• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot, to muselo být fajn :wink: já sem byla v Itálii s kamarádkou na týdenním cvičení aerobicu, to byla skvělá dovča :dizzy_face: Hned bych jela zas!!!
5. led 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
Tak já bych možní jela taky, ale tak za dva roky. :wink:
Teď budeme spíš cestovat po ČR........................hrady, zámky a ZOO. :grinning:
5. led 2008 ve 20:01  • Odpověz
karot, do ZOO se s Anetkou strašně těším! Já tam vždycky chodila moc ráda, tak snad se jí to taky bude líbit. My právě letní dovolenou řešíme, chcem jet určitě k moři, ale řešíme jestli s Áňou nebo sami :slight_smile:
5. led 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
A Ty by jsi měla na týden hlídání? :confused:
5. led 2008 ve 20:19  • Odpověz
A kam plánejete k moři?
Kámoška se zamilovala do Egypta,ale to myslím pro malý děti moc nebude.
5. led 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
Já osobně bych zkusila Chorvatsko..............nějakou klidnou a mělkou zátočinu,aby se Áda taky vyžil. :dizzy_face:
Uvidíme,jak bude šikovnej..................ona ta cesta autobusem není nic moc pro dospělého,natož pro děcko. :confounded:
5. led 2008 ve 20:45  • Odpověz
karot, hlídání bych měla a ještě by se o ni tchýně s mojí mamkou přetahovaly! :sweat_smile: asi by se to muselo udělat tak, že by byla půlku dovči u našich a půlku u tchýně, any se nepohádaly :sweat_smile: Ale nevím, jestli bych ji tad týden nechala, asi b se mi stejskalo :cry:

andrej, ještě nevím, kam, právě záleží, jestli pojedem s ní nebo bez ní. Egypt je krásnej, ale s malý dítětem bych tam nejela. Ty střevní problém nejsou příjemný pro dospělýho natož pro dítě :confounded:
6. led 2008 v 09:18  • Odpověz
my byly v Egypte nekolikrat, super, ale musim rici, ze manza jednou mel strevni problemy a :confounded: ..par decek v hotelu bylo a pamatuju se, ze s tim jednoletym to meli tezky( s jidlem)
ja jsem v 1 roce taky jela do Jugoslavavie a prezila :slight_smile:
karotky..tak do Chorvatska lette
6. led 2008 v 09:42  • Odpověz
klaras, my sme byli v Egyptě se známýma a všechny nás Faraonova pomsta postihla v různých intenzitách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamarádka tam musela jít k dr na infuze, pže byla dehydratovaná, já sem lítala několikrát za hodinu, manža to měl jen jeden den, ale o to horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
6. led 2008 v 10:28  • Odpověz
teda to vas fakt lituju..ja ani jednou nemela nic a manza to mel jeden den
6. led 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
Klaras..............když mi dáš na letenku,tak klidně! :grinning: :grinning: :grinning:
My totiž bohužel mezi "zbohatlíky" nepatříme. :sweat_smile:
Luuci...............do Egypta jen se slušnou zásobou tvrdého alkoholu a po každém jídle si dát frťana. :wink:
6. led 2008 ve 12:01  • Odpověz
Holky tak jsem to vydržela ,Matýskovi se to vyrazně zlepšilo,očička hnisaj furt ale už ne tolika už kouká předtím měl zalepená očička že celý den neviděl nic.

