• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
ahoj Andreeej, já jsem vzduch? :grinning:
18. led 2008 ve 21:21  • Odpověz
Tak dneska mi oznámili z úřadu práce,že mi zvyšují dávku soci.podpory ze 496 na 500,ty vole,ať šetří české lesy :grinning:
18. led 2008 ve 21:21  • Odpověz
janav: čau,jsem na tebe zapoměla :pensive: se stydím :pensive:
Ale ty jsi nic nenapsala o Páťovi,tak to máš za to :wink:
18. led 2008 ve 21:23  • Odpověz
andreeej, a ty snad píšeš něco o klucích? :grinning: A s tou sockou, to jsi asi vyvolená :grinning: nám těch slavnejch 246 Kč sebrali :grinning:
18. led 2008 ve 21:23  • Odpověz
karot: víš co jsem našla doma za foto,Peršína s Faragem z porodu :grinning:
18. led 2008 ve 21:24  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to asi bude tím,že už jsem zasloužilá socka :sweat_smile:
18. led 2008 ve 21:24  • Odpověz
andreeej :grinning: :grinning: :grinning: kdo tě na ni pasoval? :sweat_smile:
18. led 2008 ve 21:25  • Odpověz
no tak jako dnes Daneček vylil kýbl s vodou pod nábytek,pak vylil čaj na sedačku a pak nás kousal a mučil :sweat_smile:
a Fíďa chudák má kašel a teplotu :frowning2:
18. led 2008 ve 21:26  • Odpověz
janav: asi úřad práce :grinning:
18. led 2008 ve 21:26  • Odpověz
andreeej, tak s ním nekomunikuj :grinning:
18. led 2008 ve 21:28  • Odpověz
andreeej: No, jako kocar Mutsy, ze jednou nedopadne, nejspis to bude jinej :grinning: :wink:
18. led 2008 ve 22:36  • Odpověz
jaul: ach ták :grinning:
Tak dobrou :slight_smile:
18. led 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
Andreeej................jůůůůůůůůůůůůů.Poslala bys mi jí prosím :dizzy_face: na radkamrkvickova@airspotters.cz ? :fearful:
Kde si k ní vůbec přišla? :confused:
My jsme ho potkali tuhle středu na lávce u Lázní.Měl docela našlápnuto,tak jsem jsem ho ani nezdravila. :sweat_smile:
Ale musela jsem se docela smát.On je to takový dlouhán,................ale v kšiltovce vypadá docela šíleně. :grinning:
Jinak gratuluju k zvýšení dávky.To se teda rozšoupnete. :grinning:
My máme zatím těch 246kč..............snad nám to neseberou. :cry: :grinning:
19. led 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Jo............Ilča se věnuje rodince. :dizzy_face: Konečně si tam našla kámošku se stejně starou holčičkou,jako je Áda.
Teď má doma maminku a občas mi písne do IP.Na diskusi to nestíhá,protože jí Kůň moc nechodí,ale psala mi,že bude s Lili chodit do Hastrmánka.Někdo z Vás se tam taky chystal,tak se tam možná potkáte? :grinning:
19. led 2008 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky,
asi jsem zaspala dobu, ale jak to teď je s přídavky na děti, musíte o ně někde požádat znovu, nebo daj sami vědět, jestli vám zůstal nárok, je to pořád na kulatým rohu u divadla ?
19. led 2008 v 09:24  • Odpověz
Helčo, já když sem byla žádat o porodný, tak se mě paní ptala, jestli chi nějaký přídavky. Ale nemáme na žádný nárok, tak sem řekla, že ne. Ale jestli ti dá někdo vedět, jestli máš nárok nebo ne, to nevím. Jo, je to u divadla :wink:

karot, Adámek je boží. Když tak koukám na ty jeho faldíky, tak ho s tou UM rychle doženem :sweat_smile: Jinak v pondělí jdu k Adámkový. Sem zvědavá, co mi řekne a jestli nebude naštvaná, že sem s ní UM neřešila a sama ji nasadila. Teda po konzultaci s jiným dr
19. led 2008 v 09:28  • Odpověz
Dobré ranko,
karot: Tak jsem ti jí poslala.
:wink:
helenapce: tý jo,tak to nevím,žádala jsem o rodičák,ale těch papírů jsem tam měla víc,měla jsem i změnu trvalého bydliště,tak ani nevím,co jsem všechno vypisovala.
Ale holky asi budou vědět.
jj u divadla to je
19. led 2008 v 09:29  • Odpověz
andreeej: ahoj, ja se na to nějak vybodla, a teď jsem mimo mísu, snad někdo poradí. No když tak požádám zpětně, jestli na to vůbec došáhnem.....
19. led 2008 v 09:33  • Odpověz
luucia: no tak mi asi nezbyde nic jinýho, než dělat blbkua jít se tam zeptat, já to aspoň zkusím, manža je sice SVO,
ale na daňovým má minimální platovej výměr, takže možná tu sociální správu vycucnem......
19. led 2008 v 09:39  • Odpověz
Mějte se , jsem malovat ke tchyni, tak pak na vás večer mrknu.......... :dizzy_face:
19. led 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Andreeej.......díky. :dizzy_face: Koukám,že 5 let je hodně znát..............ještě není pan doktor tak šedivej. :grinning:
Ale o Faragovi jsem si myslela,že je hezčí. :grinning:
Daneček měl koukám po vytažení stejný výraz jako Adam. :grinning:
Jenže já fotky z toho začátku nemám.Jen video..............manžel měl jen 2 ruce a nervy na pochodu. :sweat_smile:
Luuci..............držím pěsti.Adámková bude docela v pohodě,.............akorát se Tě zeptá na důvod,proč nemáš mlíko. :sweat_smile: Hlavně se připrav s nervama na tu jedovatou setru. :grinning: Dej pak vědět jak si dopadla............budu na Tebe myslet. :slight_smile:
Jo,..............faldíky má,ale teď už to nemá tak třaslavý,jak je pořád v pohybu. :grinning:
Holky...........jdu do města.Zatím Pa
19. led 2008 v 09:49  • Odpověz
karot: to je Filípek,Filip právě taky fotil je pár fotek,byl taky k.o. a Danečka nemám nic,to jsem tam byla sama,protože Filip musel hlídat Fíďu.

Tak já jdu vařit.zatím čus
19. led 2008 v 09:54  • Odpověz
karot, jestli mi ta sestra něco řekne, tak sem na ní připravená! Řeknu jí, že sem z toho sama špatná, že sem to naschvál neudělala a uvidíme :sweat_smile:

já mám vyžehleno a jdu taky vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: co vaříte dobrýho? My máme dneska mexický tortily s kuřecím masem :dizzy_face:
19. led 2008 v 10:42  • Odpověz
Ahojda holky!!!
neměla jsem pc tak píšu až teď
19. led 2008 v 11:12  • Odpověz
ahoj Moni :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2008 v 11:14  • Odpověz
luucia: pojd na icq :slight_smile:
19. led 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Tak se u Matýska zdařilo i nezdařilo :unamused:
19. led 2008 v 11:23  • Odpověz
Moni, jak to??
19. led 2008 v 11:26  • Odpověz
monci: jak to? :unamused:
19. led 2008 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
teda mě hapruje net když napíšu dlouhy přípevek ne a ne se odeslat ale zkouším to
19. led 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.