• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Holky,dobrý vzrůšo,hoří TMS,nám kousek od baráku,tak jako když tam šlehaly ty velký plameny,tak jsem se teda jako bála,teď to čudí.Ale hasí pořád.
21. pro 2007 ve 22:20  • Odpověz
Andrej, týýýjo to je drsný!!! :fearful:
21. pro 2007 ve 22:25  • Odpověz
Tyjo a my jako vzdy zase nic nevime. Co se deje v Pardubicich se vzdycky dozvime, kdyz jedem k nasim a to je 50 km! :sweat_smile:
22. pro 2007 v 08:13  • Odpověz
autor
Siss.................gratulace Péťovi k dnešnímu výročí. :grinning:
Andreeej.............ale tam už hoří od úterka,nebo ne? :sweat_smile:
Jaul.............jsem na tom stejně,ba naopak hůř. :grinning: Musí jet k našim 120km,abych se dozvěděla,že nám umřel hejtman. :grinning:
Dneska ráno razíme do města,dokoupit dárky.Zítra ozdobíme strmeček,dojdeme pro kapra a budeme se poflakovat doma.Jsme všichni nasmrkaní(Ádín se zatím drží :grinning: ),tak se budeme kurýruvat,abysme v pondělí nehuhňali. :grinning:
22. pro 2007 v 08:36  • Odpověz
ahoj.
Minulý týden to hořela ta střecha,to je spíš na Palackýho,to jsme spali a hasiče neslyšeli.
Ale včera to bylo slyšet,děti nechtěly spát a koukaly z okna,když jsem šla spát kolem půlnoci,tak tam ještě hasili.
Mě to teda pěkně s***,jednak tady bydlíme a jednak i pro ty hasiče to není jako nic moc,když tam padají trámy a ták,oheň to byl fakt pěknej.
Jako žádný příjemný pocity to ve mě nevyvolalo. :frowning2:

Na Vánoce máme všechno,dárky,stromek,uklízet dopředu u nás nemá smysl,zítra ustrojíme stromek,aby toho tolika na jednou,když budu celý den vařit.
K obědu bude čočková polívka a večer kapr a salát a dětí kuř.řízek a br.kaši,rybí polévky s osmaž.houskou.
Už se těším až bude po :grinning:
22. pro 2007 v 08:48  • Odpověz
Taky jsem vám chtěla popřát hodně pěkné Vánoce ,aby jste se je ve zdraví a pohodě užily. :slight_smile:
22. pro 2007 v 08:49  • Odpověz
autor
Andreeej.....................tak to máte doma teda veselo! :grinning:
22. pro 2007 v 08:51  • Odpověz
Tak klukům se to líbilo,Filípek dostane hasiče,tak je viděl v akci.
22. pro 2007 v 09:10  • Odpověz
Dala jsem foto z obýváku ohně. :confounded:
22. pro 2007 v 09:12  • Odpověz
autor
Hm................tak to je slušný plamínek. :grinning: Hlavně,že takhle nehořelo ve Vašem baráku. :sweat_smile:
22. pro 2007 v 09:20  • Odpověz
No,to naštěstí ne,ještě tady je dvůr a pak teprve TMS,ale moc příjemný to není.
22. pro 2007 v 09:37  • Odpověz
Ahoj všem a příjemné svátky! Ajo, Andreeej, ty to máš v přímém přenosu :frowning2: ale co by za to novináři dali :wink:
22. pro 2007 v 10:15  • Odpověz
Spíš doufám,že ten magor,to tady nechce zapálit celý,teď jsem koukala na okna,tak to nalezlo i dovnitř ten prach :angry:
A včera jsem si fakt říkala,že hasiči jsou teda borci :slight_smile:
22. pro 2007 v 10:25  • Odpověz
Akisek: Tak jsem zase nainstalovala to ICQ zase tak mám 450 616 046,po Novým roce,už ten počítač někam odnesu,aby to přeinstalovali.
22. pro 2007 v 10:29  • Odpověz
karot: O hejtmanovi nam taky rekli nasi :sweat_smile:
22. pro 2007 v 11:37  • Odpověz
Holkyyyy, co je s hejtmanem??? Já nic nevím :confused:
22. pro 2007 v 11:38  • Odpověz
Ahoj vsem, koukam, ze na Pardubicich a okoli je mrtvo...
