• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Luuci..........taky dobrý. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale je fakt,že nám na tužší kakání teploměr pomohl. :wink:
Tak Áda se mi ve 22.30h 2krát pozvracel,tak jsem hned volala do nemocnice na dětský doktorovi,který nás propouštěl.Ten mi řekl,ať ho nechám odpočnout a pak mu mám dát čaj.Spal do 5.30ti a čaj,kterého se s chutí napil,mi v mžiku vrátil. :sweat_smile:
Tak jsme k Adámkový jeli hned v 7.30.
A víš,co jsem se dozvěděla? :sweat_smile:
Že to Áda určitě měl z toho,jak ho špatně krmím(od ukončeného 5.měsíce ho krmím pořád stejně a nemocný od narození nebyl vůbec :wink: ),pak že máme doma špatnou vodu(myslela tím v kohoutku,tak jsem jí řekla,že mu dělám UM z převařené koj.vody)a uzavřela to otázkou:"Kojíte?"(přitom to má v kartě poznamenané a při každé kontrole se na to ptá :wink: )
Já:"Ne."
A ona jedovatě odpověděla:"To je chyba!" :sweat_smile:
Luuci...........jestli Ti můžu poradit,tak ikdyž bys náhodou přišla o mlíko,tak pořád tvrď,že kojíš.Kdybych věděla,že se toho bude donekonečna chytat,tak bych jí to zatajila,protože vím,že i kojené děti bývají v nemocnici kvůli dehydrataci. :confounded:
Nemáte prosím holky tip na nějakého "normálního" pediatra,který neodsuzuje maminky za nekojení?
17. pro 2007 v 11:39  • Odpověz
Ahoj karotky,
holka ono by to chtělo asi dietku,víš jako spíš bych toho mlíka bych se teď na krátko vyvarovala a nebo zakoupila to dietní ten alidiar Sunar a spíš odvar rýže a mrkev a maso třeba pár dní né a čaj na zvracení se má vlažný,teplý néééééé,kaše se dá udělat z toho alidiaru.
To vypadá na to,co měl Fíla,hele to není tvoje chyba,to je spíš fakt náhoda.
17. pro 2007 v 11:59  • Odpověz
karot: třeba ani piškot není dobrý,obsahuje žlutky a to v začátku není dobrý,tak třeba za pár dní,nebo třeba rohlík,ale spíš trochu gumovější,né úplně čerstvý,prostě to co drážní,madýmá.
Potom prostě postupně přecházet zase na normiš stravu.
Super probiotika pro tak malý děti je Nutrolin - B.
Hele sory píšu jak tatar,chlap mi tady vrtá,dveře,ať je Adámkovi brzo líp.
17. pro 2007 ve 12:01  • Odpověz
hehe..tak jsem udala kombinezu i zavinky :grinning:
17. pro 2007 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
karot, tak to je teda síla a to vypadá tak sympaticky. ona je asi dobrá, když je mimi v pohodě a nic mu není :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale od toho přeci dr není :angry:

za jak dlouho od tý doby cos dala Adámkovi teploměr se vykakal? já to ted dělala Anetce a zatím nic. snad tam ve čtvrtek nebudu muset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2007 ve 12:04  • Odpověz
karot: naše doktorka mi na to neřekla ani ň, že nekojim :confused:
17. pro 2007 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
Hele Luci zkus tu rouru,ta je na to dobrá,ten teploměr,to jo,jde to taky,většinou tam děti mají takovej špuntík,že stačí jen podráždit,zkus i zacvičit a promasírovat i třeba ji nechat chvíli rozbalenou,ona to třeba vy...
17. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz
Jo karot naše taky v poho,na Adámkovou jsem slyšela názor,jen od jedný kámošky a ta od ní odešla,zase kvůli těm homeo,pořád chtěla děti léčit homeo a pak stejně museli na pohotovost a antibiotika a ani prej v poradně nebyla spokojená,nevím,fakt z druhý ruky.
17. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz
jo ten teploměr,né jako zasouvat do hloubky,prostě jako podráždit.

