• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
aha, já myslela, že už má příkrmy, tak dostal něco lepčejšího :grinning:
30. pro 2007 ve 21:21  • Odpověz
autor
Tak rybu jsem zatím nezkoušela.Nějak se mi už nechce exparimentovat. :sweat_smile:
Kuřecí a krůtí nám nechutná,po hovězím se nám ucpávají střeva,takže vařím pouze králičí a vepřové maso,žloutek a zeleninku. :grinning:
No,nic............jdu do hajan.
Kdybych se tu zítra neobjevila,přeji všem krásného Silvestra a správné vkročení do Nového roku. :slight_smile:
Hlavně,ať je ještě lepší,než ten letošní. :grinning:
30. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz
karot, taky si užijte Silvestr a hezkej novej rok :slight_smile:
30. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz
holky nevite o naky chate na horach,kde by to nebylo zrovna nejdrazzi nekde v blizkym okoli?Chteli bychom jet s Barcou nekam na vikend na snizek.
30. pro 2007 ve 21:56  • Odpověz
autor
Ahojky v Novém roce 2008 :grinning: !
Tak co Silvestr a mimísci?
U nás to bylo takové pohodové.Děda s Bábí(náhradní :grinning: -to jen,aby se Vám to nepletlo :wink: )přišli už ve 13h.(před tím jsme se byli s Ádou vyvětrat) a od té doby se konzumovalo,slavilo,pouštěli jsme si "stará"(ještě bez Ády)dom.videa a v 19.30h. šel Áda do hajan :slight_smile: .
Někteří nedočkavci začali střílet po 21té h. :rolling_eyes: a tak jsem čekala,že se Áda probudí a bude řev.Kupodivu spal jako dřevo a k tomu na zádech. :grinning: Normálně se mi budí kolem 22té,když jdu spát a otáčím ho na břicho,aby se do rána už nebudil a dneska spal do 6ti.Za to já zabrala tak na 3 hodiny,ale dá se říct,že vypadám docela k světu. :grinning:
1. led 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahooooj, tak ještě jednou krásný rok 2008!!! :dizzy_face:

My sme to zvládli v poho. Nejdřív sme teda ve 22 vyháněli prdíky, před půlnocí se vzbudila na papání a ve 23:55 usnula a žádná rachejtle ji ani omylem nevzbudila :grinning: a že jich tad v centru teda bylo :angry: Ted sme se byli projít a ve městě je teda pěkně prázdno :slight_smile:
1. led 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky,
zdravim v novem roce a preju vam vse nej.. :slight_smile:
Nas Silvestr - bez chlebicku a bez chlastu, jako kazda jina sobota v podstate. Nejdriv jsme si prubli *snž* a pak jsme sedeli v pyzamech a hrali KrisKros :grinning: Pred pulnoci Sebrle prohlasil, jestli ma jit na zachod TED nebo az PRISTI ROK..vzal si 2 frkacky a sel udelat Silvestr nasi cincile, takze ta chudak vylitla ze spacaku jak strelena! Tot bylo vse, spat jsme sli asi kolem pul 2h. :sunglasses:
1. led 2008 v 16:06  • Odpověz
tak jsem tu :grinning:
1. led 2008 v 16:28  • Odpověz
Jeste jsem ti pisla do Pardubic a do IP :wink:
1. led 2008 v 16:30  • Odpověz
Ahoooj holky

