• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Ahojda holky.........
tak Ježa už odlít a my strávili Vánoce podivně.....týden před -manžel lítal s větším synem po těch doktorech a zakončil to sobotou zánětem zvukovodu....za to po Vánocích zas lítal s Matýskem, měl virozu a kašlal takže berem antibiotika na zanět průdušeka průjmujem a jelikož na to se nesmí mléko pijem domácí mrkvovou šťávičku:slight_smile:
Ježa na nás taky nezapomněl a byli jsme všici táák hodní že to budu uklízet všechny ty dary ještě na Velikonoce :sweat_smile:
A nakonec to skolilo mě...je mi divně motám se a no asi na mě jde viroza :unamused:

Jinak Silvestra trávíme u kamarádky..ona má taky mimčo a stejně starého klučinu jako je náš Miky takže , tataráček a miminkovská pohodička :grinning:
28. pro 2007 v 19:47  • Odpověz
Ahoooj Moni, lítaj nějaký hnusný virozy, já měla srací :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už je to OK. :wink: A co tchýně?? :grinning:
28. pro 2007 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Luci,
virozy jsou a nejen srací ale i blicí tady toho je všude taky mraky......
Tchýně překvapila...po Vánocích nás poprosila zda s ní pustíme Mikyho v létě letecky na dovču, že v týdnu objednává dovolenou..tak mi málem zaskočilo ale Mikyho s těžkým srdcem pouštím
28. pro 2007 v 19:55  • Odpověz
Moni, to seš dobrá :wink: Já bych tchýni Anetku nepůjčila na víc jak na 3 hoďky a ted sem to i řekla Honzovi, že když bych potřebovala hlídat, tak důvěřuju jen jemu a mojí mamce a nic na to nenamítal, dokonce byl potěšenej, že důvěřuju jemu :grinning: Zejtra jdu poprvý pařit a už ted sem z toho na nervy, jak to doma zvládnou, ale Honza je šikula a už se těší, že bude jeden večer beze mě :sweat_smile:
28. pro 2007 v 19:58  • Odpověz
No já ji Matýska taky nepujčííím ani na 20 minut v tom ji taky nevěřím to moje mamka je zlato a Aleš ještě větší ...ale Mikyho , tomu bude 6 ten už se o sebe takřka stará sám,ale asi to těžce ponesu, sám bezemne na 11 dní a ještě letadlem(bez maminky) rozumíš kdo ho bude držet za ruku když se bude bát :frowning2: :slight_smile:

Pařit už jsem byla a celkem v poho ,Aleš hlídal a když jsem přišla domů tak oba spali , a já jsem furt koukala na mobil zda mi nevolá že se něco děje.Moc jsem si to neužila ale aspoň že jsem vypadla.
28. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz
Jinak nevím čím to je snad Vánocema, ale já mám strašnej hlad ale na jídlo se nemůžu ani podívat, na nic nemám chuť .Do všeho 2x kousnu a už mi to nechutná a přitom mi kruuučí hlady v břiše,strašnej stav. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz
No já jdu zejtra poprý, tak mám strach, ale budu 5 minut od baráku, tak kdyžtak zavolá a hned přiběhnu! Ale oni to zvládnou!! :slight_smile:
28. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
Zvládnou neboj!
jen my maminy máme ten neurvalej strach kterej budem o ty naše poklady mít až do smrti. :confounded:
28. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz
Luci musím letět , máme střídání služeb u Matýska,on jak má teď ten kašel tak nespí a pláče takže to máme rozdělené na hodiny ahoj
28. pro 2007 ve 20:13  • Odpověz
Tak ať je Matýskovi hlavně líp!! Paaaa :slight_smile:
28. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz
autor
Moni..........tak to musí být docela horor. :cry: Áda má naštěstí "jen" rýmu,ale zatím to zvládá bez odsávání. :wink:
Akorát v noci trochu chrápe. :grinning:
28. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz
karot a na to odsávání ses ptala Adámkový? Mě ho totiž při rýmě vyloženě nedoporučila!! Prý mám jen vytírat štětičkama s Libenarem :wink: Nevíš v kolik se chodí k ní na kontrolu v pondělí? Já se zapomněla zeptat a jdem v lednu na kontrolu
28. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz
autor
Tak to jsem se neptala,ale Andulce mudr řekl,že odsávání dráždí sliznici...............tak jsem radši odsávačku ještě ani nekupovala. :sweat_smile: Když vidím,že má zasoplený nosík,tak mu ho vytřu namočenou tičinkou(tou,co se vytírají uši :sweat_smile: ),ale jen ve vlažné vodě. :wink:
Co je to ten Libenar? :confused:
V pondělí se chodí na prevenci od 13.30 h. do 14.30 h. :slight_smile:
28. pro 2007 ve 20:50  • Odpověz
Libenar je jen fyziologický roztok, takže jakoby voda, žádný léky :wink: Anetce to pomáhá :slight_smile: Já to taky kapu na tyčinku do uší

