• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
http://www.volny.cz/dckulihrasek/

ještě koukni sem,tak chodí kámoška,mají tam cvičení na balónech pro kojence,ale prý taky obrovský zájem
kámoška si to chválí,že se malý líbí

do toho Labe,bych asi zašla osobně,ono tam volat,je asi taky problém,asi se musíš trefit,kdy není v bázeně nebo odpoledne
zkoušela jsem ty stránky a neotvíra se to
http://hastrmanek.unas.cz/
4. led 2008 ve 13:32  • Odpověz
karot: Tak já pro kartu poslala Filipa,když jsem měnili doktorku :slight_smile:
4. led 2008 ve 13:35  • Odpověz
http://www.plavani-kojencu.cz/cs/o-nas/25-detail-obrazku/

Tady jsou stránky na HK,tam je i víc informací,jak to je a od kolika a ták.
4. led 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jůůů, Andrej díky za vyčerpávající info. Hned se na to mrknu!! :wink: To cvičení na balonech by taky mohlo být hezký :slight_smile: A jak je po svátcích? Jak u vás proběhly Vánoce?

karot, jestli jsou důvěryhodný ještě nevím. Zkušenosti s dětma nemaj žádný, ale Anetka je na ně docela zvyklá! Kdyby něco tak budem za rohem a hned přiběhnu. Brácha je doktor, tak kdyby bylo něco akutního, tak to vyřeší líp než já :confused: :sweat_smile: Ona stejně nětšinou od 8 do půlnoci spinká, tak snad bude klid a budou koukat na telku. Jak tam je Adámková nevím, ale jestli tam jdeš, tak držím pěsti :wink:
4. led 2008 ve 13:59  • Odpověz
Vánoce pěkný,tak kluci už se radují,Filípek tak ten vůbec a ještě věří na Jéžu Daneček byl mírně šoklej,ale dobrý.

Silvestr v pohodě,to se nevzbudili i když to byl masakr s těma rachejtlema,pes to taky vzládnul.

Teď momentálně jsem otrávená z tý hnusný zimy.
A rostou Danečkovi poslední stoličky a on ty zuby,jako těžce prožívá,tak je protivnej a blbě spí.

A co Anetka a kakání?
My teda probitotika bereme,ale ty od 3 let od Swiss,ty se mi osvědčily jako nejlepší.

No myslím,že jo,ty balóny tu bude určitě pěkný,ono je to novější,prý to vede paní,co má mimi,tak si myslím,že bude vědět,co dělá.
Asi i ten Kulihrášek bude dobrej,ona tam chodí moje sousedka,ta si to chválí.
My jsem chodili s Fíďou do Allfíka do Polabin,ještě před školkou,je to dobrý na takový to zvykání si na kolektiv a vůbec tam mají plno aktivit.
Ale teď nechodíme nikam,jak byl Daneček v létě nemocnej,tak má oslabenou imunitu,tak ho nechci nikam moc do kolektivu vláčet.Počkám až na jaro a pak ho někam přihlásím.
4. led 2008 ve 14:33  • Odpověz
A ještě mě pěkně štve,jak je koník zpomalenej,to jako je věčnost,než se něco otevře,už by s tím něco mohli udělat :unamused:
4. led 2008 ve 14:39  • Odpověz
Andrej, ten kůň mě taky štve!! :angry: Hlavně když něco napíšu, tak se mi to většinou neodešle a musím to psát znova :angry:

Noo, kakání . . . dneska kapky berem 8. den a včera se kroutila, tak sem ji tam dala rourku a za chvilku se vykakala, ale změna byla, že to bylo tekutý jako dřív!!! :slight_smile: Tak doufám, že už by se to mohlo začít upravovat!!! :dizzy_face: Mamka mluvila s dr z dětskýho z HK a ten říkal, že to může být a že at se nebojím rourky, že není návyková a at ji nenechávám dlouho tlačit a tu rourku ji tam strčím. Ale kdž se to do 3 týdnů neupraví, tak říkal, že se máme stavit, že se na malou mrkne :wink:

Vánoce musely bejt hezký, přece jenom už máš kluky větší, tak už to museli prožívat :dizzy_face: U nás Silvestr taky proběhl v poho, Anetka se při rachejtlích ani nevzbudila a že jich tady bouchalo :angry:
4. led 2008 ve 14:55  • Odpověz
Jo tak to je super,myslím,že probiotika jsou dost účinný,beru i sama,tak tomu věřím.
Určitě rourka je naprosto v klidu,to jsou jen takový pověry,tak je pořád lepší rourka než pak nechat dítě vytlačit si kýlu.
Jo to se srovná,určitě to nebude nic,prostě mléčná strava,nám vždy říkala MUDra..

