• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Luci: já si salát opradu dám s chutí za rok :slight_smile: jsem holt hloupá že jsem ho zkoušela dva týdny před Vánocema.

Já teda musím zaklepat rýma nás zatím netrápí ale je to od tý doby co mám přes noc puštěný zvlhčovač vzduchu.
Teď ulítáváme na nehtech...Mates j tak strašně porejpanej a poškrábanej a to mu ty nehtíky stříhám snad ob den
16. pro 2007 v 16:51  • Odpověz
mata: takže Vánoce o knedlíkách :grinning:
16. pro 2007 v 16:52  • Odpověz
Luuci, jj v lékárně, koupila jsem Physiomer, stál asi 130Kč nebo tak nějak.
16. pro 2007 v 16:52  • Odpověz
moni, o nehtech mi ani nemluv, Anetka se ted vyžívá v tom, že mi ty svoje nehtíčky při kojení vreje do prsu a zatne! :unamused:

kájo, dík, zítra se po tom mrknu! Musím jít do lékárny vybavit se kapičkama proti prdíkům na celý svátky! To budu vypadat jak překupník s kapkama proti prdům! :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2007 v 16:57  • Odpověz
autor
Moni..........takových nemocí bylo,na které děti umírali a teď se běžně vyléčí.Jenže teď jsou zase další nemoce,na které děti i dospělí umírají a za 20 let to bude zase o něčem jiném. :wink: Je to pořád dokola. :sweat_smile:
Jenže člověk,kterému se narodí zdravé dítě si toho pomalu "neváží",než přijde nějaké rozčarování a pak to rodočovství bere jinak. :sweat_smile:
16. pro 2007 v 16:58  • Odpověz
karot: to máš recht!
jo jo je to tak pokud je dítko zdravé člověk si ani neuvědomuje sílu opravdových nemocí.

Luci': stříhám,stříhám, ale ony rostou a rostou a Matysek vypadá jak střihoruký Edward :grinning:
16. pro 2007 v 17:01  • Odpověz
Luuci, určitě se na ně zeptej, nám hodně pomohli. :slight_smile:
Karot, máš úplnou pravdu, on člověk to zdraví bere jako samozřejmost až do té doby, než se něco přihodí. :frowning2:
16. pro 2007 v 17:02  • Odpověz
Tak já zase běžím, kuchtit něco k večeři. :slight_smile:
16. pro 2007 v 17:04  • Odpověz
autor
Víte,co mě v té nemocnici vadilo? :wink:
Jak šetřili na jídle. :sweat_smile: Chtěli např. nahlásit,jaký máme denní jídelní režim(jako,co a kdy jíme)a že se nám přizpůsobí...........je to tam jako normální :wink: .Když zjistili,že jsme na Nutrilonu,tak by byli nejradši,abych kojila a banán že mi pro něj nedají,že ho nemají.A přitom je dávali jiným dětem jako svačinu a když jim zbyly,tak si je radši vzaly sestry domů a řekly mi,ať mi je manžel koupí. :sweat_smile:
Příkrmy sice dávali od HAMI,ale divily se,že mám takového jedlíka,když jsem řekla,že sní min. 190g.Prý by mu mělo stačit 150g a tak místo 190g.příkrmu včera dostal dvě 150g.polívky. :grinning: A tvářily se,jako kdyby to dávaly ze svého. :grinning:
Jakmile se ze státní nemocnice stane AS,tak je to úplně "super". :grinning:
16. pro 2007 v 17:24  • Odpověz
monci, asi tak nějak :wink: Radši o hladu :grinning:
16. pro 2007 v 18:13  • Odpověz
moncicik: já stříhám obden a stejně je ´poškrábanej :confused:
16. pro 2007 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky............víte,proč těm našim děťátkům ty nehty tak strašně rychle rostou?Protože je denně koupeme.Já jsem si např. dřív nehty taky tak často nestříhala. :grinning:
16. pro 2007 v 18:17  • Odpověz
autor
Siss...........ta 13.fotka je bóóží.Péťa tam vypadá jako největší požitkář. :grinning:
A ta kombinézka je krásná. :slight_smile:
Vypadá to,že je mu tak akorát. :wink:
16. pro 2007 v 18:30  • Odpověz
karot: to chlupatý? To jsem koupila v CA..kombinezy na sobě ještě neměl :wink:
16. pro 2007 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Aha.......... :confused: Mě to teda přišlo(podle zapínání :wink: )jako zimní kobinéza. :sweat_smile: Myslím tu poslední fotku. :wink:
Co si udělala s tou modrou?
16. pro 2007 v 18:36  • Odpověz
karot: nic..se stydim ji dát i na bazar :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2007 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Próč? :confused:
Jsou lidi,kterým se takové vzory a barev.kombinace líbí. :wink:
Co Péťa?..........Už Ti brečí víc a nebo je pořád hodnej? :slight_smile:
No,nic...........jdu koupat,krmit,uspávat.Pak se na Vás ještě mrknu. :slight_smile:
16. pro 2007 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky,fotky jsou úžasný.Karot, to jste si teda užili.Hlavně,že už jste doma a je to v poho.Odpovídám na nějaké dotazy ostatním:chodím k Dobrkovskému ale dělala jsem na urologii a náš doktor je kamarád Faraga,tak k němu chodím občas na UZ a nahraje nám to.A prý když budu chtít přijede mě i odrodit,je fajn.Dobrkáč je trošku náladový,podle toho jak se vyspí.holčičku čekáme 19 února,je to pěkná dračice.Ráno vstáví v sedm a usíná klidně ve dvě v noci!Myslíte holky,že jí to zůstane i po narození :grinning:
17. pro 2007 v 09:18  • Odpověz
zazrak: myslím, že se to pak srovná :grinning:
17. pro 2007 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