Jaul, to sme měli podobnej Silvestr. Až na to, že my sme hráli Scrabble :grinning: Já si teda dala jednu dvojku vína, aby měla i Anetka trochu toho přefiltrovanýho alkoholu na Silvestra :sweat_smile: Taaak už snažilka, joo?? :grinning: Třeba už seš rovnou těhulka!! :grinning:
1. led 2008 v 16:32  • Odpověz
jj, už jsem ti odpověděla.
1. led 2008 v 16:36  • Odpověz
Myslím, že všechny jsme měly podobný Silvestr, my jsme tom byli podobně, akorát jsme sledovali Dr. House.
Jani, já chodím na gyndu do Partusu, ale přemýšlím, že bych si někam přehodila kartu...
1. led 2008 v 16:40  • Odpověz
Jani, kam chodíš na lov oblečků. S manžou jsme se dohodli, že bych pomalu mohla začít něco kupovat, mám pár typů na netu, ale po pcích nemám přehled :frowning2:
1. led 2008 v 16:47  • Odpověz
luuci: Tak to jsme mely vsechny poeticke vecery. KrisKros je vlastne to samy! Ale vcera nam to slo lip jak predevcirem, to bylo na masli! Tehulka jo - no pri mym stesti bych se tomu ani nedivila :grinning: Ovsem ty permonici me teda pekne stvou i druhej den, kdyz s nima jdu spat! Takhe doufam, ze s ohledem na moji praci a s ohledem na permoniky to vyjde co nejdriv, pac si neumim predstavit, ze bych se takhle snazila treba pul roku nebo rok, to by me vomylo! :sweat_smile:
tesinka: Dr. House u nas jede denne, Luke na to kouka ve svym vypocetnim stredisku napriklad i ted, takze my to tim jeste prokladali :grinning:
1. led 2008 v 16:50  • Odpověz
Jee, to se ptas me? No to ty pravy! Ja jeste nic nekoupila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2008 v 16:56  • Odpověz
No kvuli ty tvy praci byste se měli snazit oprqvdu poctive, tak pak dej vedet, jak jste dopadli :wink:
My jsme o vanocich ujizdeli na Chirurzich a ted pokracujeme na Dr. House, clovek se u toho dobre odreaguje
:grinning:
1. led 2008 v 16:57  • Odpověz
no to já budu asi muset, protože nechci, aby naši věděli, že to tak nějak plánujeme, mamka je taková "hlásná trouba" a v práci, protože děláme ve stejné firmě by to pak každý věděl a to bych nerada. Tak tak sonduju :grinning:
1. led 2008 v 17:02  • Odpověz
Tak ja ty vecicky, co mam v albu, jsem dostala pres mamcinu znamou, prinesla toho 3 igelitky, ale potesi to :wink: Hele ve vsech kramech (Hypac, Globac, Spar, Tesco..) toho maj mrte, clovek ani nevi, co si vybrat driv! A u tamanu ty bodycka jsou taky kouzelny! Ty mam v albu od mamky, to sice nevim, kde to koupila, ale takovy jsem videla i u nich! A jsou hezky :wink:
1. led 2008 v 17:06  • Odpověz
tesinko, krásný věci maj v Tescu a občas se něco dá koupit i v C&A :wink: Já mám i nějaký hezký věcičky z Grandu, záleží kolik za to chceš dát :wink:
1. led 2008 v 18:18  • Odpověz
Luci: děkuju za radu, já nevím, je mi to celkem jedno, ne, když by se mi to líbilo, tak to koupím, ale nechtěla bych nic moc značkového, jako adidas, nike atd. To by mi přišlo zbytečné, prostě mi to musí padnout do oka.
Určitě se tam mrknu. Taky jsem slyšela, že ta kometka, naproti Tescu, jestli ještě funguje je celkem cenově přijaltelná...
1. led 2008 v 18:51  • Odpověz
Já mám spoustu věcí i z MMB a třeba soupravičku, v který jela Anetka z porodnice sem kupovala v Grandu ve 3.patře v obchodě Vecičky pro male lidičky :slight_smile:
1. led 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Tesinko.................jestli myslíš SOStextil,tak tam jsem kupovala jen dupajdy.Stejnou značku mají na 17.Listopadu v té Textilsamoobsluze a v Jadranu na Karlovině.Jinak punčocháče,které jsem koupila ve výprodeji za 15kč,tam prodávají za 100kč. :grinning: Takže mi to jako SOS moc nepřipadá. :sweat_smile:
Andulka mě jednou zatáhla do C&A a čučela jsem jak blázen,jaké tam mají krásné věcičky za super cenu. :wink:
Jinak bodýčka taky občas kupuju u ťamanů u Galanty.Sice fajn materál,ale zase musím dotahovat občas cvoky,protože nedrží. :grinning:
1. led 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj všem jsem tu po roce :wink:
Všem vše nej do 2008 !

