• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
holkyyyy, tak sem Anetku po vykoupání a nakojení šoupla do postýlky! Chvilku si povídala, koukala kolem a už spinkáááááá :dizzy_face: Je to zlatíčko! Snad to nezakřiknu
11. pro 2007 v 19:12  • Odpověz
autor
Luuci...........tak na kdy odhaduješ laktační budíček? :sweat_smile:
11. pro 2007 v 19:15  • Odpověz
karot, měla by jíst v 10, tak uvidíme! Netroufnu si to odhadnout :confused: Jak ti Adámek hezky pomáhal píct!! :sweat_smile: To je boží fotka
11. pro 2007 v 19:36  • Odpověz
autor
Dík. :slight_smile: Taky jsem Ti koukala do albíka.Kdo fotil tu poslední fotku?
Budete dělat PFka?
Pepa slibival,ale nakonec z toho sešlo. :confounded:
11. pro 2007 v 19:39  • Odpověz
karot, fotil to taťka, ale byli sme z toho všichni pěkně na nervy! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka vydržela jen chvilku a začla brečet a nebo se různě šklebila :sweat_smile: To budou posílat naši, my nikomu PF neposíláme, většinu rodiny o Vánocích vídáme, tak si popřejem
11. pro 2007 v 19:44  • Odpověz
autor
Pěkná fotka............my s tím focením taky máme někdy problém.Musím dělat,že Ádu nefotím,jinak si lehne na břicho a pořád se směje.A takových fotek máme plno. :grinning:
11. pro 2007 v 19:59  • Odpověz
Tak kdyby nás někdo pozoroval, tak by zavolal do Havl.Brodu :grinning: Taťka s foťákem, mamka schovaná za tou plachtou skákala s Anetkou v náručí na míči a já stála nad taťkou a pískala s hračkou a držela Anetce v puse dudlík a když taťka řekl TEĎ, tak mamka přestala skákat, já vytáhla dudlík z pusy a taťka zmáčknul foťák!! Fakt sranda! :grinning:
11. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz
autor
No tak hlavní je,že jste se sladili! :grinning:
11. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
karot, nooo, někdy mamka zapomněla přestat hopsat :grinning: Jdu koukat na Ordinaci, papa! Zítra poreferuju jaká byla noc :wink:
11. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz
autor
Pa a užij si to.Já jí budu mít až od 9ti. :grinning:
11. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky.Dneska jsme byli s manželem zase na UZ.Měli jsme to domluvený na nahrání protože minule nám to Dr,Farag nějak nenahrál.A dnes zase ne ale to nevadí. Malá se tam stejně už nevejde celá.Pěkně mu v jednu chvíli lítala ta sonda nahoru jak do ní kopala! :slight_smile: Sám říkal, že je pěkný divoch.Jinak já taky chodím k Dobrkovskému.Jen jsem nebyla spokojená s jeho přístupem co se týče otěhotnění.Čekali jsme dva roky a chtěl čekat dál.On to nechává spíše na přírodě.Ale jinak jako diagnostik atd je super,to si stěžovat nemůžu.Kde se můžu kouknout na vaše albíčka dětiček?
11. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz
autor
zazrak............stačí kliknout na tu ikonku s foťákem,kterou máme každá u příspěvku,který napíšeme. :wink:
Jinak já měla stejnou zkušenost s dr.Smetanou.Kdybych to nechala na něm,tak to nechává přírodě 12 let.Ještě jsme málem dostala vynadat za to,že jsem nějaká nabuzená a že stačí,když si 1.dítě pořídím v 35.letech. :sweat_smile:
Oni někteří doktoři si s něčím neradi lámou hlavu. :rolling_eyes:
12. pro 2007 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás na konec včera uspávání pěkně na prd! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka sice usnula hned, jak sem tady psala a spala asi 3/4 hodiny, pak se ale vzbudila a zas řvala a řvala,.... až sem nevěděla, jestli jí nic není. Tak sem ji vzala z postýlky a ona měla hlad! :sweat_smile: Hned se chudinka přisála a koukala na mě pěkně vyčítavě :confounded: Pak sem ji zas šoupla do postýlky, chvíli si povídala, nadávala na mámu a usla, ale v noci se zase budila po 3 hodinách! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2007 v 08:51  • Odpověz
Ahooj holky...tak já měla včera užasný zážitek.... :slight_smile: kromě toho jsem teda dělala předvanoční úklid ale tatínek hlídal a jak tak hlídal tak Matýsek ne a ne usnout tak mu Aleš začal vyprávět vtipy jako by tomu ale Mates rozuměl a řechtal se na plné kolo ...20 minut holky smál se tak nahlas až se zalykal...nám s Alešem úplně tekly slzy...prostě něco nádhernýho.... :grinning:
No a jak jsem pak tak uklízela tak se probudil Miky a já že si k němu jen na chvilku vlezu do postýlky aby zas usnul, no a usnula jsem taky a vzbudil nás až Aleš v 6 ráno...já spala s Mikym a Aleš s Matýskem a vyspali jsme se všichni do růůůůžova :sunglasses:
...jo a mám uklízeno jen půlku....tu druhou asi už nechám být ...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2007 v 09:38  • Odpověz
zazrak: ty chodíš k Farragovi? vřele doporučuju je to umělec!
