• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
hmm tak to budu muset asi rozepsat do vět tak se omlouvam nejde mi proste odeslat víc jak jedna věta
19. led 2008 v 11:34  • Odpověz
to neva :wink:
19. led 2008 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
Vyšetřovali mu sluch a po injekci po které měl spát dvě hodiny aby se dal vyšetřit sluch tak se při 80dB probudil.Prý se vyšetření nezdařilo.
Takže nějaký sluch tam má když se díky tomu probudil ale vyšetření nebylo uspešné že pry se nedá nic ríct.
19. led 2008 v 11:36  • Odpověz
monci: to jsem vůbec nevěděla, že má problémy s ouškama :unamused:
19. led 2008 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Takže v zavereč.zpravě máme nedoslychavost možná, díky zanětu v uchu který ještě nepropukl ale vyšetření se nezdařilo.

Takže kapem do nosu kapky kvuli zanětu který tam prý je ale nedává o sobě vědět a díky tomu možná míň slyší.
Ale doma reaguje uplně normalně dokonce i opakuje takový to grrrrr vrrrr agu agi atd
19. led 2008 v 11:37  • Odpověz
ja to zatim ani nikde moc nepsala , ví to Lucka akorát.
19. led 2008 v 11:39  • Odpověz
monci: chudák malej :unamused:
19. led 2008 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
no a když ale na něj doma křičíme zda jako opravdu reaguje jen až na těch 80dB tak se strašně lekne a pláče.
Otáčí se za hlasem všechno jak má být ale posraný přístroje nenaměří nic.
Posílají nas do Motola aby nám to samé vyšetření udelali i tam.
takže si pripadam jako v kocourkově.
19. led 2008 v 11:41  • Odpověz
je Moni,tak to se třeba ještě upraví,Fíďa měl taky přilehlý uši v důsledky tý zvětšný nosní mandle,ale vše o.k.
Byli jsem teda v HK,protože v Pardubicích měl přišli takový laxní,pořád to odkládali a vše jim trvalo dlouho a vůbec jim nevadilo,že vlastně neslyší ,tudíž i nemluví :frowning2:
Teď kecá až moc,dokonce už ani logopedickou péči nepotřebuje. :wink:

Tak přeju,ať se brzo vše správí a Matýsek ze všeho vyroste :slight_smile:
19. led 2008 v 11:42  • Odpověz
moncicik: tak to určitě slyší...když se leká :confused:
19. led 2008 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Andreej: laxní tam jsou a odkladají to je fakt.řekla jsem že pokud mi budou nadale tvrdit že pristroje nic neukazuji a tem pristrojum staci jen když díte zabrouka nebo zafnukne natož zapláče tak už nemerí...a vysetreni se nezdařilo,tak jsem rekla že pujdem jinam
19. led 2008 v 11:44  • Odpověz
monci: jj to dobře děláš,mě se to ani nechce rozepisovat,jsem byla taky z nich na mrtvici,ale v tom HK to bylo o.k.
19. led 2008 v 11:46  • Odpověz
Siss: ono zas není uplně pravda že u lekání se slyší.třeba tlesknutí je tlakový vjem u toho se lekne i hluchej a takový to bouchnutí dvěří atak.
To mám už vše naštudovaný :grinning:
Duležitý je aby reagoval na hlas a otačel se nebo mluvil tímse to dá rozpoznat.A to Mates dělá.Jen přístroj si myslí něco jiného.
19. led 2008 v 11:47  • Odpověz
monci: aha..já tomu vůbec nerozumim :unamused: ale třeba tygr se otáčí za hlasem až v poslední době :confused:
19. led 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Andreej: ale oni to prý v HK nedělaj, mi tvrdí v Pcich.A že se prý tato metoda rozjela v době kdy se Mates narodil, takže mi tím vlastně chtěli říct že oni ještě s tím moc nemí a že nás radši pošlou do Motola kde uý to asi vyšetřují déle.
19. led 2008 v 11:48  • Odpověz
siss: mě Mikykdyž byl malej tak na hlas taky reagoval až kolem 4.měs. ale v Pcich ted delaj že všechny novorozence hlavně nedonošený tak vyšetřujou hned od mala na sluch a až na roce se to řeší.
což mi přijde pozdě.kvuli řeči.
19. led 2008 v 11:53  • Odpověz
ta Motol mi příjde rozumná,vždyť tam jsou machři na malý děti

