• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
monci: Tak to je síla,ale ono si někdy ty virózy vypadají děsivě,tak fajn,že to tak dopadlo.
Taky přeju pevné nervy a hodně zdraví celé rodince. :slight_smile:

karot: tak Adámka s tou mašlí vyfoť :dizzy_face:
22. pro 2007 v 18:49  • Odpověz
autor
To víš,že jo.................Andreeej. :grinning:
Dlouho jsme nic nefotili,tak se na Štědrý den vyřádíme. :grinning:
Jdu koupat,krmit a uspávat.Pak na Vás mrknu.
22. pro 2007 v 18:51  • Odpověz
adreej dik
Holky tak jdem spát , měj te se zatim.....
22. pro 2007 v 19:02  • Odpověz
karotky: Tak jedna Petra z Nemosic se mi vybavuje. Svetle hnedy vlasy tak po ramena a bryle?
22. pro 2007 v 19:50  • Odpověz
Holky, sorry, že furt otravuju s Anetčííným kakáním, ale ted zase 4 dny nekakala a dneska furt usilovně tlačila a svíjela se, ale nic nevytlačila, tak sem ji tam ted strčila rourku a po chvíli štourání vylezly docela tuhý bobíci a byla toho pěkná hromada! Bojím se ,aby si nezvykla na rourku a bez ní se pak nevykakala :frowning2:
22. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
autor
Jaul..............to je ona.Je to přítelkyně mýho kamaráda.S Věrou(náhr.babička)jsme je dali asi před 2.lety dohromady a je to láska jako hrom. :grinning:
22. pro 2007 v 19:58  • Odpověz
luci v pohodě to není tak návykový,jak se trvdí,Daneček měl rouro skoro do 6.měsíců pořád a přijď se klíďo podívat kadí sám,dokonce přeskočil nočník a chodí na wc :grinning:

Nechci bejt trapná,vím laktační liga by mi dala do huby,ale co zkusit trošičku čajíčku,třeba by to pomohlo,heřmánek má třeba projímavý účinek i je na prdíky,od Hipp,takovou 30 až 60 by za den nemohlo ublížit nebo narušit kojení,mezi kojo.Nebo na lžičku ze začátku.

A jako mě neotravuješ,mám to stále v živé paměti,však dobře se vykadit je důležité i pro nás dospělý :sweat_smile:
22. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz
autor
Luuci................necpeš se náhoudou čokoládou? :confused: :grinning:
Jinak já občas používám teploměr,...................když to Ádovi vloženě nejde. :sweat_smile: A taky bych neřekla,že je to návykové. :wink:
22. pro 2007 ve 20:08  • Odpověz
Andrej, myslím, že mám zkusit ten čaj dát stříkačkou?? laktační liga mi je někde, když sem ji ted viděla jak se trápí, tak sem tady ted brečela :cry: chůdě moje malý se tak trápilo!! :cry: A myslíš dávat ro před každým kojením? A tvůj Daneček kakal pokaždý až do 6 měsíců s rourkou??
22. pro 2007 ve 20:13  • Odpověz
autor
Já dávala fenyklový čaj stříkačkou po malíčku.
22. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz
luci: my jen s rourou a ještě jsem mu musela roztahovat konečník,on měl nějakej zvýšenej svalovej tonus,či co,přišla na to Mudra. náhodou v nem,když jsem tam s ním byla kvůli řvaní a že nechtěl pít mlíko,tak ho vyšetřovalo a napadlo jí tohle a je fakt,že to pak bylo lepší,pak se to spravilo,pak když začal jíst příkrmy,přesnídávky,tak začal kadit sám.

