• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
martan : nikdy neříkej nikdy. nevíš co život přinese.... :dizzy_face:
17. led 2008 v 17:13  • Odpověz
čus baby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2008 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz
helena: to je fakt ale stejne aspon bych pak poridila jeste jedno nebo nejaky adopovala aby aspon to druhy nebylo jak jedinacek. v tve variante holka a pak kluk to jeste jde holky se radi staraj ale obracene....
17. led 2008 v 17:17  • Odpověz
martan: Dik, tak nejsem sama, kdo mel takovy divny pocity. Verim v to, ze to s ni bude dobry :wink: :sunglasses:
siss: Cus matko, jsme ti tu drbaly dite :grinning: :grinning: Uz ses uplne vyzdravena? Ja uz dobry, tak uvidime, jak dlouho to vydrzi! At uz je jaro :sunglasses:
17. led 2008 v 17:18  • Odpověz
ahoj siss zrovna jsem si prohlizela tvoje album malej je fakt nadhernej moc se vam poved :wink:
17. led 2008 v 17:19  • Odpověz
jaul: jo..a co jste vydrbaly? :sweat_smile:
17. led 2008 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
martan: ... no jasan, musím poznamenat, že jsem to určitě neměla taklhle naplánovaný a tohle miminko co čekám, je fakt bonusový, nejsme tady nikdo věčně a jsem ráda, že Dominika tady jednou bude někoho mít..... :dizzy_face:
17. led 2008 v 17:19  • Odpověz
ahoj siss... :slight_smile:
17. led 2008 v 17:21  • Odpověz
martan: jééé..ty už jsi 36tt..super :grinning:
17. led 2008 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz
helena:no to se rika bonusovy vetsinou ty maminy co maj to druhy po delsi dobe si ho vychutnavaj a obchas byvaj precitlively :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje mamina byla nekdy hrozna furt me hlidala clovek jak je starsi tak si uvedomuje vic co se muze stat tak bacha na to leze to pak detem na nervy :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 17:23  • Odpověz
já druhý moc nechci..spíš vůbec..ale kdyby náhodou..tak nejdřív za 6let...až bude tygr chodit do školy...ale pochybuju, že by MP chtěl ve 40další dítě :sweat_smile:
17. led 2008 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
siss no moc super ne nebavi me to :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevis jak to urychlit? i kdyz to se ptam ty pravi co? tys tusim prenasela
17. led 2008 v 17:24  • Odpověz
martan : sama doufám , že tomu nepodlehnu, ale co vím hormony jsou hormony, ikdyž já mám spíš pocit že už všechno tak neprožívám, co se třeba týká nemocí nebo tak, tak doufám, že spíš něco nepodcením..... :dizzy_face:
17. led 2008 v 17:26  • Odpověz
jaul: ono si asi nevyberes kazdej doktor je nejakej hlavne ze po medicinsky strance je ok a to si myslim je jako ze nic nezanedba ...
17. led 2008 v 17:27  • Odpověz
sisstin: aby jsi se nedivila, mě do toho taky uvrtal spíš manžel, než moje mateřský pudy...
17. led 2008 v 17:28  • Odpověz
martan:jj...6dní..ale já rodit nechtěla :sweat_smile:
17. led 2008 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
helena: tak to je supr a Dominika se urco tesi vid ja v jejim veku furt skemrala ale nasi uz na to jaksi nebyli :grinning:
17. led 2008 v 17:29  • Odpověz
siss jakto? tebe to fakt s tim balonem bavilo me uz teda vubec uz bych toho mrnouse chtela nuchtat a hlavne sem napnuta jak struna co to bude :grinning:
17. led 2008 v 17:30  • Odpověz
martan: no já všude čtu, že zaručeně to popoženeš sexem, že sperma změkčuje děložní hrdlo, ale já asi tuhle metodu neuplatním, páč me se do sexu nechce už teď, jsem jak medvědice, všude mě píchá a bolí, takže žádná erotika....
17. led 2008 v 17:30  • Odpověz
martan:já byla z porodu posraná děsně..navíc jsem se ani netěšila...a v těhu mi to slušelo :sweat_smile:
17. led 2008 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
martan: no jo, ta je natěšená, pořád se přehrabuje ve věcičkách, už to ani neuklízím, jenom to vždycky nakopu do skříně, no uvidíme jak dlouho jí to vydrží, asi jen do doby co bude pod oknem stát nějakej nabiják.... :dizzy_face:
17. led 2008 v 17:33  • Odpověz
helena: no ten sex jsem slysela ale ja na to zaprvi nemam chut vlastne cely tehu chudak manza myslim ze bych to spocitala i na prstech jedne ruky kolikrat neco bylo takze ted s tim balonem uz asi vubec no uvidim problem je taky ze se furt mijime ja mam chut rano a to je manza v praci a on vecer a ja jsem k.o.
17. led 2008 v 17:33  • Odpověz
siss: ale neni to tak hrozny ne? myslim ten porod ja na nej radeji nemyslim :grinning:
17. led 2008 v 17:34  • Odpověz
martan:no já to nakonec měla v poho...ale předtím jsem se bála strašně...to byla moje noční můra
17. led 2008 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
martan : tak já jsem bez chuti celodenně, u nás je i ta jedna ruka moc, taky pořád poslouchám, že kdyby věděl, že to bude tak rychle, tak si bude dávat chvíli pozor, měl vidinu častého sexu a ono kde nic tu nic......
17. led 2008 v 17:36  • Odpověz
loučím se, jdu čučet na telku.......... :sweat_smile:
17. led 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
Marti..............Jirásko bere i normální pacienty do 18ti let. :wink:
Jinak my jsme porod taky nerozjeli doma,ikdyž jsme zkoušeli všechno. :sweat_smile:
Pamatuju si,že když jsem byla na předposlední kontrole u Peršína(v pátek),tak se ve mě kvalitně povrtal a poslal mě v pondělí na PS,aby mi tam natočili monitor a že se k němu mám hned hlásit.Tak za mnou přišel natěšenej a povídá:"Paní Mrkvičková,jak se cítíte?"
Já:"No,.............dobře :grinning: ."
On:"Vám nic není :confused: ?"
Já:"Ne."
On velice zklesle:"Tak běžte domů a přijďte v pátek na kontrolu." :grinning:
17. led 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
Brndo...............kónečně máš albíčko! :grinning:
Máš moc hezké děti a ten dort je prostě MŇAM! :dizzy_face:
18. led 2008 v 09:51  • Odpověz
Tak sem konečně doma od našich! Bylo tam fajn, ale nešel jim net, tak sem neměla moc co dělat. Mamka hlídala Anetku.
Siss, díky za všechny rady ohledně UM! :wink: Anetce moc hutná a hlavně kakááá, několikrát denně :grinning: ale toho smradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 ve 14:12  • Odpověz
luci: NZČ... a smrad je to fakt děsnej :zipper_mouth: :sweat_smile:
18. led 2008 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.