• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
mkr : s oilatem mám zkušenosti se svojí dcerou, která trpěla od 3 měsíců atopickým ekzemem. Používala jsem různý formy, do koupele, pleťové mléko, krém a moc nám to pomáhalo. Dominika měla extremně suchou kůži, která svědila a tak si to vždycky pečlivě rozškrábala do krve a po tomhle se to pěkně hojilo a hlavně se ta kůže uklidnila,
ikdyž, když propukne ekzem, tak vlastně nepomůže nic. Nás vyléčila letos začínající puberta a možná, že jsme začali jezdit k moři, ikdyž to nemůžu potvrdit... To jen tak pro info, nechci nikoho stršil žádnejma vyrážkama...
29. pro 2007 v 17:14  • Odpověz
mkr, mě dr doporučila na suchou kůži Balmandol do koupele a byl taky dobrej :wink:
29. pro 2007 v 17:17  • Odpověz
taky bych to chtěla dávat protože to je prý prevence proti lupence a tu tchán má tak bych tomu chtěla trošku zabránit
29. pro 2007 v 17:45  • Odpověz
autor
Ahoj Helčo :wink:
Já mám sice 8.měsíšní dítě,ale na trable(a to jsme jich měli :confounded: )s prdama jsem úplně zapomněla. :sweat_smile:
Akorát nás teď trochu zlobí zuby,..............ale naštěstí jen přes den a to se dá vydržet. :wink:
S kůží jsme problém neměli nikdy.Áda jí má "hroší" po manželovi. :sweat_smile:
29. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz
karot: tak tygr má furt virážku :angry:
29. pro 2007 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Z čeho? :confused:
29. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz
karot:nevim..suchá červená krupice na ksichtě..a jak má prdy..tak si furt mydlí ksicht a má to ještě horší..druhýho jdem radši k Dr. :wink:
29. pro 2007 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to jsme měli kolem 5.měsíce.Je to z kyselých slin v puse(jak si děti občas krknou šťávy do pusy)a nám na to pomáhal pleťový+tělový krém od Hippu. :wink:
29. pro 2007 ve 20:30  • Odpověz
karot: tak to nevim, že by to měl i na čele a u očí..ze slin :wink:
29. pro 2007 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak my to měli po celém obličeji(hlavně kolem nosu a na bradě),.............záleželo na tom,kam těma svýma oslintanýma tlapkama dosáhnul. :sweat_smile:
Ale pro klid duše si zajdi za mudrou. :wink:
Kdyžtak Péťu vyfiť,ať vím,o čem mluvíš. :wink:
29. pro 2007 ve 20:50  • Odpověz
karot: když on právě moc neslintá ještě..a ruce si taky nestrká do pusy...to je spíš jak ekzém..já na to taky trpim :unamused: on má nejvíc tváře a u očí :confused: prostě je červenej celej..a má to suchý :pensive:
29. pro 2007 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hm............tak my to měli spíš mokrý. :confounded: Tak tam radši zajdi.S tímhle není dobré experimentovat. :confounded:
29. pro 2007 ve 20:55  • Odpověz
karot: půjdu..když je venku a nešahá si na to..tak to vybledne..ale jak se toho něco dotkne...tak je hned rudej :angry:
29. pro 2007 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Chuděrka malej. :frowning2: A co v noci?..............Vyspíš se už trochu? :sweat_smile:
29. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz
karot: v noci spí tak 8-9hodin..a pak ještě 4 :slight_smile:
29. pro 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to já mám jště většího spáče a stěžuju si,že už moc nespí. :sweat_smile: My tak v průměru 8-11h. v noci a 3 h.(na 3krát)ve dne. :wink:
29. pro 2007 ve 21:34  • Odpověz
karot: celkově spí tak 20h denně :wink: ted si nestěžuju :wink:
29. pro 2007 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to potom jo. :grinning:
29. pro 2007 ve 21:37  • Odpověz
karot: když slyšim, jak holkám nespí přes den vůbec..večer uspávaj dvě hodiny..a v noci se budí každý tři..tak mě obíhá mráz :sweat_smile:
29. pro 2007 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Máme holt vzorňáky. :grinning: Hlavně si to nesmíme pokazit! :sweat_smile:
No,................já už jdu chrupat.Včera jsem toho moc nenaspala,tak to snad dneska bude lepší. :wink:
Tak Dobrou :slight_smile:
29. pro 2007 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj Siss: měli jsme to taky a nám Mudra doporučila natřít to lněným olejíčkem anebo Infadolanem.
Infadolan používám doted na ty šupinky v hlavě a zabírá to.
30. pro 2007 v 10:39  • Odpověz
Taaak včera sem si to s kámoškou super užila, odreagovala sem se, ikdyž sem pořád koukala na telefon. Anetka byla hodnoučká, usnula ještě než sem odešla a vzbudila se hodinu po tom, co sem přišla domů :dizzy_face: Prostě zlato ale ve 3 sme zas štourali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: doufám, že už ty kapky začnou zabírat a bude jí líp
30. pro 2007 v 10:41  • Odpověz
Luci: no vidíš oni ti naši broučci vědí že i maminka potřebuje oddych a takjsou hodní :slight_smile:
30. pro 2007 v 11:09  • Odpověz
autor
Luuci...............tak to je fajn,že sis to užila. :wink: Áda bývá taky vzornej,když je hlídán(manželm).Bylo to zatím jen 2krát,když jsem šla k doktorovi. :wink:
Jsem ráda,že dneska trochu nasněžilo.Hned je lepší atmosféra. :slight_smile:
Dneska jsem Ádu vlastnoručně ostříhala,tak jestli to stihnu,dám fotky do albíka. :wink:
30. pro 2007 ve 12:32  • Odpověz
karot, Adámek je božíííííííííííííííííííí :dizzy_face: je to krásnej kluk :slight_smile:
30. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz
autor
Já mu to vyřídím. :grinning:
Koukala jsem,že pořád řešíte to kadění.Budeš o tom zítra říkat Adámkový?
30. pro 2007 ve 20:58  • Odpověz
karot, já k ní jdu až 21., tak nevím jestli mám čekat nebo ji zavolat dřív. Uvidím, jestli nezaberou ty kapky. Řeknu ji to určitě, ikdyby by to bylo už dobrý až tam půjdem
30. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz
autor
Já měla pocit,že si říkala něco o pondělku. :sweat_smile: Tak promiň. :wink:
Áda už se mi konečně pořádně rozjedl. :dizzy_face: Tak jsem taková klidnější. :sweat_smile:
Na ty probiotické kapky Tě někdo "navedl"?
30. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
jooo, jdu v pondělí, ale až 21. :grinning:

jo, o těch probio kapkách mi řekla mamka, že prčetla celou diskuzi na rodině. Tak sem si ji taky přečetla a dost je tam maminy chválej. To je poslední šance, co budu sama zkoušet a pak se poradím s dr

to se rozjedl Adámek až ted od tý doby co byl v nemocnici :confused: ?a co měl ke Štědrovečerní večeři?
30. pro 2007 ve 21:07  • Odpověz
autor
No,..............trvalo to.Vyloženě jsem do něj cpala i mlíko,po kterým by se normálně utloukl. :cry:
Na večeři?............Nutrilon. :grinning:
Příští rok to bude mít pestřejší. :dizzy_face:
30. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.