• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Holky, preju VAM VSEM a - MIMCUM zvlast - hezky vanocky :slight_smile: :slight_smile:
A vsechno nejlepsi Adovi (casto se na ne pri tom Jeziskovi zapomina), ale kamosovi jsem psala uz rano :grinning:
24. pro 2007 ve 14:17  • Odpověz
autor
Jaul...................děkujeme a přejeme to samé. :wink:
Siss...................teda,ta pusa ale je. :grinning: Tiše závidím. :grinning:
24. pro 2007 v 15:25  • Odpověz
Jo jasně Adámkovi,tak přejeme vše nej k svátku,bych na to zapoměla :slight_smile:
24. pro 2007 v 16:08  • Odpověz
karto: akorát jsem tam jak tlustá hrouda :pensive: :zipper_mouth: :sweat_smile:
24. pro 2007 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss...............nech toho! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jak jste prožili včerejší večer? :confused:
U nás to byla ze začátku pohodička.Nikdo nám nic neorganizoval a užívali jsme si klid.Áda se vzbudil po 16té,tak jsem ho na krmila a pak jsme se v klidu najedli my.Když jsme měli jít ke stromku,zazvonila tchýně.Tak jsem Pepu prosila,ať jí nepouští dál(vůbec nedala dopředu vědět,že vůbec přijde :confounded:, navíc s námi návštěvy vždycky řešila mezi dveřmi a půl roku o Ádu nejevila zájem) a on mávnul rukou a šel otevřít.Tchýně se usadila v kuchyni a kydala o tom jaké má s dětmi problémy apd.Pepa místo toho,aby jí taktně dal na jevo,že by mohla jít pryč,tak se vytratil a já s ní musela nuceně konverzovat. :rolling_eyes: Bylo 18h. a situace byla pořád stejná(Áda se měl za hodinu koupat a jít spát). :confounded:
Tak jsem musela říct,že čekáme návštěvu a Pepa se konečně odhodlal k tomu,aby jí vyprovodil ven.Než jsme se dostali ke stromku,Áda začal být protivnej,protože se mu už chtělo spát,tak jsme rychle rozbalili dárky a uložili ho ke spaní.
Sice to nedopadlo úplně podle mých představ,ale jinak to bylo docela hezký.Hlavně se Ádovi líbilo škubání bal.papíru. :grinning:
25. pro 2007 v 10:47  • Odpověz
karot:my to neslavíme..takže nnormoš :wink:
25. pro 2007 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jako vůbec? :sweat_smile:
25. pro 2007 v 10:52  • Odpověz
karot: no..cosi jsme udělali 23, jak tu byl MP...ale žádná sláva..dali jsme dárky malýmu a tím to zhaslo :wink:
25. pro 2007 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to stačí,..................my to taky nepřeháněli.Ani jsme se kdovíjak nestrojili a odbyli to v "teplákách". :grinning:
Co dostal Péťa hezkýho?
Áda nějaké oblečení,hrací hrnec,nočník ,knížku a vlka(plyšáka). :slight_smile:
25. pro 2007 v 10:56  • Odpověz
karot: hrací deku, hrazdičku, spirálku do postýlky, oblečení...jinak furt dostává miliony věcí.. :sweat_smile: :sweat_smile: a neváží si toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. pro 2007 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já to říkám furt.Mají se jak v bavlnce(na rozdíl od dětí z kojeňáku)a neváží si toho. :grinning: A to ještě neví,že bude čím dál hůř. :sweat_smile:
25. pro 2007 v 11:02  • Odpověz
karot: jsem ted objednávala ten koš na plínky Sangenic, kočárek a postýlku :slight_smile:
25. pro 2007 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
siss: to je ale holomek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
karot: no, pekny vecer jste meli! my meli zase "hezky" dopoledne. mela jsem vycitky, ze nam popelari obtahli a samoze poskrabali auto popelnici :frowning2: a jeste jsem za to dostala cocku, no neva. ale provazelo me to az do vecera. taky jsme to nijak nehrotili. jeste v 8 jsme sedeli u telky s nerozbalenyma darkama, pac se do toho starousovi nechtelo. kubalecek dostal konecne svych 7 tricek a ten gym balon :grinning: :grinning: k vece byl muj vlastnorucni salat a losos a zbytek alkohol. za chvili jsou tu tchani na obed.. zatim pa
25. pro 2007 v 11:05  • Odpověz
jaul: Sebrle dostal balon? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. pro 2007 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss...........kolik za to "vysypeš"? :sweat_smile:
Jaul............taky slušná pohodička. :grinning:
Teď jsem si vzpomněla,že manžel od mě krom kosmetiky,sklenice s bonbóny dostala balení kondomů "PEPINO" s těh.testem.Byl to jediný dárek,u kterého byl vytlemenej. :grinning:
25. pro 2007 v 11:09  • Odpověz
karot: koš je na akci za 840..náplně za 450, kočárek na akci za 2980 a postýlky 3700 :wink:
25. pro 2007 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
:confused: :confused: :confused: Tak to musel být Péťa opravdu hodnej! :grinning:
25. pro 2007 v 11:15  • Odpověz
karot: to spíš dělá radost mně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale na tu postýlku nám dala tchyně :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
25. pro 2007 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holkyyyyyyyyy, tak jsem dneska v 9:12 dostala další dárek. :dizzy_face: Synovečeka Michala, mě 3,52 a 50cm. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2007 v 10:26  • Odpověz
autor
Kaju.............velká gratulace.Tak ať Míša roste a moc rodiče nezlobí. :wink:
26. pro 2007 v 11:53  • Odpověz
Ahoooj holky, tak všechny návštěvy už jsou konečně za náma, Anetku už to docela zmáhalo. Ale zvládla to v pohodě, na rozdíl ode mě. Já se včera u babičky zeblila a zes*ala jak Alík, asi nějaká střevní viroza, pže sem měla večer teplotu. :confounded: Ale už mi je dobře, jen sem trochu zblblá a motá se mi hlava.