A máme novinku doma akvárko :slight_smile: ,tak jsem ho naplnili a pak jsem zjistili,že jsem nepropláchli kameny a bylo to kalný,tak jsme do noci čistili akvárko,fakt magoři,to by se někdo pobavil,kdyby nás viděl. :grinning:
4. led 2008 v 15:11  • Odpověz
andrej, snad už to bude dobrý :wink: Je to blbost, ale já to děsně prožívám, když se Anetka trápí! :cry: Tak jako každá máma, bych nejradši tu její bolest vzala na sebe :wink:

andrej a máte v něm ryby?? My sme měli akvárko s želvou a ona nám za 3 roky tak vyrostla, že se tam málem ani neotočila! :sweat_smile: Hlavně dost často z akvárka vyskakovala, několikrát se mi stalo, že sem spala po noční a vzbudila sem se a měla sem ji vedle hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se jí děsně bála, pže pěkně kousala! :angry: Před loni sme ji měli přes léto u tchýně na zahradě v rybníku a utekla nám! Mě o teda nevadilo, stejně smrděla po celým bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. led 2008 v 15:19  • Odpověz
holky nevite o nakym tom ubytovani?
4. led 2008 v 15:30  • Odpověz
zdenička: já teda o žádným ubytování nevím

luci: jj,to znám,já to řeším taky,jó hold dětičky naše,jsem zvědavá,jestli oni s náma taky budou soucítit :sweat_smile:

Ryby máme,nějaký obyč.,názvy nevím,barevný :sweat_smile:
Ale žijou :slight_smile:
Želvu jsem viděla u sousedky a byla teda velká a kousala a byla ošklivá :unamused: a dala je pryč,čekali mímo a smrdělo to a právě i to kousání.
4. led 2008 v 15:38  • Odpověz
autor
Tak holky..............na to,jaký jsem čekala u Adámkový drama,to dopadlo v nějvětší pohodě.Paní dokotorka dělala administrativu,tak jsem zaklepala. :zipper_mouth: Už to vypadalo,že nikdo neotevře,ale za 10 min jsem se dočkala. :grinning:
Naštěstí vyšla doktorka,která na mě koukala,jako kdyby mě viděla poprvé v životě :sweat_smile: (asi má v obvodě hodně pacientů :wink: )a kartu mi ochotně vydala a papřála mi u nové doktorky,ať nám nedává oc často antobiotika.Zavřela dveře a to bylo celé. :grinning:
Zdeni.............jaké hledáš ubytování a pro koho? :confused:
4. led 2008 ve 20:14  • Odpověz
karot: asi je na to zvyklá,že má odliv.
A než doktor nasadí antibiotika,tak má víc možností,může udělat výtěr nebo CRP.
Já teda vím,jen o dvouch případech,kámoška ní chodila a když už 3 týden děti byly nemocný,tak jim antibiotika milostivě napsala.
No ono homeo,taky není vždy to ono,že :pensive:
Věř a víra tvá tě uzdraví.
A druhý kámošce zase nepoznala klukovi zápal plic. :unamused:Musel si tam na ní došlápnout její manžel.
4. led 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Andreeej.............na homeo máme koukám stejný nozor. :grinning:
Taky mi připadá,že je na odliv zvyklá. :sweat_smile: Víš,...........u ní jsem měla vždycky pocit,že se ode mě(jakožto od matky)očekává to,abych si své dítě pokud možno léčila sama a jakmile bych potřebovala pomoc,tak jí s tím obtěžuju. :confounded:
Ani mi nebyla schponá poradit s příkrmy. :rolling_eyes:
Já někdy úplně žasnu,jaké mají jiné maminky super doktorky. :sweat_smile:
4. led 2008 ve 20:49  • Odpověz
Tak ono asi všude bude něco,ale tohle s Adámkem už bylo fakt na pováženou,jako bolesti břicha u tak malejch děti,to nechce podcenit,to ho asi měla poslat hned do nem.
Tak uvidíš,jak budeš spokojená.
No homeo to já nemusím :slight_smile:
A to léčení doma,to je fajn,ale max.,tak rýma nebo lehký nachlazení,ale u malýho dítěte se radši poradím s doktorkou.
No ty příkrmy,no to je těžký,tak naše je v tomhle taková volnější dle mě ona to zase tak neprožívá přesně podle těch tabulek,mě příjde,že se to hrozně zpřísnilo,jako že dítě nemůže do roka snad nic nejlépe jen kojení.
Tak my to dělali od 6 měsíců: Ráno mlíko,dopoleden jogurt s banánem,oběd zelenina s masem nebo žloutek,odpol.nejdřív přesnídávka a pak pribiňák a večer kaše .
Maso teda králík,to měli nejradši.A tý zeleniny jsem tam cpala hodně,aby to mělo prostě chuť.
4. led 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
Ona mi právě nic na ty příkrmy neřekla a místo toho mi vrazila reklam.brožuru na nějaké příkrmy. :sweat_smile:
A že by mě před něčím varovala?............To vůbec.Na všechno jsem se musela ptát a připadala jsem si jako úplně neschopná. :sweat_smile:
No,...........já doufám,že budu spokojená.Klobučarku mi doporučila kámoška,která k ní taky přešla od Adámkový...........tý zase u kluka zanedbala slepé střevo tak,že mu prasklo a málem umřel.Prej se v ordinaci tak svíjel(bylo mu 9),že nemohl chodit a Adámková se odvolala na odeznívající chřipku. :rolling_eyes:
4. led 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, jenom žasnu, že v dnešní době existujou takovýhle doktoři. Já chodím už 12 let k doktorce Lévový v Polabinách, i když to mám přez celý město, dřív jsme v Polabkách bydleli a ikdyž se mi párkrát podařilo přijet s nějakou banalitou, nikdy mi to nedala najevo a vždycky mě tak skoro mateřsky pomohla...
4. led 2008 ve 21:31  • Odpověz
hledam neco nekde pobliz hor , kde je snizek,abychom si s MM a Barunkou treba na vikend vyjeli.
4. led 2008 ve 21:35  • Odpověz
helenapce: My taky chodíme k Lévový,ale tam jsem přešli,právě jsem taky měli neg.zkušenost s malým a to bylo docela hrubé zanedbání péče,ani se mi to nechce zase psát,bylo před 3 měsícem,kdy se můžeš přehlašovat,tak se to řešilo se zdrav.pojišťovnou a nebyl problém,protože to rozum zůstával stát. :angry:
Lévová je super :slight_smile:
4. led 2008 ve 22:28  • Odpověz
zdenicka: my taky plánuje hory,zkus mrknou sem http://www.hory.net/hory/ třeba tam něco najdeš.
4. led 2008 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak sme si včerejšek skvěle užili!! :dizzy_face: Dali sme si dobrou véču, vínko, pokecali sme. Anetka celou dobu spinkala, byla zlatá. Brácha s přítelkyní si hlídání užili. Brácha koukal na film a jeho holka na Anetku, nemohla se na ni vynadívat. Seděla vedle ní na posteli a celou dobu koukala jen na ní :sweat_smile: :sweat_smile:

karot, tak to u Adámkový proběhlo v klidu :wink: ještě že tam nebyla sestra
5. led 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
taky bych někam vyrazila. :slight_smile:
:sweat_smile: A kolik je bráchovi?
Tak jsem šmírovala karotky diskusi dle věku a musím říct,že alcatko.,má pravdu.I jsem teda šmírovala její album a je vidět,že holčička je opravdu velmi a velmi šikovná,to je prostě příroda.

