• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Jani, máš pravdu 300 stran vážně číst nebudu, na to nemám čas a ani chuť. Kže když jsem to nečetla těžko můžete soudit tebe, karot a kohokoliv jiného, když o tom nic moc nevím. Já akorát vím, že tam chodila i Siss. Docela mě naštvalo to co tady předvedli určitý osoby a kvůli čemu se Siss rozhodla, že sem nebude chodit. Páč mně tady bude vážně chybět. :frowning2: Vůbec mi přijde, že v poslední době to není takový, jako když jsem se sem přihlásila. :frowning2:
12. lis 2007 ve 21:37  • Odpověz
Před chvilkou jsem vlezla na net a jsem z toho jelen, co se to všechno robí :confused:
Karot, co ty nevymyslíš... :grinning: :grinning: :grinning: , to by mě fakt nenapadlo založit novou diskusi :sweat_smile:
12. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz
kaji, jestli chceš, můžu ti dát na Siss kontakt. Ale myslím, že ho máš :wink: A co Páťa? Ten náš Páťa dneska měl rok :wink:
Jo a četla jsem, že bydlíš někde u Trutnova... kdepak? Jestli to teda není tajný :confused: já jsem totiž z Hajnice původně, jestli ti to něco říká.
Taky si říkám, že dřív to tu bylo lepší.
Teď je to spíš jen předhánění v tom, kdo je úžasnější.
Víš akorát mně hrozně moc mrzí to, že jsem nebyla jediná, kdo s karotou nesouhlasil, ale jediná jsem to odnesla. Nepochopitelně. Místo řešení problémů toto :rolling_eyes:
12. lis 2007 ve 21:41  • Odpověz
Jani, jj mám ho. :wink:
No tak tomu našemu Páťovi byl v pátek půl rok. :slight_smile: Je to naše zlatíčko, už má necelých 8kg a 70cm. Přes den skoro nespí, pořád si chce hrát a je strašně aktivní, obrací ze zad na bříško a obráceně, snaží se posadit někdy se mu to i podaří a když ho dám na bříško tak se pokouší lézt, ale je jako rak. :slight_smile: Dokonce už řekl i ma-ma, nebýt u toho Péťa a mamka, tak si myslím, že se mi to zdálo, ale vážně to řekl, i když neví, co to znamená. :slight_smile:
Já jsem ze Svatoňovic. :slight_smile: A Hajnice znám. :wink:
12. lis 2007 ve 21:46  • Odpověz
Jéééééé vidíš, tak to je kousíček :wink: To tam asi máte fůru sněhu teď co? Jsem se v Hajnici byla podívat, když bylo Páťovi 8 měsíců... toto letí :confused:
12. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz
Jj sněhu tady máme dost a pořád sněží. :dizzy_face: Dneska jsme jeli do Trutnova do Hypernovy nakoupit a když jsme jeli z bohuslaváku (kopec) tak jsem měla dost a už sem nás viděla někde na kolejích...ale dojeli jsme. :slight_smile: Teď už je to ale pěkně namrzlý. :unamused:
12. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz
kaji vy už máte takového draka? To naše prcka má 6.měsíců za chvilku a asi bude mít s bídou něco málo přes 6 kilo a odhadem 65 cm. Ale s tou aktivitou jsme na tom zhruba stejně. :wink:
12. lis 2007 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak já se taky hlásím do diskuze z Východních Čech :grinning:
12. lis 2007 ve 21:54  • Odpověz
Ili ahoooj, no tak taky je to princezna, ty jsou vždycky menší. :wink:
Xsuzzi, koukám taky Trutnov. :wink:
12. lis 2007 ve 21:58  • Odpověz
cholki já už zas musím... sotva jsem se rozepsala :unamused: . Lili pobrekává, nějak nám teď špatně spí. Tak dobrou.. :wink:
12. lis 2007 ve 22:01  • Odpověz
Ili dobrou a pusinku Lili. :wink: :dizzy_face:
12. lis 2007 ve 22:05  • Odpověz
kajule:jojo taky taky:grinning: ale jsem ze Dvora Králové nad Labem :slight_smile: odkud ty? :slight_smile:
jdu spinkat,tak hezkou dobrou noc všem maminkám a miminkům :dizzy_face:
12. lis 2007 ve 22:22  • Odpověz
Xsuzzi, jj ve Dvoře to taky dobře znám. :slight_smile: Já bydlím kousek od Trutnova, ale Svatoňovice ti asi nic neříkaj. :slight_smile:
12. lis 2007 ve 22:26  • Odpověz
jojo ve Svatoňovicích mám spolužála ze školy :slight_smile: ale víc je neznám :grinning:
12. lis 2007 ve 22:35  • Odpověz
A koho...jestli se můžu zeptat??? Stejně určitě nebudu vědět o koho jde...jo a ve kterých Svatoňovicích?
12. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz
jo no tak to už nevím:grinning: jestli ve Velkých nebo Malých:slight_smile: Standa Hejna se jmenuje:slight_smile:
12. lis 2007 ve 22:58  • Odpověz
Jo tak to jméno mi něco říká, ale Hejnů je tady taky dost a řekla bych, že je spíš z Malejch.
12. lis 2007 ve 23:11  • Odpověz
autor
Ilčo.............no,vidíš a mě to napadlo. :wink: Vždyť si tu každý může založit diskusi jakou chce,nebo ne? :grinning:
Alespoň takhle poznáme víc lidí(Ty to potřebuješ jako sůl,když v Moravanech není nikdo k mání :slight_smile: )a třeba časem uspořádáme nějaký srazík.
Úplně mě překvapilo,kolik je tu mamin,těhulek a snažilek z okolí. :confused:
Jani............nejsem soutěživý typ,abych si přetahovala "kamárádky",takže si dělej co chceš a co uznáš za vhodné.
Jen si prosím Tě nemysli,že Tě tu bude každý poslouchat a mít s Tebou stejný názor.To by to tu bylo jako za Hitlera...........kdo se mnou nepůjde,dostane kulku,nebo koncentrák. :rolling_eyes:
A neházej tu na nikoho špínu,jinak si budu myslet,že si jako Andík,kvůli kterému odtud odešla i Lazenka. :confounded:
Mimoto mě tu zná hodně lidí,jelikož se objevuju v několika diskusích,tak si dej bacha na jazyk,ať si zbytečně neublížíš.Myslím to s Tebou dobře. :wink:
13. lis 2007 v 11:15  • Odpověz
karot, já to taky myslela dobře. chtěla jsem si s tebou vyříkat vše, co mezi námi bylo, abychom se mohly bavit normálně. ale ty bezdůvodně stávkuješ. rozhodně netoužím po tom, aby měl každý stejný názor na věc, ale ty jsi se urazila, když s tebou někdo nesouhlasil a odešla jsi pryč. a hlavně, nebyla jsem jediná, kdo s tebou nesouhlasil, ale ta zlá jsem jen já.
13. lis 2007 v 11:20  • Odpověz
Ahoj Jani. :wink:
13. lis 2007 v 11:23  • Odpověz
ahoj Káji :wink:
13. lis 2007 v 11:24  • Odpověz
Tak jsem se včera večer opět zasekla u toho gimpu, nějak mě to chytlo. :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
Holky, jestli vas muzu poprosit, vyreste si osobni problemy v IP :wink:
Dekuju. Zirafka
13. lis 2007 v 11:29  • Odpověz
Holky, myslíte si, že ani ne měsíční dítě může být vyčůraný??? My sme do teď měli malou u sebe v posteli a včera sem řekla dost a večer po vykoupání a nakojení ji dala do postýlky! Pohladila sem ji, dala dudlík, pustila kolotoč a odešla! Po 5 minutách sem tam chodila, pže vždycky začla řvát, ale jak sem ji dala pusu, dudlíka, tak byl klid!
13. lis 2007 v 11:33  • Odpověz
zirafko, já bych moc ráda, ale ono to nejde :frowning2:

kaji, koukala jsem, jak jsi tvořila :wink:
13. lis 2007 v 11:36  • Odpověz
ahoj Holky , můžu k Vám ! :grinning:
13. lis 2007 v 11:36  • Odpověz
Luci, už nevím, kdo mi to říkal, ale prý je nejlepší zavádět nějaký režimy, aby třeba usínalo mimi bez tebe a tak podobně od tří měsíců. Že prý to je pro něj velký šok a tak když chce tak by ty první měsíce mělo být co nejvíc u maminky, aby si zvyklo. Ale každý to vidí jinak.
13. lis 2007 v 11:37  • Odpověz
Moni, ty jsi vždycky vítaná!! :wink:
13. lis 2007 v 11:38  • Odpověz
..díky ,...díky....jen teď tu nebudu dlouho ale zas přijdu ...ahooj
13. lis 2007 v 11:40  • Odpověz
Jani, no tak zatím to jsou jenom takový neohrabaný pokusy, ale snad se budu zlepšovat. :slight_smile:
13. lis 2007 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.