Hele,že jste na mě alergický,že vám,jako radím,já to totiž taky moc nemusím,ale nedá mi to,spíš to jsou moje zkušenosti. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já už mlčím :zipper_mouth:
17. pro 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
Andreeej...........Áda je teď bez mlíka úplně.Je na čaji a každé 3h.mu dám zobnou banánu nebo jiného ovoce.Na noc mu udělám bezmléčnou kaši a asi trochu řidší. :wink: Zdá se,že už je v pohodě.Ale bude spát radši na zádech.........v nemocnici se to normálně naučil. :grinning:
Luuci..........já mu tam obča šťourám........jako že mu roztáhnu konečník,abych viděla,jestli tam nějaký špunt je nebo ne.Pak počkám a on se vykadí během chvilky.Ale nedělej to moc násilím,ať Ti ten teploměr nepraskne.Prostě ho tam strč a buď Anetka svěrač povolí neo ne.Zbytečně bych jí netrápila. :confounded:
Siss..........asi si na mě tak trochu zasedla.Nepadly jsme si zřejmě do oka. :confounded:
17. pro 2007 ve 12:13  • Odpověz
karot: my máme moc hodnou doktorku, ale je to takovej pošuk mi přijde..a jak léčí nemám ani tucha :confused:
17. pro 2007 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky sisstin, posílala jsem Ti vzkaz do IP :wink:
17. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz
autor
Já zkusím Jiráska(znám ho z porodnice),tak snad bude lepší. :wink:
Mě spíš na Adámkový vadí,že mi nevěří,jak to je.Třeba jsem jí ve čtvrtek říkala,že má Áda zřejmě něco s břichem a když mu ho prohmatávala,tak se mohl strhat. :confounded: A ona do papíru napíše:"Bolestivost na pohmat břicha 0,...."
Když jsem s ním byla pak na ambulanci a doktor si ten papír přečetl,tak na mě koukal,co po něm vlastně chci. :sweat_smile:
Naštěstí mu tam Áda poblil,tak to pochopil. :grinning:
17. pro 2007 ve 12:21  • Odpověz
kinsli:hoj hoj..díky..já pak zapomněla odepsat :wink: zavinky už jsou teda prodané :unamused:
17. pro 2007 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
karot: Tak Jirásko je hlavně přes srdce,my k němu chodíme,jen do kardio-poradny.
17. pro 2007 ve 12:24  • Odpověz
autor
Andulka k němu chodí a je docela spokojená :wink: .
Nikdo jiný mě zatím nenapadá. :sweat_smile:
17. pro 2007 ve 12:29  • Odpověz
karot já nevím,já znám akorát naši Lévovou a předtím jsem byla u Doležalový,tak je teda špatná,ale jinak nevím,jen z doslechu.
Slyšela jsem o Klobučarový,že je dobrá.
17. pro 2007 ve 12:35  • Odpověz
haha..už jsem udala i oblečky :grinning:
17. pro 2007 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss...........který? :grinning: Neříkej,že i tu kombinézu?! :grinning:
Andreeej..........Klobučarová je kde? :confused:
17. pro 2007 ve 13:40  • Odpověz
http://www.zlatestranky.cz/WhiteDetail.do?term=klobučarová&searchStep=EXACT&listingId=WB32faee09532efb94e1417c260acaa92ce71b3205&resultPos=1

Na Dubině,teď jsem to scháněla pro kámošku,co se přestěhovala,tak nevěděla ke komu,tak prý je dobrá
17. pro 2007 ve 14:35  • Odpověz
karot: malý..56 a kombinezu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2007 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
siss: ty jedna potvůrku :slight_smile: ,jsem se pustila do vyřazování věcí,si mě motivovala kombinézou :grinning: ,tak teď mám totál ložnici naruby,ale tašku věcí už dostala sousedka :grinning:
17. pro 2007 ve 14:37  • Odpověz
andreeej: akorát bude horor to poslat na dobírku :confused: poupe mi sice poradila, že mám vyplnit podací lístek a nějakou dobírkovou pk..ale stejně nevim :confused: :sweat_smile:
17. pro 2007 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
siss: tak já na dobírku nic neposílala,ale asi mrkla na stránky pošty určitě nějaký má,třeba tam budou nějaký rady.
Já většinu věcí prodala kámoškám,spíš že si o ty věci řekly a přes Mimibazar postýlku a přebalovák,ale holčina byla z Pic,tak to bylo v pohodě.
17. pro 2007 v 15:50  • Odpověz
Andrej, mě tvoje rady nevadí, spíš naopak! Sem ráda za každou radu, která pomůže! :wink:
Teploměr zatím nezabral, ale přemýšlela sem, že přesně jak Anetka přestala kakat tak mi došel Gravimilk a už sem ho nekoupila, tak jestli to nemůže být tím. :confused: Je v tom spousta vitaminů. Hned sem pro něj běžela a ted ho piju, tak uvidím, jestli to bude mít nějaký efekt. Utěšuje mě, že je jí dobře,nebrečí a nekroutí se :slight_smile:
17. pro 2007 v 16:54  • Odpověz
luci:tak to jsem ráda :slight_smile:
Vím,že sousedka občas říká,že malej dlouho nekadí,taky kojí,tak to asi normální je.Tak uvidíš,co z toho vyleze,hlavně,aby to pak ta plína stíhala :grinning:
17. pro 2007 v 17:07  • Odpověz
karotky náš pediatr je proti kojení my měli opačný problém :grinning:
místo teploměru bych použila rektální rourku teploměrem můžete natrhnout sliznici a způsobit dokonce i hemeroidy.
jestli mimi nekaká tak hodně dejte napít a masírovat konečníček něčím mastným a cvičit nožkama :wink:
17. pro 2007 v 17:20  • Odpověz
není tady někdo z trutnova?
17. pro 2007 v 17:21  • Odpověz
ppetta: tot mé rodné město :grinning:
17. pro 2007 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Andrej..........dík za tip.Na Dubinu to mám přeci jenom blíž,tak se tam po Novém roce stavím. :wink:
ppetta.............to slyším poprvé. :confused: Co mu na kojení vadí? :grinning:
Jo,......s tím teploměrem se musí s citem. :wink:
Jinak Áda je už v poho,ale já včera padla za vlast. :sweat_smile: Asi jsem ve špitále(je tam jdeno WC na celé oddělení :stuck_out_tongue_closed_eyes: )chytla střevní chřipku.Motala se mi hlava,bylo mi blbě od žaludku a na WC jsem lítala každých 10min.To zas bude spotřeba vody! :grinning:
Dneska je mi líp,tak budu během dne uklízet.Je to tu jak po výbuchu atomovky......manžela nepořádek nevzrušuje. :grinning:
18. pro 2007 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.