• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Moni.............nerostou mu zuby?Mě teď Áda poslední 2 dny nedopíjel mlíko a dneska řve jak tur,když si ho nevšímám. :sweat_smile:
Zrovna te´d chrápe,tak tu chvilku budu a pak se půjdeme vyvenčit. :wink:
Luuci............jaké máš intervaly mezi kojením?
11. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz
karot, přes den 3 hodiny a v noci je to různý. To první kojení v noci dneska bylo po 6 hodinách :sweat_smile: a pak už zas po 3 :wink:
11. pro 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
Takže klasika. :wink: My to tenkrát měli taky tak...........poslední kojení před spaním bylo ve 22h. a pak buď v 1.h. nebo ve 4h.To ani nestihnete všechno probrat,nebo jo? :sweat_smile:
11. pro 2007 ve 12:14  • Odpověz
mkr - máte krásnej kočárek!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2007 ve 12:14  • Odpověz
luucia:děkuji, můžu se zeptat, kde jsi rodila?
11. pro 2007 ve 12:15  • Odpověz
autor
mkr...........ta sítka na té boudě je super. :wink: Máme jí taky a dost jsme jí přes léto využili.Áda jezdil v kočáře jako "tankista". :sweat_smile:
11. pro 2007 ve 12:20  • Odpověz
už se těším až s malou vyjedem ven, co máte za kočárek?
11. pro 2007 ve 12:21  • Odpověz
mkr, rodila sem v HK :wink:
11. pro 2007 ve 12:30  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=480454&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Inglesinu Magnum.
Fakt jsem za něj ráda.Prostorný,neporuchový(občas vzžou pružiny,tak se musí často promazávat)a hlavně uveze všechno,aniž by se vyvalila kolečka dostran. :wink:
11. pro 2007 ve 12:30  • Odpověz
luucia:proč ne v Pardubkách?
11. pro 2007 ve 12:36  • Odpověz
karot: ten je moc pěkný a velký ten samý má sousedka a je taky spokojená
11. pro 2007 ve 12:37  • Odpověz
mkr, protože sem to měla domluvený v HK :wink: budeš rodit v Pcích?
11. pro 2007 ve 12:41  • Odpověz
pokud mi to malá umožní tak pojedem do Litomyšle na porod do vody jinak v Pcích znám to tam víc jak v HK
11. pro 2007 ve 12:43  • Odpověz
mkr, to musí být docela zážitek do tý vody! :slight_smile: Já sem teda spíš na klasiku, ale zasje to jiný :wink: A ikdybys to nestihla, tak si ted holky Pardubice docela chválí :wink:
11. pro 2007 v 15:14  • Odpověz
Andreej: nestraš pijem NUTRILON FORTE 1 a je to jeho asi páté mlíčko, snad nebudeme zase měnit.
I když mi připadá že ho bolí ted vic bříško, předtim prdiky skoro vymizely a ted.... :frowning2:
pije normálně, občas se odtrhává od flašky i když by chtěl pít tak nepije a vzteká se a pláče....potom i třeba hodku po odříhnutí vypustí malinko zdrclýho mlíčka jako že si ublinkne a to udělá tak 3x po jídle... přes den pohoda a večer ten řev.
Připadá mi zda nemá zas nějaký stádium vývoje...že takhle jí a nejí a brečí večer

Jinak zácpu nemá kadí furt ty mýchaný vajíčka tak 1x denně.

Karot: zuby? není brzo? Mikymu začali až na 5.měsíci :unamused:
11. pro 2007 v 15:49  • Odpověz
monci, někde sem četla, že děti kolem 3 měsíců prochází zase nějakým růstovým sprutem atrvá asi týden než se zas srovnají :wink: Určitě to bude dobrý. My to měly v 6. týdnu a trvalo to asi 3 dny než se Anetka srovnala, ted zas papá v pohodě :slight_smile:
11. pro 2007 v 16:25  • Odpověz
autor
Mini............dokonce se rodí děti s jedním zubem,tak proč by to nemohlo být ve 3.měsících?! :grinning:
Jinak Áda měl taky střevní potíže,než si zvyknul na UM.Sice po Sunaru žádné problémy neměl,ale zase jsem mu nechtěla odkecat imunitu,tak musel s Nutrilonem vydržet.Ale ve 2.měsících už byl klid. :wink:
mkr..............do vody jsem chtěla taky,ale dopadlo to úplně jinak. :grinning:
Ale ta klasika(jak píše Luuca)taky není špatná.Asi by mi v tý vaně byla potom zima. :sweat_smile:
11. pro 2007 v 16:32  • Odpověz
Luci: to jsem taky četla ale je to prý jen u kojených dětí........ :confounded:
11. pro 2007 v 16:45  • Odpověz
karot: je pravda že víc slintá ale pochybuju že by zuby :fearful:

no nevim zda to mám vydržet anebo jít k mudr. a říct proč mi ublinkává proč je furt neklidný a pláče a že ho zas trápí břicho aby me neposlala do... :sweat_smile: .
a od noveho roku za tyhle prdy budu ještě platit :angry:

achjo u Mikyho si na tyhle drobnustky nevzpominam :grinning: vím kdy lezl,sedel,chodil, co rekl, a milion vecí ale u Matyska je to jako by vše od znova :grinning:
11. pro 2007 v 16:49  • Odpověz
autor
Moni..............každé mimi je jiné.Áda byl sice ďábel,ale zase si říkám,že je to lepší přežít teď,než abych měla první mimčo pohodáře a druhé ukříčené,uprděné,nevyspalé apd. :wink:
A nebo je možné,že si na to zapomněla. :sweat_smile:
To,že se kroutí u jídla je větříkama.Áda mi to taky občas dělá,když je po hrachu nebo kapustě.A to dávám minimum,.............jen kvůli chuti. :grinning:
11. pro 2007 v 16:56  • Odpověz
autor
Růstový spurt jsme měli kolem 5.týdne(to jsem kojila) a pak na přelomu 3.-4.měsíce.To už jsme byli na UM.Takže to může být taky tím. :wink:
11. pro 2007 v 16:59  • Odpověz
mě se teda při jídle Anetka kroutí, když si potřebuje odříhnout! Někdy musím při jídle udělat třeba 10 minut pauzu, pak siodřáhne a pokračujem v papání :wink:
11. pro 2007 v 17:00  • Odpověz
karot: ptala jsem se jestli tam po nějaký době nezmrznu a sestra mi řekla, že se voda připouští :wink:
11. pro 2007 v 17:16  • Odpověz
Monči: Tak nevím,my jsem měli Bebu HA,Omneo a pak jsem taky zkoušeli Sunar a už ti ani nevím,no prostě taky řval,ale čím to bylo,kolikrát ani nevím,prostě byl asi taky víc vzteklej a asi taky,to si teda myslím já,že ten měsíc dřív narozen,prostě takový nervní mimi.
11. pro 2007 v 17:33  • Odpověz
holky dííík :grinning:
teď je třeba uplně k sežrání :slight_smile: asi kdyby mu něco joo bylo nedal by se uklidnit a řval by furt !
11. pro 2007 v 17:56  • Odpověz
monci:Dneska řval na celý Závod míru,jako má období vzdoru,všechno sám,sám oblíkat,masakr,jako než si oblíkne ponožku :angry:
Ještě,že Filípek má jinou povahu,to bych asi visela :sweat_smile:
11. pro 2007 v 18:21  • Odpověz
jo tak období vzdoru to už mi něco říká ...to znám od Mikyho......říká se že to trvá do tří let :grinning: ha háá Mikymu je 5 a stále ho to nepřechází... :sweat_smile: navíc je čím dál víc klacek klackovatej hubatej a s tím nic nenadělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2007 v 18:24  • Odpověz
je fakt že asi na ty krušné chvilky u dětí se zapomíná rychlejc...i když růst zubu u Mikyho byl horor, brečel a brečel.Spíš si člověk pamatuje jak jedl...a házel všechno jídlo okolo sebe a jaký to bylo čunátko behem vteriny. :grinning: ani si člověk neuvědomí že by si to měl pořádně užít protože děti strašně rychle odrostou , do teď vidím Mikyho s dudlíkem jak nám utíká a honíme ho a je to strasná prča a jen mrknu tak jde ted v lednu k zápisu do 1.třídy :cry: utíká to
11. pro 2007 v 18:30  • Odpověz
Moni, utíká to hrozně! Je mi z toho úplně smutno, vždyt Anetce budou už 2 měsíce a je to jako včera, co sem na ten můj pupek nadávala nebo, co sem jí poprvé uviděla a ted už mi připadá taaak veliká! :confused:

Tak pokračujem v uspávání, zatím se rozhlíží a povídá si, tak uvidíme jak to dneska půjde
11. pro 2007 v 18:59  • Odpověz
autor
mkr............tak to potom jo. :grinning:
Moni.............já se snažím si to užít,dokud je Áda malej.Teď,co je to už pohodový a Áda řve monimálně,tak to strašně utíká. :cry:
A to jsem si před nedávnem ani nepředstavila,kdy se dočkáme Vánoc a jestli z toho bude mít Áda rozum. :grinning:
Luuci............myslím na Vás holky. :slight_smile:
11. pro 2007 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.