• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
janav:
12. lis 2007 v 18:47  • Odpověz
Heleno, hlavně že sis ulevila.
Chtěla jsem s karotkou vyřešit to, co jí vadilo. Abychom se mohly spolu bavit jako dřív. Proto nechápu, proč zrovna ty se do toho motáš, když s tím nemáš za mák společného.
12. lis 2007 v 18:49  • Odpověz
autor
Tak domů jsme si ho taky vozili v tzv.igelitkách. :grinning:
Ale točený je lepší! :wink:
12. lis 2007 v 18:50  • Odpověz
karotky, třeba s ilonou jsme to zvládly, tak se tomu nebraň a odepiš, ne? Myslím to v dobrém :wink:
12. lis 2007 v 18:55  • Odpověz
kajule, koukala sem, že schániš kadeřnici v hk, já o jedný skvělý vím. ale je trochu dražší :wink:
12. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
Luci, to vůbec nevadí. :wink:
12. lis 2007 v 19:02  • Odpověz
kajul, pošlu ti do IP číslo až dokojím jo. :slight_smile: Dělá s Lorealem, stříhání, barvení stojí tak 1100. já k ní chodím už několik let a sem moooc spokojená, necpe nikomu svůj názor, ale dokáže poradit :wink:
12. lis 2007 v 19:05  • Odpověz
luucio, ty si taky myslíš, že se problémy nedají řešit?
12. lis 2007 v 19:06  • Odpověz
janav, dají, ale karotka asi nechce :wink: a mě ta diskuze v Pardubkách přestala bavit :slight_smile: Když píšeš, že tam člověk nemůže říct svůj názor, tak to máš pravdu, ale když sem napsala, že souhlasím s doplatkama u lékaře, tak sem taky dostala, co proto!! A to je prostě jen můj názor!! :wink:
12. lis 2007 v 19:22  • Odpověz
luuci, ale vždyť ti tam nikdo nic špatného neřekl! Myslíš si to a máš na to právo. Já si myslím trošku něco jiného, ale vždyť jsme jen diskutovaly... hele tak aspoň s tebou, jestli jsem se tě dotkla, tak promiň, nebyl to úmysl :wink:
12. lis 2007 v 19:24  • Odpověz
janav, já sem v pohodě! Nejsem uražená! Jen mě ta diskuze už přestala bavit! Vždycky někdo něco napsal a ostatní se do něj pustily! Opravdu lepší tam nepsat svoje názory! :wink: A nesouhlasím s tím, co tam před chvílí psala Andrea, že sem se do tebe pustila, že jsi měla tenkrát jinej názor a že já nemám problémy! Prostě sem taky měla jinej názor a jen sem chtěla vědět, jaký máš problém ty a ty jsi ho tenkrát nechtěla říct a psala jsi, že máš problém větší než já! Teď už je to jedno, ale i tenkrát to bylo úplně zbytečný! Myslím, že pro každýho je ten jeho problém větší než problém toho druhýho! :wink:
12. lis 2007 v 19:35  • Odpověz
Luucio, no vždyť jo, to už jsme si tenkrát vyřešily, ne? :wink: Proto mně mrzí, že se k tomu nedokáže každý postavit čelem, víš? Obzvlášť, když snaha je. Ale když je jen z jedné strany, tak je to těžký. A pak se do toho ještě začne motat někdo, kdo s tím nemá nic společného a myslí si, že je hrdina.
12. lis 2007 v 19:41  • Odpověz
janav, jooo, my sme si to vyřešily, ale vadí mi, že to teď Andrea komentuje trochu jinak! :wink: To už je teď jedno! :slight_smile:
12. lis 2007 v 19:56  • Odpověz
luucio, je to fakt jedno! :wink:
12. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz
luucia: Já to komentuji tak jsem to pochopila já,myslím,že si rozumíme.
Hm,to že ti to vadí,to mě fakt mrzí.Mě zase mrzí,jak se chováte k Janav.
12. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz
Andrej, to nemá cenu. Napsala jsem karotky do IP i několik sms, ale šprajcla se a i když jí nabízím omluvu a že to spolu vyřešíme, tak nechce. Akorát veřejně píše do diskuze cosi, čím se akorát zesměšní. Já se snažila, ale už mě to neba.
12. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz
autor
Holky.............s Janou jsem to vyřešila přes mobil a doufám,že už dá pokoj a nebude tady nikoho rozhádávat.Jestli ne,tak nebudu psát ani sem a piště mi prosím do IP.Alespoň to nikoho nebude tak dráždit. :wink:
A všem ostatním přeju hezkou debatu bez komplikací.Mějte se hezky.Jdu na TV.
Tak dobrou noc všem.I těm nejmenším. :slight_smile:
12. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz
NO Jani asi né,ale my jsme taky s Východních čech,nééééééé,tak proč bychom nemohli chodit i sem,přeci :grinning:
12. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz
tý jo karot,ale to není fakt normální,jak rozhádávat,ona nikoho nerozhádala,proč to na ní házíš a to kam ty budeš psát je mi úplně jedno,já si budu psát kam budu chtít.
12. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz
andrea, já sem Janav po tom konfliktu ignorovala a pak sem se s ní bavila normálně! :wink: A tam to sme si vyřešily mezi sebou a ty do toho nemáš, co mluvit! Protože to, co jsi napsala do Pardubic je pěkná blbost a je vidět, že jsi četla opravdu špatně! Myslím, že ti leží v hlavě, že se má někdo dobře, proto furt narážíš na drahej kočár v albu, co?? :wink: Tím končí moje komunikace s tebou!
12. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz
luccia: jakej drahej kočár v albu,to jsem myslela obecně
možná jsem měla dražší než ty,jak to můžeš vědět,ale ty jsi to vztáhla na sebe,tak kdo je tady ta potrefená
no moje s tebou ani nezačala děvče
12. lis 2007 ve 20:36  • Odpověz
Takže holky,
karota považuje za vyřešen, že smaže veškeré kontakty se mnou. Tak takto jednají akorát srabi. Já se k problému dokážu postavit čelem a kdyby se mi někdo snažil omluvit, aspoň bych ho vyslechla. No nic, nebudu se ponižovat.

