• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
siss, co Petřík? prdíkuje?

mato, tak to je asi stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš nějaký děti?
16. pro 2007 v 16:12  • Odpověz
luuci zatím nemám, ale příští rok začneme se snažilkováním. :wink:
16. pro 2007 v 16:14  • Odpověz
mato, to je rozumný, pořádně si užít a pak naplánovat :wink: :grinning: Jezdila sem do Jičína k zubařce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2007 v 16:18  • Odpověz
autor
Luuci...........záleží na tom,jak často kadila před tím. :wink: Je možné,že to všechno strávila a na bobek už nic nezbylo. :grinning: Ale je lepší se doktorky zeptat. :wink:
Kdy tam jdeš?
Myslíš,že je tam Adámková už od rána? :confused: My tam chodíme v pondělí na prevenci od 13. do 14.30 h.,tak nevím jak tam je dopolko.Potřebovala bych tam jít co nejdřív. :sweat_smile:
Čau Siss a Mato :slight_smile:
16. pro 2007 v 16:20  • Odpověz
luuci, koukám, že jsi čerstvá maminka. :wink: JJ, nejprve užít, ale to by si člověk mohl říkat celý život. :slight_smile:
16. pro 2007 v 16:21  • Odpověz
Ahooj Siss kde ses toulala ?

Karot: to s rím zvracením znám,byla jsem přece na té pylorostenoze s Matýskem,vím jaké to je :frowning2:

Luci: mě Mudr. říkala že se to může upravit až tak že mimčo kadí jen 1x týdně vše si bere tělo, ale radši si ji nech proklepnout doktorem
16. pro 2007 v 16:23  • Odpověz
karot, před tím kakala po každým kojení :wink: já tam ráno zavolám a uvidím co mi řekne, pochybuju, že ji bude chít vidět, když sem tam ve středu byly. Ale je spokojená, nekroutí se, nebrečí, jen prostě nekaká, tak snad to je tím, že to stráví :wink:

mato, jj, jsem a je to super!! :dizzy_face: Vřele doporučuju :wink: Kolik ti je?
16. pro 2007 v 16:24  • Odpověz
26. Říkám si, že do 30 času dost. :wink:
16. pro 2007 v 16:27  • Odpověz
Mato ty jsi z Jíčína? jee tam jsem jezdila před 7 lety na kalbu :grinning: Jíčín teda spíš jeho krásné hospůdky mám obšlápnuté...tam je kráásně!
16. pro 2007 v 16:27  • Odpověz
autor
Luuci..........Tak myslíš,že tam dopolko je? :confused:
Moni............Co to je ta pylorostenza?
16. pro 2007 v 16:28  • Odpověz
a do jaké hospůdky jsi moncicik jezdila?
16. pro 2007 v 16:28  • Odpověz
monci, snad je to tím. ráno sem ji dávala rourku a nic, tak tam asi nic není :confused:
16. pro 2007 v 16:29  • Odpověz
karot: pylorostenoza je že se ti uzavře přechod mezi žaludkem a střevem, udělá se tam taková křeč která obepíná tu svalovinu kterou to jidlo prochází.
No a mimini začnou zvracet pže to nemají kam dávat, a tím se odvodnují a ohrožuje je to na životě.tudíž se to musí okamžitě operovat.
16. pro 2007 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jenom nakukuju o čem tady drbete? :slight_smile: V poslední době to tady trochu flákám. :sweat_smile:
16. pro 2007 v 16:30  • Odpověz
luci neboj, ona by plakala kdyby jí jooo něco bylo, ráno zavolej a uvidíš.

mata: tuším že to byl steak hause,a naproti městskýmu úřadu byla taková malá hospůdka, a na tenis bar, no bylo toho dost :sweat_smile:
16. pro 2007 v 16:32  • Odpověz
karot, nevím, já tam ráno zavolám písnu ti , jestli mi to vzala jo?