karot, vzpomněla sem si na Adámka, pže ty křeče co sem měla byly dost děsný. Jestli to chudinka měl taky takový, tak to je pašák, že to tak zvládnul :wink:

Jinak, nejvíc dárečků semozřejmě dostala Anetka, ale já sem byla asi taky moooc hodná :dizzy_face:
27. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz
autor
Luuci..............to jsou jen takové "jednodenní akce". :grinning: V den návratu z nemocnice,jsem po Ádovi dojedla kaši a 2.den jsem lítala každých 10min. na záchod.Další den už mi bylo líp,ale pro změnu lítal manžel,ale to mu to šlo vrchem.Teď s tím zápasí babička Věra. :sweat_smile:
Teď pro uzměnu všichni,kromě Ády smrkáme. :grinning:
27. pro 2007 v 19:50  • Odpověz
autor
Jinak..............fotky moc hezký,ale Ježíšek vypadá jinak. :sweat_smile: Myslím toho s těmi bílými vousy. :grinning:
27. pro 2007 ve 20:13  • Odpověz
karot, nooo to je fakt, je to takovej Santovskej Ježíšek :sweat_smile:

Co plánujete na Silvestra?

Já dneska vyprala všechny oblečk, co Anetka dostala k Vánocům a jsou toho dva plný sušáky :sweat_smile: , na štěstí to jsou různý velikosti od 68 až do 80, tak bude pořád krásná :dizzy_face:
27. pro 2007 ve 21:09  • Odpověz
autor
Na Silvestra(jako po celé svátky)budeme doma.My jsme vlastně jinak ani Silvestra neslavili.Čuměli jsme na TV,pak si o půlnoci ťukli a šli spát. :sweat_smile: Takže u nás to tak tragické nebude. :wink:
27. pro 2007 ve 21:13  • Odpověz
tak to mi právě každý Silvestr byli na horách, tak se toho letošního trochu bojím! :sweat_smile: Silvestr u TV sem už dlooouhou netrávila. Možná se k nám nakvartýruje brácha s přítelkyní, uvidíme jak to všechno dopadne :confused:
27. pro 2007 ve 21:16  • Odpověz
autor
Hm...................tak to budeš asi trpět,co? :confused:
My jsme měli původně slavit Silvestra s kamarády,kteří mají skoro stejně staré dítko.Ovšem,že se na tom dohodli naše drahé polovičky :sweat_smile: a my matky jsme to musely zrušit,protože tu nemáme tolik místností na spaní a každé dítko se koupe a usíná v jinou dobu. :rolling_eyes: Ale za rok to už bude o něčem jiném. :wink:
27. pro 2007 ve 21:29  • Odpověz
Bude to prostě takovej normální den. Já Silvestra nikdy moc nemusela, na horách je to o úplně něčem jiným než ve městě. Stejně si můžu dát maximálně dvojku vína, takže žádný slavení nehrozí..... tak za rok, noooo :grinning:
27. pro 2007 ve 21:34  • Odpověz
autor
Luuci...............těsně po kojení si můžeš dát např.půllitr Plzně.Nám to alespoň říkaly v porodnici,že do dalšího kojení ten alkohol vyprchá,pokud kojíš min. po 3.hodinách. :wink:
Já bych alkohol eventuelně mohla,ale nějak mi to už nejede,když mám tu mateřskou zodpovědnost. :grinning:
Ale když Áda ulehne klasicky v 19.30h.,tak to pak "rozjedeme". :sunglasses:
28. pro 2007 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.