Luucia problémy řešit dokáže, to je jiný kalibr.
12. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz
Janav: Tím končí moje komunikace s tebou! :angry:
A kdyby jsi chtěla kazit Karotky diskusi,tak uvidíš ty,ty,ty :pensive:

Ty jedna hádavko sebestředná :grinning:

a já tady teď brečím,protože mám hnusnej kočár :cry:
12. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz
andrea: :confused:
12. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz
Tak dobrou holky!
12. lis 2007 ve 20:52  • Odpověz
No nic, mějte se, nebudu vám to teda kazit, na přání karoty.
Jsem zvědavá, jak dlouho vás bude bavit číst o hrůzné oxitoxinu, o ohromné jizvě až na záda, vytahané vagině atd. :grinning: :grinning: :grinning:
Občas sem nakouknu, páč tohle mně vždycky pobaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 ve 20:55  • Odpověz
Jani, nestras...
12. lis 2007 ve 20:57  • Odpověz
kristi, no fááááákt, nekecám... nejoblíbenější téma zakladatelky Pardubic :zipper_mouth:
12. lis 2007 ve 21:00  • Odpověz
Tak koukám, koukám a jsem trochu mimo...nevím o co tady jde. :sweat_smile:
Luci, díky za info o tý kadeřnici. :wink:
12. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz
kajule, prostě na diskuzi Pardubice a okolí měla zakladatelka tohoto regionu a rovněž zakladatelka Pardubic problém. Asi to pojala tak, že když diskuzi založila, tak že ji může řídit. Když se na něco ptala, ráda jsem jí poradila. Když plkala nesmysly, tak jsem se jí to snažila vymluvit. Ovšem taktně. Nikdy jsem nebyla zlá. To si můžeš klidně dočíst, ale je to 300 stran a to tě asi bavit nebude. Časem přišly další holky a některé měly stejné názory se mnou a tak karotě oponovaly. Bohužel karota nedokázala přijmout, že má někdo jiný názor než ona a hrozné bylo, když měl někdo jiný pravdu! Bohužel, z těch, které měly jiný názor než ona, jsem jí utkvěla v mysli pouze já, i když jsem jí ve skutečnosti nic neprovedla. Prostě se naštvala, v původní diskuzi se ještě pokusila mě zesměšnit a založila diskuzi novou. Našly se tam i takové, které měly názory stejné jako ona a chovaly se také tak. Prostě nedokázaly přijmout fakt, že má někdo jiný názor, za kterým si stojí. Tímto narážím na helenapce, která ví prd z toho, co se tam za celou dobu dělo, a hned mne nazývá sebestřednou pipkou.
Chtěla jsem si to s karotou v klidu vyříkat, ale místo toho mě v původní diskuzi akorát napadla, na IP neodpovídá a na sms také ne. A to jsem jí napsala, že pokud má se mnou nějaký problém, že bych to s ní ráda v dobrém vyřešila, neb nemám v úmyslu se s někým hádat.
Párkrát se na původní diskuzi stalo, že jsme měly ostřejší debatu, třeba s luuciou, ale jsme lidi a dokázaly jsme si to vyříkat v pohodě. To holt s karotou nejde.
Navíc hlavním tématem zakladatelky těchto dvou diskuzí je věčné těhotenství a udělování rad, hrůzný porod s oxitoxinem :grinning: :grinning: :grinning: , jizva až na záda, gynekologické problémy a vytahaná vagína. Ale to už jsem psala.
Takže takto asi na mou obranu.
12. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.