• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Jani a kde máš ty albíčko? :confused:
13. lis 2007 v 11:42  • Odpověz
Kájo,tak myslíš, že ještě není vyčůraná! Já to o těch 3 měsících taky četla, tak mě to včera překvapilo, že tak vyváděla!!
13. lis 2007 v 11:42  • Odpověz
Kaji, náhodou, moc pěkný. Jakže se ten program jmenuje?
Já jsem albíčka smazala.
13. lis 2007 v 11:43  • Odpověz
Luci, já nevím, možný to je. Páťa dělal to samý, ale když byl ještě takhle maličkej, tak jsem ho vždycky vzala k sobě, nevydržela jsem to. Po těch třech měsících, mi usínal vždycky u prsa a pak byl klid, ale snažila jsem se ho trochu vzbudit, aby věděl, že ho dávám do postýlky. Teď když se nakrmí, tak je ještě chvilku s náma, pak ho v klidu dám do postýlky a sám tam usne.
Jani, já to dělám v gimpu. :wink:
13. lis 2007 v 11:45  • Odpověz
Kaji aha, to je dobrý. Taky si musím nějaký takový program sehnat :wink: . Mám jen ACDSee a to není ono. Jako na úpravu fotek před vyvoláním je to fajn, ale už s tím nejde takhle kouzlit.
13. lis 2007 v 11:53  • Odpověz
Tak já jdu jíst a trochu se věnovat tomu svýmu drakovi, už se probouzí. :slight_smile:
13. lis 2007 ve 12:02  • Odpověz
autor
Já s "výchovou" začala až od 3.měsíce.Myslím si,že každá mamina časem pozná pláč z nouze a pláč z vyčůranosti. :wink:
Za chvíli pádím na procházku.Ale to počasí mě fakt štve.Jednou je krásně a když se člověk nachystá i s dítkem,tak se zatáhne obloha. :confounded:
Žirafko..........už tu nic řešit nebudu.Nechci,aby se tato diskuse uzamkla. :wink: Ale dík za upozornění.
13. lis 2007 ve 13:47  • Odpověz
Jinak souhlasím s Karot, že když se nás tu pár sejde, tak bychom časem mohli dát i nějakej srazík. :slight_smile: Já bych byla pro. :slight_smile:
13. lis 2007 ve 13:50  • Odpověz
autor
To já taky. :slight_smile:
Zrovna dneska razíme na prochajdu(vlastně skro každý den,když zkombinujeme čas mezi krmením obou dětí :sweat_smile: )s Andulkou a Davídkem.Má pro mě "překvápko",tak už se klepu. :grinning:
Doufám,že to nebude nějaký nejapný fórek. :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 13:56  • Odpověz
Karot, koukala jsem na Adámka, už je to taky pěknej kus chlapa. :dizzy_face:
13. lis 2007 ve 13:57  • Odpověz
zdravím maminy, já jsem taky "východňačka" :slight_smile:
bydlíme v Miletíně (mezi Hořicema a Dvorem Králové)
xsuzzi, tak to máme k sobě kousek :wink:
13. lis 2007 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Altoj, je tam to znám, jezdíme přes Miletín do Bydžova a občas se tam zastavíme nebo v Hořicích. :slight_smile:
13. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz
Tak sme přišly z venku! Je tam teda pěkně hnusně!! :angry: Takže sme byly jen hodinu a půl!

Jůůů, sem si teď vzpomněla na Hořický trubičky! Mňaaam!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