12. pro 2007 v 09:39  • Odpověz
Luci: my teda noce máme klidné už teď tuk tuk i když teda usínáme kolem 23. hod. ale přes den furt jíme po tech 3 hodkách...už bych mu nejradši šoupla nějakou tu kašičku... :frowning2:
12. pro 2007 v 09:40  • Odpověz
zazrak: tak to máme s dr. stejnou zkušenost u nás to taky nechtěl řešit a nakonec se to i povedlo, jinak ted je si nemůžu ztěžovat. kdy čekáš malý?
12. pro 2007 v 10:51  • Odpověz
autor
Luuci.............vydrž..........,až budou Anetce 3.měsíce,bude to o něčem jiném. :wink: Do té doby celou noc asi neprospí.Alespoň neznám takové dítě. :sweat_smile:
Moni...........,tak to by se mi asi nestalo.Mám poslední dobou tak lehké spaní,že mě probudí jen to,když se Áda vrtí v posteli. :grinning:
12. pro 2007 v 10:55  • Odpověz
karot: známá má 6-ti týdenní holčičku krmí ji sunarem a prospí celou noc, taky jsem se divila
12. pro 2007 v 11:17  • Odpověz
autor
mkr............tak asi není takový jedlík a nebo nedodržuje postup na krabici. :grinning: Já jsem dávala Nutrilon od 5.týdnů a budil se mi stejně jako kojený.Od 3.měsíce jsem ho začala dávat spát na břicho a od té doby mi prospí celé noci. :wink:
Ale jsou asi vyjímky. :wink:
U kojeného dítěte by to byla asi rarita. :sweat_smile: Leda,že by Luucka vyráběla smetanu. :grinning:
12. pro 2007 v 11:32  • Odpověz
Karot : já byla taak utahla že jsem nevedela o svete.

hmm tak jsem to kolikrát taky zkoušela dát Matýska na noc na bříško ale on to nějak nechápe...normálně pase a ne a ne si lehnout :grinning:
12. pro 2007 ve 12:20  • Odpověz
tak sme zpátky od dr., byly sme pochválený, od minule přibrala kilo, tak váží 4560g :dizzy_face: a předváděla se, krásně pásla koníčky. příště jdem už na očkování :cry:

karot, mě to noční vtávání neva, sem už zvyklá. spíš mi vadí to uspávání :unamused:
12. pro 2007 ve 13:50  • Odpověz
já to blbě napsala - má 5460g :grinning:
12. pro 2007 ve 13:53  • Odpověz
dzus :grinning:
12. pro 2007 v 18:52  • Odpověz
ahoj jaul, jak dlouho se už snažíte o mimčo?
12. pro 2007 v 18:57  • Odpověz
ahoooj Šebrlováááá :grinning:
12. pro 2007 v 19:00  • Odpověz
autor
Luuci..........no proto! :grinning: Slušná váha na 2 měsíce. :wink:
Uspávání?...........To myslíš,které?V noci po kojení nebo to večerní?
Jaul..........čau,vítej tady. :grinning:
12. pro 2007 v 19:07  • Odpověz
Tak jsem tu, doted jsem drepela v Pardubicich, tam jsem to stihala cist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady uz to asi bude horsi.
mkr: Mno, ony me holky, asi tak pred dvema mesici premluvily, abych si tam uz dala snz ackoliv aktivne snazit jsme se jeste nezacali. Ovsem planovala jsem to na prosinec, takze uz je cas :wink: Snazim se zatim teoreticky a obleckama, ktery jsem podedila :grinning:
luucia: Ahoooooj, ze jsme se ale dlouho nevidely, co?? :sweat_smile:
12. pro 2007 v 19:10  • Odpověz
karot, myslím to večerní uspávání, v noci jí max. 10 minut a ke konci u toho už spí, tak ji jen dám do postýlky a zas mám 3 hodiny klid :dizzy_face:
12. pro 2007 v 19:11  • Odpověz
autor
Luuci..........koukám,že je Anetka taky vzorná.My to měli v noci to samé. :slight_smile: Jste na dobré cestě.........hlavně žádné rozmazlování,ať si to neskazíte! :sweat_smile:
12. pro 2007 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.