• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Jaul...............rýma není překážkou v početí,si myslím.Spíš naopak................pokud máš trošku sníženou imunitu,tak by se to mohlo líp chytit. :wink: Pokud nemáš teplotu,tak se neděs. :slight_smile: .
Já jsem Ádovi taky docela zatopila,když jsem byla ve 2tt(to jsem o tom neměla ani tucha :confounded: ).Byli jsme s kamarády u Lupťáka a naklopila jsem do sebe 5 Plzní. :sweat_smile:
8. led 2008 v 19:56  • Odpověz
jaul, rýma ničemu nevadí, neboooj :wink: Já taky když už sem byla těhule, tak sem absolvovala alkoholický víkend!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Anetka vypadá zdravě :wink: , ťuk, ťuk
8. led 2008 ve 20:13  • Odpověz
No, ja nemyslela ani tak tu rymu, ale nachlazeni jako takovy. Jsem na netu nedavno cetla, ze se napr. pri chripkach a epidemiich ma se snazenim spis pockat - asi aby se predeslo pripadnym komplikacim, neuchyceni, asi i potratum atd.. Ja teploty nemam, ale citim se tak, jako bych mela! Mam zalehlou hlavu a celkove jako kdyz na me neco leze :frowning2: achjo, zrovna ted!! Mimochodem, kdo by na to mel v takovym stavu chut.. No a buhvi, jestli uz jsme stejne neco nezadelali.. Nejradsi bych sla k doktorce, ale jako obvykle se mi tam vubec nechce, ze jo.. :frowning2:
8. led 2008 ve 20:24  • Odpověz
jaul, myslím, že Siss byla v těhu nemocná a v pohodě :wink:
8. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
luuci: a ty ne? blby je, kdyz o tom treba jeste nevis a je to v zacatku. ja se ani minule necpala zadnyma praskama a kapkama, jen cajem :wink: a ted uz nemuzu vedet vubec nic... :sweat_smile:
8. led 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Když jsem byla v 5.měsíci,tak měla švagrová zápal plic a já od ní taky něco chytla.Měla jsem šílenej kašel,ale teplotu max. 38 C.Vyléčila jsem to Paralenem(3krát denně po půl tabletě :wink: ).
A nezdá se,že by to Ádovi nějak uškodilo. :wink:
8. led 2008 ve 20:41  • Odpověz
jaul: :grinning: tak já si léčila těhu brufenem,jsem si myslela,že mám chřipku,jak mi bylo zle,jsem absolutněn netušila. :slight_smile:
A myslím,že dítě je chráněno,dokud se nevytvoří placenta.
To tak moc zase neřeš,to bude o.k.
8. led 2008 ve 20:44  • Odpověz
jaul , já sem za celý těhu nemocná nebyla :slight_smile: Já myslím, že se ty začátky těhotenství moc přeháněj! Znám spoustu kamarádek, co na začátku těhu kouřilo, pilo, bralo ibuprofeny a všechny maj zdravý děti!! To bys ty léky, alkohol musela brát dlouhodobě, aby se to projevilo na miminku :wink:
8. led 2008 ve 20:45  • Odpověz
já souhlasím s Luckou,my se nejdřív snažili a pak nesnažili a to se táhlo několik roků a kdybych měla řešit každej brufén,tak visím
8. led 2008 ve 20:49  • Odpověz
jaul: jedině to může ohrozit Šebrleho,že by jako chytil rýmu a byl moc nemocne :slight_smile: j,neb když muž stoná,tak to je mazec,že děvčat :grinning:
8. led 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Taky bych řekla,že do 3.měsíce se "může" hřešit.Ono se taky říká,že do 3.měsíce se vše rozhodne.............buď to bude dobré a donosí se to a nebo naopak. :wink:
Já se ale klepala jako ratlík do 28tt. :grinning:
8. led 2008 ve 20:51  • Odpověz
jojooo, když je nemocnej chlap, tak to je hrůůůza, chudáčci! :grinning: a stačí jenom rýmička!! :grinning:
8. led 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
O rýmičce mi ani nemluvte!............... :grinning:
Nejhorší mužská nemoc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2008 ve 20:58  • Odpověz
Diky :slight_smile: ja to zas tak neresim, jen se ptam, taky si rikam bud a nebo, je to jednno, akorat jsem protivna a na sebe nastvana, me skoli fakt jen blba ryma a uz ji mam zas! Ja ji tak nesnasim! Beee :frowning2:
Prasky obecne moc nemusim a nejim, treba antibiotika jsem nemela leta letouci, Brufac tak 1-2, kdyz to dostanu a je mi blbe, mam vzdycky jen obycejnou nastydlost nebo chripku, nemam nikdy ani 37 :grinning: Tak snad dobry :wink:
8. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
Holky :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
andreeej: Tak Sebrle je nastesti hajzlik odolnej a na rymicky netrpi :rolling_eyes: Ale v srpnu mel anginu a to teda hicoval - fuj, ale to jsem od nej nechytla zas ja :wink:
8. led 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
Tak my jsme rýmovali před týdnem...............prvně já,pak Áda a nakonec manžel.Hádejte,u koho byl nejhorší průběh? :grinning:
8. led 2008 ve 21:06  • Odpověz
koukám, že máme s chlapama a nemocma všechny svoje zkušenosti :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 21:06  • Odpověz
Ted tady blekotal neco v tom smyslu, ze se nemuzem dovolit ztraty a jdeme na to.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
Jaul...............tak držíme pěsti,ať to vyjde. :slight_smile:
8. led 2008 ve 21:09  • Odpověz
Tak my o svátcích měli střevní chřipajznu! Já jeden den a u toho sem se starala o Anetku, jen sem si odpoledne schrupla. Manža to měl týden a málem umřel! Zhubnul 5 kg :grinning: a ještě ted se prý necítí!!! :grinning: :grinning: ale pivo si dá, to jooo :sweat_smile:
8. led 2008 ve 21:11  • Odpověz
:grinning: Tak o pivu už jsem slyšela doma,že jako posiluje imunitu a snižuje cholesterol,no prostě bez piva se nedá žít :grinning:
8. led 2008 ve 21:17  • Odpověz
On se mnou nema soucit :confused: :sweat_smile: :grinning:
luuci: no jo, piviiiinko :sweat_smile:
Tak pa, jdu chrnet, kez bych se z toho vyspala, ale pochybuju..