mato, tak to sme stejně starý, teda mladý :slight_smile:

kájo, to nás teda pěkně flákáš :grinning: jak se máš?? co Páťa?
16. pro 2007 v 16:32  • Odpověz
holky, mamka mi přivezla cukroví! Tak dietka zase nebudeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
16. pro 2007 v 16:34  • Odpověz
luci: ty se máš !!
16. pro 2007 v 16:36  • Odpověz
autor
Luuci..........kam?Do IP? :confused:
Moni..........tak to je asi to,co mi popisoval ten doktor. :wink:
Čau Kaju :slight_smile:
16. pro 2007 v 16:37  • Odpověz
Luuci, já vím, stydím se. :pensive: Ale napravím to. :wink: Páťovi teď přišla jídelní židlička, kže už papáme v ní, je u toho děsně důležitej a i ten čaj si musí držet a pít sám. :slight_smile:
Akorát teď trochu kašle a má rýmu, ale to bude asi z toho počasí. :unamused:
16. pro 2007 v 16:38  • Odpověz
monci, jsem ráda, že se Ti u nás líbilo.
Luuci, správně mladý. Teda jak na co :slight_smile:
16. pro 2007 v 16:39  • Odpověz
moni, bych ale potřebovala hubnout a ne žrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: přes den to ještě jde, ale večer do sebe futt něco tlačím a pak mi nemá bejt v noci blbě! Dneska sem celou noc nemohla spát na břiše, jak sem se večer přežrala...prase nooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
16. pro 2007 v 16:39  • Odpověz
Karot, koukala jsem, co si zažila s Adámkem. :frowning2: Hlavně, že už je ale všechno v pořádku a jste doma. :slight_smile:
16. pro 2007 v 16:40  • Odpověz
karot, nebo sem to je jedno :wink:

Kájo, Páťa je šikulka :dizzy_face: Anetka má taky rýmu, dáváš na to něco? Máš krásný fotky, já bych ten digiscrabook asi nepochopila, sem počítačovej antitalent, sem ráda, že si dám fotky do alba :sweat_smile:
16. pro 2007 v 16:42  • Odpověz
karot: ale větsinou se na to přijde do 6 týdnu života ....i u našeho matese už to bylo pozdějc ve 2.měsíci, a to mu to kontrolovali v 6.týdnech neobjevili to a ve 2.měsicích na 1.utz. nám MUdr řekla že tam nic nevidi ale že je to divný že má plný žaludek a jedl před víc jak 7 hodinama a furt zvrací...tak naštěstí jí asi hlodalo doktorské svědomí a pozvala nás ještě ten den jednou na utz. aby se na nás koukl její kolega a ten jen přiložil utz. tak řekl: má ji tam jak vyšitou....! a ona to neviděla.Takže ještě že tak.hned druhý den ráno ho operovali.

Jinak chirurg který Matese operoval řekl, že i kdybychom nedali souhlas jako rodiče s operací že by ho stejně operoval, pže by to nepřežil.
Prý dřív na to děti umírali strašně často, pže se o tom nevědělo, ted ale už operují i uplně malá miminka
16. pro 2007 v 16:43  • Odpověz
Luuci, děkuju, já taky na ty počítače moc nejsem, ale snažím se. :slight_smile:
Na tu rýmu mu stříkám nos mořskou vodou, je to lepší než kapičky a už se mi to jednou osvědčilo. :slight_smile:
16. pro 2007 v 16:43  • Odpověz
mata: líbilo, jsou tam super lidi! :grinning:
luci s tím žraním ani nemluv, udělala jsem bram.salát na zkoušku zda se mi povede......už ho nechci ani vidět! udělala jsem ho tolik a byl tak strašně dobrej že mi bylo každej den zle z přežráání.... takže na Vánoce bude kaše!!
16. pro 2007 v 16:45  • Odpověz
Luuci, taky jsem okoukla fotečky...v tom santaclausovským kulich a v těch peřinkách je Anetka vážně kouzelná. :dizzy_face:
16. pro 2007 v 16:46  • Odpověz
kájo, tu mořskou vodu prodávaj v lékárně?

moni, já sem hrozně naštvaná, pže salát letos nemůžu, Anetka by se asi protrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže budu mít brambory :cry:
16. pro 2007 v 16:48  • Odpověz
moncik, včera jsem udělala taky br. salát a už ho budu mít sežraný :grinning: . Takže jsem na tom stejně jako ty
16. pro 2007 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.