A ohledně dovolený..tak manža mě furt přesvědčuje že v létě letíme na dovču ale já mu říkám že Mates je malinkej a s nej.pravdepod. ještě nebude chodit takže bychom si to moc neužili.
Takže spíš po čechách , taky se už těším do Zoo a do Adršpachu a tak.
6. led 2008 ve 12:21  • Odpověz
..holky jen detail..nemáte tucha proč mi přestal komunikovat foťák s pc , vůbec nestahnu fotky pže at spojuji kable jak spojuji tak se v pc vubec neobjeví :cry:
6. led 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ještě co se týče dovči, tak s Mikym jsme poprvé byli u moře když mu bylo něco málo přes rok a pak už jsme byli každý rok, samozřejmě jen na písčitých plážích ale byla to bomba!
6. led 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
Moni...............nemáš prasklou kartu? :confused:
My to taky měli a dalo nám dost práce ty fotky dostat do počítače a pak jsme museli koupit novou. :confounded:
6. led 2008 ve 12:32  • Odpověz
to nemám pže v jiným fotáku normoš přehodit jdou ty fotky do pc ...spíš je něco s fotákem ale co ? :confounded:
6. led 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
Aha :fearful: ................tak šup s tím do servisu. :grinning:
6. led 2008 ve 12:35  • Odpověz
:cry: :cry: servis je na dlouhý lokte :cry: :cry:
6. led 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj vsem, potrebovala bych poradit. Zatim jen plne kojim a dnes rano se mi na levem prsu nahore objevilo par zatvrdlin, ktere bolely, ve sprse jsem je rozmasirovala, trochu povolily, nicmene boli jeste vic, snazim se ledovat... Nicmene nevite nahodou jeste o necem, co by mohlo pomoct? Nevim, jestli to nesouvisi s tim, ze jsem vcera poprve dostala menstruaci...?? :confounded:
6. led 2008 ve 13:26  • Odpověz
knuffel kup si plnotučný tvaroh a šup s ním na prso-má zázračné účinky!Už mě to pomohlo 2x :grinning:
6. led 2008 ve 13:40  • Odpověz
jeee, diky :slight_smile:, poslu drahou polovicku, v tomhle ven nelezu... :wink:
6. led 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky, já mám dneska docela pohodičku. Manža byl s malou bruslit na slepým ramenu, tak sem aspoň něco udělala doma a vyzkoušela sem epilátor, co sem dostala k Vánocům. Zítra jdu poprvý do posilky, tak sem musela shodit všechen porost, aby se mě nelekli! :grinning: Já už se taaaak těším, nemůžu projít kolem zrcadla, aby se mi ze sebe nezvednul žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
6. led 2008 ve 14:55  • Odpověz
autor
Luuci..............nebuď tak sebekritická! :wink: :sweat_smile:
Já dostala epilátor k svátku(v září),protože jsem byla po porodu jako orangutan. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale sleduju,že ho budu muset použít častěji. :grinning:
6. led 2008 v 16:34  • Odpověz
karot, myslela sem si, že se mi bude po porodu hubnout líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: neříkám, že to je nejhorší, ale kolem pasu mám nějaký těžko definovatelný útvar, který se při chůzi hrozně klepe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a celulitida po celým těle je taky moooc pěkná! :angry:
Hlavně mě hrozně bolej záda, jak mi vyrostly prsa, tak se musím posílit :unamused:
6. led 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
Tak ty záda............chápu. :cry:
Kdyžtak mi pak řekni,jaké cviky Ti pomohly na ten definovatelný :grinning: útvar.Mám ho taky a nevím jak na něj. :sweat_smile:
No,nic.............máme navštěvu,tak se sem mrknu až večer.Pa
6. led 2008 v 16:45  • Odpověz
luuci: sim te! to ja jsem za posledniho pul roku nabrala asi 4 kg, do kramu pro kalhoty se neodvazuju. ted uz to asi nestihnu, ale po diteti MUSIM taky neco delat!! to ja se na sebe nemuzu divat!!!
zdenucha: ahoooj, mas tady trochu deficity :grinning: co mala tygrice, je hodna na maminku?? :slight_smile:
6. led 2008 v 18:13  • Odpověz
karot, já vím, co b na ten útvar pomohlo - nežrat!!! :sweat_smile: ale kojím, takže jíst musím, aby Anetka nehladověla! A že si teda dopřávám :angry: takže budu minimálně hodinu šlapat na rotopedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2008 v 18:19  • Odpověz
autor
Já nekojím,tak zkusím nežrat. :grinning: Ale s tou vytahanou kůží asi nic moc nenadělám. :confounded:
Myslíš,že ta posilovna Ti neovlivní kojení? :confused:
6. led 2008 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Jaul a spol. byla jsem nemocná celý svátky jsem proležela měla jsem přez 39 horečky fakt mazec pak se z toho vyklubal zánět středního ucha a zánět průdušek takže dojídám antibiotika.Petruš je lepší musím zaťukat v noci zvládne spát 5 ,6ale i 7 hodin....................
6. led 2008 v 19:39  • Odpověz
ahoj Zdeni, že se taky ukážeš!!! :wink: Jak vám jde uspávání?

karot, to nevím, musím se zeptat trenéra. Přehánět to určitě nebudu, abych přišla o mlíko to za to zas nestojí :wink:

jaul, už abys byla těhulka! potřebujem to tady oživit :sweat_smile:
6. led 2008 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.