karot, aby Andulka neměla překvápko s tím, že je těhule!! :grinning:
13. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz
Jé, do Miletína jsme jezdili k babičce přítele, bydlela hned vedle kostelíčku :wink: A ty poutě tam, to bylo žůžo :grinning:
13. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz
xsuzzi, ty jsi z DK? Chodila jsem tam na základku a na gympl :wink: copak je tam nového? Nebyla jsem tam ani nepamatuju :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz
autor
Kajule.........to,jo. :slight_smile: Ale už neroste tak rychle(naštěstí pro mě :sweat_smile: ),jako po narození.
Teď jsme se vrátili z procházky.Děti nebrečely,tak jsme si konečně mohly pořádně poklábosit. :grinning:
Luuci............to překvápko.............no ze začátku to vypadalo zajímavě. :grinning: Tahala mě všelijakýma uličkama a pak jsme došly k domku,kde byl nápis "Autoškola" a před ním stály 3 maminky s kočárky.Tak jí říkám:"Doufám,že mě nechceš udolat na řidičák?!".............řízení aut mi nic neříká-to se radši nechám od někoho svézt. :sweat_smile:
Ona chudák ani neměla tucha,že řidičák nemám a pak mi ukázala nástěnku,kde bylo dětské centrum.Tak budem chodit s klukama cvičit,až budou lepší. :wink:
Fajn překvápko..............,ale zapomněla jsem inter.adresu. :sweat_smile: Snad se tu Andulka objeví.
13. lis 2007 v 17:29  • Odpověz
ahoj, zdravím všechny :slight_smile:
luucia: těhotná nejsem, jeden mi ted stačí ažaž, co Anetka?
to centrum je Kulihrášek, tak už se to dohledá, adresu ´mám v kočáru ve sklepě
13. lis 2007 v 17:54  • Odpověz
jéé holky, ono něco takového existuje?
13. lis 2007 v 17:59  • Odpověz
a od kdy se chodí s prckama cvičit? Myslím, od kterého jejich věku?
13. lis 2007 v 18:05  • Odpověz
Krásný večer těhulky maminky a snažilky :dizzy_face:
altoja:V Miletíně mám taky spolužačky ze školy :grinning: Janu Širockou a Lucku Horákovou :slight_smile:
Janičko:Co ve Dvoře nového?Sněží a sněží :grinning: jinak nic :dizzy_face:
13. lis 2007 v 18:10  • Odpověz
xsuzzi: týjo já se odstěhovala zrovna když začali budovat ten kruháč dole za autobusákem. A když jsem se tam pak přijela podívat, tak jsem zírala jak Alenka v Říši divů :grinning:
13. lis 2007 v 18:12  • Odpověz
no to joo,hodili kruháče všude :grinning: to bys koukala :grinning: ale jinak nic nového :fearful:
a kde jsi bydlela?
13. lis 2007 v 18:14  • Odpověz
xsuzzi, jsem se tam byla podívat někdy v červenci i s prckem a čučela jsem jak péro z gauče :grinning:
Bydlela jsem v Hajnici, do školy jsem chodila na ZŠ R. A. Dvorského a pak na gympl, a pak ještě na průmku v Trutnově :wink: Třeba se známe :grinning:
13. lis 2007 v 18:16  • Odpověz
třeba joo :grinning: já chodila na Průmku ve Dvoře :grinning: a z Hajnice sem kdysi znala pár lidí,ale to už je let :sweat_smile: a kde bydlíš teď?
13. lis 2007 v 18:17  • Odpověz
teď bydlím v Rybitví :grinning:

a kohopak jsi znala v Hajnici? Třeba fakt máme společný kámoše a známe se :wink:
13. lis 2007 v 18:18  • Odpověz
Xsuzzi, nj ty kruháče jsou tam fakt všude, ale to samý v Trutnově. Prý že se s tím zrychlí doprava, nevím, jak u vás, ale v Trauči ji to spíš zpomalilo. :confounded:
13. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
tyjo xsuzzi, když jsi chodila na průmku v DK, neznáš Kamču Schöppovou?
13. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
kaji, to jsem se musela smát u bráchy v Chomutově, to bylo snad první město, kde bylo asi 8 kruháčů... a po městě jsi tak jezdila furt dokolečka :grinning: no jó, teď je to velká möda
13. lis 2007 v 18:21  • Odpověz
Jani, to jo ale pěkně na ho.no, páč kolikrát když tam jedu, tak se už v Poříčí u hasičárny je kolona až do Trutnova k prvnímu kruháči u bejvalý Aralky. :angry:
13. lis 2007 v 18:22  • Odpověz
xsuzzi, teď jsem ti koukala do albíčka na fotky a já tě fakt asi znám :grinning:
13. lis 2007 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.