• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Andreeej..............on stejně Áda za chvíli poleze.Tohle jsem jenom zkoušela,jestli se mi(chycený za moje ukazováčky)postaví do stoje. :wink: Ale určo ho nestavím sama a natož,abych ho učila chodit.To zas nejsem takový blázen,jak vypadám. :sweat_smile:
Jsem ráda,že zůstane tam,kde ho nechám a nemusím za ním pořád běhat po bytě. :grinning:
Akorát mi párkrát málem spadnul z gauče :zipper_mouth: ,takže ho stejně hlídat musím. :grinning:
Holky...............jdeme na prochajdu.
Večer na Vás mrknu.
Zatím Pa
5. led 2008 ve 13:07  • Odpověz
jj,karot já to nemyslela konktrétně na tebe,já to psala,jako ze svý zkušenosti.
Já si nemyslím,že jsi blázen :sweat_smile:
Hlavně je to fakt každýho věc,já se do toho nikomu nehodlám plést ani kritizovat.
Taky půjdeme ven.
Tak zatím čus.
5. led 2008 ve 13:29  • Odpověz
Zdravím všechny,
poraďte, chtěla bych s miminem chodit na plavání, ale nemám tuchu, jestli to v Pardubicích vůbec funguje a kde.
Chodily jste někdo někam? Mám mimčo na jaro, takže až se trošku vyloupne, tak bych to chtěla prubnout........
5. led 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj,
na straně 33 jsou odkazy na Hastrmánek :slight_smile:
5. led 2008 ve 14:46  • Odpověz
Tak sme přišli z venku a málem sme umrzli!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, je tam teda pěkná kosa, už aby bylo jaro, ale to si ještě počkáme

Andrej , snad nás nikdo nebude upalovat, za to že sme se přiznaly, že máme chuť na cígo. Jako vracet se mi k tomu nechce, ale jen kvůli tomu, že jsou ted ty cigára tak drahý. :sweat_smile: Jinak bych si dala. Když ale půjdu večer někam pařit, tak asi do krabičky investuju :sweat_smile:

Na večeři sme byli v Bonte, to je v ČSOB pojišťovně. Byl tam jedinej stůl volnej, všude je spousta cizinců

Heleno, já se chyszám do toho Hastrmánku, jak psala Andrej a nebo ještě zkusím ten HK :wink:
5. led 2008 ve 14:55  • Odpověz
No my jsem taky málem umrzli :unamused:
Je kosa,nejlepší je pes,jak se klepe i v oblečku :slight_smile:
V Bonte,tak tam asi vaří dobře,tý jo já nikde nebyla ani nepamatuju,naposledy jsem byli na grilování. :confounded:
5. led 2008 v 15:36  • Odpověz
Lucko a my jsme asi sousedky,protože Bonte,máme přes silnici :slight_smile:
5. led 2008 v 15:38  • Odpověz
díky za info, nějak jsem to přehlídla.....
5. led 2008 v 16:37  • Odpověz
Andrej, asi jo, my máme Bonte za barákem :wink: :sweat_smile:
5. led 2008 v 16:38  • Odpověz
aha,tak to jo
tak to asi vím,kde bydlíte,to je fakt kousek :slight_smile:
5. led 2008 v 16:41  • Odpověz
My sme právě šli jen kousek, kdyby se náhodou něco dělo a brácha si nevěděl rady, abych kdyžtak hned přiběhla :wink:
5. led 2008 v 16:42  • Odpověz
jj,já myslela,kousek od nás,že bydlíte :slight_smile:
Jsem jako nikdo nepíše?
Co je ze Siss?
5. led 2008 v 16:47  • Odpověz
Andrej, Siss je nemocná, měla vysoký teploty, ale psala mi sms, že už jí je líp :wink: tak snad zas brzo přijde
5. led 2008 v 17:09  • Odpověz
Ahojda holky ,
náhodou nevite jak na to?
Mám nové téma v kojencich ohledně zánětu spojivek a nějak se nám to nelepší
5. led 2008 v 17:13  • Odpověz
ahoj monci: my trpěli na ty ucpaný kanálky,ale chodili jsme k Popelkovi na polikliniku,ten je dobrej,děti bere přednostě nemusíš čekat.

