• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Jezis, to je dlouhy, to jsem nejak prehnala a navic myslim, ze se tam otevre jeden konkretni kocar a ja myslela, ze se otevre ta kupa kocarku pod cislem 1 vlevo!!!! Jestli jsem to tu rozhodila, tak se omlouvam!! :sweat_smile:
22. led 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
Siss.............je vidět,že začíná mít Péťa vkus.U nás to začlo až v půlroce...............přestala se mu líbit sestra u Adámkový a vždycky,když ho vážila,tak začal natahovat. :cry: :grinning:
Luuci..............Ty máš teda čuch. :grinning:
Psala mi v sobotu:
"Chtěla jsem se zeptat jak se máte,jaké pokoroky už dělá Adámek.Proč někdy nezavoláš?mama"

Tak jsem jí radši zavolala,..................nechtělo se mi to všechno vypisovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi tam pojedeme za měsíc........to snad už moc sněhu nebude. :wink:
Akorát mě dožrala,že dělají před babičkou(která s nimi sdílí domácnost)tajnosti.Chudák mi musela v pondělí extra volat na mobil a ptát se na to samé. :sweat_smile: Tak jsem se s ní domluvila,že když si se mnou bude chtít popovídat(když jsme tam vždycky na návštěvě,nemám šanci si s ní popovídat mezi čtyrma očima-máma je jak stíhačka :rolling_eyes: ),tak ať mě procinkne na mobil a já jí zavolám zpět na pevnou.Naši by měli jinak řeči,že moc provolá. :sweat_smile:
Jaul.............já na tyhle trojkolky moc nejsem. :sweat_smile: Hlavní je,že se líbí Tobě. :dizzy_face:
22. led 2008 v 19:50  • Odpověz
Jaul samý krásný kočáry!! :wink: Bych nevěděla kterej si vybrat! :wink:

karot, tak to ještě jde neee! :sweat_smile: Může být i hůř :grinning:
22. led 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
Luuci................ale jo. :grinning: Akorát se divím,že to od listopadu vydržela nezavolat,nenapsat. :sweat_smile:
Hůř bude,až tam přijedeme.Já se hrozně nerada přetvařuju. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anetce jste založili konto u KB?
Já akorát uvažuju o úrazové pojistce,ale to tak od 3.let. :wink:
22. led 2008 ve 20:21  • Odpověz
karotky: omyl, ja 3-kolku nechci :grinning: jsou tam i 4-kolky, jen musis na tu hlavni stranu :grinning:
22. led 2008 ve 20:28  • Odpověz
ahoj, zdravím východočechy a hlavně Pardubičáky :wink:

Už po kočárkách koukám, a dost jsem se zamilovala so trojkolky CAM Cortina, v letošní kolekci mají moc pěkné barvičky :slight_smile:
22. led 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jaul.............mě je to celkem fuk,ale nerada chválím to,co se mi nelíbí. :sweat_smile:
Já hledala prostorný,lehký,kvalitní a né moc drahý kočár.A myslím,že jsem si vybrala dobře.Zatím jsem spokojená. :dizzy_face:
22. led 2008 ve 20:35  • Odpověz
karot: Jo, vzdyt ja nikoho nenutim chvalit, to bylo receno obecne, to musis na hlavni stranu :grinning: Je tam i Inglesina a ji podobny klasicky kocary!! Je jich tam mrte, jen ten odkaz je blbej, protoze se otevre jen konkretni znacka a nevim proc, bylo to zamysleny jinak..
mani: Ahoj, odkud jsi presne? Ja uz taky po kocarech koukam :grinning:
22. led 2008 ve 20:44  • Odpověz
MENI - preklep :sweat_smile: :sunglasses:
22. led 2008 ve 20:45  • Odpověz
meni, ahoj :wink:

karot, jak už Áda povídá? Vůbec nemám přehled, kdy děti začínaj říkat bába, máma a tak :sweat_smile:
22. led 2008 ve 20:47  • Odpověz
To je v poho :wink: , bydlím na poseidonu, dost mi to vyhovuje, všude je to kousek. Ale až budeme mít mimčo, budem koukat po něčem větším :slight_smile:
Jinak se dost ještě pohybuju v Pardubičkách, kde bydlej naši a občas i na Dubině, kde bydlej tcháňata
22. led 2008 ve 20:50  • Odpověz
Jsem doma na neschopence a už je mi to dlouhý, začínám se pomalu nudit :sweat_smile:
22. led 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
Luuci................tak Áda klasicky mamama,bababa,..................pak si brnká na rty,bublá :grinning: a ještě ehm,ehm. :sweat_smile:
Dokonce jsem si před týdnem všimla,že začíná všechno očichávat.Hlavně jídlo.Musí si v něm smočit ruku,zkontrolovat hmatem(jak to slepuje prsty k sobě :grinning: ) a pak si to rozmatlá pod nosem a natahuje.
A co Anetka?..........Co už umí?
Meni........třeba se někdy potkáme. :wink:
22. led 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
Meni.....to brzy! :grinning:
22. led 2008 ve 20:59  • Odpověz
karot, Anetka ted hlavně slintá, dělá brmmmmm a nejví se jí líbí prdění pusou a dělání bublin :grinning: Začla se za ruce přitahovat do sedu :wink:

Já právě nemám moc přehled kdy děti začínaj trohu mluvit
22. led 2008 ve 21:02  • Odpověz
No jo, je to z nouze, k poslednímu prosinci jsem skončila v práci, doběhla smlouva, a mezi svátky jsem zjistila, že jsem těhu. Takže jsem akorát stihla jít na kontrolku v ochranné lhůtě, aby mě zaměstnavatel platil jak nemocenskou, tak i mateřskou ten první půlrok. Těhotnou by mě asi stejně nikde nezaměstnali, tak jsem doma :unamused:

Tak když půjdeš někdy do města, dej vědět, můžem se někde setkat :slight_smile:
22. led 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
Meni.............zítra a v pátek jsem domluvená s Andulkou,ale ve čtvrtek jsem volná.Chodívám ven kolem 13.30.h.Bydlím v Holubovce u Židova.Tak písni,kdy by ses chtěla srazit,abychom to měli obě na stejno.A hlavně,aby se Ti to krylo s vycházkami. :wink: Ke komu vlastně chdíš?
Tak Anetka je šikulka.To je dobře,že se přitahuje do sedu.Alespoň si posílí zádové svaly a bude Ti pak krásně sedět.My začali se sezením bez opory kolem 7.měsíce.
22. led 2008 ve 21:11  • Odpověz
K Peršínovi, myslím, žeuž jsme se v nějaké diskuzi potkaly, právě o doktorech :slight_smile:
Vycházky mám super, od 11do 17, ale ty večerní moc nedodržuju, moc nepředpokládám, že by někdo přišel. Tak ve čtvrtek se domluvíme :wink:
22. led 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky my jsme porat 2v1 :frowning2: uz se tesim az se s vama zkusenyma maminama budu moc radit
22. led 2008 ve 21:57  • Odpověz
ahoj Marťánku, to ti doktoři ještě neřekli, jestli to bude holčička nebo kluk?
Čímž mě napadlo, je vůbec tady někde možnost jít na ten 3D UTZ? Ten by měl přesně ukázat, jaké bude pohlaví, ne? :sweat_smile: :confused:
22. led 2008 ve 22:05  • Odpověz
meni nerekli a mi ani nechteli :slight_smile: jinak ti to vetsinou reknou na tom vetsim utz ve 20tt a nekdo to vi z plodovky kdyz mu delaj testy jinak 3D tu myslim neni vim ze na nej vetsinou jezdi do prahy ale mozna tu nekde je ja se neinformovala pockame si jak bude vypadat az se narodi :slight_smile:
22. led 2008 ve 22:09  • Odpověz
jinak koukam ze jsme sousedi bydlime na zavodu miru ale v panelaku :slight_smile:
22. led 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
Mani.............není náhodou 3D UTZ v Hradci?Když chodíš k Peršínovi(já taky :dizzy_face: ),tak se ho zeptej.Dělá v Sanusu,tak by Ti mohl říct,jestli ho tam mají nebo ne. :wink:
Vycházky máš stejné jako jsem měla já.My akorát musíme být do 16ti doma,.................kvůli jídlu.Při nejhorším bych si ho vzala s sebou. :wink:
Marti............koukám,že jste stejně "staromódní" jako my.Já to vydržela až do konce a bylo to pak hezké překvapení.Ikdyž já už měla dlouho tucha,že to bude kluk.............ale stejně z toho má pak člověk větší radost,když to neví jistě. :grinning:
23. led 2008 v 08:45  • Odpověz
karotky no presne prijde mi to takovy hezci to nevedet:slight_smile:a hlavne to tak chtel manza ja prece jedno co to bude hlavne kdyz to bude zdravy:slight_smile: akorat okoli furt reje jako ze by se to melo vedet ze pak muzes na to mimi konkretne mluvit atd :frowning2: no ja mam tucha na holcicku ale spis je to ze si ji preju :wink:
23. led 2008 ve 14:57  • Odpověz
No jo, my to asi budem chtít vědět oba, nebo spíš určitě, nevydržela bych to až do konce... :grinning: Zvlášť manžílek je pěkně netrpělivej…

V ten pátek by to bylo tak akorát, abyste byli na krmení doma, teď mi psala kamarádka, že jsme měly jít navečer plavat, ale nemůže, takže si půjdem místo toho jen někam sednout, a okolo té půlčtvrté akorát dorazí do města :slight_smile:

Marti, tak se klidně někdy stav, když nebudeš mít co dělat, a až budeš mít mimčo, můžeš vzít kočárek a mhly bysme se jít tady pěkně cournout, je super, že bydlíte vedle nás, sousedko :wink:
23. led 2008 v 16:11  • Odpověz
fotky z randete :grinning:
23. led 2008 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Martan..............mě okolí chtělo taky zlomit,ale naštěstí se nezdařilo. :grinning: Já na Ádu stejně mluvila ze začátku jako na kluka,aniž bych věděla co to bude. :sweat_smile: Asi proto,že jsem holku moc nechtěla. :zipper_mouth:
Meni..............v pátek nemůůůůůůůůůžu! :grinning: Jdeme do ateliéru. :dizzy_face:
Siss............kdy plánujete svatbu? :confused:
Péťovi se Anetka asi líbíla,co? :sweat_smile:
23. led 2008 v 18:29  • Odpověz
siss: BOMBAAAAAAAAAAAA! Jsou prďácký!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nejak se mi zasekla mys a nadelalo mi to 100 milionu smajliku, ale radsi jsem je smazala :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2008 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.