My Silvestra slavili s kámoškou a rodinkama.
Dali jsme si chlebíčky,jednotlamky,zákusky....už je mi špatně jak to píšu , docela jsem se naprala no a hlavně tatarák s topinkama a víno ....mimíšci spali jak kdyby věděli že teď je Nový rok a my musíme být hodní.
Rachejtle ohňostroj nic ..nic je nevzbudilo..
po pulnoci kámošce utekl pes, díky těm dělobuchům, takže se udělali výpravu za ztraceým psíkem..ten se našel, utekl dost daleko ale našel se.

Takže hodnotím Silvestr se vyvedl!!!

Dnes jsem utratila svých prvních 30 Kč za lékaaře.
2. led 2008 v 15:10  • Odpověz
autor
Moni................já jsem zvědavá,kolik utratím zítra já. :sweat_smile:
Držte mi palce,ať mi to zítra ráno dopadne.Pak písnu. :slight_smile:
2. led 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
Ahojky!................Tady je dneska nějaké mrtvo,co?! :confused:
Tak hlásím,že jsme se v 8:00h. upsali dr.Klobučarový na Dubinu. :slight_smile:
Setřička fakt příjemná(oproti té protivce u Adámkový :rolling_eyes: )a doktorka se mi jeví taky dobře. :wink:
Jen si musím dojít k Adámkový pro kartu................to bude asi mazec. :grinning:
3. led 2008 v 10:34  • Odpověz
karot, tak to je super, že se ti tam líbí. Ale pro kartu k Adámkový by se mi teda nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude keců od sestry :confounded:
3. led 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Luuci.............tak toto už bude pohodička.Při nejhorším si sestru vychutnám. :grinning:
Fakt mi připadá jak vrátná z kláštěra a ne dětská sestra. :rolling_eyes:
3. led 2008 ve 12:08  • Odpověz
karot, to jo, je jak stará panna :sweat_smile:

nemáte někdo zkušenosti s plaváním kojenců v hotelu Labe? Chci tam Anetku přihlásit, abysme na jaře začly chodit :wink: Snad se jí to bude líbit, vodu má moc ráda :dizzy_face:

Dneska máme poprvý s manžou hlídání a jdem na véču, tak se těším, ale zároveň mám trochu strach, aby to brácha s přítelkyní zvládli! Budem radši jen 5 minut od baráku, kdyby něco :unamused:
4. led 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
Luuci...................jak to děláš,že máš na hlídání pořád nějaké spolehlivé lidi. :sweat_smile: Já,jak pátram tak pátrám,ale ze svého okolí jsem nikoho nenašla. :grinning: Každopádně si to s manžou žijte. :slight_smile:
My máme odpolko návštěvu,ale chci se za chvíli jít vyvenčit.
Nevíš,jak je tam dneska Adámková? :confused:
4. led 2008 ve 12:17  • Odpověz
Luci,jo my chodili plavat do Labe do Hastrmánka,myslím,že na netu jsou i stránky s více informacema.
Fíďa teda nebyl u kojenec,ale moc se mu to líbilo i ten rok žádná rýma,mají tam slanou vodu.
Danečka jsem chtěla přihlásit v roce a už mi ho nevzala,že tam má plno a bere spíš menší.
Tak jsem byli jednou v HK,ale je mu se to teda nelíbilo vůbec,tak jsem se na to vyprdli,že ho nebudeme mučit.

Když tak si tam zajdi a přihlaš se,prej tam je fakt plno.Lepší to máš na jaro,když není taková zima i když tam můžeš čekat,než vychladnete,ale víš jak,no uvidíš.
4. led 2008 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.