karot: jako moje obě děti začaly chodi v 16 měsících,strášně dlouho lezly a to Daneček od 8.měsíců a Fída,protože jsem ho stavěli brzo na nohy,tak nejdřív měl tendence chodit,jenže pak jsem zjistili,že má plochy nohy,tak jsem ho nechalli se v tom poplácat :grinning: a on začal lízt po roce a pak chodit :grinning:
Ale je to hrozný,jak se začne porovnávat kdo co umí a neumí a kdo kolik váží,tak je hotovo :grinning:
Tímto jsem ti chtěla naznačit,aby jsi to neřešila,protože každé dítě je jiné a chodit budou všechny :grinning: ,doufám,teda že né moc brzo na pivo. :grinning:
5. led 2008 ve 12:03  • Odpověz
Andrej, letos mu bude 30 :wink: Na vlastní dítě se zatím necítí, ale Anetku miluje a furt ji ňuchňá! :dizzy_face:

karot, jak píše Andrej, Adámek bude chodit určitě! Každý dítě je jiný! :wink: Já tohle porovnávání nemám ráda, ale člověk se tomu bohužel neubrání :unamused:

Holky, včera poprvý od porodu sem měla děsnou chuť na cígo! :sweat_smile: jak sem si dala trochu vína, tak mít krabičku tak si snad zapálím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale si by mi pak nebylo nejlíp :confounded:
5. led 2008 ve 12:19  • Odpověz
luci: no já hulím i když v těh. jsem nekouřila :slight_smile:
Ale pěkně mě to s***,ale jsem závislačka hnusná,chodím mrznout na balkón :angry:
5. led 2008 ve 12:27  • Odpověz
No s tím srovnáním,to jsem taky nesnášela a obzlášť u Filípka,docela jsem si i s někým přestala bavit.
A u Danečka jsem to fakt neřešila.
Chce se to radovat s každého dne s dítětem a né řešit blbosti.
5. led 2008 ve 12:29  • Odpověz
Andrej, já byla před těhu taky závislačka a v těhu mi to nechybělo, ale ted už mám zase chutě!! :sweat_smile: Je mi jasný, že jak někam půjdu bez manži (ten by mě zabil), tak si zapálím, ikdyž mi bude poprvé asi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2008 ve 12:31  • Odpověz
jj,mě taky nechybělo a pak jsem si zapálila a vůbec mi blbě nebylo :slight_smile: jsem hrozná,co?!
Tý jo,ale nečekala jsem,že se někdo přizná na veřejný diskusi,aby nás tady neupálily :grinning:
5. led 2008 ve 12:38  • Odpověz
A kde jste byli na tý večeři?
5. led 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
Luuci.................jó,kdyby tam byla sestra,bylo by to o něčem jiném. :grinning:
Holky..........já nejsem soutěživá matka.Pouze jsem se v Dubnovkách pochlubila,jakou máme "hru" a trochu se tam to téma rozvinulo.Před tím tam bylo tak trochu mrtvo. :sweat_smile:
Já měla taky ploché nohy a to jsem se naučila chodit v roce a půl.Navíc mi Švábová poradila masáže chodidel,které jsou dobré proti plochým nohám,takže každý věčer po koupání masírujeme. :dizzy_face:
Takže si myslím,že je Áda "rychlík" po mě. :grinning:
Nebojte...............neřeším to. :wink:
5. led 2008 ve 12:42  • Odpověz
karot: jj to ani nejde řešit,to je prostě tak,pak na ty plochý nohy,jsou dobrý pevný botky,spíš sandálky mají to ve zdra.potřebách,nám to doporučila reha.doktorka,jsme chodili na nějaký cviky.
Plochý nohy má teda pořád,ale neposoudím,jestli by to nebylo horší,kdyby se nic nedělalo.
Ještě k tomu lezení,ono právě dítě jak leze tak krčí tu nožku a zabírají mu svaly správně a vlastně si je upevňuje,jak se brzo staví,tak ty nohy na to nejsou připravený a ty vazy to pak nezvládají a nožka jde třeba dovnitř.
No,ale třeba sousedky kluk,taky dřív chodil a vůbec nelezl,ale nohy má teda tady plochý a chodí na rehábku.
Fíďa se stavěl přímo ze země,nějakej medvědí krok,už si to nepamatuju přesně,jak nám to říkala.
Vím,že jsem něco cvičili na balónu,takovým tom gymn.,ale malým,na zádový svaly.
Prostě je známo,že když dítě leze,tak se vyhne těmto problémům se zády a ták,no ale když to přeskočí,tak by sse to pak do budoucna mělo pohlídat,aby nemělo zbytečně skoliózu.
A už mlčím :zipper_mouth:
5. led 2008 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.