• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Hurááááááá, Anetka se vykakala!!! :grinning: Sorry, že vás s tím furt otravuju, ale mám fakt radost!! Byl to teda boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celý odpoledne a večer byla rozbalená, cvičily sme s nohama, masírovaly a nahřívaly bříško a kolem 3. ráno šílený tlačení asi půl hodiny a nic nešlo, tak sem ji do zadečku strčila rourku a asiza 10 minut vyteklo pěkný množství :sweat_smile: :confused: Hned měla na tváři blažený úsměv a v tu ránu usnula :dizzy_face:
18. pro 2007 v 08:44  • Odpověz
luci: tak ještě jednou gratulace k hovnouskovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2007 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
siss,dík, mám fakt radost :dizzy_face: byla to docela hromada :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska má 2 měsíce..to to letí :dizzy_face:

Jdu dokoupit dárky, mamka hlídá, tak jedem z bráchou do města do HK :slight_smile:
18. pro 2007 v 09:58  • Odpověz
luci: a gratulace ke dvou měsícím :grinning: my slavíme v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2007 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luuci............velká gratulace ke 2.měsícům a k vykakání. :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt to letí.........člověk by ani neřekl,že to bylo před 2.měsíci,co?! :sweat_smile:
My budeme slavit na Štědrý den 3krát............Ježíška,svátek a 8.měsíční narozeniny. :grinning:
18. pro 2007 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak paráda Anetka kaká,no 2 měsíce,to to letí :slight_smile:
karot: Tak super,že je Adamkovi dobře :slight_smile:
No já uklízím a uklízím,neměla jsem si těch skříní všímat,teď jsem tomu propadla a všude vidím bordel,asi se picnu :grinning:
18. pro 2007 v 11:36  • Odpověz
Anetka nekaká..a tygr se dneska zesral jak Amina už po třetí :angry: :sweat_smile:
18. pro 2007 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
No a Sebrle byl dneska 4x - to hlasil hned pri prichodu z prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Cau holkyyyyyyyy!
18. pro 2007 v 18:16  • Odpověz
jaul:jééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2007 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj holky, píšu od našich, ted sem se vzbudila a Anetka šla zas spát :sweat_smile: Taaak už mám všechny dárky, jen je zabalit a podělit příbuzný :grinning: a můžem pomalu začít vymejšlet dárky na příští rok :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mamce už sem sežrala skoro všechno cukroví, tak zejtra zas bude píct! :grinning: :sweat_smile:
18. pro 2007 v 19:53  • Odpověz
luci: čau zlato..já mám dneska pohodu lesnou..tygr naprost celej den spí..přidala jsem fotky :grinning:
18. pro 2007 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
siss, já zas letíííííím :sweat_smile: máma mi nandává večeři :grinning: budu vypadatzas jak těhule až od nich pojedu domů a to ještě nejsou Vánoce, furtjen žeruuuu nebo spím, konečně :grinning: :grinning:

fotky jsou super, Péťa je boží :dizzy_face:
18. pro 2007 v 19:59  • Odpověz
autor
Ahojky!
Tak jsem měla odpoledne spicha s kámoškou,co má o 3.týdny starší holčičku.Byla jsem s ní domluvená,že se zajdeme zeptat za tou jejich mudrou(Klobučarová),jestli by nás vzala.Jenže zrovna neordinovala,tak jsme se na to vykašlaly a šli se projít.Tak jsme se nějak dobraly k tomu,že jsme měly obě stejné problémy s otěhotněním,chodili jsme ke stejným doktorům,........... :grinning: :grinning: :grinning:
Bych to do ní nikdy neřekla. :sweat_smile: Člověk pookřeje,když ví,že v tom nebyl sám. :sweat_smile:
Siss...........Péťovi to s taťkou sluší. :dizzy_face:
Luuci..........to se tak někdo má! :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
19. pro 2007 ve 20:18  • Odpověz
autor
Tak jsem ráno volala k té doktorce a sestra mi řekla,že má sice plno,ale je jí to jedno,ať se prý rozhodne sestřička a sestřička se smála:"Vy jste na nás dostala nějaké doporučení?" :sweat_smile:
Tak jsem se odvolala na tu kamarádku a najdenou to šlo. :grinning:
Mám se tam stavit po novém roce,tak doufám,že nás vezmou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2007 v 10:14  • Odpověz
karot, si mě nahlodala, že bych šla taky jinam?! :confused: :sweat_smile:
20. pro 2007 v 18:05  • Odpověz
autor
Luuci.................nikam nechoď.Dokud je Anetka zdravá,tak bych netlačila na pilu.Já jsem s Adámkovou byla docela spokojená,ale teď už bych si nemohla být jistá jajím úsudkem. :confounded:
Nevíš náhodou,kolik se bude od Nového roku připlácet za změnu lékaře? :confused:
20. pro 2007 v 18:15  • Odpověz
karot, ale přece nebudu čekat až jednou bude Anetka nemocná a ona se sekne v diagnoze :confounded: Noo, ještě uvidím, ale docela mě zklamala :angry:

za změnu lékaře by se nemělo platit si myslím :wink:
20. pro 2007 v 18:25  • Odpověz
autor
Tak Ty jsi na tom líp,že jsi zdravotnice a lecos poznáš.Takže věřím tomu,že by ses s ní domluvila...............ale u mě je to horší. :sweat_smile:
Třeba mi to u tý Klobučarový nedopadne a budu na Adámkový závislá pořád. :grinning:
20. pro 2007 v 18:29  • Odpověz
Nikde nikdo?? :confused: :sweat_smile: Všichni vaří, pečou, uklízej a balejh dárky asi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz
luci: tak já určitě ne :sweat_smile:
21. pro 2007 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
siss, já taky neeeeeeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tys jela busem joo? sebevrahu :grinning: :grinning:
21. pro 2007 v 16:29  • Odpověz
luci:jo..s kámoškou...ale bylo to drsný...jsem si v Taku koupila tangáče na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
siss, bude erotika joo?? :grinning: :grinning:

já bych s kočárem do busu nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych měla strach :rolling_eyes:
21. pro 2007 v 16:33  • Odpověz
Hoj,
Nebyla jsi dneska v Tescu Siss?
21. pro 2007 v 16:54  • Odpověz
andrej, já dneska v Tescu byla :grinning: :grinning:
21. pro 2007 v 17:47  • Odpověz
Fakt jo,no mě se zdálo,že jsem zahlídla z balkóna blondýnku s kočárkem,co má Siss,tak jsem si říkala,jestli to není ona.Nevím,jestli šla do Tesca,šla tím směrem.
21. pro 2007 v 17:54  • Odpověz
Já se tam dneska akorát nas.ala!!! :angry: šla sem jen pro brambory a bylo tam milion lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 v 17:56  • Odpověz
autor
Ahojky!
Tak v Tescu byl dneska manžel..........kupoval stojan na stromek. :wink:
Já jsem šla s Andulkou do přírody a pěkně jsme vymrzly. :grinning:
21. pro 2007 v 19:29  • Odpověz
Cavec, ja teda taky nevarim nepecu a nebalim :grinning: :grinning:
Bylo to ted hekticky, tak jsem vas zanedbavala, ale jinak na vas myslim. Konecne to skoncilo, dneska to bylo snad nejhorsi. Do prace jdu az 3.1. hurraaaa!!! :sunglasses:
21. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz
já sem právě dobalila hromadu dárků! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím proč jicha každej rok tolik kupuju, když je pak balím, tak mě štve, že jich je tolik :sweat_smile: A to určitě zejtra přijde manža at zabalím i jeho dárky, že jeho to neba :angry:

Jinak taky nepeču, ale chudák mamka musí píct znova, pže sem u nich ted byla 4 dny a je tam i brácha, pže je po operaci obou ruk, tak aby se o něj mamča starala a oba sme jí to cukroví sežrali!!! :grinning: :sweat_smile: Tak zítra bude píct novou várku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky mám o kilo víc :fearful: a to je teprve začátek :grinning:
21. pro 2007 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.