylo divný,pořád mi tvrdila,že to vypadá špatně,tak jsem nakonec šla k Dobrkovskýmu a bylo úplně v pořádku.
NO Danečkovi budou na jaře 3,ale fakt jsem nezapoměla,na to jak mě vyděsila.

Tak snad to bude dobrý.
10. pro 2007 v 19:02  • Odpověz
Tak to je fajn, ze to dobře dopadlo. Aspoň jak povzbuzení pro mě teď, každá dobrá zkušenost je vítaná. :slight_smile: :wink:
Ja mám už taky jednoho myšáka, za týden mu bude sedm a je v první třídě.
A ten doktor Dobrkovský, není v nemocnici? Něco mi to jméno říká, ale nevím přesně :unamused:
10. pro 2007 v 19:24  • Odpověz
carod, neboooj, určitě to bude dobrý :wink: Kamarádka k Veselý chodí a uvažuje, že přejde jinam. pořád ji straší nějakejma katastrofama a když jde na dovyšetření k jinýmu dr., tak je všechno v pořádku
10. pro 2007 v 19:26  • Odpověz
nene,on má svoji soukromou praxi,je výbornej,myslím,že určitě lepší ultrazvuk než Veselá,teda aspoň vím od kamarádky,když k ní chodila jako těhotná,že jí posílala na ultrazvuk do nem.
tak třeba by jsi měla lepší nějak zajít,aby se někdo podíval,že tak opravdu je
10. pro 2007 v 19:26  • Odpověz
Díky za tipy holky, fakt je, že Veselá straší katastrofama celkem často...asi před rokem jsem tam docházela kvůli dělož. čípku a taky už mě hned málem léčila s rakovinou... :angry:
Budu se snažit hodit do klidu, počkám do 21.12, to mám jít na kontrolu a kdyžtak se podívám po jiném dr. :wink:
Ale pořád si říkám, že je to příroda a jestli to má klapnout, klapne to a to samé i opačně. :slight_smile:
10. pro 2007 v 19:34  • Odpověz
carod, důležitý je, že je mimi vděloze a kde je uložený si myslím je jedno :wink: hlavně se snaž být v klidu a nenervuj se. na dr se vykašli a být tebou hledala bych si jinýho dr, je dost lidí, co si na Veselou stěžujou.Dobrkovský je dobrej, myslím, že bys u něj byla spokojená
10. pro 2007 v 19:37  • Odpověz
Díky Luccy, nejspíš toho Dr. Dobrk. zkusím :slight_smile:
Jdu si lehnout, poslední týden jsem jak praštěná, pořád bych spala :wink: Pa
10. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata!
Dneska jsem měla trošku náročný den,tak mi na Vás nezbyl čas. :sweat_smile:
Dopolko jsem vařila a pekla cukroví,pak jsem letěla na procházku s Andulkou a když jsem se vrátila,tak jsem zase pekla. :grinning:
Zkončili jsme(manžel mi sekundoval)před půl hodinou a mám toho plné kecky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra hodím relax. :grinning:
Carodko...........buď v klidu.Mě taky mudr strašil revizí,ale nakonec to dopadlo dobře.Měla jsem tam pořád jenom váček a až v 7.-8.týdnu se z toho vyvynul plůdek a v 9.týdnu mu začalo tlouct srdíčko. :wink: A jak píše Lůca......hlavní je,že je v děloze.Ve vejcovodu by to bylo horší. :slight_smile:
Jinak dr.Peršín taky není špatnej. :wink:
10. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj karot, my sme měli dneska taky náročnej den! Manža měl volno, tak sme podnikli velkej nákup v Makru, pak sme byli na poště Anetce pro sáňky a ted pokračujeme v uspávání! Doufám, že to bude lepší než včera, to byl hodinovej masakr. :confounded: Sem se divila, že tady ráno nezvonila sociálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted zatím řve s přestávkama půl hodiny, tak uvidíme :wink:
10. pro 2007 ve 21:13  • Odpověz
autor
A jak to včera večer dopadlo? :confused:
10. pro 2007 ve 21:27  • Odpověz
autor
Luuci............tak jak to dopadlo včera?..........Myslela jsem na Vás holky. :grinning:
Tak nějak jsem ráda,že to období mám za sebou a že Áda usíná s určitou pravidelností.Můžu si spoustu věcí naplánovat a tak. :wink:
A jsem ráda,že bydlíme ve svém,protože u nás kdysi byly taky takové situace,že to bylo zralé na kontrolu ze sociálky. :sweat_smile:
Ale naštěstí(ikdyž to bylo třeba slyšet přes zavřená okna)máme "normální" sousedy. :wink:
11. pro 2007 v 09:15  • Odpověz
Ahojky, včera řvala jen půl hodiny a pal si ještě chvíli povídala a nadávala na nás :sweat_smile: Manža byl z toho i tak na nervy a málem tam šel a vytáhnul ji z postýlky :unamused: Ještě že nebyl doma předevčírem, to by nepřežil, včera to byl slabej odvar :sweat_smile: Ale keště když sme šli spát, tak nespala a povídala si, ale jak sem ji dala dudlík, tak byla tuhá a spala až do 3, to se napapal a byla tuhá :slight_smile: Doufám, že už to bude jen lepší
11. pro 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
Se musím smát,když čtu o Tvým manželovi. :grinning: My občas zápasíme s jídlem a někdy je to s řevem. :confounded: A ten můj vždycky utíká z baráku pryč,protože se to prý nedá poslouchat a když se vrátí,tak mě obviňije z toho,že jsem macecha. :grinning: Ale sám na to nemá odvahu,aby ho nakrmil,ale poučovat bude. :rolling_eyes:
Budu držet pěsti,ať je to lepší. :wink:
11. pro 2007 v 10:30  • Odpověz
To sem se musela smát! Dělaj tvrďáky, ale když brečej jejich děti, tak jsou na měkko :grinning: Ten můj se mě včera furt ptal, jestli to má vůbec smysl a Anetka si to už bude pamatovat, jestli ji jako netrápíme zbytečně :unamused: Tak sem mu řekla, že mi to taky trhá srdce ji slyšet brečet, že to nedělám pro potěšení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2007 v 10:34  • Odpověz
autor
Vůbec v nás nemají důvěru,viď? :sweat_smile:
11. pro 2007 v 10:39  • Odpověz
autor
Dneska nás trápí zuby. :confounded:
Ještě,že nemám dneska tolik práce a můžu se mu věnovat.Tak zatím Pa,jdu uklidňovat. :wink:
11. pro 2007 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky!