Hejtman umrel na rakovinu, uz je to nejaky ten patek :frowning2:
Andrej, my bydleli na Palackyho hned ve vedlejsim panelaku, jsem rada, ze uz tam nejsme :confused: .
Jinak vsem hezke Vanoce a pevne zdravi a nervy do noveho roku :slight_smile: .
22. pro 2007 v 11:49  • Odpověz
Holky, taky přejem s Anetkou všem krásné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2007 ve 12:07  • Odpověz
autor
Jaul................teď mě napadlo:"Nezmáš nějakou Petru Křemenovou?"
Dělá taky ve Svítání,ale v Nemošicích. :wink:
Taky přejeme s Ádou všem hezké Vánoce,ale určo se tu ještě uvidíme,nebo ne? :confused:
22. pro 2007 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem si zažila.. :cry: .větší syn Miky měl střevní chřipku a když s nim jel manžel do nemocnice nasadili Mikymu antibiotika a i když vlastně nebyl duvod a včera šel Miky na kontrolu k naší MUDre a ona ho poslala okamžitě na infekční že má podezření na zanět mozk.blan.......klepali jsme se tu všichni jak ratlici a doktor na inf. řekl že je naprosto zdravý že se asi jen naše doktorka nudí před Vánocema a pochybuje o jejím diplomu.
Holky můžu říct že mi bylo tak uzko.....a jak velký kámen mi spadl ze srdce když Miky přijel domů s tim že jen doznívá ta střevní chřipka....uffff
22. pro 2007 v 18:30  • Odpověz
autor
Moni............... :confused: Uff.................taky bych byla opocená všude. :sweat_smile:
Ale pořád lepší úskostlivá doktorka,než flegmatická. :wink: Buď za ní ráda,.............alespoň jste nic nezanedbali. :wink:
22. pro 2007 v 18:33  • Odpověz
Jinak všem
VESELÉ VÁNOCE,
KRÁSNÝ ZÁŽITEK AŽ UVIDÍTE JAK SE TŘPYTÍ OČIČKA VAŠICH DĚTIČEK PŘED STROMEČKEM,
POHODOVÉ SVÁTKY,NEHOŇTE SE MOC ,
A MNOHO ZDRAVÍ A USPĚCHŮ DO NOVEHO ROKU...VYŠLÁPNĚTE PRAVOU.......

MONA,MIKY,MATÝSEK a někde v povzdálí i manžel :slight_smile:
22. pro 2007 v 18:34  • Odpověz
Karot: já jsem si to v tom šoku neuvědomovala až pak když mi řekli že je Miky v pořádku mi došlo s čím ho tam vlastně poslala.
Jediný na co jsem myslela,,když si ho nechají v nemocnici,vydrží tam sám?kdo u něj bude?a co Vánoce...no děs....dnes už Miky strojil stromeček a já si oddychla
22. pro 2007 v 18:37  • Odpověz
autor
No,jo................to by měl chudák teda "pěkný" Vánoce. :cry: Já jsem ráda,že jsme si to odbyli před týdnem.............,ikdyž možná,.................Ádovi by to bylo asi fuk,když z toho ještě nemá rozum. :sweat_smile:
Ale doma je to rozhodně pohodovější a veselejší. :wink:
22. pro 2007 v 18:40  • Odpověz
no uzkostlivá jak se to vezme.....někdy mě vystraší jako ted a skalopevne riká diagnozy a někdy ji musim premlouvat aby detem treba vzala krev nebo predepsala protazin
to je tezký...
22. pro 2007 v 18:40  • Odpověz
autor
Tak hlavní je,že to dopadlo,jak to dopadlo. :wink:
22. pro 2007 v 18:42  • Odpověz
nedovedu si predstavit mít dítko v nemocnici a být doma a slavit 24.12..........brrrrrrrrr to ani v tech nejhorších snech
22. pro 2007 v 18:43  • Odpověz
no muj ,teda nás všech nejhezčí darek k Vánocům že jsme zdravý a spolu
22. pro 2007 v 18:44  • Odpověz
autor
Taky tak. :wink:
Zavážu Ádovi mašli kolem krku a dám si ho pod stromeček! :grinning:
22. pro 2007 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.