8. led 2008 ve 21:17  • Odpověz
jaul, at ti je líp! :wink:

no já bych si teda pivko taky dala, ale Anetce nedělá dobře, tak piju vínko :grinning:
8. led 2008 ve 21:20  • Odpověz
Dobre rano!
Se slovy: "Ja uz toho malyho Kubalka proste chci"! Jsem stejne podlehla :sweat_smile: :sweat_smile:
Spala jsem celkem fajn, za posledni tyden snad nejlip, konecne jsem se nebudila! Ale rano jsem se rozhodla, ze si beru dovo, dovolili mi to, takze do patku budu odpocivat. Dovo setrit nebudu, snad tam rok neztvrdnu a riskovat a prechazet to uz fakt nechci! :wink:
9. led 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
Luuci...............koukám,že to máme doma podobné. :grinning: Když jsem měla střevní chřipku já(den po tom,co jsme se vrátili z nemocnice),manžel si sice vzal dovču,ale stejně jsem se o Ádu musela postarat já,ikdyž jsem byla zralá na postel.Nebyl schopný ho ani zabavit(max.,že s ním čučel na TV :rolling_eyes: )..............asi si myslel,že přeháním. :sweat_smile:
Další den jsem byla v "pohodě",ale chytil to manža a nebyl si schopný ani uvařit čaj. :grinning:
Ještě si myslel,že okolo něj budu skákat. :grinning:
Andreeej.............to si slyšela od manžela,ne? :grinning:
Já mám sice pivo ráda(hlavně to nepasterizované.............Medlešické :dizzy_face: ),ale piju ho příležitostně.Notorizmus nepěstuju. :grinning: Pivo je tak akorát dobré na chuť,trávení(v tenkém střevě) a opici.Tlustému střevu ba napoak škodí. :confounded:
Jaul.................tak to si udělala dobře. :wink:
9. led 2008 v 08:49  • Odpověz
karot, s tím čučením na TV mě manža štve! Když přijde z práce, tak si Anetku ochotně bere. Tak sem si myslela, že si spolu budou hrát nebo povídat. Ale on si pustí nějakej sport a čumí na tv a ještě se děsně diví, že za chvíli začne řvát, pže ji to nebaví! Tak ji utiší a čumí dál! :angry:

jaul, tak se vylež a užívej si volníčka!! :slight_smile:
9. led 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
Luuci..............tak to si mě uklidnila,že v tom nejsem sama. :sweat_smile: Kolikrát,když přijdeme(v 16 h.)z procházky,tak nás láká do obýváku,protože tam nechce být sám.Samo,že má v plánu usednou k PC nebo k TV. :grinning: Tak mu dám podmínku,že jedině v případě,když nezapne ani jedno a on s námi radši zůstané otráven v kuchyni a posouvá očima ručičky na hodinách,aby Ádovi co nejdřív napustil vanu a šel se vyžívat vedle. :grinning:
Mě osobně TV nechybí.To se radši dívám na Ádu jak si hraje a pustím si jí až když spí.Koneckonců tam poslední dobou nic moc nedávají. :sweat_smile:
9. led 2008 v 11:28  • Odpověz
holky, tak Anetka se od včerejška otáčí z bříška na záda :grinning:
9. led 2008 v 19:01  • Odpověz
autor
Jo,...............tak v tomhle jediném jsme byli ve "Společném termínu" první.Začali jsme s tím přesně ve 2.měsících. :wink: Ale Anetku chválím,.............zanedlouho určo přidá další pokrok. :slight_smile:
Já se musím pochlubit..................od neděle chodíme docela úspěšně na nočník.Poprvé se nám z toho(jak mu začal nočník hrát)Áda rozbrečel,ale teď už mu to přijde k smíchu. :grinning:
9. led 2008 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.