tak určitě stojí za to,si tam zajet
19. led 2008 v 11:54  • Odpověz
moncicik:jako určitě slyší..přeřvává nás atd., ale na hlas, že se otáčí reaguje fakt tak max. 14dní :sweat_smile:
19. led 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
no to Mates taky od doby co se rozkecal že si povídá celej den
19. led 2008 ve 12:04  • Odpověz
no nic každopádně víme že se s tím něco dá dělat a že pokud se začne včas tak to na něm pak nikdo ani nepozná bude i normálně mluvit a slyšet.
Mě jen sere (pardon) ta nejistota u lekařů že mi nejsou schopni nic říct a furt to odkladají na další a další vyšetření .
19. led 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
Andreeej.....................promiň :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .............taky mám mateřskou demenci a občas mi to nezapaluje. :sweat_smile:
Luuci...............už vím,co Ti na to Adámková odpoví :grinning: :"To se taky musíte o sebe starat,abyste měla mlíko!" :rolling_eyes:
A nebo jí to nepřiznávej vůbec.Pochybuju,že se všechny maminy(kór v téhle době,kdy se nekojení odsuzuje :rolling_eyes: )přiznají k tomu,že nekojí. :wink:
Moni................tak to mě mrzí,že máte lítání po dotorech. :confounded: Tak hlavně,ať je to brzy dobrý! :dizzy_face:
19. led 2008 ve 13:04  • Odpověz
Moni, držím pěsti, aby se to Matýskovi zlepšilo! :wink:

Karot, tak to si připravím odpověd! :grinning:

Dneska sme si koupili pekárnu na chleba, tak sme pekli první zkušební chleba a byl mnááám :slight_smile:
19. led 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
Luuci.......radši. :dizzy_face:
Koukám,že je pekárna chleba momentálně "módní" hit..............z mého okolí jí kupuje každý. :grinning:
Z jaké mouky ten chléb pečete a jak dlouho vydrží být měkký? :confused:
20. led 2008 v 11:46  • Odpověz
20. led 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
To je pro koho? :confused:
Já si vlasy nebarvím. :grinning:
20. led 2008 ve 12:14  • Odpověz
karot: to je pro mě...a jsou to 45cm příčesky z pravých vlasů..hurá..budu klášná :grinning:
20. led 2008 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
karotky: ahoj, taky vlastníme pekárnu na chleba, už teda delší dobu a vřele doporučuju.
Nepečeme v ní teda každej den, ale ranní víkendy jsou fajn, Večer nasypeš, zapneš odloženej start a ráno vyndáváš teploučkej chlebíček. Směsky na pečení se dají koupit už hotový, jenom nasypeš, nebo u každý pekárny v návodu je množství receptů, jak co namíchat a na internetu to najdeš taky. Mimo to ti pekárna nádherně umíchá každý těsto.
Kynutý je z toho extra luxe, protože pekárna i trošku přitopí, aby to pěkně kynulo. Ručně jsem to nikdy tak nedokázala.
:dizzy_face:
20. led 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
Siss..............to já se ve čtvrtek vlastnoručně ostříhala. :sweat_smile: A taky nevypadám nejhůř. :grinning:
Helčo..................kolik stojí taková mašinka? :confused:
20. led 2008 v 19:50  • Odpověz
autor
Siss...........Ty se nudíš? :sweat_smile: Já to od 24.4.07 0:13 h. ještě nedokázala. :grinning:
Tak se mnou pojď někdy na procházku a nebo se u mě zaraž doma,až to budeš mít hódně krizové. :wink:
20. led 2008 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.