Tak zkus stříkačku,nebo lžičku nebo nějakou tu super lahvičku,píšou přeci,že jsou jako už nějak vyvinutý ty tvary kvůli kojení.
Já bych zkusila trochu,aby jsi viděla,jestli to zvládne,aby třeba nezvracela ten čaj,když je po kojo,třeba za hoďku.
22. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz
karot, právě že sem čokoládu jedla ze začátku a Anetce nedělala dobře, tak ji nejím. Já fakt nevím, co dělám špatně, jím pravidelně a dost, dokonce přibírám. Fenyklovej čaj sem pila já a byla po tom ještě víc zaplyněná :confused: Zkusím ten čaj jak píše Andrej :wink:
22. pro 2007 ve 20:19  • Odpověz
Kde je ten sisstiňák,ona má zmáklý ty lahve :sweat_smile:
22. pro 2007 ve 20:21  • Odpověz
Andrej, dík zkusím ten čaj nejdřív stříkačkou nebo lžičkou! Snad to zabere, dík :wink:
22. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
Kamarádka,třeba kojila asi až do 8.měsíce a čaj dávala z lahvičky a neměla s tím problém,když ono je to asi silně individuální,někdo ti řekne,dala jsem lahev a dítě nechtělo prs,ale mě se to zdá jako blbost,přeci čaj a mlíko je rozdíl a myslím,že vy už jste za 2 měsíce zajetý v kojení.
Zkus to prohnat tou diskusí podle věku,jak jsou na tom mamky.
22. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz
Já myslím,že určo,to je první co by doktorka řekla,při taková trochu zácpě,ale myslím,že to třeba zase pomine,třeba se víc potí,tak určitě se potí při kojení nebo v noci,tak prostě asi potřebuje nějaký tekutiny.
22. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
Luuci...............nic.Asi to Anetka všechno spotřebuje. :wink:
Držím palečky,ať je to lepší. :wink:
22. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
Andrej, siss tady má přítele :slight_smile: tak na koně nemá čas, to chápu :sweat_smile: zkusím lžičku a uvidím jak jí to bude zabírat, doufám, že jo, pak kdyžtak přejdu na stříkajdu :wink:
22. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
Tý jo,tak to se teda holká má,si užívá,co?! :slight_smile:
22. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz
karot, právě že nespotřebuje, dneska toho byla hromada, že by se nemusel stydět dospělej :confounded: No, myslím, že končíme s rozebíráním Anetčinýho kakání, už toho bylo dost :sweat_smile:
22. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz
andrej, to asi jo, koupila si na to nový tangáče :grinning: :grinning: tak snad jí do zítřka vydrží a neroztrháj je vášní :sweat_smile: :sweat_smile:

jdu koukat na Star dance :slight_smile:
22. pro 2007 ve 20:36  • Odpověz
taky jdu dítě mi tady lítá,mu rostou stoličky,tak je protivnej jak...... :slight_smile:
Tak dobrou.
22. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata.................jsem totálně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Od rána vařím,uklízím,balíme zbývající dárky,kuchám a porcuju kapra................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžela mám sice v závěsu,ale i tak jsme měli hoňky,abysme teď měli pohodové odpoledne a další 2 dny.Teď jenom ozdobíme stromeček a uvařím polévku,aby se do zítřka pěkně rozležela. :wink:
Zítra si ráno uděláme procházku,odpoledne usmažím řízky a jinak se už budeme jen válet. :grinning:
Včera jsem Ádovi koupila hrací hrnec za 850kč a má to úspěch i u manžela.Doufám,že to Ádovi někdy půjčí. :sweat_smile:
23. pro 2007 ve 12:26  • Odpověz
karotky: Ta Petra chodi s Lukasem M.????
23. pro 2007 v 19:53  • Odpověz
Holky, tak se jdu rozloučit. Ráno jedem hned ke tchýni a budem tam až do večera a 25. zas jedem na celej den k našim :slight_smile:

Takže ještě jednou, přejeme krásné a pohodové Vánoce vám i celým vašim rodinám a hodně dárků dětem :dizzy_face:

Andrej, ted sem dala Anetce asi 5ml heřmánkovýho čaje, moc ji nejel, ale snad ti pomůže :wink:

karot, ten hrnec je super, ale je to teda pálka, snad si ho Adámek užije a tatínek mu ho někdy půjčí :grinning:
23. pro 2007 ve 20:05  • Odpověz
autor
Jaul.................nee. :grinning: S Michaelem Zajícem..................pokud teda myslíme tu stejnou Petru. :grinning:
Oba bydlí v Polabkách u Kauflandu. :wink:
Luuci................tak si to užij a v pořádku se vraťte. :slight_smile:
Pálka to je,ale Áda bude mít jen 2 dárky,tak se to zase vyrovná. :wink:
Nerada kupuju nějaké hovadiny. :confounded:
23. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,
taky celý den makám,tak teď chvíle klidu,ještě čekám až jedno dítko usne a jdu vařit zeleninu na salát,Filip jel ještě do Glóbusu.

No o dárkách ani nemluvím,je to čím dál náročnější,pro jistotu už jsem letos nakupovali od října :sweat_smile:

Koukám na Adámka po stromeček,pěkný :slight_smile:

No nic,já se loučím,užíjte si to ve zdraví a v pohodě a jdu jěště něco tvořit. :slight_smile:
23. pro 2007 ve 20:46  • Odpověz
Ještě k zítřejšímu svátku, Adámkovi všechno nejlepší!!! :dizzy_face:
23. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz
karotky: Ta Petra, co ja znam, tak s tim Lukasem chodila, ale jestli jeste chodi, nevim..
23. pro 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
Jaul............tak to nevím,jestli s někým před Míšou chodila,ale teď jsou spolu skoro 2 roky. :wink:
Luuci..................Áda děkuje. :slight_smile: Ale ještě má dneska "narozky". :grinning:
Až se v 10h. vzbudí,razíme na vzduch.Pak si doma dáchne kolem 16té a pak to "vypukne". :grinning:
Tak si holky dnešek užijte v pohodě a bez kostí v krku. :grinning:
24. pro 2007 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.