Dík za info o hodinách. :wink: na očkování asi nepůjdem, pže Anetce očkování proti TBC furt hnisá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2007 ve 20:53  • Odpověz
autor
A to vadí,...........že to hnisá? :confused:
Na kolikátou máte jít Hexu?
Nám to odkládali na 5.měsíc kvůli tomu,že jsem neměli vůbec žádnou reakci. :sweat_smile:
28. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz
karot, ono to má hnisat, ale zas neee moc. Aspon tak mi to říkala sestra, Adámková se na to ani nepodívala a nic mi neřekla, tak nevím. Uvidíme v Lednu :wink: Máme jít teprve na první dávku a pak náušničky, Adámková říkala, že je Anetce píchne, ale nevím, jestli nemám radši jít jinam
28. pro 2007 ve 21:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Tak náušnic bych se u ní nebála.Hexu nám píchla úplně v poho,že to Áda ni nepostřehnul. :wink:
Já jsem zvědavá,jestli mě ta Klobučarka vezme,nebo ne. :sweat_smile:
28. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz
Já u ní ještě vydržím, ale jednou se sekne nebo se mi něco nebude zdát a jdu radši jinam!! Na první průšvih čekat nebudu!!! :angry:

Mám docela strach, co Anetka na Silvestra "řekne" na rachejtle :confounded:
28. pro 2007 ve 21:19  • Odpověz
autor
Když mě u ní vadí,že mi nedůvěřuje a myslí si,že když s něčím(poprvé za 8 měsíců)přijdu,tak to přeháním a doslova jí obtěžju. :rolling_eyes: A s tím nekojením by mi nedala asi pokoj do smrti. :sweat_smile:
Jóó..................tak to jsem taky zvědavá.Ikdyž v létě soused hrával kolem 21té na housle a s Ádou to vůbec nehnulo.A to jsme měli otevřená okna. :wink: Spíš se ježilychlupy na hlavě nám. :grinning:
28. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz
Je fakt, že mi Anetku co se týče hluku vůbec nešetříme. Ikdyž spí, tak se chováme normálně, nešeptáme a dneska manža i vrtal a je úplně v poho :wink:
28. pro 2007 ve 21:27  • Odpověz
autor
luuci............to je dobře.Áda mi usne i za chodu pračky :sweat_smile: .Když spí tvrdě,tak ho nevzbudí nic.Ale poslední 2 měsíce ho musím dávat spát do ložnice,jinak mi jinde neusne.Ale nemáme mezi ložnicí a kuchyní dveře,tak je tam stejně všechno slyšet. :wink:
28. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz
My ji přes den taky dávám spát do ložnice, do postýlky :wink:

Včera sem sehnala probiotický kapky, stály 600, tak snad na to kakání zaberou. Už ke to poslední možnost, jinak do puberty snad budu štourat bobky rourkou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2007 ve 21:51  • Odpověz
autor
Koukám.............že s tím kakáním to máte pořád stejné. :grinning: Pořád jednou za 5 dní? :confused:
Já jsem se dneska moc nevyspala.Áda se mi kvůli rýmě budil každé 2h. a byl vzteklej z toho,že nemůže zabrat. :sweat_smile:
Ale pořád si říkám,že to byla lepší noc.než ta 1. v nemocnici,kdy jsem musela hlídat,aby si nevyškubnul kanylu apd. :wink:
29. pro 2007 v 08:24  • Odpověz
karot, už štourám jednou za 3 dny, Anetka si sama řekne :confounded: dneska sem taky skoro nespala, od 4 hodin sme vyháněli prdíky a celej den je jak na Redbullu, od rána spala 2 hodiny a to v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jdu večer ven s kámškou, kruhy mám až na bradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
29. pro 2007 v 15:45  • Odpověz
Ahoj,
zatím vás jenom pročítám, protože mám v tématech zpoždění. Jsem zatím čekatelka, ale pilně sbírám rady ohledně kakání a prdíků, protože čekám kluka a ty jak je známo se v tom dost vyžívaj. Ale čas mi běží, termín se blíží závratnou rychlostí.
29. pro 2007 v 16:13  • Odpověz
ahojda, holky můžu se zeptat co dváte malý do vody když koupe, děkuji
29. pro 2007 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky

heleno, pěkně si to piš, protože to je fakt věda s těma prdama a kakáním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

mkr, já dávám Weledu, je dražší, ale malá má suchou kůži a třeba Sebamed ji vůbec nesedí, ale je to individuální :wink:
29. pro 2007 v 16:46  • Odpověz
luucia: si piš, že si to píšu. Já už všechno zapoměla, takže se pěkně vzdělávám. Jen musím ještě koupit vybavení. Jakže se to jmenuje? Rektální rourka? Kde to koupíma jak to vypadá? Asi v lékárně, co? A jak to vlastně funguje, ať nejsem za uplnýho vola? Já kdysi požívala teploměr...
29. pro 2007 v 16:53  • Odpověz
heleno, je to taková oranžová trubička a maj to v lékárně nebo ve zdr. potřebách. Já si to bez ní nedovedu představit, ještě že sem ji koupila :wink: Já když Anetka moc dlouho tlačí a nic ji nejde, tak ji namasíruju břiško Pupíkem, pocvičím nožičkama a strčím rourku do zadečku. Rourku před tím namažu krémem, aby se klouzala, střčím ji tak 2cm a různě s ní kroutím a povytahuju. Někdy to trvá i čtvrt hodin než se jí uleví :confused:
29. pro 2007 v 17:07  • Odpověz
luucia: oni právě v nemocnicích dávaj oilatum nebo linola fett do vody, tak jestli s tím někdo má zkušenost
29. pro 2007 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.