tak jsme byli na té kalmetizaci a Matýsek tam má takový tvrdsi načervenalý pupínek a Mudr. vzala pravitko změřila to a řekla : dobrý vy už sem nemusite.

no a pak jsme byli ještě na rehábce...tak jsem se bála že treba budeme muset cvičit vojtovku nebo tááák a rekli nám jak máme Matese nosit aby se nekoukal furt na jednu stranu a to bylo vše... :grinning:
11. pro 2007 v 10:48  • Odpověz
my máme ted zvláštní období Matýsek je přes den hodnej..ale padne 20 hod. a on řve a řve a řve a já nevím proč.ve 23. hod se uklidní a spí až do 9 do rána.
Začíná i míň jíst.pil tak 150 ted max. 120. tak nevim co to zas má :unamused:
11. pro 2007 v 10:51  • Odpověz
ahoj,
monci,mi to dělal malej taky,asi kolem toho 4 měsíce,ale měl železo a dělala se mu nějaká vzduch.bublina prý z toho nadýmání,tak mu to železo vysadili.
A nemá zácpu?
No a hlavně pak už nesnášel žádný mlíko a skončilo jsme na sunar alidiar i když to je normiš na průjem,tak nám to dovolili,až asi do 8 měsíce,pak nutrák.NO a ten alidiar neobsahuje tu laktozu.
Myslím,že vás asi taky trápí bříško.
11. pro 2007 v 11:32  • Odpověz
Tak Anetka je teď až na to uspávání hodná! Přes den i chvilku spí a v noci taky krásně spinká (ťuk, ťuk) :slight_smile: Příští úterý si jdu večer s kamrádkou sednout, tak sem zvědavá, jak to s manžou zvládnou. Škoda, že nemám odstříkáný mlíko, mohla bych být dýl :unamused: Stejně si myslím, že se mi po ní bude stýskat a budu spěchat domů :dizzy_face:
11. pro 2007 v 11:38  • Odpověz
ahojda
carod:taky chodím k dr. Dobrkovskému a nemůžu si na něj stěžovat, jestli máš nějaký problém tak ho zkus je fakt dobrej
11. pro 2007 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.