• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
To,jo..............taky se těší na další těhuli. :grinning:
Třeba přibyde ještě někdo nový. :wink: Hablenka je už na kontrolce,ale nějak pořád nemá čas,aby se na nás koukla. :confounded:
Zdeni.............máš vzorné dítě. :slight_smile:
6. led 2008 ve 20:06  • Odpověz
Zdeni, tak to závídím :wink: Anetka spí max 4 hodiny v kuse, ale to je vyjímka. spíš se budí po 3 :unamused:
6. led 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Luuci.............tak máš asi polotučné mléko. :wink:
6. led 2008 ve 20:15  • Odpověz
karot, podle toho jak Anetka přibírá, tak mám smetanu, je to pěknej michelinek :sweat_smile: , ale podle toho spaní teda nízkotučný mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
A nebo má Anetka rychlejší spalování. :grinning:
Já kojila taky po 3.hodinách a když jsme najeli na UM,tak to bylo to samé..............cca do 3.měsíce.
Teď už Áda takový jedlík není. :sweat_smile:
6. led 2008 ve 20:42  • Odpověz
Dneska se začla odstrkávat, když leží na zádech, tak pokrčí nožičky, nadzvedne zadeček a odstrčí se a nohy přitahuje až k hlavě :grinning: je to sranda ji pozorovat :slight_smile:
6. led 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
No,jo...............zachvíli nás předběhnete ve vývoji. :grinning: Je to šikovná holka. :slight_smile:
6. led 2008 ve 20:46  • Odpověz
karot, to asi nepředběhnem, maximálně ve váze :sweat_smile: už máme 6kg :grinning:
6. led 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
Tak to s přehledem. :sunglasses: My máme zatím asi tak 9,5kg. :grinning:
Jsem ráda,že už to tak nepřibývá. :sweat_smile:
6. led 2008 ve 20:56  • Odpověz
No uspávání je furt boj usnula až teď takže žádná sláva ale už jsme si asi zvykli :pensive: ale nemůžeme chtít všechno najednou že? :confused: Stačí nám teď že se aspoň v noci vyspíme................. :wink:
6. led 2008 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vam musim napsat, ze mam docela dobrou naladu takhle na konci nedele. Koukali jsme odpol na film DIVOČÁCI, docela jsem se tlemila. Jak cizi filmy nemusim, tak tohle me zas dostalo :grinning: V patek jsme si koupili novou hru ČESKO - otazky a odpovedi. Ted jsme to hrali asi 3x za sebou a bomba, hrozne nas to ba, zabavy je habadej :grinning: :grinning: Vyzunkli jsme u toho vino a ted uz se jen tesime do pelisku. Budem se asi snazit, abychom vam udelali radost :grinning: :grinning: pa a myslete na me, zitra uz zas galeje, ale s vidinou, ze budem hrat hru kazdej den to snad nejak preziju :slight_smile:
zdeni: napis castejc a pozdravuj mimone :wink:
6. led 2008 ve 22:27  • Odpověz
autor
Zdeni.............my taky do 3.měsíce usínali kolem 22té. :wink:
Teď sice Áda zalehne kolem 19té,ale v 6h. mám už budíček. :sweat_smile: Do 7mi blbneme v posteli a pak vstáváme. :wink:
Pro mě je uspokojující to,že stihnu program v TV po 20té h. a zprávy(od té doby,co nechodím do práce)mě už neberou.Mám jiné,zajímavější starosti..............kakání,čůrání,papání :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě,že jsou tyhle stránky,..............alespoň se tu vyžiju a nemusím s tím zatěžovat svoje okolí. :grinning:
Jaul..............nám k početí pomohlo bílé moravské víno(za Boha si nemůžu vzpomenout na značku,ale bylo to s nějakým přívlastkem :grinning: ).Takže držím palce,ať už u Tebe brzy vidím nějaký ten tt. :grinning:
7. led 2008 v 08:48  • Odpověz
Zdenucha: jeste jednou velky dik, vcera jsem tvarohovala, byla jsem tu za blbce :sweat_smile: , ale nakonec to fakt pomohlo. Pres noc jeste nic moc, rano to bylo zatvrdly a bolavy, ale ve sprse jsem zase rozmasirovala a pak me mala vycucla :dizzy_face: , tak snad fajn, priste budu vedet, jak na to.
7. led 2008 v 16:12  • Odpověz
Holky, tak cvičení bylpěknej záhul. Ten rok nic nedělání je znát.A to se nechci vidět zítra, to nevstanu z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak sem objednala Anetku do Hastrmánku a maj 5 měsíců čekací doby :confused: , ale paní říkala, že to nevadí
7. led 2008 v 17:05  • Odpověz
Ahoj,
tak to musel bejt záhul,jsi dobrá,že jsi se odhodlala,mě se jako vůbec nechcéééééé :slight_smile:

Hm,tak bych řekla,že naše děti byly taky na víně,ale značku už taky nevím :grinning:

V tom Hastrmánku to je fakt,nás právě už v roce ani nevzala,že jsem velký :grinning:
7. led 2008 v 17:19  • Odpověz
andrej, paní říkala, že od roku už je to moc, ale těch 7 měsíců, co bude Anetce až bysme začly chodit je dobrejch :wink:

Já byla dřív závislačka na cvičení, ale ted mi to dalo hooodně přemlouvání. Ale svoje tělo sem si v plavkách mezi lidma teda představit nedovedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všechny moje kamarádky jsou po těhu hubenější než dřív, jen já sem hroch :angry: Ale ted budu cvičit a budu taky hubenááááááá :grinning: :sweat_smile:
7. led 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
Luuci.................před chvílí jsem se dívala na regiony a byl tam přednosta porodnice a gynekologie v HK.Ukazovali taky nějaké obrázky z porodnice,tak jsem si na Tebe vzpomněla. :wink:
Ale co mě zarazilo.................pan přednosta říkal,že museli porodnici loni min. 20krát zavřít,kvůli velkému počtu porodnic.Ještě že si se trefila mezi. :grinning:
7. led 2008 v 18:00  • Odpověz
luucia :Ahoj, koukám, že čekací doba do Hastrmánka je teda docela dlouhá, to abych Marečka přihlásila hned jak ho porodím...
7. led 2008 v 18:30  • Odpověz
Určitě dobře děláš,já jsem teď jak koule,jsem zahájila dietu :slight_smile:

Fíďa chodil skoro ve 2 letech a líbilo se mu to,oni pak navazují a chodí pořád dokola a je teď hodně dětí,tak mají plno.
Ještě je plavčo v lázních,tam jsem původně přihlásila Danečka,ale když jsem byli na zápisu a měli tam jako řeči o morálce a potápění dětí,které řvou,že se jim jako nemá narušovat ta morálka,tak jsem to zrušili :sweat_smile:
Ale myslím,že lázně jsou asi už pasé,když je mají rekonstruovat.
A taky s tou hygienou si myslím,že v tom menším se to spíš uhlídá,než ve veřejných lázních.

helenapce: no myslím,že určitě,kámoška tam byla někdy na v létě a má chodit teď někdy.
7. led 2008 v 18:49  • Odpověz
autor
Docela jste mě nabudily s tím plaváním :sweat_smile: ........................,ale já bych to u nás viděla tak nejdřív v roce. :wink:
7. led 2008 v 19:20  • Odpověz
karot: běž se tam mrknout a uvidíš :wink:
7. led 2008 v 19:24  • Odpověz
holky a kde to tam v tom Labi vůbec je, to někde v suterénu, vůbec jsem netušila, že to tam funguje...
7. led 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,

karot, já sem to měla v porodnici domluvený, takže by mě vzali ikdyby měli zavřeno :wink:

Tak sem čekala, že se dneska nebudu moct hejbat a bolí mě jen pr*el z rotopedu! :wink: Jinak nic, asi sem to flákala :sweat_smile: Příští pondělí mám v 8 domluvenou schůzku s trenérem, že mi přesně ukáže co mám cvičit, abych zhubla a vytvarovalo se tělo :slight_smile: už aby to bylo

Heleno, je to někde v suterénu, ale kde to nevím. Jestli tam chceš chodit, tak bych být tebou zavolala hned jak porodíš :wink: Já sem chtěla začít chodit na jaře, tak sem myslela, že v lednu zavolat stačí a bohužel neee :confounded: No, to neva, tak budem chodit v květnu, aspon už bude teplíčko :dizzy_face:

Do lázní bych teda nešla, je to tam takový špinavý, bych se bála, že něco chytnem. A paní říkala, že staví nový bazén, tak to by bylo úplně super. V novým bude všechno čistý a hezký :dizzy_face:
8. led 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,
je to v suterénu,když půjdeš ze zadu hotelu Labe,jako z parkoviště,tak hned za dveřmi zahneš doleva nebo taky z boku se tam dá jít,jako od polikliniky,ale myslím,že kdyby jsi to přehlédla a zeptala se přímo někoho v hotelu,tak tě navede.

Lucko,tak to je super,že máš trenéra.
A kam chodíš cvičit?
8. led 2008 v 11:29  • Odpověz
andrej, trenéra přímo nemám, ale když si koupíš permici, tak se ti hodinu věnuje zadara a tenhle chlap je dost nadšenec a když vidí, že něco děláš blbě, tak tě jde opravit a ještě ti k tomu něco řekne a ukáže další cviky! Je fakt dobrej :wink:
cvičit chodím v HK, pže naši bydlí ve vesnici u Hradce a mamka mi hlídá Anetku, takže musím chodit tam :wink: Ale já sem dělala dřív v HK, takže už tuhle posilovnu znám, před rokem sem tam chodila
8. led 2008 v 11:34  • Odpověz
aha,tak to je dobrý.
No já doufám,že na jaře,taky něco zrealizuju :slight_smile:
8. led 2008 v 11:46  • Odpověz
luucia: Jestlis myslela pardubicky lazne, tak potvrzuju - detskej bazen- to je peknej humac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Kazdej patek tam chodi nase decka plavat a bohuzel, s tema imobilnima tam musi i dospelej. Nastesti jsem se ubranila a nikdy se tam nesmocila. To je fakt akorat o gyn. problemy!!!
8. led 2008 ve 14:43  • Odpověz
Díky všem za info...
8. led 2008 v 16:01  • Odpověz
jaul - a na ty já trpím i bez bazénu, takže tam rozhodně nepolezu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2008 v 16:32  • Odpověz
OTAZKA: Holky myslilte, ze ryma neni snazeni na prekazku? Nevim, co mi zase je, v patek jsem mela takovy paleni v krku, vcera palil nosohltan a dneska uz mi zase tece z nosu a jedna dirka je ucpana :frowning2: A to jsem byla nakrapla uz pred vanocema a uz zase a to se strojim jak snehulak! Kdyz smrkam, tak dost tlacim, div mi neco nerupne, jinak nic nevysmrkam. Rikala jsem si, ze prave v tomhle obdobi nebudu uz NIC prechazet.. tak co mam delat?! Jinak mi nic jinyho zatim neni... :sweat_smile:
8. led 2008 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.