• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot: tohle jsem taky cetla a bohuzel teda nevim, jsou 2 moznosti teda no, bud a nebo, ale zase jinde pisou, ze s narozenim dalsiho ditete musis zadat znova, takze proc bys musela zadat, kdyz by sis nemohla vybrat, ne?? tomu zatim taky nerozumim, budem patrat dal.. :sweat_smile: je to ale zapeklity!!
11. led 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Jaul.............asi nejsme obě dostatečně "inteligentní" :grinning: ,abysme to pochopily tak,jak je to správně myšleno. :sweat_smile:
Když zjistím něco logičtějšího a pochopitelnějšího,určo dám vědět. :slight_smile:
Třeba ještě někdo poradí. :wink:
11. led 2008 ve 12:26  • Odpověz
malá slaví rok tak bych někam zašla!!
11. led 2008 ve 12:27  • Odpověz
11. led 2008 ve 12:27  • Odpověz
Taky je nekuřácká kavárna nahoře v C&A a maj tam dobrý mňamky!!! :slight_smile: je tam i supr dětskej koutek :wink:
11. led 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
Jaul.............mě už z těch paragrafů jde hlava kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt jsem asi natvrdlá.......... :grinning:
Kyko.............tak to pořádně oslavte a Kristýnce gratuluju. :dizzy_face:
11. led 2008 ve 20:36  • Odpověz
karot: Ja si to radsi tech 9 mesicu pak necham projit hlavou :grinning: :grinning: Nebo pockam, az na to prijdete s luuci :grinning: :grinning:
11. led 2008 ve 23:00  • Odpověz
Jo a jeste mam info: kamoska mi rikala, ze UP nabizi mezi rekvalifikacnima kurzama taky rekvalifikaci na "hlidani deti" ci tak neco.. :sweat_smile: :wink:
11. led 2008 ve 23:25  • Odpověz
autor
Jaul..................to je fakt,že máš proti nám slušný náskok. :grinning: Luuci by se na to mohla přeptat na sociálce,až tam půjde vyřizovat rodičák. :wink: ................Kdyby se jí teda chtělo................ :grinning:
Jo,tak ta rekvalifikace by se mi hodila............................,když "plánuju" mikrojesle. :grinning:
Manžel cosi říkal,že mikrojesle bude stát nějak podporovat..................,tak to bude asi ono. :fearful:
12. led 2008 v 08:22  • Odpověz
Ahojda holky, nejde mi pc tak musím dohánět o víkendu na manželovým. :frowning2:

Tak jsem se byla ve čtvrtek upsat sociálce na 3 roky.Furt jsem chtěla na dva i finančně by mi to dali ale pak jsem si řekla že Matýsek bude ve 2 letech ještě opravdu malinký na to abych ho třebas na rok svěřila mojí mamce. :unamused:

A počítat s tím že se mi hned zadaří třetí mímínko když to teď trvalo 4 roky na to nespoléhám vůbec.To nechám osudu.Ale až tak za dva roky ted jdu do Mireny kvuli cisaři.
Jinak sice máme Matýska líneho na přetáčení a otáčení,má velkou a těžkou hlavu tak se mu nechce , to neděláme vůbec ale na bříšku už leze ...teda posouvá se o cm :grinning: .Zvedne kolínka prdýlku a a brázdí zem. :grinning:
Navíc se teď strašně rozkecal, furt si povídá hlavně s namalovanou žirafou s tou prokecá hodiny :grinning:
Je to strašně znát jak teď byl nemocný s průduškama a s těma očima tak jen ležel a plakal a spal a teď co se z toho dostal tak jen zíráme skoro od hodiny předvede něco nového.
:grinning:
12. led 2008 v 09:55  • Odpověz
Moni, sem si říkala, co je s tebou!

Anetka taky leze, ale po zádech! Pokrčí nožičky, nadzvedne zadek a o kousek se šoupne, ale není to nic velkýho i hlemejžd by ji předběhnul :sweat_smile:

Včera sem byla pěkně nasraná, pže sousedům ve 22 začla štěkat a výt pes a vyl takhle do 23:30!! Chudák Anetka nevěděla, co se děje a pořád se budila a lekala!! :confounded: Ale manža je na ně dneska nachystanej!!! :angry:
12. led 2008 v 10:02  • Odpověz
Luci to chce brokovnici nebo koště :grinning:

To víš já trnu aby se nám Matýsek správně vyvíjel když je nedochůdče a ted když byl nemocný tak mi doktoři říkali že se každou nemocí dítko zase vrací o krok zpět :confounded: takže mi nebylo do smíchu.Bála jsem se aby vůbec začal, takže jsem šťastná za každý kousek co nám teď předvádí. :grinning:
12. led 2008 v 10:05  • Odpověz
Moni, Matýsek je šikulka a myslím, že to, že se narodil dřív už dohnal!! :wink: Je krááásnej a na nedonošený mimi nevypadá! :wink:
12. led 2008 v 10:19  • Odpověz
Dohánět budeme asi ještě dlouho prý se to srovná tak na 1 roce a jiní zas tvrdí že se to vyrovnává na 3 letech...tak uvidíme.No jelikož už máme 9 kilo tak ho na nedochůdčátko nikdo ani netipuje :grinning:
12. led 2008 v 10:27  • Odpověz
Moni, pěknýýýýýýýýýýý :grinning: My jdem k dr 21., tipuju ji minimálně na 6kg :sweat_smile: už se taky pěkně pronese
12. led 2008 v 10:29  • Odpověz
No já doufám že se ted už zastaví a už dál nepřiberee už mám svaly jako rambo :grinning: ale funím jak muflon.
skoro 70 cm.nestačím jeho věcičky ani třídit natož mít přehled co potřebuje a co ne a to bych mohla nakupovat furt.Do kbelíku na koupání už se nevejde.A v autosedačcce když občas jdu do města bez kočáru už nechce být a nevejde se do ní a hlavně je to příšerně těžkýýýý.Takže si asi pořídím nějaký ruksak nebo kufr na kolečkách na Matese :grinning:
12. led 2008 v 10:41  • Odpověz
Anetka je taky šíleně dlouhá! Má 65m podle domácího měření! Některý 68 jí jsou těsný, takže na léto kupuju velikost 9-12 měsíů, aby jí to vůbe bylo :sweat_smile:
Sem ráda, že sem si ji nenaučila moc chovat, pže už bych ji dlouho neunesla
12. led 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Moni................tak já mám Ádu narozeného v termínu,ale Matyášovi(v pokrocích)nesahá ani po kotníky. :sweat_smile:
A o Anetce ani nemluvím..................to je atletka. :wink:
Jinak my máme poslední míry(v 8.měsících)9170g/71cm.Takže v tomto nás určo taky předběhnete. :grinning:
No,nic.................jdeme na prochajdu.
Zatím Pa
12. led 2008 ve 12:12  • Odpověz
Anetka - atletka :grinning: :grinning: :grinning: Nema vona s tim Sebrlem neco spolecnyho?? :grinning: :grinning:
Jinak kun odpol a vecer moc nesel, coz? Tak jsme zase hrali hru a bylo to good :sunglasses:
12. led 2008 ve 23:47  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem! :slight_smile:
Tak už jsem si na to noční buzení zvykla,že už mi to ani neva. :sweat_smile: První budíček byl kolem 22té............to jsem Áda otočila na břicho,v 1h mu stačil čaj a od 4. do 5.h.péroval na všech čtyřech.Pak se upéroval,přikryla jsem ho a chrněl jsme "až" do 6ti.Tak jsem si myslela,že se mu budou kolem 8mé zavírat oči a on řádil až do teď. :grinning:
Kůň mi včera taky nešel.............manel měl stejně zapnutý radar,tak jsme se šli vyvenčit. :wink:
Jak se máte,děvčata?
13. led 2008 v 09:01  • Odpověz
Ja se mam furt stejne, chtelo by to nejakou zmenu!! :sweat_smile: :grinning:
13. led 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
Tak buď jít do práce nabo otěhotnět. :wink: :grinning:
13. led 2008 v 11:05  • Odpověz
karot: tak spis to druhy :slight_smile:
13. led 2008 v 17:21  • Odpověz
autor
Jestli se neurazíš,tak Ti něco poradím. :wink: Zkus Šebrlemu koupit Selen+Zinek jako doplňkovou stravu.Je to na pročištění organismu a u nás to dělalo zázraky.................vlastě zatím jen jeden. :grinning:
13. led 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
Moni................koukala jsem na fotky.Moc pěkný. :dizzy_face:
13. led 2008 ve 20:06  • Odpověz
Karot dík! dostala jsem je sem..přes kameru když semnou foták nemluví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
Tak to klobouk dolů. :confused: Já bych to teda takhle nezvládla.Nejsem takový technický talent. :grinning:
13. led 2008 ve 20:09  • Odpověz
Holky prosím držte nám na zítra pěstičky,Matýska čeká jedno moc důležité vyšetření a budou nám ho dělat zítra dopolko v Pcich.

Jinak jsem asi vyčerpaná poslední dobou mě strašně bolí hlava ale jak.
13. led 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
Budu na Vás myslet a zítra písni,jak to dopadlo. :slight_smile:
13. led 2008 ve 20:24  • Odpověz
moncicik: Tak at to dobre dopadne!! :wink:
karotky: Neurazim :sunglasses: Kdyz zjistim, ze mame pomaly permoniky, tak mu to klidne koupim :grinning: :grinning: Muzes mi jeste prosim poradit, jak je to s nemocenskou v tehu? Kdyz nechodis tech par mesicu do prace, krati se o to materska nebo to na to nema vliv??
Jo a jeste jedna otazka! Me tak napadlo, ze se mrknu na net, jestli jeste existuji klasicky dupajdy a vytuhla jsem u MMB a jeho prohlizeni. Ted uz jsem z toho tak zblbla, ze uz nicemu nerozumim. Dejme tomu, ze by se mi libilo par veci odsud www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&album=166584 Jde tam o aukci nebo muzu prodavajici napsat rovnou s tim, ze o to a to mam zajem?! Fakt uz jsem se do toho zamotala! :sweat_smile: :unamused: Jen v tom chci mit jasno, ne ze bych hned kupovala :wink:
13. led 2008 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.