• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot, mám Etu Vegu byla tenkrát zrovna v akci za 990,- Kč, ale jsou i dražší. Jsem s ní maximálně spokojená...
20. led 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Jů................tak to jsem čekala větší částku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mrknu na net a začnu o ní pomalu přemýšlet.Za 4 měsíce mám narozky,tak bude mít manža alespoň tip na dárek. :wink:
20. led 2008 ve 21:04  • Odpověz
tak my sme si koupili Moulinex a stála teda 2300, tak uvidíme! včerejší chlebík byl výýýýbornej :slight_smile: Zítra zas upeču se slaninkou :dizzy_face:

Helčo, hod sem nějaký receptíky :wink:
20. led 2008 ve 21:14  • Odpověz
ty vole..tak zas dražim na ebay ti pigmenty :sweat_smile:
20. led 2008 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
siss, já na ebay neumím nakupovat, ale kámoška tam kupovala hodinky a dost se to vyplatí, cena byla poloviční než u nás :confused:
20. led 2008 ve 21:23  • Odpověz
ahoj,my dneska dělali housky,taky mám tu moulinex a chleba je taky dobrej a těsta jsou super.
Fakt dobrá věc.
20. led 2008 ve 22:04  • Odpověz
20. led 2008 ve 22:05  • Odpověz
no jak říkám, koupili jsme ji zrovna v nějaký nabídce, ale daj se sehnat už od 1200,- a samo i dráž, ale je to fakt dobrá investice. Receptíky jsou na netu, zadejte jenom recepty do domácí pekárny, nebo konkrétně co chceš umíchat či upéct a 100 % se tam toho dost vyvalí....
21. led 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
Siss...........konečně mateřská fotka. :dizzy_face:
Jó..................holky.Já tak strašně ráda peču buchty,ale tady v Pardubicích na to nikdo není. :cry:
Budu muset počkat,co se z Ády vyklube za jedlíka a pak se do toho vrhnu. :wink:
21. led 2008 ve 12:30  • Odpověz
karot: ale co to dalo práce :sweat_smile:
21. led 2008 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj všem, taky pokukuju po těch pekárnách, mám moc ráda čerstvé pečivo :wink: . Karotko, to nemyslíš vážně, že nemá kdo jíst buchty :astonished: ? To já kdybych pekla denně koláčky, buchty atd., tak by byl ten můj zaručeně dvojnásobnej a já taky :grinning: . Ale zatím se kynutému těstu snažím vyhýbat...
21. led 2008 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak sme zpátky z poradny. Anetka váží 6660g a měří 65cm :grinning: podvyživivená rozhodně není :grinning: Máme za sebou první dávku Hexavakcíny a bez breku, smála se na dr :slight_smile:

karot, Adámková se neptala, jestli kojím, tak sem jí ni neřekla :sweat_smile:
21. led 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
Siss.........hlavně,že se zdařilo. :wink:
Knuff................no,jo no. :frowning2: Manžel je spíš na kupovaný..............tatranky,čokoládičky apd. :angry:
Ale moc mu to nekupuju..............jen občas,když si vzpomenu.On je totiž nezřízený...............všechno by snědl najednou a pak skučel jak ho bolí břicho. :sweat_smile:
Luuci..............zapírat,zapírat a zapírat.U Adámkový se to fakt vyplatí...............ještě Tě bude chválit,...........uvidíš. :dizzy_face: :grinning:
21. led 2008 v 18:22  • Odpověz
karot, sem se tlemila, pže nás sestra chválila! jak je Anetka krásný mimi, jak z katalogu :dizzy_face: kdyby věděla, že není kojená, tak řekne, že je to vidět! se vsadím :grinning:
21. led 2008 v 18:50  • Odpověz
Tak Matýsek se přetáčí ...zrovna když ho beru kamerou (ví kdy být za hvězdu :grinning: )

Luci nějak mi to uniklo jak dlouho už nekojíš?