karot, Adámkový sem na konec nevolala, pže sem si na netu přečetla, že u plně kojených dětí v tomhle věku nemusí stolička být i 14 dní :wink:

zazrak, já myslím, že Kamilka bude v noci krásně spinkat :wink: Anetka v břiše taky nejvíc řádila v noci a tedv pohodě spí :wink:

siss, co tygr?? :grinning: už máš kupce na oblečky?
17. pro 2007 v 09:41  • Odpověz
luci:mrkni na poslední fotku..to ted dělá :sweat_smile: :sweat_smile: na zavinky se mi ozvala holčina..na oblečky nic..a ted tam jdu dát dobrej gol..co jsem dostala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2007 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
siss, tu supr kombinézu od babči?? :grinning: na fotku sem koukala, super. :dizzy_face: Anetka se v noci tulí k usínáčkovy :dizzy_face:
17. pro 2007 v 09:44  • Odpověz
luci: hahaha..už je tam :sweat_smile:
17. pro 2007 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
siss, mělas ji střelit aspon za pade, třeba by se někdo chytnul :grinning: hele a není zas až tak hrozná :wink:
17. pro 2007 v 09:50  • Odpověz
luci: mně to přijde jak vyhrabaný ze sociku :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2007 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
siss, jako podle poslední mody to není, ale viděla sem i horší modely :grinning:
17. pro 2007 v 09:53  • Odpověz
luci: no jsem zvědavá, jestli to někdo bude chtít :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak jste spaly? Tygr od sedmi do půl druhý, pak do půl pátý..a od tý doby jsme vyháněli prdy :angry:
17. pro 2007 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
siss, usnula v 7 do 11 a pak každý 3 hodiny kojení a od 7 prdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ted tady střílí jak kulomet :sweat_smile:
17. pro 2007 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
zázrak: s tím mě D.pije krev,jako já třeba nechci antikoncepci,poněvadž mi je od porodu z každé špatně a on se tváří :unamused: ,ani se mi tam nechce chodit,sice je dobrej,ale přesně náladovej.
siss:daruji jo,vždyť je docela dobrá,tak třeba v někde by ti za ní utrhly ruce :grinning:
17. pro 2007 v 10:00  • Odpověz
andrej: jsem to dostala..a fakt je hrozná, to bych za prachy nedávala :sweat_smile: když to nikdo nebude chtít..tak to dám asi na charitu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2007 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.