Jinak co tedá vím,tak opthalmo-septonex kapky a mast na noc.
Ale asi by to chtělo možná i antibiotika kapky. :confounded:
5. led 2008 v 17:19  • Odpověz
http://www.ordinace.cz/clanek/ophtal-roztok/

a ještě Opthal je na to,tak klíďo i 5 x denně
5. led 2008 v 17:23  • Odpověz
Holky máme jak samotná Ofthal tak oftalmoseptonex a antibiotik.mast Fucithalmic ale nějak to nezabírá.
Připadá mi že mu prostě očima teče rýma ne nisem ale očima.

Jak mu to furt vytíráme má je zarudlý a strašně mu to opucha
5. led 2008 v 17:29  • Odpověz
Ahoj Moni, nevím, zatím s tím nemám zkušenost, tak neporadím :frowning2: Ten skype mě minule pěkně nas*al :angry:
5. led 2008 v 17:29  • Odpověz
Skype i icq nějak blbne :angry:
5. led 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Tak hlásím,že jsme taky vymrzli. :grinning:
Měla jsem tak zmrzlý ruce,že jsem Ádovi vylila právě uvařené mléko a myslela jsem,že mě omejou. :rolling_eyes: Měli jsme s jídlem půlhodiny zpoždění. :sweat_smile: Tak jsem se pak alespoň těšila na fotky,které manža za celou procházku udělal,ale ty mě taky neukonejšily.Něco si tam zkušebně(on si myslí,že když má dražší foťák než já,tak bude foti líp,nebo co :sweat_smile: )nastavil,doma to neozkoušel a všechny fotky mají kostkaté obrysy. :rolling_eyes:
Tak jsem mu za to pěkně poděkovala. :grinning:
My na plavání chodit nebudeme.Na léto mám totiž slíbený bazén na zahradu. :sweat_smile:
5. led 2008 v 17:35  • Odpověz
monci: ach jo,to fakt nevím,to asi bude muset na pohotovost,já nevím,mohli by to být třeba dutiny nebo nějaká viróza :frowning2:
5. led 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
Monci...........stotožňuju se s Andreeej.To bych asi doma radši sama neléčila. :confounded:
5. led 2008 v 18:04  • Odpověz
Moni, chudák Matýsek. Asi bych s nim jela na pohotovost, jak píše Andrej :wink: aby se něco nezanedbalo :unamused:

Jůůů, karot, bazén bych si taky nechala líbit :grinning: my musíme jezdit ke tchýni na zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2008 v 18:06  • Odpověz
ale vite co naše mudra ho viděla včera a neřekla nic jen že je to zánět spojivek
5. led 2008 v 18:08  • Odpověz
Jó s tím plavaním,myslím,že se tam můžeš jít podívat nebo vyzkoušet první hodinu a nemusíš platit jako celý kurz,ono je to docela drahý a některý děti prostě řvou,teda bylo to tak.
Se na to zeptejte.

A chodí i domů,myslím,že to by se týkalo asi těch menších miminek,tam ti ukaží nějaký držení a plavání ve vaně.
Ale spíš se poptejte.

karot: to je trošku jiný plavání,mrkni na ty stránky a ty jsi na ty fotečky a tam se fotí pod vodou :grinning:
5. led 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
On manža na veřejné koupání moc není a za celých 6 let,co jsme spolu,jsem se tak akorát vykoupala ve vaně v koupelně. :sweat_smile:
Tak jestli to dopadne,tak můžete s Anetkou někdy přijít.Andulka se s Davídkem taky těší. :dizzy_face:
A jestli se na to manža vybodne,tak ho ušlapeme splečně. :rolling_eyes: :grinning:
5. led 2008 v 18:09  • Odpověz
karot, manža na veřejný koupání taky moc není a mě se scizíma lidma v bazenu cpát taky moc nechce, takže se koupem jen v moři a nebo u tchýně :wink:

moni, oni dr jsou taky jen lidi a můžou se mílit. jestli to má fakt špatný tak bych radši jela
5. led 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
No..............vidíš............málem bych zapomněla.Byli jsme spolu u moře.Tak v moři jsem se pak taky týden koupala. :grinning:
5. led 2008 v 18:17  • Odpověz
karot a kde ste spolu byli??
5. led 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
Na jihu Itálie........ v Kalábrii.
5. led 2008 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.