Teda snažím se už pěkných pár minut sem něco odeslat a vždy mi to zkolabuje,tak doufám že tu nebudu mít desitky příspěvku a každy jinak napsaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2008 v 19:14  • Odpověz
Moni, nekojím přesně týden, kvůli tomu Anetčinýmu kakání! Dr v nemocnici mi řekl, že nemám výživný mlíko, tím pádem všechno využije a ten zbytek, co jí tam zbyde je tak hustej, že ho nezvládne vytlačit! měla sem zkusit po nakojení dát UM, kolik toho vypije a vypila 60ml, takže sme přešli na UM a sme spokojený obě! Já sem to teda obrečela, ale už vidím i výhody!! :wink:
21. led 2008 ve 20:33  • Odpověz
autor
Luuci................však když jsem tam byla pak na kontrole,tak nás chválila,jak krásně přibíráme.Já husa řekla,že už nekojíme a ona jedovatě poznamenala:"Tak to Vás teda není za co chválit,co?!" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem se taky dozvěděla od kamarádky,že kojení taky není pro děti nejzdravější.Svým způsobem mě uklidnila. :sweat_smile: Dneska jsou ty UM na takové úrovni(pokud zrovna nemyslím Sunar :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),že už je to s účinností na imunitu 1:1.Akorát se nám to prodraží. :grinning:
22. led 2008 v 08:26  • Odpověz
karot: no Sunar je děs :angry:
22. led 2008 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Na imunitu asi jo,ale na zažívání byl pro Ádu(v těch 5.týdnech)lepší. :sweat_smile:
Radši jsem ty koliky ještě chvíli vydržela......................jsem ráda,že se zatím se zdravím drží. :dizzy_face:
22. led 2008 v 08:36  • Odpověz
karot: hlavně je sladkej jak svina :rolling_eyes:
22. led 2008 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to určitě.Já jsem si koupila malé balení jako pojistku,když jsem se vrátila z porodnice. :wink:
Teď ho používám místo smetany na zahuštění omáček,když jí zapomenu koupit. :grinning:
Včera nám přišel leták z Tesca a mají tam opět akce na Nutrilon a kaše.Jsem ráda,že jsem se před Vánocemi vyzásobila,protože teď je to teda za "super" cenu. :grinning:
Siss...............jakej dáváš Nutroš?
22. led 2008 v 08:47  • Odpověz
karot: comfort :wink: 400g za 239 :wink:
22. led 2008 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to já naštěstí klasiku 850g za 280kč. :dizzy_face:
A už má Péťa to bříško lepší? :confused:
Jinak gratulace ke 3.měsícům. :dizzy_face:
22. led 2008 v 10:51  • Odpověz
holky..tak to byl masakr to je moc i na mě..a to nejsem cíta ..jen, co jsme tam vlezli a svlíkla jsem ho....tak on se děsně bojí tý sestry..takže chytil hysták jak prase...takhle jsem ho řvát nikdy neslyšela jak na něj šáhli..tak strašně ječel..nás málem poslali na ušní, že si nenechá šáhnout na uši..jenže on si od nich nechtěl nechat šáhnout na nic

pak ho teda oočkovali..a řval furt stejně..a ted tak pobrekává lítostivě

jo..a má 5240g a 58,5cm..
22. led 2008 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
siss: Chudak malej, jakej k nim ma odpor! :frowning2: Ale zas je dobry, ze ukazal svoj nazor :wink: Jo a postavicku ma atletickou :grinning:
22. led 2008 v 16:47  • Odpověz
siss: NO chudinka,tak to ,aby snad do příště zapomene a bude to lepší :slight_smile:

A to je ta sestra tak hnusná :sweat_smile: ?
22. led 2008 v 17:16  • Odpověz
jo..vypadá jak chlap a má děsnej ječák..ale jako zlá není :wink: ale tygr z ní má amok :angry:
22. led 2008 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz
Ale víš,že je to možný,Daneček měl takový záchvaty ze sousedky :sweat_smile: ,ale už mlčím :zipper_mouth: ,ona chodí na snažilky :dizzy_face:

A sousedka teď,co má mímo,tak zase babí nemusí :grinning:
22. led 2008 v 18:12  • Odpověz
karot, co vaši?? něco novýho?
22. led 2008 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.